Škola cest mimo tělo

knihy o astrálnom cestovaní, lucidných snoch, čakrách, mágii

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Velice zajímavá kniha. Autor slibuje téměř stoprocentní úspěšnost. No uvidíme, začal jsem to testovat. Jinak, autor si nebere servítky a o různých podpůrných metodách (hemi-sync, novadreamer atd.) si nemyslí nic dobrého. Hemi-sync považuje za ztrátu času a naprostý nesmysl. Co ty na to Wolfe? :wink:
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Neviem, ak sa úspešnosť OBE za pomoci H-S v posledných dvoch-troch rokoch udržuje konštantne na 90-100%, nepovažoval by som túto metódu za stratu času. Ale však je pochopiteľné, že autorova metóda je najlepšia a všetky ostatné metódy sú len strata času, však? :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa Patrix85 »

to hemisync ma taku uspesnost? sice je to OT ale spytam sa aj tak

poznam hemisync aj som to asi dvakrat skusal ale ziadne zmena a nezdalo sa mi to nejak extra zaujimave atd. ale fakt tie zvuky funguju dostat ma z tela? v noci ci pri skusani AC?...ako to vlastne funguje...tie tony nas naladia tusim na alfa vlnenie alebo tak nejak
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Áno, v poslednej dobe sa úspešnosť rapídne zvýšila z predchádzajúcich 70% - 80% na súčasných 90% - 100%. Zvuky samé o sebe Ťa z tela nedostanú.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

A co tak skombinovat hemisync spolu s timi technikami v knihe? Kniha 100% uspesnost + hemisync 90 as 100% uspesnost to je dohromady 190 az 200% uspesnost to by ma malo vyslahnut stela len taky fukot.
Myslym ze staci len nato pomyslet a uz by ma malo zacat vytlacat, pocakj... pockaj... uz to zacina fungovat, uz letiiiiiiiiiim.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:




Ale teraz vazne, myslel som to tak ze si pustit ten hemysinc a skusat fantomove pohyby alebo tie dalsie techniky stej knihy.
WW6 - Ktore vydanie hemysincu tam pouzivate na tom prechode branou?
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Myslím že je to tak: jestliže se bude člověk poctivě věnovat kterékoliv z těchto metod, tak se výsledky dostaví. Není důvod, proč by Hemi-sync nemělo fungovat, navíc Wolf je tady z nás v tomhle největší autorita a když říká, že to funguje, tak to asi funguje.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa madagaskar »

ono je to dosť individuálne, ja nepotrebujem žiadne zvuky a dostávam sa z tela skoro každú noc.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa dr.Katz »

madagaskar napísal:ono je to dosť individuálne, ja nepotrebujem žiadne zvuky a dostávam sa z tela skoro každú noc.
Tak to ti můžeme jenom tiše závidět... :ok:
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

dr.Katz napísal:Myslím že je to tak: jestliže se bude člověk poctivě věnovat kterékoliv z těchto metod, tak se výsledky dostaví. Není důvod, proč by Hemi-sync nemělo fungovat, navíc Wolf je tady z nás v tomhle největší autorita a když říká, že to funguje, tak to asi funguje.
Áno, v tomto máš pravdu. Trpezlivosť a cieľavedomosť človeka posúva k úspechom a je naozaj jedno aká metóda sa použije. Samozrejme, niekomu môže viac vyhovovať jedna metóda, inému môže vyhovovať iná metóda, pretože každý sme iný. Je však nutné ostať dostatočne dlho pri jednej metóde, aby sme zistili, či je problém naozaj v tom, že nám nesadla metóda. To sa po pár razoch zistiť naozaj nedá, no tu robí mnoho ľudí rovnakú chybu, príliš rýchlo menia metódy a tak stále začínajú od začiatku namiesto toho, aby sa naozaj posúvali ďalej.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Odar
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št Jan 20, 2011 23:22

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa Odar »

Tak sa podelím o skúsenosť :) Okolo polnoci som začal čítať knižku, prečítal tak 30 strán a šiel spať stým, že ráno keď sa prebudím, skúsim jednu z techník. Na moje veľké prekvapenie to fungovalo.

Keď som sa zobudil, tak som sa pohol a aj pootvoril oči (automaticky), a až potom ma napadlo, že som to chcel skúsiť. Tak som skúsil najprv rýchlo znova upadnúť do "spánku", čo sa mi aj podarilo a hneď som začal aj technikou fantómových pohybov. Ležal som na ľavom boku a ruku som mal nejako pod vankúšom, tak som s ňou začal podvedome hýbať až som cítil, že sa mi po pár sekundách prepadla do postele a začal som cítiť vibrácie. Využil som to, že som ležal na boku a teda skúšal som sa prevaliť na chrbát. To sa mi aj podarilo po 2 rozhúpaniach. Ten pocit bol neopísateľný, proste to bolo tak reálne, že sa mi až nechcelo veriť, že som fyzicky neležal na chrbte a otvoril som oči, či neuvidím strop. No naďalej som ležal na boku. Chcel som to znova skúsiť, ale začal zvoniť mobil a už to bolo celé v kely.

Prvý pokus s touto metódou a konečne som nejako pokročil. Aj keď ešte určitú dobu potrvá, než sa v tom zdokonalím. Bolo už aj pár pozitívnych pokusov s HS, ale najďalej čo sa mi podarilo dostať, bolo do samej samotnej temnoty. Hlavný problém asi je, že HS metódu skúšam tesne pred spaním (a niekedy zaspím) ? Lenže cez deň to už nie je ono, ľudia behajú po byte, zvuky čo vyrušujú, večer keď chodím spať o polnoci, 1, 2 je kľud.

Ešte som sa chcel opýtať. Tuším keď som mal tento zážitok ráno, tak som nevidel temnotu, ale zase ani dokonalo. Bolo to niečo akoby v hmle, ak si dobre pamätám. Ako sa dá zlepšiť videnie ? Či to príde samo po určitom čase ? Ďakujem.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa madagaskar »

ja som asi tri mesiace skusal techniku uvolnovania, ale nikam to neviedlo tak som to nechal tak a ked som s tym prestal zacali sa mi pravidelne mimovolne OBE. v skoro 100% pripadoch sa dostanem do AC asi dve hodiny po tom ako som isiel spat. este by som nieco poznamenal k tym bolestiam a zlym pocitom. maval som ich aj ja, ale postupne ustali a dnes pri prechode necitim nic, len akoby sa mi trocha tocila hlava a nepocujem uz strasny randal ako na zaciatku ale len akoby vietor. celkovo je to plynulejsie
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa sheepeck »

2Odar
V knize je popsáno, jak v takovém případě postupovat.
Jednou z možných věcí je začít kolem sebe sahat a poznávat okolí hmatem - pak by se měl i obraz vyjasnit.
Zrovna dneska jsem se v lucidním snu poplácával a koukal kolem sebe a snažil si to porovnat s bdělým stavem. A měl jsem za to, že je to tak nastejno. :-)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

ATA, celkom zaujímavé, ale pre ľahšiu orientáciu v texte by bolo vhodné výraznejšie graficky odlíšiť tvoje poznámky od autorovho textu.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa ATA »

Po pročtení celé knižky tomu hodim nejakou ucelenjší foru a zkusim to nejak shrnout by o nebylo na 30 stránek .
zatim budu hazet pred muj komentář :arrow:
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Re: Škola cest mimo tělo

Príspevok od používateľa ATA »

sakra reset se PC 10 stranek poznamek pryč :(

tak sem to aspon dnes dočet celi zitra se pokusim napsat nejkou meši recenzi
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Napísať odpoveď