Liečenie

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

jenny
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Okt 11, 2018 19:39

Liečenie

Príspevok od používateľa jenny »

Ahojte .Skusim sa opytat na tomto fore ak sa teda nikto neurazi.Zistila som ze dokazem "liecit" respektive posielat na chore miesto doslova lasku a pozitivnu energiu robila som to na sebe.Uspesne cize to pomohlo . A tu prichadza moja dilema a otazka.Smiem takto pomoct teda liecit aj napriklad rodicov cize druhe osoby bez toho aby som nejako neublizila pretoze som citala aj to ze stoho vznikaju tazke karmicke zatazenia pre mna . aj skrz toho ze to nevedia aj skrz toho ze asi teda pouzivam nato vlastnu energiu aspon si myslim a este dodam ze NEMAM ziadne zasvetenia typu reiki shambala .Raz som to skusila na druhej osobe sice sa jednalo len o drobnost ale tiez to bolo uspesne preto ma to velmi vylakalo ked som nasla tieto informacie aby som neublizila pripadne si nepreniesla na seba nejake choroby a moje druhej osobe. Dakujem za kazdu odpoved.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Liečenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj Jenny, v zásade by si nemala liečiť bez vedomia chorého. Veď akoby sa to Tebe páčilo, ak by niekto Tebe robil niečo bez Tvojho vedomia? To, že si presvedčená, že tým pomôžeš nie je dôvod na takéto konanie. Ďalšia vec je vedieť liečiť bezpečne, tzn. tak aby si sebe neublížila a neublížila aj druhým. Na tvojom mieste by som hľadal tých ľudí, ktorí by Ťa vedeli naučiť robiť to správnee, aby si svoj dar vedela správne používať.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď