chaneling

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

takze ohladom tohto pytajte sa rozumne . na otazku o inich mne neodpovedali. vysvetlia ti co robis na zemi a preco si nepametas na minule zivoty a na to co je v zakladni. na jednu otazku mi tiez nechceli odpovedat a to je otazka o velkych treskoch cize o dimenziach zevraj toto ak budem v zivote riesit tak prinesiem odpoved dalej o tom co teraz riesim v LD to je tiez dolezite ale ak neodpovedali mozno je to mozne takze ,,,,tolko
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: chaneling

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

pravda napísal:na otazku o inich mne neodpovedali.
Kto su to ty oni?
pravda napísal:vysvetlia ti co robis na zemi a preco si nepametas na minule zivoty a na to co je v zakladni
V akej zakladny!?
pravda napísal:na jednu otazku mi tiez nechceli odpovedat a to je otazka o velkych treskoch cize o dimenziach zevraj toto ak budem v zivote riesit tak prinesiem odpoved dalej o tom co teraz riesim v LD to je tiez dolezite ale ak neodpovedali mozno je to mozne takze ,,,,tolko
Ocom to tu ty vlastne tocis? :roll:
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

oni neviem co su zac ale vedia sa s tebou rozpravat ale nie ludsky ale neako divne neviem ci to je univerzalny jazyk lebo ked to hovoria mne tak rozumiem a ked sa ja pytam tak to hovorim v ich jazyku je to zvlastne lebo ked skoncim viem to co mi povedali len po slovensky a ked s nimi dohovorim tak akoby som ich jayyk nevedel ale viem to po slovensky pricom si pametam ze som sa rozpraval v inom jazyku a neviem vobec ci to je alebo neaka forma komunikacie ako sa dorozumievame. zakladnu som pochopil ze je to to kde sme pred vstupom sem a kde normalne sme a tam aj budeme. k tym velkym treskom viac hovorit nebudem kedze ma to napadlo a nechcem aby mi niekto vzal myslienku vyjadrim sa k tomu ked si budem isty ze som to odovzdal,,, takze tolko
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: chaneling

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Kedy s nimi komunikuješ?
Aké odpovede ti dávajú?
Odpovede na čo?
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

bohuzial ja si cas kedy s nimi komunikujem niekedy sa snazim to spravit a nevide to inokedy zas naopak vecsinou sa to deje poobede . komunikujem s nimi roznimy sposobmi niekedy polozim otazku nahlas do prazdneho priestoru a pocujem odpoved inokedy sa ked citim akoby hucanie v hlave tak zoberem papier a moja ruka pise sama na otazky ktore vyslovim do prazdneho priestoru je to zvlastne a odpovede su tak zaujmave az si clovek zacne uvedomovat ze jeho problemi su absolutne zbytocne a na bohatstve nezalezi ine odpovede o tom ako vsetko funguje su najzaujimevejsie ale neprezradia mi vsetko neviem preco ale po smrti sa vraj vratime do neakeho zakladu.
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: chaneling

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Mozes sem nejake odpovede rozpisat?
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

na otazku ci nam niekto vladne alebo ci nas niekto stvoril odpovedali - my sme nevznikli ale vzdy sme boli len teraz ked si clovek tak to nepochopis vzdy sme boli a vzdy aj budeme . nefunguje to tam tak ako vo vesmire ze niekto vladne nevladne nikto ale neni chaos lebo vsetko funguje inak ale kym si clovek tak to nepochopis ale vstupil si sem na zem a vybral si si kde sa chces narodit bez toho aby si si pametal na to co je v tej zakladni a na minule zivoty povedali &ze by nas to miatlo. dalej mi uz neodpovedaju na otazky ohladne zakladne ale len o zivote a ake mame moznosti.
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

Kámo by ma zaujímalo či je dvoležité ako vravia cirkve byť dobrý a nekonať zlo alebo či su proste niake pravidlá.. :D
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

Nie cirkev vas klame za zlo nikto netrpi je to prirodzene a neexistuje ziadny satan zlo nikdy nezmizne lebo je potrebne v tomto vesmire cirkev to hovori len preto aby boli ludia poslusny, ale keby bol clovek aj hitler tak netrpi len si zobere nieco ako skusenosti.
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

fuha zaujimave díki a ak si pripravím niekolko otázočiek nevadilo by to? :D
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

mozes sa pytat
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

tak začnem stouto kategoriou existuje a funguje mágia taká ktoru pozname "biela,čierna.." a či vztahy kotré máme tu budeme udržovať aj po smrti.. teraz ma nič nenapadá :D
A ešte aký význam majú psi- balli .. fakts a ti ospravedlnujem ak su to blbé otázky ak hej tak daj vediet.. :D
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

prosim ta sformuluj lepsie 1. otazku. na druhu som dostal neuplnu odpoved. po smrti tvojich blizkych to uz nebudu tvoji blizky ale budu mozno zit iny zivot alebo znovu zacnu tvorit. to ze nebudu tvoji blizky je v zmysle blizky taki ako boli na zemi lebo v skutocnosti sa vsetci pozname a v istom zmysle sme si blizky ale nie od seba zavisli. a nadvezovat s tebou kontakt urcite nebudu nemaju na to dovod rozmyslaju uplne inak nie ako clovek. niektori tvrdia ze sa dokazu napojit na svojich blizkich lenze to robi len ich mysel ze si dokaze najst neexistujucu nahradu. a na psi balli ti nemam co povedat nato prisli ludia sami trenujes si na nich mysel a jej silu no nemusia to byt len psi balli moze to byt hocico ine naco clovek pride.
bourne
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Jún 28, 2012 12:02

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bourne »

"vysvetlia ti co robis na zemi a preco si nepametas na minule zivoty a na to co je v zakladni" "vedia sa s tebou rozpravat ale nie ludsky ale neako divne neviem ci to je univerzalny jazyk lebo ked to hovoria mne tak rozumiem a ked sa ja pytam tak to hovorim v ich jazyku je to zvlastne" .. "na otazku ci nam niekto vladne alebo ci nas niekto stvoril odpovedali - my sme nevznikli ale vzdy sme boli len teraz ked si clovek tak to nepochopis vzdy sme boli a vzdy aj budeme " .. " po smrti tvojich blizkych to uz nebudu tvoji blizky ale budu mozno zit iny zivot alebo znovu zacnu tvorit. to ze nebudu tvoji blizky je v zmysle blizky taki ako boli na zemi lebo v skutocnosti sa vsetci pozname a v istom zmysle sme si blizky ale nie od seba zavisli." .......... tieto tvrdenia ktore som prekopiroval a dal do uvodzoviek.. maju strasne vela spolocneho s filozofiou sanatana dharma.. ide o védy/védsku kultúru .. najviac sa o tom mozes docitat v knihe Bhagavad Gíta ktorá je stará 5200 rokov jej autorom je údajne samotný Šrí Krišna tj. v podstate Boh.. jazyk ktorým si sa dorozumieval s "onými" ..v prípade ,že ide o toto tak je to sanskrit - univerzálny jazyk, pôvodný jazyk z ktorého vychádzajú všetky ostatné jazyky, sanatana dharma tvrdi ze clovek si nepamätá minulé životy preto lebo po fyzickej smrti jeho "pranama" alebo tak nejak sa to vola nespomeniem si na nazov sposobuje to zabudanie vraj je to nieco ako guardian angel.. ktory necha zabudnut pred vstupom do nového tela, dalej "my sme nevznikli vzdy sme boli" toto je velmi dolezita cast.. toto je spojene s dušou.. védy hovoria ,že duša resp. duše nikdy nevznikli.. vždy boli.. proste to si ako clovek nedokazes predstavit lebo mas hlboko zakorenene v mysli ,že všetko nejak začina a konči.. ale toto je proste ..to proste je. ..co sa tyka blizkych.. takysto védy hovoria ,že po smrti fyzickej sa duša dostane do nového tela tým pádom ,že zabudne už ta v podstate nepozná.. to je.. povedzme ze niekto cudzi v autobuse mohol byt v tvojom minulom živote tvoj brat alebo pribuzny atd.. v bhagavad gite sa taktiež uvadza ,že my všetci sme čiastočky krišnu.. to je myslene nejak tak ako ked si predstavis ludske telo a bunky v nom. To je zlozite na vysvetlovanie ale urcite ti odporucim si precitat tu knihu. Po dalsie.. pisal si tam nieco o tom ze zlo neexistuje a cirkev je falošna, suhlasim s cirkvou je to inštitucia ktora ma po staročia nekale umysli. Avšak, čo sa týka zla.. musim sa vyjadriť trochu inak.. ono.. ja sam o tom nemam uceleny nazor ale napisem sem ako to je z pohladu véd.. oni tvrdia ,že existuje karma a tá môže byť dobrá a zlá.. v skratke tvrdia ,že ak niekoho zabiješ tak po fyzickej smrti skonci tvoja duša na tzv. "pekelnych planetach" kde je mučena a potom sa reinkarnuje do zvieracieho tela kde si vycerpava zlu karmu az napokon moze opät postupit do ludskeho .. ak mas dobru karmu moze sa stat ze skoncis na "vysokych planetach" resp. nebeskych.. tam su udajne všetci na jemnohmotnej urovni a žiju tam blaženy život atd..vies to je ta terminologia nebo/peklo ..ono to može byt pravda len v skutocnosti to vyzera uplne inak nez to popisuje biblia/cirkev ... ved konec koncov aj nizsie sfery astralu sa popisuju ako peklo.. konec koncov to moze byt povazovane za peklo aj v bhagavad gite len je to vyjadrene inou terminologiou.. kazdopadne.. este dodam ,že všetky naboženstva na svete udajne pochadzaju z pôvodneho.. resp. z pôvodnej filozofie véd.. je tam velmi vela spojitosti.. dokonca v bhagavad gite ktora bola spisana 5200 rokov dozadu sa pise aj o Ježišovi a jeho prichode, udajne ježiš bol reinkarnovany "poloboh" polobohovia su vo védach oznacovany ako osvietene bytosti, ale ziaden z nich nebol osvieteny vzdy.. poloboh moze aj klesnut do nizsich foriem ak chapes.. tvrdi ze je to obojstranna cesta..dalej toto ucenie ma aj striktne pravidla.. zakaz jedenia mäsa, obmedzenie zmyslovich pozitkov.. to je velmi dolezite.. proste sanatana dharma resp. vedska kultura uči ,že všetko je iluzia.. materialisticka iluzia.. ze my sme duše nevznikli sme ale vzdy sme boli.. a ,že si to treba uvedomiť.. a obmedzovanie resp. vyvarovanie sa zmyslovich pozitkov ako alkohol drogy sex ale aj obycajne lenošenie a mnoho dalsich veci zapricinuju negativnu karmu napr. sa tvrdi ze ten kto strasne lipne na sexe trebars nejaka nymfomanka sa moze v buducom zivote narodit ako prasa.. pretože prasa ma pol hodinovy orgazmus.. a mnoho dalsich veci tomuto podobnych.. dalej tvrdia ze cielom duse by malo byt vyjst z karmickeho cyklu.. proste sa prestat reinkarnovat ..niekto moze prezit aj tisic pozemskych zivotov a nikam nesmeruje.. cielom by malo byt vratit sa spät ku krišnovy a sluzit mu.. tak to pisu v tej knihe. Dalej ludia sa pytaju ze preco to takto vsetko je.. a odpoved nato je ,že duše chceli mat slobodu chceli byt krišnom tak im krišna dal slobodu.. a tak vznikla reinkarnacia a karma. Este dodam jednu zaujimavost.. pozemsky vek sa udajne rozdeluje na 4 yugy.. nespomeniem si na ich vsetky nazvy.. ale momentalne sa nachadzame v kali-yuge tj. vek temna.. a ze to bude coraz horsie a horsie.. a podla gity.. ma tento vek trvat este 423000 rokov a potom pride Kalki reinkarnacia samotneho Krišnu a ten všetko takpvoediac zmätie zo stola..a nastane satya-yuga.. zlaty vek.. v satya-yuge mali ludia udajne schopnosti ako telepatia a pod.. + cim dalej od satya yugy.. ludia sa zmensuju.. nedavno vraj nasli giganticke kostry bolo to v dokumente forbidden archeology.. v bhagavad gite sa tvrdi ze takto vyzerali ludia v yuge pred kali yugou... takto to co tu pisem urcite vyznieva detinsky alebo smiesne a pod.. snazim sa ti len opisat co tieto védy tvrdia a ze vela veci ktore si tu opisal ty maju spolocne s týmto tu .. ja osobne si myslim ze nieco na tom asi bude.. védy polozili aj základy matematiky.. mimoto na miestach kde boli mestá sodoma a gomora sa este dnes namerala slabá radiácia.. v gíte sa píše ,že tam vybuchla jadrová bomba.. samotný Oppenheimer tvrdil -> "Julius Robert Oppenheimer (1904-1947), americký teoretický fyzik, spoluzakladateľ odboru jadrovej fyziky a otec atómovej bomby, prehlásil :

„Védy sú tou najväčšou výsadou tohto storočia.“ Počas výbuchu prvej atómovej bomby Oppenheimer citoval niekoľko veršov z jedenástej kapitoly Bhagavad-gíty. Napríklad: „som smrť, ničiteľ svetov…“ Keď sa Oppenheimera pýtali, či je toto prvý nukleárny výbuch, významne odpovedal: „Áno, v modernej dobe,“ čím naznačoval, že skôr pravdepodobne dochádzalo k starovekým nukleárnym exploziám." ........... cize k čomu sa vlastne chcem dostat.. nabuduce ked budes snimi hovorit urcite sa ich spytaj na krishnu sanskrit sodomu a gomoru atd atd na veci ktore som sem napisal.. a potom sem napis odpoved.. som velmi zvedavy.


P.S.: taky zaujimavy clanok co sa moze stat ked zliha "pranama" -> http://www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=161 to sa skutocne stalo bolo to aj na viacerych strankach tusim aj v spravach
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

to čo ty hovoríš vobec nezapadá s výzkumom Monrea jeho priezkumníci vcyhádzali s tela a od vyššiej inteligencie dostavali odpovede ... teoria je že duchov ktorich je 1000cky tu vždy boli aj budu to sedí, dalej nazačiatku začina človek na urovni rastlín potom zvierat a nakoniec prechodná uroven človek a stejto prechodnej sa po smrti dostanete do astralneho sveta a opustite časo priestorový svet a už iba sa dostávat e na vyššiu a vyššiu uroven vedomia .. a stym čo tu opisujete to vobec nesedí .. veljmi by ma zaujímalo či si monreo nevymýšlal lebo niektore časti mi tak dosť pripadali napríklad o snovej škole...
Naposledy upravil/-a bezmenak v St Mar 13, 2013 17:17, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď