School of Magic XD

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

School of Magic XD

Príspevok od používateľa ssqz »

Chcem sa opýtať sú tu nejaký ľudia ktorý to myslia z mágiou, vážne a zaoberajú sa s tým na plno ?
Ide mi čisto iba o ľudí ktorý to berú ako cestu životom a životný štýl a nie ako 15-20 minutovu zábavu.

Ozvite sa na skype : neutral48.
Skúsime dať niečo dokopy a pokecať. Chcel by som dať do kopy menšiu školu alebo niečo také zatiaľ je to len v hlave ale bolo by fájn keby sa našli ľudia ktorý už rozumejú pojmom - psi ball , - ki - čakry - kinezy, a bolo by fájn keby sa niekto ozval aj už taký čo ovláda latinčinu :D preto že priznám sa ja ju neviem skoro vôbec a nájsť dnes niekoho z mladých ktorý to vie je skoro nemožné XD.

Poprípade napíšte sem nejaké nápady, ako na tom ste a podobne a hlavne budte kreatívny, pretože mágia je aj o tom.
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Na čo by si chcel latinčinu?
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa vlčok »

Ja by som tiež chcel vedieť :D Ja som si ťa pridal a osobne som začínal tiež ako ty ale psi bal je len pomenovanie amerických šarlatánov na energickú guľu ja sa tomu venujem cca . 1-2 hodiny denne a mam vyše 2 ročne skúsenosti mám stránku plnú takýchto vecí a všetko je z mojej hlavy takže môžme kecnúť a neviem koľko je tebe ale ja som asi najmladší čo som hľadal ak ťa vek odradí toto nečítaj :D Je mi 14 no :D
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa Pali »

Čary a všetky podobné PSY efekty sú veľmi lákavé, avšak netreba to tak komplikovať. Sú materiály, predmety, tóny a geometria ktoré vedia zosilovať efekty vedomia v tejto našej realite, avšak ak niekto pochopí jednoduchý princíp, vie sa zaobísť aj bez tej nadmernej komplexity.
Väčšina z nich však asi funguje hlavne ako symbol na sústredenie nášho vedomia a úmyslu - teda ak sa niekto strašne snaží vysloviť nejaké latinské slová, pričom očakáva nejaký účinok, tak do toho investuje viac úsilia/času/sústredenia, ako keby to hovoril po slovensky - a teda patrične s vynaloženou "psychickou energiou" do bude mať aj väčší/pravdepodobnejší účinok.

Napokon vraj sú dve "úspešné" cesty z takéhoto záujmu kúziel/čarov:
1. Človek sa niečo naučí a bude to využívať, pričom je limitovaný v raste svojim systémom noriem/viery (belief system) a v tom horšom prípade pod vplyvom ega bude degenerovať/de-evolvovať alebo pritiahne negatívne situácie/bytosti, ktoré ho budú chcieť znova naučiť pokore.

2. človek dosiahne všetko čo chcel, avšak pochopí realitu a čo je v nej dôležité oveľa hlbšie, pričom stratí záujem hrať sa s takýmito javmi a bude sa zaoberať tým, na čom naozaj záleží - teda rast/učenie a zvyšovanie kvality vedomia/duše.

Znova len môžem odporučiť Toma Campbella, ktorý sa zdá byť z mojich štúdií zatiaľ najpraktickejším "mystikom", aj keď je vlastne jadrový fyzik a má myseľ vedca. Je jeden z pionierov výskumu vedomia spolu s Robertom Monroom a vynašiel/spolu-založil Hemi-Sync a monroov inštitút.
Tvrdí že neustále má vedomie z väčšej časti mimo tela a teda funguje v našej realite aj v iných realitách kde robí experimenty/učí sa. Tvrdí že je veľmi jednoduché sa naučiť OBE a používať paranormálne javy, chce to len silné odhodlanie, pravidelnosť a približne 6-12 mesiacov času , po 30-60 minút denne, u seba doma. Netreba ísť do žiadnej jaskyne ani nič podobné.

Subjektívne neberiem všetko čo hovorí ako 100% pravdu, ale snažím si veci overovať cez pozorovanie alebo experimentovanie - zatiaľ všetko čo som mohol posúdiť sedí s našou realitou a s metodikou logického vyhodnocovania záverov. Jeho fungovanie vedomím mimo našu realitu neviem posúdiť, ale ani to nevylučujem. Overiť si to chcem časom cez častejšie kontrolované OBE a dúfajme následne napodobenie toho čo robí on ... možno o 20 rokov budem vedieť posúdiť či je to možné ;).
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

v prvom rade: neviem po latinsky, len som sa zhrozila, že na čo by si ju mohol chcieť, keď sa na ňu pýtaš tu.

a ostatné...:
Kde si si ma pridal....? :D

Koho je pojem psi ball nie je podstatné, dôležité je, že každý vie čo si pod tým predstaviť, to, čo to pomenúva.

