Stretávky v sne - Lucid crossroads

Pokusy zamerané na LD a OBE

Moderátor: Moderátori

blackmouse
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St Jan 06, 2010 21:53
Bydlisko: NR / TT

Príspevok od používateľa blackmouse »

moja mysel je ti k dizpozicii :D racte vstupit 8)
bestial
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Apr 10, 2011 21:40

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa bestial »

Neexistuje lahsia vec ako to otestovat.

Uvediem priklad , som tu zaregistrovany ako bestial , stretnem ineho uzivatela fora v sne. Navzajom si povieme krstne mena ktore tu uvedene nemame. takze ich navzajom nevieme. Ak si ich pak na fore napiseme spravne je to jasny dokaz a uprimne ak by sa nieco take stalo tak uprimne padnem na rit v nemom uzase lebo mi to vonkoncom nezapada do mojho vnimania vesmiru.

Vlastne som si docela isty ze ak by sa nasla dvojka co by si takto bola schopna preniest nejake slovo vyhra tu sutaz o milion dolarov na ukazanie paranormalneho javu v laboratornych podmienkach.
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa bonkwodny »

bestial napísal:Neexistuje lahsia vec ako to otestovat.

Uvediem priklad , som tu zaregistrovany ako bestial , stretnem ineho uzivatela fora v sne. Navzajom si povieme krstne mena ktore tu uvedene nemame. takze ich navzajom nevieme. Ak si ich pak na fore napiseme spravne je to jasny dokaz a uprimne ak by sa nieco take stalo tak uprimne padnem na rit v nemom uzase lebo mi to vonkoncom nezapada do mojho vnimania vesmiru.

Vlastne som si docela isty ze ak by sa nasla dvojka co by si takto bola schopna preniest nejake slovo vyhra tu sutaz o milion dolarov na ukazanie paranormalneho javu v laboratornych podmienkach.
takze sa oplati to skusat :D sanca mozno vacsia,ako v lote :D
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa nou »

problem vedeckych experimentov je ze musia splnat opakovatelnost + potvrdenie nezavislim tymom. teda niekto by to po vas proste musel vediet zopakovat.
Prídem si po teba.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa madagaskar »

ibbeta napísal:Ja si myslim, ze ak ma v tejto veci prist k uspechu, treba vyvolat viac aktivity. Navrhol by som, ze kazdy, kto sa chce stretnutia zucastnit-byt zavolany inou osobou, by sa tu mal explicitne prihlasit a pripravit si nejake tajomstvo, ktorym by sa potvrdil kontakt.
Predstavujem si to totiz tak, ze vedoma bude len jedna osoba - iniciator, ktory si zavola osobu s povolenim a vypyta si to tajomstvo.. Ale pravdepodobne ta druha osoba bude nebdela, teda bude sa spravat bud ako ostatne fantomy alebo ako opity clovek a nebude si nic pamatat. Takze to tajomstvo musi byt nieco, na co si spomeniete aj ked vas zobudia o polnoci :) , napr krstne meno.
Osobne si myslim, ze do spolocneho sna sa dostanu len ludia, ktori sa poznaju a navzajom si doveruju. Vsimnite si, ze ked niekoho noveho spoznate, musi uplynut doba, dokym sa vam objavi vo sne.
problem je taky, ze ty ked si hocico naplanujes v tom sne aj ked sa dohodnes na hocijakom hesle, kedze ty ho poznas tvoja mysel nema ziadny problem zareagovat na tvoju otazku spravnym heslom, stretnut sa hromadne v LD podla mna je mozne, ale iba tak, ze jeden clovek vytvori sen a ostatny sa na neho napoja, ale na to by vsetci zucastneny potrebovali vela vnutornej energie, discipliny a sebakontroly, napojit sa na ineho cloveka pocas spanku nie je vobec lahke
Empatik
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jún 28, 2011 22:40

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa Empatik »

Nejaká stretávka? Rád sa s niekym stretnem. Chcelo by to niečo nové.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa madagaskar »

podla mna by sa skor mohla spravit nejaka stretavka v reale, lebo podobne zmyslajucich ludi, ktory sa zaujimaju o taketo duchovne veci asi moc nie je, alebo o tom na verejnosti nehovoria, pretoze v nasej konzervativnej spolocnosti by ich malokto pochopil bez aspon maleho posmesku :D
babushka6
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Jan 17, 2012 10:08

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa babushka6 »

dobry den,snivat a snivat ,myslim su dva pojmy ale rozdielne,teda aspom u mna ,dobre rozoznam kedy mam sen a kedy mam zivy sen, myslim ze to kazdy z nas zazil zive sny.moj zivy sen sa mi zopakoval po kratsej dobe,kde ma sprevadza duchovny sprievodca,a robime pokroky teraz aspom viem ako vyzera zo zadu a po case budem poznat aj jeho tvar a meno.nikdy som necakala nieco podobne ale ma to velmi tesi a verim ze mame spolu este dlhu cestu pred sebou
babushka6
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Jan 17, 2012 10:08

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa babushka6 »

no skoda ze nas je velmi malo alebo je nas aj vela ale mlcia ,pretoze nasa spolocnost mlci a nechce pocuvat o duchovne,skor vas vysmeju este dobre ze mam jednu skupinku kde si mozeme spolu pisat a ucit sa navzajom
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa madagaskar »

tak to mas stastie, ze ta sprievodca takto sprevadza, ale myslis, ze je to naozaj on? ja osobne som duchovneho sprievodcu v LD este nestretol, iba v AC
Napísať odpoveď