Toto neni náhoda ! Prosim o vysvetlenie

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Saviour
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Máj 24, 2016 21:44

Toto neni náhoda ! Prosim o vysvetlenie

Príspevok od užívateľa Saviour »

Ahoj všetci neviem kde napisať tak som sa rozhodol napísať sem.Od skoro od mala cca od zakladky sa mi deje taka zaujímavá vec a chcel by som vedieť čo to znamena,dam priklad
ked som bal cca 1-2 na zakladke tak sme sa učily počítač z velkymi čislami to bolo napr 400 620 + 742 110 a tak,robil som si ulohu pri telke a počital tieto čisla na kalkulačke,počital som a vyšiel mi vysledok a o cca 1,5 sekundy v telke bola reklama na auto a presne ta cena bola to čislo čo mi vyšlo,a odvtedy sa mi to deje v kuse,dalej mal som rozhovor z mamou a mal som pustenu telku povedal som prepač a akurat v telke zaznelo to iste hned ako som to povedal cca 1,5 sek,a toto sa mi deje pomerne dosť často,tento tyžden som hral hru na pc čital mal som ulohu ako som si ju čital a kukol som na slovo musíš alebo čo to bolo a hned zasa cca za 1,5 sekundy to zaznelo v telke vo volakom filme,dalej dneska som kukal serial online zaseklo mi ho kukol som na čas toho videa bolo tam volake čislo 23 alebo čo a akurat v telke išla to keno+čislo či čo to je a hned nato cca o 1,5 sekundy to čislo,dalej čital som si jeden članok neviem čo to presne bolo a oco v druhej izbe volal ako som čital vetu bolo tam slovo napr určite alebo čo nwm už presne a hned nato to povedal oco vo vedlajšej izbe,povedali to akože čo ma znamenať ? A takichto zažitkou mám vela a myslím si že to neni nahodou,ani si na všetky nepamätám bolo ich vela, možte mi vysvetliť čo to má znamenať prečo sa mi to vlastne deje ? :/ Inač moj vek 19...

Užívateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať užívateľa:

Re: Toto neni náhoda ! Prosim o vysvetlenie

Príspevok od užívateľa psychonaut »

Čavko, jeden s najvýznamnejších priekopníkov psychológie Carl Gustav Jung tieto veci, ktoré sa ti dejú nazýval pojmom synchronicita. Môžeš si o tom viac vyhľadať v Google.

Omnoho dôležitejšia téma z učenia pôvodných kmeňových amazonských šamanov v súvislosti "nenáhodnými náhodami" je všímavosť na konkrétne udalosti v živote ktoré ti spôsobujú utrpenie alebo odstraňujú utrpenie.

.... i keď ty si ešte mladý človek, nemáš starosti dospelých a celkom ešte nemusíš chápať, že väčšina ľudí podstupuje veľa utrpenia - preto je hlavným cieľom pôvodného kmeňového šamanizmu mať čo najmenej utrpenia a mať čo najviac slobody.
Téma utrpenia je veľmi dôležitá a preto si je dôležité byť všímavý koľko nenáhodných náhod človeku spôsobilo utrpenie a koľkým takýmto "náhodam" sa v osude človek, vyhne a ktoré "náhody" spôsobia, že človeku osud prinesie nejaá vyložene pozitívna udalosť.

Ericock
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St Máj 25, 2016 22:07

Re: Toto neni náhoda ! Prosim o vysvetlenie

Príspevok od užívateľa Ericock »

Nechcem byť zlý, ale malo by to byť: toto nie je náhoda. (Grammarnazi)

Napísať odpoveď