Myslíte, že mi ac může pomoct?

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Jarda22
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Máj 04, 2016 0:36

Myslíte, že mi ac může pomoct?

Príspevok od používateľa Jarda22 »

Ahojky, měl bych k vám takovou prosbu. POtřeboval bych poradit. Nejprve se vám představím, aby jste lépe pochopili souvislosti. Je mi 25 let a jsem nevidomý. Zhruba před 3 lety se u mne pravděpodobně projevila panická porucha. Píši pravděpodobně, protože příznaky podle různých blogů jsou shodné, ale žádnou oficiální diagnózu nemám. Každopádně při projevech panické poruchy jsem byl u lékaře a ten mi sdělil, že po fyzické stránce jsem v absolutním pořádku. Konkrétně ta moje porucha se projevuje tím, že z ničeho nic se strašně začnu bát smrti. Už z toho co o ac vím, sem pochopil, že se smrti bát nemusím. No ale když to příjde tak mi ani to, že si na to vzpomenu něják nepomůže. Prostě si myslím, že to je psychyký problém. Druhý problém je ten, že od malička nesnášim zeleninu a ovoce. Jen když je cejtim dělá se mi špatně. No a s tím bych chtěl taky něco udělat. Protože tělo vitamíny potřebuje. Otázka zní. Myslíte si, že mi v tomhle může ac nebo ld pomoct? Předem děkuju za jakoukoliv odpověď. Jarda.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Myslíte, že mi ac může pomoct?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

AC nie je liekom. V prípade, že trpíš panickou poruchou, je potrebné najprv vyriešiť tento problém, pretože strach a panika sú hlavnou bariérou k dosiahnutiu AC. AC sa Ti teda podarí až potom, ako sa zbavíš svojich panických stavov, nie naopak.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď