Hackeři snů - Andrej Reutov

knihy o astrálnom cestovaní, lucidných snoch, čakrách, mágii

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Základem této knihy se údajně staly skutečné příběhy ruské skupiny badatelů - hackerů snů. Jejich cílem bylo zvládnout snovou realitu, dokázat se v ní pohybovat a fungovat. Zde odhalují taktéž různá tajemství vesmíru a světa, bojují s nepřáteli apod. No, takové je motto knihy. Po prvích pár stránkách je ovšem jasné, že se jedná o další napodobeninu Castanedy, tentokrát v Rusku. Hlavní postava Maxim (Carlos) se jednou náhodou setkává s vůdcem Hackerů Borisem (Don Juan), který jej postupně zasvěcuje do umění snít a seznamuje se svou skupinou stoupenců...a začíná velké dobrodružství. Kniha má několik dílů.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa dr.Katz »

No musím se přiznat, že jsem tu knihu dočetl jenom do necelé poloviny. Pak to začalo připomínat Matrix v ruském stylu...jak se začalo střílet ze samopalu, tak jsem to odložil :D
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Wpegb
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne Aug 09, 2009 18:34

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa Wpegb »

videl som tu knihu v Tescu a dost dlho som rozmyslal či ju kupim ale ako tak čitat tento topic dobre som spravil ze som ju nekupil :D
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa dr.Katz »

ale nenech se zase odradit, třeba ti ta kniha zrovna sedne...víš jak to je, co člověk to názor. Nejlepší je si to půjčit v knihovně.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Len sa nechajte odradiť predsa je to aj na začiatku tej knihy napísané :grin: , ja ju mám a aj čítam, mne osobne sa veľmi páči, pretože táto kniha pekne nadväzuje na poznanie všetkých kníh od Castanedu, síce trošku inak, ale v podstate má to rovnaký efekt.
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa theDreamer »

Líbila se mi. Má nevkusný přebal a některé pasáže jsou trošku nudné ... Ale na celou knihu vzpomínám docela rád
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Bylo v ní něco nového, co se týče lucidních snů, AC a podobně? Mám na mysli nějakou novou techniku nebo tak pobobně.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Ja už čítam druhý diel, si zvedavý prečítaj si to aj ty :)...
Robin
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po Máj 30, 2011 14:03

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa Robin »

Má někdo z vás zkušenost s uvědomělým sněním?
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Hackeři snů - Andrej Reutov

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Castanedu som nečítal, aj keď mám v el. forme všetky jeho knižky, no Hackeri snov ma upútali hneď podľa názvu. Neviem prečo, ale jednoducho ma to ťahalo prečítať si ich. "Zhodou okolností" keď sa ku mne knižky dostali, akurát som bol chorý a fakt som musel ležať, aby som sa z toho dostal. Obe knižky som zhltol za necelé 3 dni. Z môjho pohľadu sa jedná o dielo, ktoré vypovedá o veľa veciach. Mne osobne sa potvrdilo kopec vecí, na ktoré som od 16-tich rokov prichádzal intuitívne, aj čo sa rôznych techník týka.

Čo sa obsahu týka, verím že sa skutočne udiali a pritom je to len malá časť z ich životov. Je možné, že sú Hackeri snov aj tu na Slovensku, ale nemyslím, že sú tak prenasledovaní ako boli v Rusku. Ďalšou vecou je, že takú úroveň, akú dosahovali, to nie je len tak :wink:

Podstatou ale je, premietnuť všetky vedomosti do denného života. Žiť v súlade s vyšším zámerom, s našou intuíciou, vnútorným vedením a predovšetkým s Láskou. Píšem to veľmi zjednodušene, stroho, ale ono to tak v skutočnosti funguje :wink:
Z1
Napísať odpoveď