moj dnesny sen

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

moj dnesny sen

Príspevok od používateľa georg »

hehe z dneskajska som si zapamätal 3 sny, ale iba jeden poriadne.

sme s kamosmi pri rodinnom dome. je leto, pekne slnecne pocasie. majitel domu nas pozyva k sebe, tak ideme. chce nam ukazat jeho dom. zaviedol nas asi do jeho pracovne(pracovňa, nie práčovňa). je to klasicka pracovna, nechyba tam ani model lode z dreva. je dobre presvetlena. ideme dole po schodoch, sme v suterene. je dost velky, a steny su oblozene obkladackami modrej farby so vzorom. vedie nas popri sprchach. z mura vycnievaju kovove trubky priemeru cca 7centimetrov. na nich su ukotvene male priecky. z toho vznikli akesi koje (aby mali sprchujuci sukromie). nejake baby si ich blizsie obzeraju. cez masivne drevene dvere prechadzame do dalsej miestnosti- o dost mensej ako ostatne, ale su tam okna, co v inych nie su. su tu 3 posilnovacie lavicky. majitel predvadza jednu z nich, dostava sa do vertikalnej polohy, tak, ze ma hlavu na kolenach. je ohybny- ani co by bol z gumy. zrazu sa ocitam pred hlavnymi vchodovymi dvermi do budovy. je zima - sneh. vidim 2 decka, ako sa guluju, do jedneho hodim snehovu gulu, trafim mu do hrude. nic vazne. leti na mna dalsia gula, hadzem sa za kopu snehu. zbadal som kusok odomna stary autobus- Karosu (vidim v nom sofera, ktory nas vozi v reale zo skoly). smyka sa mu, skoro do mna a zaparkoval hned vedla mna.
mnohý a ani jeden
Napísať odpoveď