Ziskavanie poznatkov

Pokusy zamerané na LD a OBE

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa marley5 »

Co keby sme skusili v LD zistit nejaku informaciu, ktoru nevieme a potom si to v reale overit?? napr. Ako skoncil vcera nejaky zapas apd..
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa sorer »

Alebo ako skonci.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

hh.. no nevem, na to by som nevsadzal.. Snove bytosti mozu byt aj skodoradostne a daju ti tipy, z ktorych napr. nevyjde jeden zapas.. :D
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa SagitaX »

vies co ja si myslim, ale neviem to na isto, ze mas malu sancu ze to bude pravda, kedze LD si tvorime sami...
ale uz niekolko krat sa mi snvalo nieco co sa skutocne stalo, a najlepsie na tom bolo to ze napr. ked sa mi snovalo ako som sa brutalne pohadal s mamou, a zobudil som sa tak si vravim, boze aky blby sen toto by sa mi nikdy nestalo a bum o 5 min ma uz musel oco viest autom do mesta :))
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa sorer »

marley5 napísal:Co keby sme skusili v LD zistit nejaku informaciu, ktoru nevieme a potom si to v reale overit?? napr. Ako skoncil vcera nejaky zapas apd..
To som skorej rozmyslal nad ukladanim nejakych symbolov v LD a ostatny ak by si na to spomenuli by sa pokusili zistit aky predmet som v LD umiestnil.

Rozmyslal som nad textami, ale texty a cisla sa zle pamataju. Takze skor by to mohol byt predmet samotny.

Predstavil by som si napriklad jablko a vlozil ho do schranky s napisom 3oko. Alebo by ho stacilo proste niekam hodit, s tym ze ho posielam do schranky 3oko.

Otazkou ale je ako by sa to jablko pokusil niektory iny oneironaut zo schranky vybrat. Mohol by si napriklad schranku predstavit ako skatulu, vrece, zasuvku, proste co by mal nablizku. Otvoril by schranku a vybral z nej predmet. Ak by to bolo jablko, tak by to sem napisal a cakal by ci niektory iny uzivatel tam to jablko naozaj dal. Popripade by jeden clovek mohol byt zberna, teda by mu olo oznamene co sa vlozilo do schranky, a keby niekto chcel vediet ci predmet ktory zobral zo schranky bol v schranke tak by mu napisal. Samozrejme vysledky by sa zverejnovali.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

tak do tohoto bych sel taky, ale je to dlouhodoby ukol, protoze ne vzdy ma clovek LD !!! Ale zni to zajimave. Zkus to teda nejak vymyslet a zorganizovat at je to co nejdriv, protoze pak budem stejne dlouho cekat na LD !!! :grin:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa sorer »

Ok, len ak by aj vas nieco napadlo tak to sem napiste. Ako si pisal najhorsie je to ze LD ma clovek len obcas ak ho netrenuje.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

na zmiky o podobnym pokuse sem už narazill ani nevim jak to dopadlo stranky sou v AJ tak sem si moc nepočetl bylo to nekde tady:

http://www.astralpulse.com/forums/index.php?board=43.0
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

S tym pokusom je to dobry napad. Ale ja som mal na mysli nieco ine. Ci sa pocas LD da napojit na nejaku centralu, kde su vsetky informacie alebo nieco take..
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa sorer »

no v astrale je akasa, a ked si v ld, pohybujes sa tiez v astrale. Ale dostat sa do akasi nie je take lahke.
Stretneme sa vo sne ;)
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

sorer napísal:no v astrale je akasa, a ked si v ld, pohybujes sa tiez v astrale. Ale dostat sa do akasi nie je take lahke.
no tak sem napis par navodu, resp. spravny souradnice pro astralni GPS-navigaci k ty Akashe :mrgreen:
Jakej je na to nejlepsi soft ? astral-TomTom nebo astral-Navigon 2006 :grin: :grin:
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Ziskavanie poznatkov

Príspevok od používateľa nou »

Do nekonecna a este dalej.
Prídem si po teba.
Napísať odpoveď