čierna bytosť

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

LucyD.
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Jan 03, 2015 3:49

čierna bytosť

Príspevok od používateľa LucyD. »

Zdravím..
Mám tu jednu takú príhodu..ked som bola malá každú noc som videla čiernu postavu. Veľká čierna postava pri ktorej šlo rozpoznať iba hlavu od tela a ešte ako tak ktorým smerom je otočená. Bolo to veľmi čudné, lebo noc čo noc bola na inom mieste ale nehýbala sa cez noc. Bolo z nej cítiť veľmi intenzívnu negatívnu energiu. Naposledy od mala som ju videla ked stála kúsok od mojej postele..to som samozrejme nevydržala a zvrieskla som..vtedy sa na mňa uprene pozrel.
Zopakovalo sa to asi pred mesiacom..ale toto bolo už iné. Najprv som to zopár nocí iba videla. Potom som začala cítiť ako ma niečo tlačí do matrace, potom som zacítila ako mi niečo behá po chrbáte. Ako keby ruku ked vás hladí človek..no ked som za seba pozrela nič tam nebolo. Ale znova to nevidím.
Neviete niekto ako to späť privolať? A poprípade naviazať komunikáciu..Dosť by mi pomohli aj informácie o podobných zážitkoch.
Za prípadné odpovedi dakujem :wink:
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: čierna bytosť

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Čau Lucy,

čiernu bytosť som stretol dva krát. Prvý raz keď som skúmal na sebe spánkovu paralýzu - ako som ležal v posteli neschopný pohybu, videl som ju ako stojí tesne pri mojej posteli. Nevedel som rozpoznať na nej žiadne črty, videl som iba čierny priestor v miestnosti, ktorý mal tvar osoby. Cítil som z nej hrôzu a v tej chvíli som si prial, aby tam nebola. Ďalšie rána som už žiadne pokusy s paralýzou pre istotu nerobil, aby sa to nebodaj nezopakovalo :D Druhý krat to bolo keď som na intráku vyšiel von z tela. Videl som ju ako stojí nehybne na chodbe a vyžarovala z nej negativita. Nechcel som, aby nedošlo k žiadnej interakcii, tak som okamžite pŕchal preč.

Neviem ako tú bytosť privolať spať, ale čo by som robil ja, ak by som ju chcel vidieť znova, by bolo:
  • 1. myslel by som na ňu počas dňa a pred spaním a predstavoval by som si ju
    2. pred spaním by som vnútorne vyslovoval túžbu, že sa s ňou v noci uvidím
    3. ujasnil by som si zámer prečo sa chcem s ňou stretnúť
Ak by nič nepomohlo a nezjavila sa mi, šiel by som ju sám hľadať v lucídnom sne, alebo na mimotelesnom zážitku.

Komunikáciu naviažeš jednoducho - normálne sa opýtaš svoju otázku a nešpekuluješ nad tým :D Odpoveď môže prísť v rôznych formách, nemusí to byť iba niečo slovné, môže to byť myšlienka, obraz, emócia. Ak nepríde nič, vysvetľoval by som si to, že tá bytosť nemá záujem o komunikáciu.

Niekedy pred spaním cítim na tvári zvláštny nepríjemný tlak. Niečo ako elektrina, ktorá sa hýbe a neustále sa zosilňuje až sa musím poškrabať, aby to prešlo. Čo to je neviem; možno niečo podobné tomu čo ty zažívaš na chrbte. Ja to momentálne vidím ako obyčajné nervové zášklby; nevidím za tým nič nadprirodzené, ale zase neskúmal som to ešte poriadne, tak nevylučujem žiadnu možnosť.
LucyD.
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Jan 03, 2015 3:49

Re: čierna bytosť

Príspevok od používateľa LucyD. »

Skúsim to asi jedine cez LD teda..len som zvedavá či si budem pamätať rozhovor..:) práveže by som to neprirovnala k elektrike kedže som to zažila len raz "Potom som začala cítiť ako ma niečo tlačí do matrace, potom som zacítila ako mi niečo behá po chrbáte." toto bolo opisovanie jednej udalosti :) skúsim teda..hádam sa mi to podarí..dakujem
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: čierna bytosť

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Tento fenomén je pomerne známy a rozšírený, viď. https://www.google.sk/search?q=sleep+pa ... ack+entity
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
MarianTheSoul
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Sep 21, 2016 18:03

Re: čierna bytosť

Príspevok od používateľa MarianTheSoul »

Neviem či je toto aktuálne ešte, ale chcem sa vyjadriť.

Ta čierna postava bola primne tiež. Priatelka ležala vedla ked sa zobudila ako kričím.
ja som videl ako ma tá postava ťahá/dvíha k sebe. Realita zobudenej priatelky-->dvíhal som sa reálne.
Zatial sa mi to stalo raz.
Toto konkrétne. Ostatné veci už viac krát.

čierna celá postava, mohutnejšie telo, väčšia hlava ako máme mi, dlhé ruky+nohy.


Odvtedy mám stoho obavy. Nestalo sa to už ale vracia sa mi to v inom furt.
Stalo sa mi to u rodičov a unej(dosť často)

Teraz kde bývam sa mi stalo podobné. Ale bez postavy.
Cítil som voľakoho že sa ma dotýka alebo tu je netušim presne.

Viackrát tie postavy vidím v iných snoch.(len sen?)

Viackrát som videl ako stojím v nejakej miestnosti a tam stoja tie postavy.
Potom kráčajú k svetlu a tam je strašný krik. Divný. Desivý
Nikdy som nedošiel k tomu svetlu lebo som to nevydržal.

Rád by som to videl voľako znova ale nedarí sa mi. Pride to samo furt.


Nejaké rady ako to videť/zažit znova?

Zopár ludi čo sa zaujima o podobné veci povedalo, možno kontakt(mám kamoša čo sa oto velmi zaujíma a tiež to povedal)
Napísať odpoveď