Pjotrik

Každý užívateľ tu dostane priestor, aby o sebe niečo napísal

Moderátor: Moderátori

Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Pjotrik

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Ja už tu nejaké príspevky mám, ale túto zoznamku som prehliadol :oops:

Volám sa, ako inak, Peťo. Určite to nikoho nenapadlo :D Mám 21 rokov. Študujem tretí rok informatiku. O AC, LD, ezoteriku a celkovo zdravý životný štýl sa zaujímam od cca 17 rokoch. Vtedy som prvý krát narazil na internete na fenomén AC, ktorý ma celého úplne ohromil a pohltil. Prečítal som si desiatky rôznych článkov, tutorialov, diskusií a vrhol sa do trénovania. Ako sa dalo čakať, výsledky sa neobjavili :) Ani po pár mesiacoch. Odradilo ma to a dál som si pauzu také 2 roky. Medzitým som si viedol snový denník, čítal knihy typu Strovoloský mág a sem-tam pochyboval, či to všetko nie je nezmysel :D Pokúšal som sa meditovať, aj keď som veľmi nevedel ako :) a dal sa zasvietiť do Reiki I. Vtedy som mal prvý krát priamu, vedomú skúsenosť s nefyzičnom :) Skutočne som cítil tok energie mojimi dlaňami a nemohol som uveriť, že to funguje. To ma naštartovalo a znova som sa vrátil k AC, ale už poriadne. Prvý mesiac som cvičil koncentráciu podľa Bardonovej brány a druhý uvolňovanie tela. Potom už samotné techniky. A po chvíli to prišlo! Pocit oddeľovania sa od tela, ktorý ma na smrť vystrašil :D Opakoval sa takmer každý raz, ako som sa pokúšal o AC. Nevedel som, čo s tým, tak som to celé nechal tak po druhý krat. Vtedy som narazil na knihu - to už bolo v lete 2011 - ktorá ma naučila LD a moja pozornosť a zvedavosť išla týmto smerom. Začal som objavovať snový svet. Jeho fyziku, jeho hranice. Fascinovalo ma na ňom, že som ho vnímal presne rovnako, ako našu fyzickú realitu. Nebola to žiadna živá fantázia, predstavivosť, ale skutočná realita, ktorú som mohol pozorovať. Nasledovali rôzne pokusy ako napr. skúsiť si zahrať na klavíri, alebo ísť ku susedom, že čo tam uvidím :) Bolo zaujímavé, ako mi podvedomie stále vytváralo prostredie, ktoré som nepoznal. Veľa krát som tám objavil veci, ktoré som absolútne nepoznal. Napr. fotky neznámych ľudí. Ale aby som nekecal veľa, aj keď už je neskoro :D, potom som išiel na kurz Prechod Bránou I, ktorý každému odporúčam :D, kde som sa naučil aj ako sa zbaviť sa strachu, ktorý mi bránil v AC. Ako veľmi som bol úspešny, neviem. Nemám už tak veľa času pre seba. A keď aj meditujem, vždy si nájdem niečo, čomu sa chcem venovať viac. Buď to je pritahovanie si vecí do života, alebo odstraňovanie fyzických/psychických problémov.

A aby som konečne niečo o sebe napísal :D Rád uvažujem, rád sa učím, rád skušám nové veci. Zbožňujem hru na klavíri. Preto som sa sám začal učit v mojich 17. rokoch. Ticho závidím tým, ktorý hrajú od malička :) Rád si vyjdem von do prírody, na túru, na bicykel, len tak zabehať si. Mám za sebou jeden polmaratón a verím, že raz sa dokopem aj na celý maratón.

Toť vsjo :) moj story

Sorry za slohovku, ale niekedy mám veľké chúte niečo písať :D
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Pjotrik

Príspevok od používateľa madagaskar »

ja som sa teraz zacal ucit programovanie v C# sam,myslis ze je nejaka sanca naucit sa nieco poriadne?
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Pjotrik

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Keď sa chceš naučiť poriadne programovať, nemyslím si, že je rozumné začínať v C#. Je to objektovo-orientovaný jazyk a objekty nie sú triviálna záležitosť. Ja by som ti na začiatok poradil zvládnuť procedurálne programovanie, napr. v pascale, aby si sa naučil myslieť ako programátor a až potom C#. A či to môžeš zvládnuť sám, tak určite.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Pjotrik

Príspevok od používateľa sorer »

madagaskar napísal:ja som sa teraz zacal ucit programovanie v C# sam,myslis ze je nejaka sanca naucit sa nieco poriadne?
C# je v pohode, ten ma zivi. Je to kombinacia C++ a visual basicu. Je lahke sa ho naucit. Objektovo orientovanemu programovaniu sa nevyhnes, to je dnes uz zaklad co treba vediet. Nastroje na programovanie v nom su uz v dnesnej dobe dostupne, tak ti nic nebrani sa do toho vrhnut.
Napísať odpoveď