Pyrokineze

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja si nemyslim ze su to srandicky mozno az za velkej vojny budu ludia ktori to dokazu navyhladavanejsi a najpotrebnejsi na svete
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

ktovie ci samovznietenia nie su pomstami tychto ludi?? :o :confused:
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

červená košeľa napísal:ja si nemyslim ze su to srandicky mozno az za velkej vojny budu ludia ktori to dokazu navyhladavanejsi a najpotrebnejsi na svete
Nepísal som to ako srandičku, ale ako filozofický pohľad. Považujem aktivity v tejto oblasti za totálnu stratu času.
Neviem, čo myslíš pojmom veľká vojna. Pokiaľ Armagedon, tak tam táto pyrokinéza bude nanič. Pokiaľ nejakú tretiu svetovú s konvenčnými či inými zbraňami, tak tam tiež. Takže si nie som istý, či budú vyhľadávaní. Žiadna duchovná aktivita, pokiaľ je používaná k ničeniu, nemá dlhé trvanie. Nehovoriac o tom, že proti takýmto praktikám existuje veľmi účinná ochrana, určitý druh štítu.
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

a co ak pojdes s rodinou opekat a zabudnes zapalky? :lol: abo :smoking:
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

pre tych co tomu neveria...



(najlepsi je koniec videa ked zapali noviny s rukou)
Používateľov profilový obrázok
Tom Clancy
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Júl 29, 2009 12:13
Bydlisko: Bratislava, KV

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa Tom Clancy »

mozno ste uz nasli aj toto video.

... nemyslim si ze by to bol trik
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re:

Príspevok od používateľa Patrix85 »

Tesla napísal:Mna tiez vzdy zaujimali taketo javy, no dodnes som neprisiel na to ako to funguje... Teda lebo neviem o tom nic...

Zatial ani nechcem, ale nebranim sa tomu.

tak ma napadlo ked som si precital tvoj prispevok ze to s tym fungovanim...keby sme vedeli a pochopili to mozno by to nebolo take tazke sa to naucit?
"Viem, že nič neviem." Sokrates
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa bonkwodny »

tom clancy-v diskuzii jeden srandista pisal,ze drzi ruku(resp. predmet) vzdy nad tym istym miestom-zvaz to

patrix-mozno to nieje zas take nepochopene-kvantove castice,ako dnes najmensie chapane maju tu vlastnost,ze su navzajom ovplyvnovane bez ohladu na to,ako daleko od seba su.teplo vznika rozkmitanim tychto castic(tak funguje aj mikrovlnka)ak by clovek dokazal takto ovplyvnit castice napr. v paperi,tak by nebol problem ho dokopat az k samovznieteniu.takze si myslim,ze az taka zahada v tom neuraduje.to je ale len moj laicky nazor,je viac nez mozne,ze sa mylim ;)
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa Patrix85 »

no hej...ale narazal som skor na to ze keby sme vedeli ako ich rozkmytat...nieco v tom zmysle :wink:
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa nou »

no ked uz skusat pyrokinezu tak vhodny objekt budu listky z autobusu. (taktiez niektore pokladne) su tlacene na teplocitlivy papier. na to aby zcernal nie je potrebna ziadna vysoka teplota tych 50 stupnov uz staci aby zcernal.
Prídem si po teba.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa Patrix85 »

kamosovi zcernali listky ked ich mal v aute na kufri na slnku polozene :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa vlčok »

Pyrokineze existuje.Schálne skús si zobrať sviečku a vyšli do nej čo najviac energie vidíš tu reakciu?Ak nie skús si v podvedomi predstaviť ako sa ohýba plameň rýchlo otvor oči a uvidíš.Ja osobne som to veľa trénoval a viem z ohňom celkom dobre hýbať a viem ho aj predlžovať na zapálenie to chce len cvik :) A zapalenie tiež neni nemožné predsa plameň je energia a vo vás je energia teda ak vyšlete svoju energiu a bude mať živel oheň mala by to teoreticky zapáliť ale nato treba veľký cvik dobré podmienky a veľké sústredenie :)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj Vlčok,

To čo popisuješ môže, ale nemusí byť pyrokinézia.
Pozri sa na nete po PEAR (http://www.princeton.edu/~pear/) .. možno sú aj nejaké youtube po česky/slovensky. Sú to Princetonské laboratóriá ktoré skúmali 30 rokov vplyv vedomia/intencie na fyzickú realitu. Nie však striknte nejaké kvantové neviditeľné javy, ale viditeľné veci.

Jeden z ich pokusov bolo regulovať vedomím výšku strikania vody v takej malej fontánke, ktorá bola napojená cez generátor náhodnych čísiel. Možno robili aj niečo s ohňom, viem že vymysleli veľmi veľa systémov testovania toho javu.

Povedal by som že jedno možné vysvetlenie pre ten plameň sviečky je práve hore spomínaný pokus. Oheň je elektro-magnetický jav, ktorý sa samozrejme zakladá na kvantových javoch a teda je prírodný generátor náhodných čísiel.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa vlčok »

pyro-oheň -kinezis-kontrola myslím že ak to má znamenať kontrolovanie ohňa ako takého a to jeho posilnovanie oslabovanie pohyb atď.Pali ty si neviem čo chcel naznačiť pravdepodobne len vysvetliť ako to funguje takže neviem :D
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa Pali »

Správne Vlčok,

Snažil som sa nasmerovať bádajúcich na informácie, ktoré naznačujú že vedomie aj bežného človeka ovplyvňuje fyzickú realitu, ktorá sa nachádza v stave neistoty. Teda kde je veľká náhodnosť.
Bežný človek = okoloidúci na univerzite bez tréningu a chápania dopadu experimentu - jednoducho ho usadia a povedia mu aby si prial nech to "niečo" v experimente ide viac doprava, alebo viac do výšky a potom vyhodnocujú experiment štatisticky.

Čo to znamená pre pyro-kynéziu - ak niekto ovplyvňuje výšku plameňa, neznamená to že ovplyvňuje oheň, ale že ovplyvňuje náhodnosť reprezentovanú v tom ohni. Keby si ovplyvňoval fontánku s vodou, nebola by to aqua-kynézia, ale jednoducho vplyv vedomia na fyzickú realitu.

Tento vplyv teoreticky dokáže aj zapáliť niečo, avšak to chce veľmi silný úmysel - a teda aj pokročilé vedomie/dušu, ktorá o takéto veci často záujem mať nebude.
Napísať odpoveď