vysoká mágia

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
nika.p
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št Júl 14, 2005 8:52
Bydlisko: Pov. Bystrica

vysoká mágia

Príspevok od používateľa nika.p »

Nevie niekdo kde by som nasla nieco o vysokej (Hermesovej( magii? Mám jednu knihu "Tajomstva vysokej mágie." a tam sa pise ze k nej patria aj zaklinadlá ale o nich tam nieje vôbec nic. :cry2: Ak niekto pozna aj niake knihy ale lepsia bude internetová stránka.
Používateľov profilový obrázok
Shaman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 16:24

Príspevok od používateľa Shaman »

O magii toho moc neviem ale racej by som sa snou nezahraval a zo zaklinadlamy uz duplom nie.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Re: vysoká mágia

Príspevok od používateľa Anubis »

nika.p napísal:Nevie niekdo kde by som nasla nieco o vysokej (Hermesovej( magii? Mám jednu knihu "Tajomstva vysokej mágie." a tam sa pise ze k nej patria aj zaklinadlá ale o nich tam nieje vôbec nic. :cry2: Ak niekto pozna aj niake knihy ale lepsia bude internetová stránka.
Neviem, čo myslíš pojmom vysoká mágia. Vo všeobecnosti sa za najvyššiu mágiu považuje Theurgia - komunikácia s najvyššími duchovnými bytosťami. Pri theurgickej mágii sa používa vytváranie lelmentálnych bytostí - takých, čo nemajú ducha. Zaklínadlá ? To je veľmi jednoduché. Vo vysokej mágii si vystačíš s púhymi 72 evokačnými veršami v latinčine a v hebrejčine. A na internete to nehľadaj. To sú veľmi privátne informácie, o tom sa na verejnom internete nepíše.
Vzhľadom na to, že zháňaš zaklínadlá myslím, že cestou mágie nejdeš pridlho. Možno by bolo lepšie začať od piky. Aspoň si overíš, či je mágia pre teba to pravé. Ani šofér začiatočník obvykle nieje pilotom F1, nie ? :lol:
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: vysoká mágia

Príspevok od používateľa červená košeľa »

Tu knihu som mala ale ja som trochu citliva na taketo veci a moje podvedomie asi akosi vycitilo ze to nieje spravne tak sa mi to pokusalo naznacit tym sposobom,ze som mala po precitani16tich stran nocne mory a kazdu noc som kricala zo sna tak so, sa tomu uz viac nevenovala proste som vzala na vedomie vystrahu a ty si nemala nocne mory?
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
nika.p
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št Júl 14, 2005 8:52
Bydlisko: Pov. Bystrica

Re: vysok

Príspevok od používateľa nika.p »

raz ze som si to porerala na internete a doltala som sa na satanske stranky a nemohla som ich zavriet {snazim sa satanskym strankam vyhibat}bolo to dost divne a potom som sa asi mesiac tej knihy nechitila
Používateľov profilový obrázok
nika.p
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Št Júl 14, 2005 8:52
Bydlisko: Pov. Bystrica

Re: vysok

Príspevok od používateľa nika.p »

Anubis napísal:
nika.p napísal:Nevie niekdo kde by som nasla nieco o vysokej (Hermesovej( magii? Mám jednu knihu "Tajomstva vysokej mágie." a tam sa pise ze k nej patria aj zaklinadlá ale o nich tam nieje vôbec nic. :cry2: Ak niekto pozna aj niake knihy ale lepsia bude internetová stránka.
Neviem, čo myslíš pojmom vysoká mágia. Vo všeobecnosti sa za najvyššiu mágiu považuje Theurgia - komunikácia s najvyššími duchovnými bytosťami. Pri theurgickej mágii sa používa vytváranie lelmentálnych bytostí - takých, čo nemajú ducha. Zaklínadlá ? To je veľmi jednoduché. Vo vysokej mágii si vystačíš s púhymi 72 evokačnými veršami v latinčine a v hebrejčine. A na internete to nehľadaj. To sú veľmi privátne informácie, o tom sa na verejnom internete nepíše.
Vzhľadom na to, že zháňaš zaklínadlá myslím, že cestou mágie nejdeš pridlho. Možno by bolo lepšie začať od piky. Aspoň si overíš, či je mágia pre teba to pravé. Ani šofér začiatočník obvykle nieje pilotom F1, nie ? :lol:



nejdem a preto sa snazim si nieco najprv o tom pozistovat nie hned praktikovat a preto sa na to pitam ci nema niekto skusenosti
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

vysoka magia

Príspevok od používateľa RedHawk »

Ak chces knihy o magii skus zacat od zakladov, Bardon, Levi, Lasenic a potom skus vysoku magiu. I ked taka neexistuje je len jeden druh "magie"

Ale v podstate magia neexistuje :lol: :lol: :lol: :lol:
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Príspevok od používateľa thenkooo »

Levi pre začiatočníka? :lol: to by bol príliš krutý boj
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: vysok

Príspevok od používateľa RedHawk »

thenkoo

Ani nie pocvici sa pri Levim, a hlavne uvidi ci na to ma trpezlivost:)
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Re: vysok

Príspevok od používateľa thenkooo »

Lepšie by bolo keby mala už nejake záhladi a začala s Lévim aby mala súvislosti a mohla chápať anológie..tak ked začiatkočník začne s Dogmou a ritual vysokej mágii nemusí to prave dobre dopadnuť
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: vysok

Príspevok od používateľa RedHawk »

thenkooo napísal:Lepšie by bolo keby mala už nejake záhladi a začala s Lévim aby mala súvislosti a mohla chápať anológie..tak ked začiatkočník začne s Dogmou a ritual vysokej mágii nemusí to prave dobre dopadnuť
no to je fakt ale predpokladam ze ani nepozna rozdiel:) zacne s tazkym.

I ked pri niekom kto s tym chce zacat by som povedal ze by mal zacat zakladmi.
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Re: vysok

Príspevok od používateľa thenkooo »

Preto su väčšinou prípady ,že človek ,ktorý sa začal zaoberať mágiou a začal robiť evokacie prípadne invokacie bez toho aby mal základnu prax a tiež základy teorie sa zbláznil alebo spácha samovraždu.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

pekne ako si kategorizujeme magiu.cierna-biela,vysoka-nizka, :-D LOL suhlasim s chalanmi... nepostavis dom bez zakladov a ak aj ano skor ci neskor sa zruti...
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: vysok

Príspevok od používateľa RedHawk »

thenkooo napísal:Preto su väčšinou prípady ,že človek ,ktorý sa začal zaoberať mágiou a začal robiť evokacie prípadne invokacie bez toho aby mal základnu prax a tiež základy teorie sa zbláznil alebo spácha samovraždu.
Tak tak, vola sa to sito.
Prejde ten kto ma. bohuzial je to krute ale asi najlepsie. Ked si pozries kolko ludi sa snazi robit podla necronomiconu (respektive podla Kariku Zony Stinu) a neuvedomuje si co robi....
Hm zaklad nema, naco :D svedomie? co to je ved chaos magia povoli cokolvek :D
A pritom nic s toho nie je pravda:D:D:D


TO viliond

Nekategorizujeme :D su to zauzivane pojmy.

MAGIA predsa neexistuje :D:D:D:
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Re: vysok

Príspevok od používateľa thenkooo »

:D pekne si to napísal máme podobny názor na chaosmágiu ... Karikovu Zónu som nečítal len stručny obsah ,že by sa tam malo jednať o odvratenu stranu Stromu života... Poznám jednu osobu ktorá ma už toho dosť za sebou a venovala sa invokaciam z Necronomiconu
Napísať odpoveď