Deja vu ?

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

cloak
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 14:22

Deja vu ?

Príspevok od používateľa cloak »

Zdravím , chcel by som sa spytat , dosť často sa mi stava ze ked nieco robim tak mam odrazu ten pocit že sa to už raz stalo . a od kedy som sa zacal zaoberat LD - AC . Tak mam pocit že sa to stava omnoho častejsie chcel by som sa spytat na dovod preco. A ci to je len moja fantazia alebo ide o nieco viac .
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Deja vu ?

Príspevok od používateľa winchester »

deja vu nieje dodnes vysvetlene, ale existuje zopar teorii. Ja sa priklanam k teorii, ktora hovori ze ludia vyuzivaju len iste velmi male percento svojho mozgu (to je fakt, nie teoria :D), no ak by ludia vyuzivali plne percento tak by mali "nadprirodzene schopnosti" napr ako "vestenie". Ale aj pri nasom percente sa tie schopnosti trosku prejavuju a to v snoch. Ty si tie sny ani nemusis pamatat ale ak sa ti to stane v reale tak mas presne tento pocit deja vu. To by aj vysvetlilo to ze od kedy si zacal trenovat ld a ac tak sa ti to stava castejsie, kedze si pri treningu cvicis aj pamat na sny. Ale neber to ako fakt, je to len teoria.
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: Deja vu ?

Príspevok od používateľa bezmenak »

srry ale to s využívaním mozgu je iba mýtus totiž človek ked napr. píše tak nebude využívat celí mozog ale iba určité časti zamerané na písanie.. alebo ked sa učíš niečo naspamet tiež nevyužívaš celí mozog ale iba konkrétnu čast ktorú potrebuješ bolo by zbytočné zapájat časti ktoré z učením naspamet nemajú nič spoločné a takto vznikol ten mýt
Napísať odpoveď