Mam otazku ohladne LD 2

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mam otazku ohladne LD

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

psychonaut napísal:Tak to áno WhiteWolfSix, písal som si s Vami súkromné správy. Ozvali ste sa prvý.
Podľa všetkého sa zdalo, ako by ste niečo osobne proti mne mali - zrovna emóciami ste nešetrili.
Ja ale osobne nič proti Vám nemám ani po tej diskusii v SS, ale Vy asi nečo máte.
Máš pravdu, ozval som sa prvý, pretože som Ťa upozornil, aby si nespamoval celé fórum svojimi opakujúcimi sa príspevkami. Na tom upozornení nebolo nič emotívne. A taktiež som sa na Teba obrátil druhýkrát, kde som Ťa upozornil, že zachádzaš v diskusii mimo tému a zbytočne útočíš na iných ľudí. Ani táto správa nebola emotívna, skôr Tvoja urazená reakcia.
psychonaut napísal:Na Vaše správy som sa snažil reagovať s láskou a pokorne - to dobre viete a veľmi jemne a opatrne som sa Vám snažil naznačiť aj niektoré chyby ktoré robíte.
Ty si robíš snáď žarty. :grin: (nemám problém zverejniť celé znenie súkromných správ)
psychonaut napísal:No veru megalomanstvo by bolo, ak by som sa sám prehlásil za šamana, alebo ak by som svoje názory prezentoval ako šamanské. Ja som len úplne obyčajný človek, ktorý sa snaží pokorne bez svojich vlastných subjektívnych interpretácii prezentovať učenie pôvodných šamanov (teda nie nejakých biznis hlavne amerických pseudošamanistov, ktorý sa snažia napodobovať skutočných šamanov)
Problém je v tom, že si sa v diskusiách vydal na cestu označovania ľudí za zlých len preto, že sú kresťanmi a za dobrých len preto, lebo sa venujú šamanizmu Juhoamerického typu. Každý iný šamanský smer označuješ za pseudo či nepravý. Dokonca aj juhoamerickí šamani dnes robia čistý biznis, keď za nimi príde biely európan (napr. aj P. Chobot) a vytiahne z vrecka hrsť bankoviek. Tvoje videnie sveta je silne čierno-biele a vyhrocuje diskusie do extrému.


Úprava: Táto off topic diskusia bola oddelená od pôvodnej témy, presunutá do príslušnej časti fóra a uzamknutá. Diskutujúcich žiadam, aby sa vyhli vyhrocovaniu diskusie do extrémov.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Zamknuté