Odraz skutočnosti

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Je možné vidieť svoju dušu v zrkadle ?

Určite áno
2
11%
Asi áno
6
32%
Asi nie
6
32%
Určite nie
5
26%
 
Celkom hlasov: 19

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa sorer »

ani ja som sviecku nepouzival, staci mozno slabe osvetlenie.
kcp
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pi Dec 18, 2009 14:05

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa kcp »

mozno by to fungovalo este lepsie, keby bola v miestnosti absolutna tma, len by som drzal sviecku pred tvarou a pozeral sa do zrkadla. co si o tom myslite? :) mozno to dnes vecer skusim.
Jaro55
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi Jan 22, 2010 22:47

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa Jaro55 »

Ja som to tiez kedysi skusal, videl som tam nejaku tvar. Ked som sa nad tym ale neskor zamyslal, nie je na skodu zobrat si to aj z tohto uhla - Ked sa clovek pozera sam na seba do zrkadla dlhsiu dobu na jedno miesto, necudoval by som sa keby tieto "tvare" neboli nic ine, len deformacie unaveneho oka :D. Pekny vecer
xTheRockx
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So Jún 25, 2011 11:10

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa xTheRockx »

Niekde som čítal, že týmto spôsobom sa skúma podvedomie človeka a nie podoba v minulom živote alebo jeho duša ..
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa putnik26 »

Problémom pri akýchkoľvek podobných technikách je viacero. Ako prvý a najväčší by som videl ten, že skúšajúci dopredu očakáva výsledok. Pri takejto technike by sa mal skôr uviesť do stavu vnútorného ticha a len vnímať a pozorovať. Druhým problémom je interpretácia vízií ktoré vnímame v odraze. A tretím problémom je otázka čo je vlastne duša a môžem ju vôbec vidieť? Do kedy je vnímanie obrazu výplod a ukážka hlbších vrstiev psychiky a od kedy je to už naozaj duša? Nieje to čo vnímam fyzickými očami vždy len to čo vnímam na základe psychiky a určitého stavu vedomia?
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

putnik26 napísal:Nieje to čo vnímam fyzickými očami vždy len to čo vnímam na základe psychiky a určitého stavu vedomia?
Inými slovami, co se babe chtělo, to se babe zdálo. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa madagaskar »

ja si myslim, ze ked sa dlho pozerate do zrkadla, ako povedal katz na koren nosa, tie obrazy to mozu byt aj nieco ako hypnagogicke halucinacie, ja cez ne spustam WILD, ale tak to su halucinacie, ktore sa objavuju pri zaspavani, tak neviem :D ja osobne by som to neskusal :roll:
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Aspoň už asi viete, že čo je pravda na tých legendách a upírskych bachoriek o zrkadle . V obyčajnom sne je to len neškodná zábavka.
Ale v astrali slúži ako okno do iných svetov. Čarodejovia tvrdia, že v zrkadle vidia bytosti ktoré sa na nich prišli pozrieť, ktoré volajú, že: "spojenci" . Niektorý tvrdia, že ak človek zomrie, tak by sa mali zakryť všetky zrkadla, aby duša nevošla doňho v okamihu nevedenia ovládať svoje astrálne telo a aby tam neuviazla a nevimrhala svoju energiu, ktorú by mohla využiť pri cestovaní...

No a ja keď som sa pozrel do zrkadla, bez všetkých týchto informacií som videl, niečo také ako zombie, ťahalo ma to do zrkadla a živilo sa mojim strachom je to dosť morbídne ak to zažijete prvý krát, ale ak to rozchodíte stanete sa silnejšími a nesmiete dať najavo strach! Rešpektujte to a verte len sebe... :)
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Odraz skutočnosti

Príspevok od používateľa madagaskar »

cele je to o prekonavani strachu a vlastnych hranic
Napísať odpoveď