Poradte co to moze byt, nejaka magia?

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

slzar
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Jan 02, 2016 17:29

Poradte co to moze byt, nejaka magia?

Príspevok od používateľa slzar »

Dobry den.
Rad by som sa s vami podelil o nezvycajnu situaciu, ktora sa mi stala v poslednej dobe. Pred branou svojej zahrady som nasiel tri jednocentove mince ulozene pri sebe. Prvykrat som tomu nevenoval pozornost, no o par dni sa to zopakovalo. Opat som pri brane nasiel tri jednocentove mince. Vtedy som pochopil ze to asi neni nahoda.
Nevie niekto co by to mohlo znamenat? Chcem podotknut ze s nikym v okoli nemam ziadne konflikty, aj ked sme na tom financne pomerne dobre, nezijeme nijako vystredne.
Poprosim vas o radu, lebo mne to fakt pripada ako keby to niekto urobil zamerne s nejakym umyslom.
Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Poradte co to moze byt, nejaka magia?

Príspevok od používateľa psychonaut »

Tak to je veľmi ťažké sa k tomu nejako vyjadriť, ale ak sa bojíš čiernej mágie, tak ako ochrana je najlepšie pracovať so srdcovou čakrou. Aj v zajtrajšej meditácii ktorá začína od 18 hodiny sa bude pracovať so srdcovou čakrou, odporúčam, aby si sa zapojil cez rádio. Využi túto jedinečnú príležitosť :)
viewtopic.php?f=15&t=2303&sid=e16654986 ... 79f#p20169
viewtopic.php?f=15&t=2303&sid=e16654986 ... 79f#p20186
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Poradte co to moze byt, nejaka magia?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

slzar: Môžu to byť značky zlodejov, ktorí si vytipujú objekt k vykradnutiu a označia si ho pre neskoršiu identifikáciu. Určite by som bol veľmi opatrný a zvýšil zabezpečenie domu.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď