Spirit Science

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Spirit Science

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Môj pokus to tu trochu oživiť :roll:

Nedávno som na youtube objavil sériu videí s názvom Spirit Science. Chlapík tam veľmi zaujímavo rozpráva o veciach ako sila myslenia, čakry, meditácia, astrálna projekcia. Nesnaží sa nikoho presvedčiť, že všetko, čo hovorí je holá pravda. Len ponúka nový smer ako sa dívať na realitu. Osobne tomu verím a veľa toho, čo povedal, považujem za základne vedomosti o nefyzickej realite. Je to v angličtine, ale prvých 10 videí ma anglické titulky (akoby v tom bol rozdiel :D), tak snáď sa dá pochopiť :)

Spirit Science 1 - Thoughts
Spirit Science 2 - Chakras
Spirit Science 3 - Channeling
Spirit Science 4 - Male Female
Spirit Science 5 - Keys of our Past
Spirit Science 6 - Flower of Life
Spirit Science 7 - Dimensions
Spirit Science 8 - Meditation
Spirit Science 9 - Astral Projection
Spirit Science 10 - Math of God
Spirit Science 11 - Evolution

Spirit Science 12_1 - The Rise of Atlantis
Spirit Science 12_2 - Atlantean Catastrophe
Spirit Science 12_3 - The Solution
Spirit Science 12_4 - The Fall
Spirit Science 12_5 - The New Beginning

Spirit Science 13_1 - Crystals
Spirit Science 13_2 - Crystal Uses
Spirit Science 13_3 - Crystal Types
Spirit Science 13_4 - Crystal Finale

Fúúú to bola babračka nakopírovať linky :D Prečo ja debil nedal iba odkaz na prvú časť? :D
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Bianka »

haha :D ale ináč by som si to mohla niekedy pozrieť...len je toho trochu veľa :D a anglické titulky predsa ke´d niečo nerozumiem tak to pomôže :D
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Skúsil som ten experiment s ponorením kryštálu do vody na 24hod, ktorý sa spomína v posledných videách. Mám doma ametyst, ktorý som si raz dával pod záhlavok so zámerom lepšie spať a mať živšie sny, ale výsledok bol taký, že som nezaspal vôbec kým tam bol :D Testované cca 10 nocí. Teraz som si pripravil 2 rovnaké šálky a napustil ich tou istou vodou. Kameň som nabil predchádzajúci deň na slnku a vložil do prvej šálky. Dal som ich pod okno na parapetu vzdialené asi meter od seba. Slnko na ne nesvietilo. Keď prešlo 24hod, kameň som vybral a okoštoval obe vody. Tá prvá, s ametystom, sa mi zdala byť sviežejšia a živšia. Chutila ako z prírodneho zdroja. Aby nevyzeralo, že si to iba namýšľam a nahováram, dal som šálky nezainteresovanej osobe, čiže mame :D, nech porovná. Ametyst som nespomenul. Bez váhania povedala, že prvá šálka je lepšia.

Niečo na tých kryštáloch fakt bude. Chcem si nakupiť ešte ďalšie a cez leto ich otestujem. Hlavne orgonit. Prečo práve ten? Dôvod je tu:
http://www.dreamviews.com/f19/i-think-i ... am-127263/ :)
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Pjotrik napísal:
Niečo na tých kryštáloch fakt bude. Chcem si nakupiť ešte ďalšie a cez leto ich otestujem. Hlavne orgonit. Prečo práve ten? Dôvod je tu:
http://www.dreamviews.com/f19/i-think-i ... am-127263/ :)
Rozmyslam ze si tiez jeden vyrobym, daj vediet ako ti to funguje ked si jeden vyrobys...
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Shaman1982 napísal:
Pjotrik napísal:
Niečo na tých kryštáloch fakt bude. Chcem si nakupiť ešte ďalšie a cez leto ich otestujem. Hlavne orgonit. Prečo práve ten? Dôvod je tu:
http://www.dreamviews.com/f19/i-think-i ... am-127263/ :)
Co teda Pjotrik uz si si vyrobil ten orgonit? Ja som si dnes objednal "kopu" kristalov co su udajne na lucidne snenie a idem sa do toho pustit, kristali by mali prist tak po tizdni takze potom vam dam vediet ako to funguje, ale dost som otom cital a pozeral vseliake vydea a musim povedat ze to vyzera fakt nadejne. Uvidime co s to bude.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Práve dnes som si objednal tento tu: Orgonitová pologuľa - ruženín
Dajú sa zohnať aj lacnejšie, ale chcel som presne ten orgonit, ktorý používal chalan na dreamviews fóre.

Teraz vo štvrtok pochodím po Bratislave a pokukám sa po obchodíkoch s kryštalíkmi, aby bolo s čím pracovať cez leto 8)

//edit: Nóó ešte som si objednal aj tento: Orgonit osobný :oops: Asi by som sa mal krotiť, peniaze na takéto kraviny nemám :D , ale nepozdávalo sa mi zloženie toho ruženínoveho orgonitu, tak pre istotu :roll:
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Ja som sa rozhodol ze to trochu vypeckujem takze som si objednal kristali za vyse 80 euro vratane postovneho, pricom najdrahsi jeden samotny stal 20e, vsetky su urcene na lucidne sny, takze by ten orgonit mal byt dost vypeckovany, rozmyslal som ze si kupim hotovy ale takuto kombynaciu som nemal sancu naist, a esce ktomu, ked si ho vyrobim sam, mozem si tie kristali pomocou meditacie naprogramovat a potom bude ten orgonit premna taky osobny a verim ze bude fungovat.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Skúšal som viac krát orgonit pod záhlavok cez noc, no nič sa nestalo :cry2: Žiadne lucidné sny, ani žiadne zvýšenie vnímania a pamätania snov. Od kedy som doma, spím ako zarezaný, čo je pre mňa nezvyčajné. Neviem či to je dobré, alebo nie :D Teraz už ani ametyst so mnou nič nerobí :?
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

No ja som sa akurat dnes pustil do zalievania toho mojeho orgonitu, cital som ze je dobre si ten orgonit naprogramovat, takze ak ti nesluzi ako ma skus trochu nadnim zameditovat a vysli mu zamer na co ti bude sluzit. Ja som si najprv takto programoval tie kristali a kamene co som donho zalial. Takze ked vytvrdne dam vediet ako to snim pojde...
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
gamboska
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Nov 11, 2013 17:24

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa gamboska »

Zdravím, titulky k videu nejsou?? Hodně by pomohli :))
Děkuji
BiosX
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 09, 2013 14:22

Príspevok od používateľa BiosX »

........................
Naposledy upravil/-a BiosX v Ut Apr 29, 2014 15:51, upravené celkom 1 krát.
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Spirit Science

Príspevok od používateľa reincarnate »

Napísať odpoveď