Pokus !

Pokusy zamerané na LD a OBE

Moderátor: Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Pokus !

Príspevok od používateľa winchester »

zdravim, jedna tema, ktoru som nedavno cital ma prividla na myslienku zrobit nemnsi experiment co sa tyka spankovej paralyzi, takze hladam dobrovlnikov ktorym sa tento "jav" stava previdelne, podmienku su:
1. vediet spolupracovat
2. byt ochotny zmenit minimalne navyky pocas spanku
nemusite sa bat, tento experiment nevyzaduje ziadne lieky ani osobne stretnutie ani nic podobne. Hladam minimalne 9 dobrovolnikov, ak aj poznate niekoho kto mava tieto stavy tak nech sa kludne prihlasi, dufam ze sa mi nazbieraju ludia.
princip tohto pokusu je v tom ze roznymi metodami vyskusat tieto stavy hlavne v kombinacii s ukazmi a roznymi bytostami ovladat, popripade uplne ombmadzit, dobrovolnici budu rozdeleny do troch skupin a kazda skupina bude testovat inu metodu, konkretnejsie to upresnim vybranim dobrovolnikom
PS: prosim vas hlaste sa len ak mate seriozny zaujem a splnujete podmienku ze sa vam to pravidelne stava, hlavne sa mi nehlaste ti ktori chcete byt zaujimavy a budete si vymyslat vysledky
takze si to prosim vas premyslite a dajte mi vediet cez SS alebo rovno tu do temy
Dakujem
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Pokus !

Príspevok od používateľa winchester »

pardon, teraz som si vsimol rubriku minilab tak poprosim moderatora nech tam tuto temu presunie, dakujem
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Pokus !

Príspevok od používateľa georg »

Stále píšeš o nejakom stave, ale o akom stave počas spánku to píšeš ? O spánkovej paralýze? Veď to má každý z nás každú noc, nie ? Ako to myslíš?
mnohý a ani jeden
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Pokus !

Príspevok od používateľa winchester »

spravne, asi som sa zle vyjadril, ano tu spankovu paralyzu ma kazdy pocas rem fazy ale niektorym ludom sa stava ze sa pocas toho zobudia a nevedia sa ani pohnut vtedy nastupuje ffantazia a hypnagogicke hlasuky ze je niekto/nieco v izbe a oni sa nevedia koli tej paralyze pohnut, po chvili zaspia..
na jednom fore som nasiel pripad tohto stavu ale tento bol extremisticky, zkratene vam ho opisem:
jeden chalan tam pisal ze z nicoho nic mu zacali taketo stavy, samozrejme ze v noci sa bal, rano sa zobudil cely spoteny, ale povedal si ze ok, ale ono sa to objavovalo coraaz castejsie a castejsie tak s tym isiel k psychologovi a ten mu urobil hypnozu a ked sa ten muz rozpraval po hypnoze s tym psychiatrom tak mu povedal asi tolko k tomu, ze bud sam seba presvedcil ze ho v noci unasa neaka entita alebo je to fakt pravda a ze ten psychiater sa nechce dalej angazovat v tomto " pripade " a ze mu nedoporucuje vypocut si nahravku z hypnozy, dotycneho to riadne zobralo a prestahoval sa do skotksa abo do svedska to nwm ale tam nasiel jedneho dobreho psychiatra ktory sa zaobera takymito pripadmi a pomohol mu s tym ...
tazko povedat ci tomu verit alebo nie, to uz zavisi od povahy cloveka, ja napr tomu nemam preco neverit, neaky skeptik si povie prasny opak...
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Pokus !

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Pred pár dňami som tiež experimentoval s paralýzou - tak, že som sa pokúšal vedome zobudiť z LD. Zažil som dosť hustú situáciu. Keď som sa týmto spôsobom zobudil, tak vedľa mňa, hned pri posteli, stála čierna bytosť. To som okamžite zatvoril oči a silno sa prial zobudiť :D Srdce sa mi totálne rozbúšilo a asi pol hodinu som to rozdýchaval :D Potom som ten strach odstraňoval meditáciami a teraz myslím, že som pripravený zažiť to znova.
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Pokus !

Príspevok od používateľa winchester »

no to je presne to o com rozpravam, vies si tento stav privodit kedy chces? ak ano tak ty si presne clovek ktoreho hladam, ozvy sa mi pls cez SS a mozno sa neako dohodneme
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Pokus !

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Pjotrik napísal:Pred pár dňami som tiež experimentoval s paralýzou - tak, že som sa pokúšal vedome zobudiť z LD. Zažil som dosť hustú situáciu. Keď som sa týmto spôsobom zobudil, tak vedľa mňa, hned pri posteli, stála čierna bytosť. To som okamžite zatvoril oči a silno sa prial zobudiť :D Srdce sa mi totálne rozbúšilo a asi pol hodinu som to rozdýchaval :D Potom som ten strach odstraňoval meditáciami a teraz myslím, že som pripravený zažiť to znova.
Ta cierna bytost co si vnimal je uplne bezna zalezitost, skus si dat do googlu "sleep paralysis black figure" a najde ti kopu pripadov, vela ludom sa to stava, niekedy to zacina pocitom ze ta niekto pozoruje a ked zacnes mat stoho velky strach, moze sa stat ze sa ti ten strach zvizualizuje a potom vydis zviditelneny strach stoho zeta niekto pozoruje.

Mam take video o tipkovi co dost experimentoval zo spankovou paralizou a ten hovoril ze najlepsi sposob ako sa toho zbavit je ten, ze ked sa to zacne diat, tak si treba uvedomit ze to co citis alebo aj vidis je len tvoj strach ktoreho panom si len ti a proste to silou vole zneutralizovat, ked to dokazes tak sa toho zbavis na stalo.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Napísať odpoveď