TheDreamingDead

Každý užívateľ tu dostane priestor, aby o sebe niečo napísal

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

TheDreamingDead

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

tak no slusalo by sa predstavit :)
takze:

vlastne, ja sa nerada predstavujem, tak ale nakoniec sa predstavujem.. teraz - slusnost (oneskorena) 8)
preco TheDreamingDead: vlastne ani neviem. Bezne pouzivam ako nick ine meno. Vystizny, ale akosi sa preberam z tej mrtvolnej letargie, tak by sa asi skor hodilo TheDreamingZombie :grin:
preco (momentalne) ako obrazok cierna macka: asi vsade na nete mam ciernu macku. Akosi ma vystihuje
zaujimy:
-mno ked som na tomto fore, logicky AC, LD a vacsina veci co sa toci okolo veci co nevidime a predsa su tu, filozofia, historia, sebarozvoj, umenie, PC,knihy,prirodne vedy... a toho je vela :D
oblubene farby: cierna/tyrkysova/fialova
oblubene kovy: zelezo/striebro
jedna z oblubenych rastlin: tymian
-drobna inzercia: zhanam rastlinku mucenky(maracuye). Fakt sa k nej neviem nijak dopracovat... momentalne mi je jedno aky druh, hlavne ze to je druh mucenky :)
-... pytajte sa co chcete :smoking: (druha vec je, ci dostanete odpoved :mrgreen: )
Naposledy upravil/-a TheDreamingDead v Št Feb 17, 2011 17:24, upravené celkom 1 krát.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

mucenka.

Príspevok od používateľa RedHawk »

Mucenku mozes kupit na http://www.kpr.sk/(Klub pestovatelov rastlin)
Je to v http://banka.kpr.sk/txt/10.php (musis byt regnuta) pre neclena stoji rastlinka 2 € pod cislom R256
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

jej, fakt dakujem velmi pekne :) tusim som na tu stranku dakedy narazila, ale nevyznala som sa tam, tak som to nechala... dik :wink:
Napísať odpoveď