sluchatka

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

sluchatka

Príspevok od používateľa theking »

myslite ze ma zmysel pocuvat nejaky 5hz preset, pretoze ked si ho dam na mp3 prehravac tak v tom mam taky pukot ktory ked to pustim na kompe nieje,myslim ze to bude asi sluchatkami... :? ... ma vobec zmysel to pocuvat? :|
Všetko má svoje dôvody.
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Re: sluchatka

Príspevok od používateľa dRevnik »

theking napísal:myslite ze ma zmysel pocuvat nejaky 5hz preset, pretoze ked si ho dam na mp3 prehravac tak v tom mam taky pukot ktory ked to pustim na kompe nieje,myslim ze to bude asi sluchatkami... :? ... ma vobec zmysel to pocuvat? :|
Tak za 1) podle údajů výrobce BWgenu by MP3 formát vadit neměl, když totiž posloucháš 5hz preset, tak ten zvuk není na frekvenci 5Hz, ale na mnohem vyšších frekvencích, kdy rozdíl mezi frekvencí v pravém a levém kanále (uchu) je právě 5hz, takže pokud bude ta mp3ka stereo a dejme tomu 128kbps tak by to mělo fungovat. Tak nějak to je alespoň uvedeno na oficiálních stránkách, ale jak už jsem psal, já s tím nemám dobrou zkušenost (ale zřejmě spíš kvůli té eqalizaci než kvůli tomu, že to byla mp3ka)

a za 2) pokud to v mp3 přehrávači puká a v kompu ne a myslíš si, že to je sluchátky tak jsednoduše - připoj sluchátka od přehrávače ke kompu (nebo naopak) a poslechni si jak to zní. Není nic jednoduššího :grin:
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: sluchatka

Príspevok od používateľa theking »

hmmm..neviem cim to je ale komp mi tie sluchatka akosi nedetekuje..hmm...zapojil som to tam dobre...ale nic...ide to stale na repro...
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: sluchatka

Príspevok od používateľa Tesla »

theking napísal:hmmm..neviem cim to je ale komp mi tie sluchatka akosi nedetekuje..hmm...zapojil som to tam dobre...ale nic...ide to stale na repro...
:D zapoj to namiesto reproduktorov :grin:
Nič sa nedá, len netreba chcieť.
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Re: sluchatka

Príspevok od používateľa dRevnik »

theking napísal:hmmm..neviem cim to je ale komp mi tie sluchatka akosi nedetekuje..hmm...zapojil som to tam dobre...ale nic...ide to stale na repro...
neznám tvoji zvukovku, ale.... nepíchnuls to náhodou do in-line vstupu? Prostě zapoj místo repráků jak říká Tesla.
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: sluchatka

Príspevok od používateľa theking »

no,tak uz som to skusil,ked to pustim cez komp na sluchatka ide to OK ... ale ked si to pustim z mp3, tak je tam pukot... presnejsie je to ten preset co je tu na 3oku v navody a pomocky...
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: sluchatka

Príspevok od používateľa Tesla »

Ja by som to prekodoval, a dl tam staticky bitrate..
Ak by to niekam uploadnete, tak to spravim...
Nič sa nedá, len netreba chcieť.
Napísať odpoveď