Ochrana proti vampirizmu

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Keď myslíš... :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa vlčok »

Stejk napísal:Zajímavý článek ale ne až tak pravdivý to "zvíře" o kterém v textu mluví je totální nesmysl vzhledem k branému významu slova, jelikož to co popisuje autor článku není "zvíře" (je jedno jak to nazveme) ale spíše odblokovaný duševní potenciál jenž je používán na vykořistování ostatních.
Pokud bych se měl řídit podle článku tak v tom případě jsem hroznej upír, ovšem to je píčovina protože jsem bojovník světla. Autor má poznání ale zas takové ne, neboť neexistuje nic jako bílá a černá magie.
Opravdu jsem se mýlil v tom že to dělají nevědomě( pokud je článek pravda), protože se mi ještě nepodařilo potkat takovou svini, a přijde mi že se to dokonce odporuje samotným základním pravidlům vesmíru...
Pokud ovšem nesdílíte můj názor tak já vám ten váš brát nebudu...
Ó áno vážený bojovník svetla :D No ten článok o E.vampiroch je doslova sračka a ešte viem že to skopirovaly z inej stránky.Áno energetický upíry su neumiseľný potom úmyseľný (svine toto) a potom úmyseľný ktorí ovládaju magiu (nič dobré vravím) človek ma túžbu získať moc a preto je to aj takto i keď vetšinou sa to stáva vyčerpaním alebo dlhom chorým ľuďom ktorý i keď sa vylieča ostávaju upírmy a to vnútorné ticho a úsmev niekto hore myslíš vážne?:D To že máš v sebe vnútorné ticho a úsmev ti pomôže len proti démonom určitého typu na E.upírov ťažko na normálnych neuvedomelých e. upírov stačí amulet alebo magické brnenie na tých úmiselných musíte zautočiť aby vedeli že vy nie ste lacné mäsko no a ty čo ovládaju magiu to je problém ja s kamošom sme na jedného takého útočili a nič no :D On si proste posal energiu z okolitých ľudí a ide ďalej i keď ak by prišiel ku mne domov dostal by pecku :D
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď