mirom

Každý užívateľ tu dostane priestor, aby o sebe niečo napísal

Moderátor: Moderátori

mirom
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So Aug 07, 2010 4:15
Bydlisko: Martin

mirom

Príspevok od používateľa mirom »

Ahojte. Volám sa Miroslav, mám 29 rokov a som z Martina. Prvý krát som astrálne cestoval keď som mal 14 rokov, potom som sa tomu dlho dlho nevenoval a teraz sa chcem k a.c. vrátiť. Uvidím či sa podarí.
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: mirom

Príspevok od používateľa galahad1346 »

ahoj :) pekne ze si sa k tomu vratil :) a drzim palce aby si sa do toho znovu dostal ;) mam jednu otazku. To sa ti podarilo hned na prvy krat AC ? lebo v 14rokoch... kks to si musel teda byt naozaj dobry....
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
mirom
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So Aug 07, 2010 4:15
Bydlisko: Martin

Re: mirom

Príspevok od používateľa mirom »

Ahoj. Vtedy som o a.c. vobec nevedel. Venoval som sa hlavne hladine alfa, meditaciam a relaxacnym cviceniam. A.c. prislo samo. Bol som z toho pekne v soku.
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: mirom

Príspevok od používateľa galahad1346 »

ved to by bol asi kazdy v soku :D pekne teda :) drzim palce, aby si sa znovu do toho dostal ;)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
mirom
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So Aug 07, 2010 4:15
Bydlisko: Martin

Re: mirom

Príspevok od používateľa mirom »

Ďakujem. Skúšam uvoľňovacie cvičenia. Predtým, to som chodil do školy som pravidelne skúšal hl. alfa. Ráno som vstal o pol hodinku
skôr, keď som prišiel zo školy tak šup do postele a večer pred spaním. Teraz mám ten rytmus rozhádzaný (práca na smeny) a večer keď
idem spať tak niekedy si ani nestihnem ľahnúť a už spím. Budem skúšať keď sa mi bude dať a dúfam, že to časom príde samo ako predtým.
Napísať odpoveď