bojová mágia

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Boj v astrálnom priestore

Hlasovanie ukončené Pi Okt 28, 2005 22:19

neexistuje
0
Žiadne hlasovania
je sucastou astralu
5
71%
neviem
2
29%
 
Celkom hlasov: 7

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

bojová mágia

Príspevok od používateľa RedHawk »

Co si myslite o existencii bojovej magie. Tu i v astralnom priestore.
Používateľov profilový obrázok
nekromancer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Št Júl 21, 2005 19:10
Bydlisko: Myjava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa nekromancer »

Najskôr by bolo treba upresniť, čo považuješ za bojovú mágiu. Magickým útokom by predsa mohla byť aj kliatba (v tomto svete asi ohnivé gule nebudú).
V astrále neviem. Ak by myšlienka bola dosť silná, asi by si mohol zaútočiť (fireball v astrále :)), ale s akou silou, to by záležalo na stave mysli. Potom je tu ešte karmický zákon, zákon 3-násobku a podobne. Dotyčný by inak mohol mať na sebe uviazanú aj nejakú ochranu... atd.

To jest môj názor
Rob si čo chceš, pokiaľ to nikomu neublíži, vrátane teba.
[img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/n070.gif[/img]
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Dobre pani upresnim, BOJOVA magia je :
Technika prevedena za pomoci magickych sil ktora dokaze poskodit (fyzicky alebo psychicky) cielovu osobu. V nasom beznom svete sa utoci skor negativnou energiou alebo odobratim energie ( tak ako pri lieceni pridam energiu tak aj pri utoku ju odoberiem alebo mu zasadim energiu alebo program ktory bude vyzarovat negativne emocie a bude u ciela povzbudzovat nesustredenost a podobne)


V astralnom priestore obcas aj fireball leti, nie je to ale uplne presne ide skor o vyzualizacny efekt. ta energia je vzdy operatera (maga) a je istym sposobom vysledkom psychiky.

Obranne techniky su v astrale i tu rovnake. z 90% sa pouziva stit (magneticke vajce, svetelna stena) ale to nie je velmi ucinne vytvorenie pevneho stitu trva od 20 min vyssie.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

nekromancer napísal:Magickým útokom by predsa mohla byť aj kliatba (v tomto svete asi ohnivé gule nebudú).
Kliatba je skor sucast ritualnej magie. I ked vacsinou sa neda magia delit vacsinou ide o tie iste techniky len s inym nasledkom.
Potom je tu ešte karmický zákon, zákon 3-násobku a podobne. Dotyčný by inak mohol mať na sebe uviazanú aj nejakú ochranu... atd.
Tu s tebou nesuhlasim, v astralnom priestore sa vedome pohybuje malo ludi ti ktori su tam nevedome (spaci) nie su schopny bojovat. Pri mojich vyletoch mimo telo a castych navstevach ta skor napadnu duse (sebevrahovia, vrahovia, nizsie bytosti) ktore tam bludia a tu zakon karmy neplati. ja vzdy pri prechode do astralu vytvaram stit ( v poslednom case skor konvertujem svoje astralne telo na inu bytost, morfujem) a tym si zabezpecujem ochranu. k boju ked dochadza je vazne dolezite sustredenie a myslienky. bohuzial tam neplatia ochrany ako amulety krize, bozie meno :( Ale neustale plati zakon slobodnej vole a priciny a nasledku ( omylom zamienany s karmickym.)
nejak si to doplietol s tym syntaxom quote a /quote... heh edit-V3iL
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

keby existoval virtualny astralny priestor a tam take suboje pre srandu :D:D
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Whiteshadow napísal:keby existoval virtualny astralny priestor a tam take suboje pre srandu :D:D
V astrale sa neboju pre srandu, ani tu na Zemi. Je vela ludi ktori skodia a ziju na cudzom nestasti ci saju energiu (energeticki Vampiri) staci keby si videl to svinstvo co chodi okolo (aura to krasne odzrkadluje)
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

no jo no moja aura je urcite cierna abo aka :P
proste sa neviem zbavit negativnych elementov :P
ale vies ja som to myslel take ako videohra ale kedze by to bol ov astrale tak hlavny hrdina by si bol ty sam ;)
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

no jo no moja aura je urcite cierna abo aka
O tom pochybujem. Cierna skvrna v aure znamena chorobu na najblizsom organe.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

nooo tak aj chorob mam urcite dost (najma mozog je trosku nenormalny :D)
nooo tak ako to funguje s tymi aurami ?
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Farba aury poukazuje na aktivnu cakru (podla spektra), potom take vecicky ako sytost, jasnost... to sa neda vysvetlit, sak je strasne vela odtienov
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

noooo kto chce vysvetli vsetko :D
no tak aspon nejake zakladne odtiene co symbolizuju ?? hmm napr. sam si vravel cierna- choroba
Používateľov profilový obrázok
Argandel
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Sep 19, 2006 15:08

Re: bojov

Príspevok od používateľa Argandel »

myslím ,že v hmotnom aj astralnom svete to je mozne zaleži na utoku a sile operatora myslim že fireball asi nie len od silneho maga
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Príspevok od používateľa thenkooo »

Väčšinu čo písal : RedHawk je pravda i ked miestami mi to pripominalo sci-fi ale kedze som sa uz stretol s tolkymi vecmi ze uz sci-fi mam den co den :D... v rl. svete su to zvyčajne negativne myšlienky a rôzne prekliata a kedze platia určite zakony nie vždy ten čo uvrhne na človeka kliatbu musi ta kliatba fungovat mzoe sa stat ze sam na seba uvrhne kliatbu:)... v astralnom svete no to vela neviem kedze som tam ešte nebol ale som si istý par vecami ;)
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa putnik26 »

No ten boj v astralnom priestore nemusia tam vylozene lietat ohnive gule nemusi lietat nic iba zrazu ucitis tlak a ked nemas dobre spraveny stit pri najlepsom sa ocitnes v tele a neni ti dvakrat dobre...horsia varianta je ze sa uz do tela nevratis...co sa tyka fyz. sveta ako pisal redhawk je viacero moznosti najcastejsie je energeticke vysavanie alebo zasadenie programu a to je neprijemne videl som to uz par krat a narobi to neplechu.
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re:

Príspevok od používateľa vlčok »

nekromancer napísal:Najskôr by bolo treba upresniť, čo považuješ za bojovú mágiu. Magickým útokom by predsa mohla byť aj kliatba (v tomto svete asi ohnivé gule nebudú).
V astrále neviem. Ak by myšlienka bola dosť silná, asi by si mohol zaútočiť (fireball v astrále :)), ale s akou silou, to by záležalo na stave mysli. Potom je tu ešte karmický zákon, zákon 3-násobku a podobne. Dotyčný by inak mohol mať na sebe uviazanú aj nejakú ochranu... atd.

To jest môj názor
A ty si kde? :D Karmický zákon to myslíž vážne?Prosim ťa nepíš tieto povery k niečomu keď sa niekto normálne pýta.A bojová magia je niektorý si ani nevedia predstaviť čo všetko , ja som skúšal v meditácii také že nech vidím energie a keď som videl čo prechádzalo okolo nášhu domu .Napríklad pri každóm dome bolo plno lariev pri jednom aj démon od nich šlo negatívne žiarenie ktoré dopadalo na náš dom, po tomto som radšej okolo celého domu urobil štít a neviete si predstaviť aké mam zlepšenie.Všetci v rodine bývame menej chorý mamu už nebolieva hlava mne sa fantasticky spí (čo som sa dosť veľa budil) a dokonca aj rastliny lepšie rastú pecka no.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď