Stretávky v sne - Lucid crossroads

Pokusy zamerané na LD a OBE

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sorer »

S tymi mailami vo sne to nie je az taky zly napad. Ked niekoho vo sne stretnete a hlavne na LC, vypytajte si od neho email.

<i>Posted from a mobile</i>
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Lucid crossroads

Príspevok od používateľa sorer »

Aj som mal v nedelu rano LD. aj som tam rozpraval s nejakym chlapikom. Najprv po anglicky, ale potom aj po slovensky, hoci on nevedel, ale v sne je to jedno. Chcel som si od neho aj ten mail vypytat, ale som zabudol. Tak snad opat v nedelu.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Ali Agca
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ne Sep 19, 2004 21:26
Bydlisko: Brno

sraz

Príspevok od používateľa Ali Agca »

A je vlastně vůbec možné se ve snu potkat? Já jsem si tu otázku pokládal už dávno a myslím si, že k tomu stačí obyčejná (dnes už někde i vědecky uznávaná) telepatie. Taky mě napadlo (zatím neozkoušeno), ze bych se pomocí telepatie mohl někomu dostat do snu. Problémem je jak. Napadlo mě udělat si teleport. No jo, ale to není jen tak. Jeden sen jsem strávil tím, že jsem vymýšlel, jak teleport udělat, až jsem se probudil. Tak jsem si řekl, že bude lepší ho vymyslet ve dne. Napadaly mě jen takový věci jako most do mlhy a že za tou mlhou bude sen člověka, kde chci být. Ale nemůžu se přeci někomu do snu nabourat tak, že mu tam kromě sebe vytvořím ješte taky most a mlhu :) Až bratránek, který ačkoli moc LD nevěří, vymyslel geniální teleport - skříň. Prostě vlezu dovnitř, zavřu dveře a až je otevřu, tak budu tam, kde chci být. Případně ve snu kteréhokoli člověka. Zatím jsem si na to ale v LD nevzpomněl, takže to vyzkouším až někdy...
Co se týče toho setkávání, tak si nejsem jistý, jestli je vhodný, aby to bylo tak abstraktní. Já bych navrhoval nějaké konkrétní místo, které všichni znají - třeba STONEHENGE. Každý si ho může dát pro jistotu ve windows na pozadí (ve winxp standartně), aby přesně věděl jak vypadá a je to... Co si o tom myslíte?
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: sraz

Príspevok od používateľa sorer »

Ali Agca napísal:Co se týče toho setkávání, tak si nejsem jistý, jestli je vhodný, aby to bylo tak abstraktní. Já bych navrhoval nějaké konkrétní místo, které všichni znají - třeba STONEHENGE. Každý si ho může dát pro jistotu ve windows na pozadí (ve winxp standartně), aby přesně věděl jak vypadá a je to... Co si o tom myslíte?
No aj to je jedna z moznosti kde sa stretavat. V sne ale nie si viazany len na existujuce miesta. Na strankach lucid crossroads je toto miesto dostatocne dobre opisane. Existuju na nom aj pomocky, ktore na realnych miestach ako Stonehenge nenajdes. Dvere a zrkadlo pre vstup, neustalu pritomnost spravcov. Rozne pomocky pre zanechavanie odkazov. Miesto je velmi dobre identifikovatelne, nakolko sa nachadza na pusti, takze ho lahko najdes aj z vtacej perspektivy.
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

sraz

Príspevok od používateľa ATA »

Zkouší to ještě nekdo ?
Pokoušel jsem se dostat na API http://www.astralpulse.com/locale
ale zatím bezvísledně.Tak chci zkusit LC mělo by to být jednoduši na
vizualizaci.Jinak budu se o to pokoušet každu sobotu a nedělu.
Kolik z vás se tam už dostalo?
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa sorer »

No ja som tam uz bol. Mas ale pravdu ze sa o to teraz az tolko nepokusam a aj som na to v poslednom case zabudol. Ale kedze si mi to pripomenul supnem dnes vecer sugesciu na LC. Skoda len ze ma to nenapadlo dnes rano, lebo som mal LD.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

LC

Príspevok od používateľa ATA »

ja se o to taky pokusim posledni LD jsem měl před tydnem
no možná se tam potkáme :grin:
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa sorer »

Rozmyslam ze by som urobil nejaku uputavku na stranke ktora by sa zobrazovala kazdu sobotu a upozornovala na stretavku vo sne. Co myslite bolo by to k niecomu. Aspon keby sem clovek zavital mohlo by ho to na to upozornit.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

vyzkouset se ma vsecko !!!! :grin:
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa ibbeta »

Ja si myslim, ze ak ma v tejto veci prist k uspechu, treba vyvolat viac aktivity. Navrhol by som, ze kazdy, kto sa chce stretnutia zucastnit-byt zavolany inou osobou, by sa tu mal explicitne prihlasit a pripravit si nejake tajomstvo, ktorym by sa potvrdil kontakt.
Predstavujem si to totiz tak, ze vedoma bude len jedna osoba - iniciator, ktory si zavola osobu s povolenim a vypyta si to tajomstvo.. Ale pravdepodobne ta druha osoba bude nebdela, teda bude sa spravat bud ako ostatne fantomy alebo ako opity clovek a nebude si nic pamatat. Takze to tajomstvo musi byt nieco, na co si spomeniete aj ked vas zobudia o polnoci :) , napr krstne meno.
Osobne si myslim, ze do spolocneho sna sa dostanu len ludia, ktori sa poznaju a navzajom si doveruju. Vsimnite si, ze ked niekoho noveho spoznate, musi uplynut doba, dokym sa vam objavi vo sne.
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa ibbeta »

a este ze na dni v tyzdni nezalezi, takze ak si vo sne spomeniete- podnelok-dopekla, tak to mozete aj tak skusit. ak si nespomeniete na zoznam osob, skuste ist na tuto stranku :)
Používateľov profilový obrázok
kokopelli
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Št Júl 08, 2004 13:59

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa kokopelli »

Ali Agca, tvoje špekulovanie s teleportáciou mi príde dosť kostrbaté a komplikované. čo tak si jednoducho zadať cieľ a želať si byť tam - v tom okamihu tam budeš...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa sorer »

Ja povacsinou ak sa xcem niekam dostat pouzivam techniku dveri. Teda ak su niekde naokolo. Predstavim si ze dana scenerie je za nimi, otvorim ich a vstupim. Toto mozem pouzit aj pre lucidne krizovatky. Podarilo sa mi tam dostat takto raz. Akurat potom vyzerali ako by to bola izba a nie otvorene priestranstvo na pusti. Stretol som tam vtedy len jednoho chlapika.
Stretneme sa vo sne ;)
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

Hmm...s tym "bannerom" to nie je zly napad, za pokus to stoji...aj ked potvrdit ucast sa da asi tazko.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretávky v sne - Lucid crossroads

Príspevok od používateľa sorer »

ok pokusim sa nieco vytvorit. Nieco jednoduche.
Stretneme sa vo sne ;)
Napísať odpoveď