telePATIA

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ixtin
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 15:58

telePATIA

Príspevok od používateľa ixtin »

Zdravim, prestudoval som si forum, a takuto temu som nenasiel.
Ak by sa nasiel niekto, kto by mi vedel poradit, ako telepatiu cvicit, ako cvicit svoje vedomie, a tak. Proste ako by som mal tuto moju schopnost :lol: rozvijat. :confused:

+ Mozte dodat ake mate skusenosti s telepatiou.
Diki :help: :help:

+ Uvital by som aj nejake tie odkazy(len nie v anglictine, nece sa mi to prekladat), alebo knihy(najlepsie by boly e-booky.)
[img]http://img90.imageshack.us/img90/2598/ideauserbaaroi5.gif[/img]

--: SOM TVORCOM SVOJHO ŠŤASTIA :--
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa nou »

no tak okrem literatury si asi treba zohnat partnera s ktorym budes. cvicit. mna napadlo skusat telepatiu na ludi v autobuse alebo v cakarnach. proste si sadnut vedla dotycneho a vysielat nejaku otazku. asi niverzalna kolko je hodin. no a byt tak aby vam nevidel priamo na usta a teda nevidel ze ste tu otazku nevyslovily.
Prídem si po teba.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa Zenny »

nou, odpovedal ti uz niekto na tu otazku, ze kolko je hodin? :D
Používateľov profilový obrázok
ixtin
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ut Feb 05, 2008 15:58

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa ixtin »

Mne sa uz stalo nieco take, ale bolo to naopak.
Sedel som v skole a otocil som sa ku kamosovi a povedal "Nie".
A on na to ze "co nie?". povedal som mu "nedam ti mobil" ste ho mali vydiet jak sa tvaril :P az potom mi povedal ze sa ma to akurat chcel spitat, a ja som to pocul ked na to myslel...

Este sa mi raz stalo, ze si kludne sedim na matike, strasna nuda, tak som zaspaval, a zrazu pocujem ze ma niekto vola. Obzeram sa jak blbec a nikto nic, a pocul som to asi tak 3x... Poobede som stretol kamosa, a sa ma pital ci som nepocul daco divnne, lebo ze skusal telepatiu a volal moje meno :)

alebo som stal na stanici na zastavke, a zrazu pocujem v hlave take daco ako : "ta to je slepy ko*..., nezeby tu prisiel..." otocim sa, a asi o 100 metrov dalej spoluziak, stal na zastavke, tak som isiel k nemu.
a on otazka: "ty co, znas telepatiu abo co"

Preto chcem tie schopnosti ovladat aj vedome... lebo toto bolo take samovolne.

-mam dvoch bratov, takze mam na kom skusat...

-ak by mal este niekto napady nejake, kludne piste...
[img]http://img90.imageshack.us/img90/2598/ideauserbaaroi5.gif[/img]

--: SOM TVORCOM SVOJHO ŠŤASTIA :--
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa sorer »

pekne, asi mas talent
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa nou »

mne sa raz stala taka situacia som bol s ocom otoceny chrbtom a nieco som sa ho chcel opytat. a zrazu hovory. nie nezapneme to. taktiez som sa uz parkrat otocil a zbadal znameho na zastavke.

a s tym kolko je hodin som neskusal len parkrat. ale asi to zacnem praktizovat.
Prídem si po teba.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ja som si sadol v autobuse vedla takych peknych bab, a asi 5 minut som sa telepaticky pytal baby ktora sedela vedla mna ze ako sa vola. Potom som pocul ze tatiana. Kedze som cestoval do trnavy a bola to dlhsia cesta tak som si trochu zdriemol. Zobudil som sa ked vystupovala ta baba s jej kamaratkov, a dalsie dve co zostali v buse povedali tej co sedela vedla mna ze "cau, tatiana" :D je to haluz, dnes to budem skusat znova na niekom.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa Zenny »

a nemalo by to byt tak, ze ona ti normalne nahlas odpovie na otazku, ktoru si ty vyslal len telepaticky? ci to si akurat narazil na telepatku? :D
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa sorer »

hej, aby sa nahodou nestalo ze on sa bude snazit niekoho skenovat, a bude preskenovany on. :)
Stretneme sa vo sne ;)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ne, ale asi pocula v hlave furt ze "jak sa volas" a podvedomie jej nato furt odpovedalo automaticky jej meno, a nejak sa to poslalo mne.

v piatok som mal dalsi telepaticky zazitok, zo spoluziakom sme sa cez prestavku dohodli ze budem vysielat nejaku myslienku, a on musi zistit ze na co som myslel, a zhodli sme sa vtom ze ucitelka je pica :D
Edreamer
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Máj 20, 2007 13:55

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa Edreamer »

niekde som cital taku vecicku ze si treba vyrobit maly oranzovy kruzok. ten treba dat do maleho trojuholnika s ocami. pozerame sa do zrkadla maximalne pol hodinu. ked vidite mraky tak to nevadi. mna to vsak po tyzdni omrzelo lebo som strasne netrpezlivy clovek...=)
miroku

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa miroku »

Ja som cvicil so zenerovimi kartami.
mal som uspechy 15/20 a viac.
Ale odkedy som ublizil dedkovi tymto tak to neprakzitujem..
tak silno som mu tlacil obraz do hlavy ze si musel lahnut a zaspal a strasne ho bolela hlava chudaka...
ale neviem telepatiu moc nemusim.
neviete niekto ako sa proti nej branit?
paprikar
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut Dec 09, 2014 11:13

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa paprikar »

take ze s kamaratom vies kedy n co mysli.. to nemusi byt telepatia.. proste ste naladeny na jednej dlzke.. popripade je tu este moznost skusenosti..
ako si rastol, prestal si sa sustredit na dychanie.. ked behas alebo si fyzicky viac vytazeny, automaticky zrychlis dychanie ani si to neuvedomujes.. je to proste skusenost tvojho tela..
to ze ti kamarat chcel zobrat telefon alebo nieco, to moze byt z toho, ze pri myslienke takehoto tipu, sa mu zmenilo myslienkove alebo aj energicke vlnenie.. a ty si to uz zazil vela krat..
nechcel telepatiu vylucovat... lebo s nou mam skusenosti..
stavali sa mi podobne veci.. dokonca obcas asi 1-2 vetovy rozhovor s kamaratom s ktorym sme ju skusali..
ako trening odporucam vybrat si 5 kariet..
jedno ci zo zolikovych alebo sedmovych.. podstata je taka, ze s kamaratom alebo bratom si spolu vyberiete karty..
budete vediet ake su.... tychto 5 kariet pomiesate.. a rozlozite na stol alebo koberec alebo ja neviem na com budete trenovat tak, aby ste ich mali otocene znakmy nadol..
jeden z vas si zoberie kartu, pozrie si ju a bude na nu mysliet.. a ten druhy musi zistit z jeho hlavy aka karta to je..
postupne ako sa budete zlepsovat, budete pridavat karty..
potom sa tato sranda (cvik) da pouzit na to, aby si lepsie pouzival tretie oko..
veci o tretom oku si samozrejme musis trochu nastudovat..
nic zlozite.. takto si potom nechas 5 karit, veberies si z nich 2 a musis ich sam precitat pricom budu otocene..
tiez budes karty pridavat podla vysledkou..
popripade si najdi nejakeho telepata s ktorym to bude jednoduchsie..
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: telePATIA

Príspevok od používateľa reincarnate »

telepaticky sa mi celkom darí komunikovať , hlavne s mojou partnerkou ktorá sa tomu tiež venuje , zrejme je to jednoduchšie s ľuďmi s ktorými ste viac prepojený nejakým štýlom, okrem toho viem už len telepatický ovplyvňovať ľudí , komunikácia je už trošku zložitejšia pretože väčšinou je pre naše ego dosť problém zistiť kedy počujete odozvu svojho podvedomia a kedy príde reálna informácia z iného zdroja :)
Napísať odpoveď