Simulacia drog

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

využiva se tam efektu FFR-frekvence mozkovejch vln se prispusobuje vnejšim signalum.Nejčasteji je tam použitej binauralni signal ktrej vznika tak že se to každyho ucha pusti trochu jina frekvence a rozdil se nakmita v mozku jako elektrickej signál timhle zpusobe se da prave obejit ze běžne slyšime až od nejkejch 20Hz a sluchátka fungujiou taky od nejkek takove frekvence nejlepši co sem videl byli od 7Hz.Dal se použiva treba pulzace,zmena hlasitosti...

Na tom I-doseru me steve že tam neni nikde con je to za frekvence a nevim co presne poslouchám.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Dík, každa informácia je dobrá :ok:
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Integer »

To Ata: :appl: Parádne si to dokončil..... :) Mňa zas na tom programe viac hnevá, že nespolupracuje so Psychowalkmanom..... So svetelnou stimuláciou je účinok oveľa rýchlejší a efektívnejší. Inak.. zvláštne je, že keď som si pustil Marihuanu, tak ak som ju počúval zhruba do 1/4, tak mi zabrala (až som sa sám divil ako, bol mi smiešny aj kurzor), ale ak som si to pustil cele (čakal som väčší účinok), tak mi nezabralo vôbec.... Akoby to, čo program navodil aj sám nakoniec zrušil.... Ale príjemne som sa pri tom uvoľnil.
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

Skusal som na kvalitnych sluchadlach Koss UR29, salvia divotovorna = absolutne ziadny ucinok, heroin = absolutne ziadny ucinok az na zozaciatku obcasne chvilkove silne rozbuchanie srdca. Uvolnenie = vobec ziadne skor absolutna nuda. Zda sa mi to teda ako volovina, placebo...
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Integer »

knox napísal:Skusal som na kvalitnych sluchadlach Koss UR29, salvia divotovorna = absolutne ziadny ucinok, heroin = absolutne ziadny ucinok az na zozaciatku obcasne chvilkove silne rozbuchanie srdca. Uvolnenie = vobec ziadne skor absolutna nuda. Zda sa mi to teda ako volovina, placebo...
Nie každý sa dokáže takýmto spôsobom dostať do stavu uvoľnenia... Chce to tréning, naučiť sa to počúvať. Ani mne to nezaberá riadne ako by malo.
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

Kamos (ktoremu to funguje, mne ten program ani neide spustit) mi povedal ze to u vacsine ludi nefunguje na prvu supu a treba sa pri tom uvolnit, lahnut si a ze treba vediet co pocuvat, alebo na co sa sustredit....
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Menfisto
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So Mar 25, 2006 22:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Menfisto »

Ohladom tohto mam docela dobre zazitky :) . Ten kdo by to chcel skusat poprve nesmie mat zapnuty ziadny efekt v pc lebo to narusa cely ten zvuk.Za dalsie pri tom pocuvani je dobre sa zamerat na ten šum.Ono cele je to o uvolneni a dobrom pocuvani.
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

No ja som sa presne naopak sustredil na to pipanie...dam este asi jeden pokus teda, ktory ten Dose by ste odporucili?
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Integer »

Však som to hovoril... ten šum je na odreágovanie. Aj keď je pravda, že niekomu môže pomôcť sústrediť sa na to pípanie a akoby ho v mysli napodobňovať. Ale to len v stave núdze, že nič iné nepomáha. Mne veľmi pekne zabrala Marihuana 1. (2. a 3. mi nezabrali) Ostatné som vlastne ani poriadne nestihol vyskúšať, ale skúsim niečo väčšie.
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Integer napísal:...ten šum je na odreágovanie.
Na odreagovanie mam death-metal 8) Mňe pomáha.
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No wow...asi si to idem stiahnut...

Len otazocka...mozem to pocuvat zatial co som na pocitaci a popri tom robit dalsie veci alebo je to tak ze si musim lahnut a sustredit sa iba na to?
A tiez, keby som si niektore tie zvuky chcel dat napriklad do mp3ky alebo do mobilu (mp3koveho) slo by to pocuvat aj vonku? a ako sa to da? :D
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

Myslim ze pri tom treba relaxovat, nic ine nerobit a sustredit sa na ten zvuk.... noooo MP3 je zkomprimovany zvuk, cize to mozno nebude fungovat... aj ked mozno ze hej, neviem, skus :D
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Podľa mňa to v MP3 fungovať nebude, teda ak bereme do úvahy zvuk.
No aj tak, možno niekto bude chcieť...:

Kód: Vybrať všetko

Marihuana
Kód:

http://rapidshare.com/files/18339544/Marijuana.mp3


Kokain
Kód:

http://rapidshare.com/files/18342561/Cocaine.mp3


Lucid Dream
Kód:

http://rapidshare.com/files/18346812/Lucid_Dream.mp3


Extáze
Kód:

http://rapidshare.com/files/18349450/Ecstasy.mp3


A-Bomb
Kód:

http://rapidshare.com/files/18352459/A-Bomb.mp3
Pretože, niekto si môže vsugerovať, že to funguje a bude to fungovať :D
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

M2-player napísal:Podľa mňa to v MP3 fungovať nebude, teda ak bereme do úvahy zvuk.
No aj tak, možno niekto bude chcieť...

Pretože, niekto si môže vsugerovať, že to funguje a bude to fungovať :D
presne. myslim si ze je to klasicke placebo. na mna to neucinkuje, ale ked som tomu veril, a hovoril si ze mi to nieco robi, zdvihal sa mi zaludok a tocila hlava. no ked som na to nemyslel, nic mi nebolo. :roll:
mnohý a ani jeden
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Integer »

georg napísal:
M2-player napísal:Podľa mňa to v MP3 fungovať nebude, teda ak bereme do úvahy zvuk.
No aj tak, možno niekto bude chcieť...

Pretože, niekto si môže vsugerovať, že to funguje a bude to fungovať :D
presne. myslim si ze je to klasicke placebo. na mna to neucinkuje, ale ked som tomu veril, a hovoril si ze mi to nieco robi, zdvihal sa mi zaludok a tocila hlava. no ked som na to nemyslel, nic mi nebolo. :roll:
Toto je stimulácia mozgu a je jedno, či tomu veríš, alebo nie. Dôležité je práve to uvoľnenie...

To Melvar: Ako som už povedal, pri tomto spôsobe je dôlešité to pípanie a to mp3 formát nezničí a ani nepoškodí. Iné je to pri audiostrobe, kedy zvuky (signály) pre psychowalkman sú na hranici počuteľnosti (niekedy dokonca aj za) a teda ich encoder mp3 odstráni, lebo ich považuje za zbytočné (keďže ich nepočuť). Verím v silu sugescie, ale toto nie je na jej princípe závislé.
Napísať odpoveď