Putnik26

Každý užívateľ tu dostane priestor, aby o sebe niečo napísal

Moderátor: Moderátori

putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Putnik26

Príspevok od používateľa putnik26 »

Zdravim takze co o sebe napisat???Mam 19 magii sa venujem od 12 momentalne byvam v BA viacej veci o mne najdete na mojom blogu :)
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Ahoj :grin:
Z1
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

OMG preco tu seci pisete ze sa venujete magii??...viete vobec co to je?...

Tak teda v com spociva ta vasa magia??
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

TheOne: A co je na tem špatného? Já se například také věnuji magii, již několik let jsem členem Českého Magického Svazu, který mimochodem přes svůj název působí i na Slovensku, a je součástí mezinárodního společenství F.I.S.M. - Féderation Internationale des Societés Magiques. Například právě teď nacvičuji sérii náročných karetních manipulací. A v čem spočívá tvoje mágia, TheOne? :grin: :grin: :grin:
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

OMG...ok tak to je v poriadku...ty sa venujes magii...Ja som si iba nebol isty co ten clovek mysli tou magiou...Pride mi to ze kazdy moze napisat ze sa tomu venuje a je sef ale pritom nic nevie a nidky sa mu nic nepodarilo
Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Marijus »

TheONE napísal:OMG...ok tak to je v poriadku...ty sa venujes magii...Ja som si iba nebol isty co ten clovek mysli tou magiou...Pride mi to ze kazdy moze napisat ze sa tomu venuje a je sef ale pritom nic nevie a nidky sa mu nic nepodarilo
No a co, že se mu nic nepodařilo, ale věnuje se ji a to je hlavní...... :wink:
Já se ji taky věnuji......a mimochodem, taky se mi nic zatím nepodařilo, ale snažim se, jako všichno ostatní..... :wink:
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

TheONE napísal:...Pride mi to ze kazdy moze napisat ze sa tomu venuje a je sef ale pritom nic nevie a nidky sa mu nic nepodarilo
Myslím si, že to úplne jedno, kto čo napíše (obrazne povedané)..... ja osobne druhých neriešim, teda sa o to snažím, aby som neriešil.... ide mi hlavne o seba samého, aby som sa nemiešal do vecí iných, no a ak ma niečo "irituje", že ten či onen napísal tamto, či ono, tak sa snažím nájsť chybu v samom sebe, prečo som sa nechal uniesť, resp. vytočiť....

No a čo sa týka mágie, pod mágiou by sa dalo rozumieť podľa môjho názoru všeličo, možno aj preto ho nepoužívam. Ja osobne sa venujem hlavne rozvoju svojej osobnosti, s čím sú úzko späté nejaké mimotelové zážitky, čo by sa možno tiež dalo brať ako "mágia", no mágom sa byť necítim...... skôr sa cítim byť zrakom :grin:
Z1
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Putnik26

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja si myslim ze nieje dolezite co sa komu podariloí,dolezite je ako mu studiu magie pomohlo k dusevnemu rozvoju to je dolezite a je jedno ci sa tomu venuje rok alebo 10 rokov,hlavne je ze vyliezol z ulity materialnosti a zaujama sa aj o nadprirodzeno...len taka poznamka
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

dRevnik napísal: Například právě teď nacvičuji sérii náročných karetních manipulací. A v čem spočívá tvoje mágia, TheOne? :grin: :grin: :grin:
karetnich? skus to specifikovat? LoL lebo ak robis iluzionisticke vystupenia resp. niake trapne triky s kartami tak to moj magia nieje... ak robis nieco ine co s magiou suvisi prepac a neber to ako urazku... je uplne nepoctatne akeho klubu je clovek clenom... dolezity je jedinec nie coho je clenom... aj v Tibetskych lamaseriach ziju mnisi ktory tak akurat mozu pripravovat caj a campu ale s duchovnom nemaju nic spolocne...su vsak clenmi onej lamaserie... nie?... :grin: neschovavajme sa za oponu klubov ci spolkov... :angel:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Nie je ziadna magia

Príspevok od používateľa RedHawk »

Je len energia, Tarot je kniha a my sme spaci :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Napísať odpoveď