Muž v čiernom plašti a čiernom klobuku

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

Zrak1 napísal:LYIA,

môžem ti povedať len pár viet...-cely text.

.... podľa môjho názoru ťa len manipuluje a čím častejšie sa bude objavovať, tým je jeho záujem väčši a možno práve vtedy, keď sa ti zjavuje, cíti ohrozenie svojho "plánu" či cieľu, ktorým je tvoja smrť, a tak sa ti bude zjavovať čo najčastejšie, kým zistí že prehral a jeho návštevy definitívne skončia.

Btw. asi pred 3/4 rokom som mal tiež podobnú návštevu, no "povedal" som im, že sa ich nebojím a odvtedy sa neukázali..... :wink:
:appl: velmi pekne napisane. Hlavne to s tymi skusenostami s jasnovidkou. Ja to vidim tak, ze ak si u vestca a povie ti nieco, od toho momentu sa zmeni tvoje rozmyslanie, pohlad ...tj. veci chces inak, davas tomu vacsiu nadej, viac dufas a veris, ostatne veci sa zdaju trocha "menej", aj ked boli predtym "viac" ...myslienky tvoria ciny, obe menia vsetko vo velkej miere, takze ak myslis inak, zazijes ine, ako by si zazil. Inak povedane, uz to, ze si sa s tou jasnovidkou stretaval, je tak, ako to byt malo. Ona ti povedala veci, ktore prinutili zmenit to, ako veci vidis, atd. ...aj preto mozes mat o 12:05 inu vestbu ako hodinu predtym. O 12:05 vies nieco, co si o 11tej nevedel. :wink:..nech ziju "nahody" a ludia, ktory menia slovami zivoty :ok:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

emčo napísal:
M2-player napísal:Nie, ty si ma nepochopil :D . Moja odpoveď je "odskúšané". Ďalej to bol už iba preloženy návod.
Uvediem taky menši príklad: Brat mal niečo s okom, už pár mesiacov mu slzilo (a pekne mi liezol na nervy). Tak prečo ho neviliečiť práve týmto? :grin:
...mozno preto, lebo niekoho bude boliet hlava, ty ho tymto vyliecis, on pojde von a zrazi ho auto ? ...mozno ho hlava bolela kvoli tomu, aby von nesiel ? ...alebo kvoli symbolike, ze malo rozmysla, alebo vela nadtym, nad cim by nemal ? :reading:
Ehmm :confused: ... na tu otázku sa nemalo dopovedať :D . To je niečo ako rečnícka otázka a nič take by sa aj tak nestalo :D . Ta otázka je namiesto vety "Tak som ho pomocou toho vyliečil." :D
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

..tak to berme tak, ze som ti recnicky odpovedal :grin: :smoking:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

Psi ball: Zahravate sa s ohnom
nezabudajte ze kazda akcia ma svoju reakciu ... a kazda pricina ma svoj dosledok. Aj ked ju nieje vidiet :).
Ked niekomu takto pomozes .. budes to mozno musiet znasat ty :)

Cierny muz: Nikoho nepostihne problem, ktory nedokaze sam vyriesit(je nad jeho dusevne alebo fyzicke schopnosti) ... Ja verim ze to prekonas ... Ako ? Tak na to musis prist sam. Niekedy mas odpoved rovno pod nosom.
Napísať odpoveď