Odblokovanie rodovej pamäti

Pokusy zamerané na LD a OBE

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Odblokovanie rodovej pamäti

Príspevok od používateľa madagaskar »

Ahoj, píšem po dlhšej dobe. Nestalo sa niekomu z Vás, že vás AC/LD úplne prestalo zaujímať a nevidíte zmysel v tom pokúšať sa o ne? Mne sa to stalo pred niekoľkými mesiacmi, ale teraz mám novú motiváciu. Z mne neznámeho dôvodu som si istý, že sa musím snažiť odblokovať si rodovú pamäť a je to pre mňa úplná priorita. Máte s tým niekto skúsenosti, poprípade vedeli by ste poradiť? Postupne sem nahádžem svoje skúsenosti s kontaktov s predkami.
Ahoj
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Príspevok od používateľa Pali »

Rozumies anglicky?
Ak ano, mam pre teba super zdroj info, co by ti iste pomohol pochopit a dosiahnut.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Príspevok od používateľa madagaskar »

rozumiem :)
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Príspevok od používateľa Pali »

Super! :)

Motto dňa je:
Otvorený skepticizmus je najlepší spôsob prístupu k učeniu sa a životu ako takému.
- Samotná otvorenosť spôsobuje naviazanie sa (naletenie) na rôzne nápady, predstavy, mýty, rituály, systémy viery, ...
- Samotný skepticizmus zabraňuje ďalšiemu učeniu sa a teda aj ďalšiemu rozširovaniu horizontu, reality a celkového rastu.

Tom Campbell je predstavený v mnohých svojich videách, ale v skratke čo si pamätám:
- dnes takmer 70 ročný
- Spoluzakladateľ Monroovho Inštitútu a spoluvynálezca technológie Hemi-Sync
- Výskumník vedomia a cestovateľ už viac ako 30 rokov
- Seriózny profesijný život kde vyštudoval jadrovú fyziku a pracoval v industriálnej sfére pre NASA, DARPA a iné organizácie, a je asi ešte stále jeden z najlepších ľudí vo svojej branži. Striktne vedecký prístup spojený s otvoreným skepticizmom je príznačný pre jeho výskum aj všeobecné vyjadrovanie sa.
- Svoje výskumy v iných realitách zhrnul do svojej knihe "My big TOE" - Moja veľká teória všetkého. Slovo "moja" neznamená jeho - Campbellova, ale "moja" ako každého súkromná overiteľná teória všetkého, ktorá popisuje prečo sme tu, kam smerujeme, odkiaľ sme prišli a ako si to všetko overiť vlastným experimentovaním. Môže byť niekoho až vtedy, keď ju naozaj zažije/overí sám pre seba. Kto nezažije a nechce overiť, nemusí sa tým ani zaoberať - veriť a vedieť je rozdiel ako pozerať sa na fotku pyramíd a byť tam, prechádzať sa v nich.

Máme tu vo svete už dosť povrchnosti vo forme verím/neverím - je na čase preverovať a vzdelávať tak nie len seba ale aj celý svet (to je môj názor).

Mne Campbellova teória/model reality krásne spojili všetko spirituálne a nadprirodzené (paranormálne) so súčasnou vedou, kde logicky odvodzuje všetko čo sa deje, dialo a bude diať v našej realite a vysvetľuje prečo. Teória je postavená len na dvoch základných predpokladoch, z ktorých všetko logicky odvodzuje.
Tie predpoklady sú:
1. Vedomie existuje
2. Existuje fundamentálny proces evolúcie, kde sa z jednoduchšieho postupne stáva komplexnejšie, organizovanejšie, štrukturovanejšie

Svoju teóriu čiastočne potvrdzuje aj z už známych vedeckých experimentov, s ktorými si mainstreamová veda láme hlavu už pomaly 100 rokov. Mne veľmi imponuje odpútanie sa od akýchkoľvek rituálov a dogmy - keď niečo vysvetlí, viem presne pochopiť prečo a ako to tak je. Jediné čo zostáva, je overenie si vecí. Na tom pracujem a zatiaľ z mojich skromných skúseností môžem potvrdiť jeho interpretáciu/model realít.

Tuto zameraná prednáška na popis nefyzickej reality a praktické veci s ňou spojené:
Tom Campbell NYC MBT Master Workshop 5/5
http://www.youtube.com/watch?v=t_q5CDE2Nko

Komplexne podané informácie odporúčam zhliadnuť v sobotňajšom a nedelňajšom workshope v Calagary. Tuto jeho kanál kde je Calgary workshop hneď viditeľný:
http://www.youtube.com/user/twcjr44?feature=watch

Jeho kniha sa dá čítať aj priamo na google books a všetky jeho prednášky sú nahrávané a zdarma prístupne cez youtube - nesnaží sa o získanie peňazí alebo slávy. Snaží sa do tohto pokazeného sveta, rútiaceho sa k radikálnej zmene všetkých zabehnutých systémov sprístupniť pravdu o našej existencii, a tým dúfa že zabráni opakovanému nárastu radikalizmu, ktorý doposiaľ v krízach posledných tisícročí prevalcovával zdravý úsudok.

Tuto prvé video, kde som o Campbella prvý krát "zakopol", keď som si chcel pozrieť Liptonove video - začína trochu pomalšie, ale potom je tam cítiť úžasnú synergiu a energiu, ako sa obaja vedci z rôznych smerov stretli v rovnakom výsledku a sami sú tým príjemne prekvapení:
Tom Campbell and Bruce Lipton: Two Scientists "See the Same World"
http://www.youtube.com/watch?v=BjDQzCq6FdM
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Príspevok od používateľa madagaskar »

díky za pomoc :)
Dobroslav
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Pi Máj 23, 2014 14:26

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Príspevok od používateľa Dobroslav »

treba si tiež uvedomiť, že energie sa veľmi silne sa dedia po rodičoch a predkoch. Energie po predkoch sú nesmierne silné – tak to hovoria najlepší šamani. Nie nadarmo u starých Slovanov bola ústredná téma práve predkovia, predkovia boli najdôležitejší prvok ich duchovnej filozofie. Viac o Slovanoch na http://ved.sk/. Autor stránky sa seriózne zaoberá akademickými a vedeckými zdrojmi o duchovne Slovanov.
Tak možno preto, že máš Slovanský pôvod ťa zaujímajú predkovia. A možno si nejaký reinkarnovaný Starý Slovan
Napísať odpoveď