Anth

Každý užívateľ tu dostane priestor, aby o sebe niečo napísal

Moderátor: Moderátori

anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Anth

Príspevok od používateľa anth »

Cafte.Som z PK(pri BA) a dost sa zaujimam o tieto techniky a veci.Najviac ma zaujalo astralne cestovanie a tento account som si zalozil hlavne preto aby som ziskal rady od niekoho skuseneho co prezil viac astralnych cestovani.Ak tu niekto taky je a mohol by mi poradit tak nech sa prosim ozve.Najlepsie ak cez nejaky FB/ICQ/SKYPE/EMAIL... Hocico.Prisposobim sa
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Anth

Príspevok od používateľa anth »

Okej takze strucne...Na priblizenie.S tym ze by som mal problem sa dostat do tranzu nemam.Dokonca pochybujem ze by som nedokazal vist von do astralu .Nehladam teda rady typu ,,prosim napiste mi navod na odchod do astralu,,.Potrebujem vediet co ma tam caka(zleho) a ako sa s tym mozem vysporiadat.Rizika cestovania atd... Viem preco tam chcem ist a nieje to pre zabavu.Dalsia vec co ma donutila pisat ten druhy komentar je to ze dnes rano ked som sa ,,valal ,, v postely som naraz zo sekundy na sekundu zacal stracat vedomie (uz som raz odpadol a viem ako to prebieha) a pocas tych par sekund len viem ze ma nieco tahalo von.V klude som si opakoval ze nemozem ist a nechcem kym sa neinformujem od niekoho skuseneho.Oci som otvorit nemohol tak som sa ledva ledva strhol a prebral sa.Hned po tomto to doslo znova a zasa som sa musel strhnut.Coho sa bojim je ze ked sa to stane znova tak sa strhnem do astralu co bude zle lebo nechcem tam ist skorej ako sa poradim s niekym.Dakujem ak niekto mi odpise popripade hodi icq kontakt alebo ine formy kontaktu
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Anth

Príspevok od používateľa anth »

No nieje tu ani zdaleka vsetko to co by som chcel vediet...
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Anth

Príspevok od používateľa anth »

Si skusený/á ?
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Anth

Príspevok od používateľa anth »

V zoznamke som ta nenasiel tak preto sa pytam :-)
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Anth

Príspevok od používateľa anth »

Ja som tak inak myslel ako si to zobral/a :-( . Ja len ci už sa ti podarilo niečo a že ak máš niečo za sebou,čo i len málo, ci mozme pokecat. Pochop že sa nemozem rozpisovat bo som mobil tak preto taká strucna otazka.sorry no
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Ut Jan 18, 2011 9:52, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Odstránená chybná bbcode značka
Napísať odpoveď