AURA

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Ako ste na tom s aurou?

Auru vidim - farebne
6
22%
Auru vidim - bezfarebne
4
15%
Pokusam sa o videnie aury
14
52%
Citim auru rukami a pomockami ale nepokusam sa o jej videnie
3
11%
 
Celkom hlasov: 27

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: AURA

Príspevok od používateľa RedHawk »

hmm bezbarva je bez barva:) vacsinou to vidiet ako keby bola okolo tela lupa.... byva to hlavne u umierajucich
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: AURA

Príspevok od používateľa Hanyman »

tak, ale kdyby tam byla lupa tak se akorat přiblíží několik barev :D
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: AURA

Príspevok od používateľa RedHawk »

hm no neviem ako ti to priblizit...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

moze mat auru aj monitor? lebo ja okolo neho vidim polcentimetrovu vrstvu "nicoho" :mrgreen:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

aura

Príspevok od používateľa RedHawk »

kazdy predmet ma auru, nielen zvierata a ludia:D a rastliny, vsetko
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

čo znamená ružová a modrá farba??????Lebo asi pred týždnom som začal vidieť ružovú farbu a po dvoch dnoch aj modrú.ale väčšinou vidím iba bezfarebné obrisy ale zlepšujem sa :chat:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: AURA

Príspevok od používateľa RedHawk »

Eddy kazdy vidi odtiene inak... Co je pre teba ruzova moze byt u ineho inaksia. skor vnimaj co ti asociuje pocit z tej farby
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: AURA

Príspevok od používateľa Hanyman »

hmmm někdy vidim okolo svého těla světle zelenou
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: AURA

Príspevok od používateľa RedHawk »

Hanyman je to rozne, vacsinou poviem sice farbu ale mne napriklad oranzova dava iny vyznam jako mojej znamej. (Obaja vidime plnofarebme)
miroku

Príspevok od používateľa miroku »

Niektory ste tu spominali ze by ste radsej niekedy nevideli.
Ja si pamatam ked sa mi v auguste otvorilo treite oko do iste casti.
Ludia Kazdy predmet kazda hrana kazdy clovek rastilna vsetko.
Na jednej strane svetlo modra na druhej oranzova.
Dalo sa to zvladnut.Ale nie ked som kukal film zo stredovekeho prostredia.. hromadne sceny... to by ste nechceli zazit.Modra telka doslova.
Potom asi po mesiaci treningu tretieho oka sa mi to posunulo a asi tri dni som nic nevidel.A potom som zacal perfektne vnimat eterickeho dvojnika a auru farieb.Mam to tak doteraz pretoze som lenivi rozvijat dalej..Ale sak co
mam aspon predsavzatie do noveho roka...
Potom to postupovalo dalej tak ze Som vo vani okolo nohy zbadal Asi 5cm pas na hrubku svetlo zelenej aury.Najviac co sa mi podarilo tak oproti cisto bielej stene som dal nohu a bolo jej 15cm hrubky.
Ale taka kuriozitka.Ked sa mi tretie oko stelovalo:D Tak som bol v garazi za fotrom.Dosiel brat na aute daco zrabat.Pozrem na brata a od neho minimalne pol metra svetlo modrej aury. :D
Boli sme s tym u toho psychosa ne reku co a ten iba skonstatoval ze proste citi dar.(mam ho oceknuteho ten ozaj vie co hovori)..
Tak mam otazku silnu na vas..
Ako dalej rozvijat tuto schopnost?
Ked uz mi bola dana tak nech uz ju vyuzivam.
Mam nato pouzit mantry?Lebo robim aj tie a celkom funguju... ako priklad kedze mam pubertu hormoniky pracuju tak mam akne.Tak som si spravil mantru ze ,,jebaky het" alebo ako a uz 2 tyzdne mam cistu plet :D :D
Alebo ja neviem mam robit nejake mentalne cviky alebo veeeeeeela meditovat? alebo padnut do tranzu? co mi ide ale nie vzdy....
pls dakujem za radyyyyyyyyyyyyyyy
spam mazte :P
Soxy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Júl 19, 2009 14:00

Príspevok od používateľa Soxy »

Ahojte :wink:

Chcel by som sa spýtať, čo je na tom pravdy, že pozorovanie aury môže kaziť oči. Dneska som sa nudil a nechelo sa mi čítať ani ísť na komp tak som si oprel ruku o stenu a pozoroval ju. Skúšal som sa na ňu pozerať dlho z rôznych pohľadov, ale nič. Až potom som skúsil spôsob, ktorým som sa ako malý pozeral na svetielka :grin: Ako keby som si zahlmlil oči na nejakú strednú úroveň a začal som pomaly vidieť okolo ruky takú bielu žiaru. Dosť ma to prekvapilo, pretože to bolo prvý krát čo som sa auru pokúšal vidieť, a z AC a LD a všeobecne z mágie atď. viem, že takéto veci sa nedaria na prvý krát. Preto sa Vás pýtam, bola to aura alebo nie? Inak, keď som žmurkol a trocha sa mi zaostril pohľad tak to zmizlo. A ako sa dá naučiť vidieť farebnú auru? :?:

EDIT: Mimochodom :). Skúsil som zabaliť knihu do červeného trička, oprieť ju o stenu a pozorovať auru. Teraz som tam videl zelenú žiaru, ale neviem znova či to bola aura, ako sa to dá rozoznať? :) Mala asi 10cm :D
30pato08
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Júl 27, 2013 10:14

Re: AURA

Príspevok od používateľa 30pato08 »

Ahojte prajem dobry den .wolam sa patrik a mam zlatu auru. Ta zlata je prwa a mam este 2 zelenu a fialovu newiem co to znamena a wiem pomahat a zmiernovat bolesti .atd.... Poradte mi neman skusenosti ako ma:-) m liecit ludi .dakujem
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: AURA

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj Patrik,

Liečiš cieleným úmyslom. Na to aby sme vedeli úmysel dlhšie na niekoho zameriavať si vytvárame všelijaké vizualizačné "nástroje". Jednoducho si vymysli čokoľvek, čo pre teba symbolizuje liečebný proces a zameriavaj sa na bytosť ktorú chceš liečiť.

Vnímaj však pozorne či necítiš nejaký odpor alebo čokoľvek iné.
Choroby majú často svoju príčinu a sú teda istou lekciou. Niektorí ľudia teda nebudú môcť byť vyliečení, alebo sa vyliečia, ale za krátko ich znova niečo postihne.
To je tá lekcia, ktorou či človek potrebuje prejsť. Tam potom treba ustúpiť a nechať priestor prírode a jedincovi nech sa skúsi naučiť.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: AURA

Príspevok od používateľa vlčok »

Blbé je že 90% videnia aury je len očný klam pretože také veci ako biele pozadie červené veci na pozorovanie ho podporujú vydenie aury-energie by ste nemali len okolo predmetov ale aj v priestore pretože aj v priestore napríklad cez dom vam prechádzajú prúdy energie mal som známeho čo to dobre vedel a veľmi mu v tom pomáhalo časté meditovanie a sústredenie energie tela do hlavy zaujímave bolo že keď som napríklad nabil kameň tak zmenil trochu farbu to je taký základny test či vydíte auru alebo len očný klam ;)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď