psychowalkman

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

rooc
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št Feb 16, 2006 18:50

psychowalkman

Príspevok od používateľa rooc »

Mate niekto skusenosti s psychowalkmanom? Ze ci to vobec funguje. Mam ho zopar dni a ziadne ucinky som nezbadal. Dokonca ma to ani neukludnilo.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja sem to pouzival pred HEMI-SYNCem a temer vzdycky jsem pri tom usnul, takze je to idealni pro rychly kratky odpocinek, kdy chce clovek vymazat aspon na chvili vsechno co ma nahromadene v hlave. Rika se tomu taky "resetovani" :grin: na toto je to super !
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: psychowalkman

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já mám psychowalkman už pár let (Orion) a používal jsem ho pravidelně asi jeden rok, ale nic moc mi to nedalo. Většinou jsem taky usnul, ale trochu mě to povzbudilo a pročistilo hlavu. Pak jsem raději přešel na klasické meditace. Je to přirozenější.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
rooc
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št Feb 16, 2006 18:50

Príspevok od používateľa rooc »

Ja by som tiez rad presiel na klasicke meditacie lenze ja sa neviem uvolnit.Tak som si ho kupil ze mi to pomoze a zatial nic.Neviete kde by som si mohol nieco precitat o meditacii a pod. alebo odporucit nejaku dobru knihu.


Ja ked chcem meditovat tak sa dostanem do takeho stavu ze citim ako sa zacnem uvolnovat. V rukach a nohach ako keby mi chodili mravce tak ked sa to zacne prehlbovat tak zacnem rychlejsie dychat stratim koncentraciu a mozem zacat odznova. Dalej som sa este nikdy nedostal. Tak ma napadlo ze co keby som pouzil hemi -sync aj s psychowalkmanom vlastne iba s tym blikanim. A ked si dam tie nahravky co su v Brain Wave gen do mp3 tak nefunguju?
Naposledy upravil/-a rooc v St Feb 22, 2006 18:33, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: psychowalkman

Príspevok od používateľa dr.Katz »

knih o meditaci je v ČR tolik, až je to nepřehledné...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď