PSI BALL pomoc

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

TheONE napísal:No neviem chlapci...
Co som ja cital o psi-balloch (na psipogu a inde) tak to vobec neni o nejakej guli ktoru citite v ruke...Je to vlastne hmotna sugescia, a dokonca je to zhmotnenie myslienky. Cely vyznam je v tom ze ked si tie myslienky sformujete tak sa splnia. Teda cele je to vlastne o prianiach :lol:

Nie ze by som v tychto veciach bol skepticky, to vobec nie - sak ostatne co by som na tomto fore inac robil ne?...ale podla mna toto mi uz fakt pride ako rozpravka. Ved uz len nazov "psi-ball" je pre mna odradujuci. Jednoducho si nemyslim ze nieco take moze existovat...
takze ti vravis ze cely psi bal je len o sugescii?ze ten odpor a brnenie je o sugescii.tak ked si dokazeme vsugerovat nieco taketo dokazali by sme si po cviceni dlhom cviceni aj vsugerovat ze mame kli a citili by sme ich aj videli... tak mi povedz co je teraz realita? to co vidis?alebo to co sa vseobecne povazuje za realitu? to moze byt predsa len klam... :)
Quicky
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: So Jan 27, 2007 22:55
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa Quicky »

Zenny napísal:theone:je viac moznosti ako mozes citit ze ten psiball existuje a overit si ze to nieje len v tvojej hlave.Citujem z psipogu:"you can feel magnetic fields" ...
Toto je celkom blbost by som povedal... Skusal som to a ano citil som odpor...ale potom som to skusal len s jednou rukou a tiez som citil odpor...takze to nebol odpor co som citil, ale len ztuhlost svalov a klbov v ruke, lebo som ju mal dlho v tej istej polohe imho.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa SagitaX »

staci sa na jednu ruku koncentrovat a uz v nej mozete citit nejaky zvlastny pocit, "odpor", brnenie, je to sposobene vasou vnutornou energiou pretoze tam kam ide mysel tam ju energia nasleduje, cize ked sa posadite a budete stale mysliet napr. na pravu ruku, ked sa na nu budete koncentrovat mozete citit jemne brnenie alebo ako si to nazvete je na vas, cize psi-bal? mno mno...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Integer »

Som tu síce nový a PSI BALLe (ako pomenovano jave) počujem prvý krát, ale už som to skúšal a robil x-krát. Jeden ľudový liečiteľ ma to naučil, povedal mi, že tak môžem sústrediť energiu a zvyšovať tým citlivosť svojich rúk. S Ďalej ten cvik pokračuje len s jedným prstom namiereným do otvorenej dlane druhej ruky. Nikdy som sa s tým nejako extra nehral. Len som to zväčšoval a zosilňoval ju.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Integer napísal:. Nikdy som sa s tým nejako extra nehral. Len som to zväčšoval a zosilňoval ju.
JJ to aj ja len to zvacsujem a zmensujem a hram sa stym len neviem co stym dalej... chcel by som pocut niekoho skusenosti...myslim ako to vyuzit keby niekto taky bol tak pls napiste vyuzitie...dik :moon: :blah: :moon:
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Zenny »

SagitaX napísal:staci sa na jednu ruku koncentrovat a uz v nej mozete citit nejaky zvlastny pocit, "odpor", brnenie, je to sposobene vasou vnutornou energiou pretoze tam kam ide mysel tam ju energia nasleduje, cize ked sa posadite a budete stale mysliet napr. na pravu ruku, ked sa na nu budete koncentrovat mozete citit jemne brnenie alebo ako si to nazvete je na vas, cize psi-bal? mno mno...
ako mi potom vysvetlis viditelne psibally :?:
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa SagitaX »

zenny: ak mi popises ako taky viditelny psi-bal vyzera tak ti mozno aj vysvetlim lebo ja som to v zivote nevidel a ani o tom nepocul...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Viliond »

SagitaX napísal:zenny: ak mi popises ako taky viditelny psi-bal vyzera tak ti mozno aj vysvetlim lebo ja som to v zivote nevidel a ani o tom nepocul...
asi niek takto ale to je len nakres


http://images.google.sk/imgres?imgurl=h ... image&cd=2
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Zenny »

tu je navod ako zviditelnit psiball http://www.psipog.net/art-construct-flaring.html(po ang)

niekde tam su aj obrazky ale to musim chvilu pohladat
tu je napr. psiball ale vo forme sisky(koblihy :) ) http://www.psipog.net/media-evan-3.html
a este jeden http://www.psipog.net/media-evan-2.html
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

to Zenny: dokazes vytvorit viditelny psiball? nestaviam sa k tejto veci celkom skepticky, kedysi som na to prisiel celkom nezavisle ked som este studoval bardona, no nevedel som ci to nie je len vysledok posobenia svalov ako nejaka energia.. tak ci tak je to jedno, lebo ak to je to pomocka pri snivani alebo ac je to len jedno velke plus..
Integer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št Dec 15, 2005 21:07
Kontaktovať používateľa:

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Integer »

Zenny napísal:tu je navod ako zviditelnit psiball http://www.psipog.net/art-construct-flaring.html(po ang)

niekde tam su aj obrazky ale to musim chvilu pohladat
tu je napr. psiball ale vo forme sisky(koblihy :) ) http://www.psipog.net/media-evan-3.html
a este jeden http://www.psipog.net/media-evan-2.html
Neviem ako ostatným, ale mne sa ani jeden z odkazov nedal otvoriť. Asi výpadok servera.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

marley5 napísal:to Zenny: dokazes vytvorit viditelny psiball? nestaviam sa k tejto veci celkom skepticky, kedysi som na to prisiel celkom nezavisle ked som este studoval bardona, no nevedel som ci to nie je len vysledok posobenia svalov ako nejaka energia.. tak ci tak je to jedno, lebo ak to je to pomocka pri snivani alebo ac je to len jedno velke plus..
este som to ani neskusal lebo na to treba mat niekolkorocne skusenosti ktore ja zdaleka nemam a asi ani nebudem mat :smoking:
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa SagitaX »

:) nieze by som bol lenivy ale nema niekto aj nejaku SK alebo CZ stranku o tychto psiballoch? ja som clovek velmi zvedavy a rad by som si nieco precital alebo poskusal...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Ja len hovorim ze to neni o leno tom ze si vymislite nejaku gulicku ktoru akoze drzite v ruke...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Viliond »

SagitaX napísal::) nieze by som bol lenivy ale nema niekto aj nejaku SK alebo CZ stranku o tychto psiballoch? ja som clovek velmi zvedavy a rad by som si nieco precital alebo poskusal...
jj ludia to bz bodlo aj mne . teda psi ball som uy robil ale trochu teorie by neuskodilo
Napísať odpoveď