Na tom nezáleží, či si najmladší, to je v poriadku... Som staršia, ale aj tak mladá. (btw odhadujem, že aj mladší tu sú)

Úprimne vidím inde niečo. A to v tom, že si sa pre niečo zapálil, venuješ sa dva roky tomuto. To je pekné, ale chcela by som Ti pripomenúť, že si na úplnom začiatku cesty (ak toto má byť Tvoja cesta, ak to nie je iba niečo úchvatné) a podľa toho by si mal hodnotiť svoje zážitky, schopnosti a aj samotnú schopnosť (z)hodnotiť.
Čo sa týka stránky - magické útoky? "Je jedno čo vás ku "útoku" vedie či už pomsta alebo aby vás dotyčný neničil alebo tréning." - myslíš to vážne? Nie je jedno čo Ťa k tomu vedie a v prvom rade - ak Ťa niečo k tomu vedie, je NESPRÁVNE to, čo Ťa k tomu vedie a aj samotný útok. Ak sa chceš venovať nejakej duchovnej ceste, najskôr porozmýšľaj čo je a čo nie je morálne/etické/správne a riaď sa tým... STRIKTNE.
Čo sa týka živlov všade - pekné, ale nie je to tak ľahké ako s charakterom v počítačovej hre. Je to pomerne komplexné... a vôbec, či takto majú byť vnímané a takto s nimi pracované.

Nechcem Ti brať entuziazmus k písaniu stránky, lebo písať je pekná záľuba... ale skôr než začneš poskytovať ďalej takýmto spôsobom informácie, mal by si sám absorbovať poznanie, nechať ho v sebe byť, počkať kým padne na dno a hladina sa neutíši. (Ospravedlňujem sa, neviem jasne popísať čo chcem vyjadriť.) Človek tým, že vedie stránku určitým spôsobom nesie zodpovednosť.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa vlčok »

Ďakujem za názor .Pozri v Amerike sa podobne riešia zbrane je to vždy o tom ako to použiješ neviem ako ty ale ja som už pár krát boľ pod útokom kliatbou niekoho kto my chcel robiť zle a pomstiť sa mi ja kebyže sa neviem brániť čo mnohé magické systémy neuvádzajú že sa dá aj brániť tak by som sa mal ešte horšie ako vtedy ano zhoršovalo sa to začínal som zvracať bolo mi zle a lekár mi dával všemožné lieky aby to utíšil a nič nepomáhalo keď som si čítal nejaké techniky na nete ktoré som nepoznal schválne som si vyskúšal urobiť štít a pomohlo.Ale ten človek na mňa vkuse dookola útočil a útočil mohol som sa chrániť a liečiť čo som chcel tak som sa jedného dňa naštval a zobral si všetko s tréningov z mojim kamošov a vrátil jej to chvíľu som jej každý útok vracial a hneď sa karta obrátila .Kebyže vtedy na ňu nezautočím lebo je to nemorálne neetické a nesprávne dotyčná osoba by neprestala .Ak niekto chce tebe fakt ublížiť tak aj keby to nieje na mojej stránke tak by si to niekde zistil okrem toho tam nedávam žiadne démonické alebo chaos techniky ktoré vedú k seba poškodzovaniu.Ale zas človek ktorý potrebuje pomoc tú nájde možnosť ako sa brániť a ako sa ochrániť to ako nôž použije je na človekovy a to je presne také ako v Amerike tam je legálne zakúpiť si zbraň a keď my sestra vraveľa že napríklad aj v new yourku keď vindeš do nigga štvrte tak ťa pokojne zabijú, ona šla s kamarátkou niečo zaviesť a toto bola najkratšia cesta im sa normálne stalo že černoch vytiahol brokovnicu a mieril na nich oni sklopili hlavy a vedeli že ak sa pozrú on vystrelí .A to s timi živlami ja osobne aj môj kamarát sa vždy k ním správame úctivo a snažím sa to vysvetliť aj iným a to s tým charakterom som nepochopil ak myslíš to že tam nedávam ritualy kde musíš dať 7 zelených a 8 červených sviečok za úplnku na streche domu tak neviem mne sa páči jednoduchosť s ktorou môžem komunikovať s elementmi a určite by som chcel aj trochu zmeniť náhľad na magiu v tomto smere :)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa ssqz »

Dakujem za príspevky.
Skúsim to tak cez odrážky napísať aj odpovede :).

Takže latinu by som potreboval na zopár viet v knižkách nebojte sa nebudem ju chcieť použiť pri zaklínadlách a podobne. Dnes už by to bolo asi veľa. O vek mi zase až tak nejde pretože dnešné deti už sami vedia že majú toľko energie a nevedia čo z ňou.
-PSI BALL - áno je to len výraz pre niečo ale ako bolo písane hlavné je že si viete čo pod tým predstaviť.
-Zaujímalo by ma či viete niečo o slovanskej mágií preto že na CZ/SK je zopár miest kde by energia mohla narásť na pekne výšky.
-Hlavná je viera v seba a to čo dokážete, bez toho mágiu a akú koľvek činnosť nedokážete praktizovať, a pri mágií to platí 100 násobne.
-Realitu tažko poznať kedže očami nevidíš všetko len hrubú predstavu toho ako náš svet vyzerá.
-Mágia je len ovplyvňovanie istých faktorov neberte to tak že porušujete zákony prírody a fyziky, často ľudia sa boja toho čomu nerozumejú. Príklad: Mám semienko rastliny a v ňom je životná sila celej rastliny, to že jej dodám zdroj buď zo mňa alebo z inej bytosti a pomôžem jej vyrásť za krátku dobu nieje porušovanie zákonov.
Je toho veľa čo človek nevidí a je toho mnoho čo cíti a toho sa treba držať pocity často ukazujú na značne energie a treba sa im naučiť chápať.

-Neexistuje nadprirodzene a neexistuje náhoda :).
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: School of Magic XD

Príspevok od používateľa vlčok »

Pekne si to povedal clap clap clap :D
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď