3 svetová - koniec sveta?

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: 3 svetov

Príspevok od používateľa georg »

tak co pre nas nieje hrozba? :DDD a, co su to kozmicke zakony? na tejto teme by si asi vylamali zuby aj najväcsi myslitelia, a iba Boh vie, ako dopadneme. a ozaj, ked je uz na svete 3. antikrist aj ja sa vie, kto je to(mimochodom to ako viete?), preco ho neodkragluju?
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

lol lol no hej len si myslim ze netreba rozdelovat len na dobro a zlo a hlavne vtedy ked to dobro ma byt U.S.A , nemyslis? sam si urcis co je pre teba hrozba. :twisted: bu bu bu bush :grin:
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

btw.. koniec ludstva nespociva vo vojne ... kto by chcel zabit sam seba :)
pozrite si dokument od discovery "magneticka burka" ak si to chcete stiahnut napiste mi na icq dam vam link ma to asi 300 mb :)
ide o tom ze zem prestane byt chranena mag. polom a pri erupci na slnku bude zem vystavena takemu silnemu ziareniu ze nema sancu prezit nic zive(pravdepodobne) ... je to tam velmi zaujimavo spracovane nechce sa mi to cele pisat
Pozrite si to pochopite .... deje sa to na zemy uz od roku cca 1900

ja mavam sny o planete ktora narazi do zeme :D alebo proste vidim druhu planetu na oblohe je to nekonecne krasne :D neopisatelne .... aj ked koniec je tragicky :DDD a je to dost nerealne
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

mNemoN: akoze lol, ten sen som mal dneska. Snivalo sa mi ze do vecera ma nastat koniec sveta, ze nejaky asteroid ide padnut na zem. Kukol som sa z okna a tam uplny chaos, auta doseba narazali, nikomu sa nedalo dovolat... Kukol som sa na oblohu a tam mesiac a vedla podobne teleso ako mesiac a to sa zvacsovalo. A ludia sa zabijali skakali z okien aby mohli astralne vycestovat, ze lebo potom by uz asi nemohli keby sa nehali zabit tym asteroidom lebo by to znicilo zem ci co... :D
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

ked mam byt presny ja som mal taky sen 2x :D
prvy: videl som zem ... viem ze to bola zem ale mal som pocit ze zem sa pohybuje smerom ku mne ale mohlo to byt prave naopak ze ja som sa pohyboval smerom k nej :D narazil som niekde do afriky .... potom som uz nic nevidel len som citil ako sa vsetko miesa ... dalej to bolo len o pocitoch ... aj tak si nemyslim ze je to nieco realne :D Tiez som si myslel ze ja som na zemi a vidim taku istu oproti mne co tiez nemusi byt pravda :D

druhy: videl som mesiac zo zeme(nebol som si isty ci to je zem, lebo mesiac bol ovela mensi ako normanle) potom ho zatienila ina planeta .... :)) a ochvilku s nim odletela :DDDDD ale ten pohlad na planetu je fakt neopisatelny :))) taku sceneriu clovek len tak neuvidi v realnej prespektive :)

Nikdy som nevidel ziadnu inu bytost okolo mna ... len som mal pocit ze stale stoji niekto za mnou ale nejak ma to nezaujimalo :)) Mal som skor pocit ze som posledny kto zostal

Ale urcite je to zaujimave ze si mal podobny sen ;)) wow
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

sranda vam sa este snivaju sny?no ja si pamatam uz len na LD takze toto niak xtra nepoznam ale moc na ten koniec sveta neverte...vite predsa len sugescia je silna vec... este predsa nesa hviezdna sustavka nema ani stvrt zivota za sebou...hmmm definujte koniec sveta pls lebo podla mna to ze vyhinie vsetko este nieje koniec sveta no to ale potom musime aj definovat ´´svet´´ ze?
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

jj mas pravdu vsetci sme este obmedzenci a vsetko vztahujeme len na nasu zemegulu :DDD
bol to taky druh sna na ktory sa pamata :D mohol by som to zaradit ako LD ale nesnazil som sa on skor som mal pocit ze mi to niekto chcel ukazat ale to su LEN POCITY ...
a btw na koniec sveta neverim ... bude to len dalsi zaciatok PRI NAJHORSOM
Napísať odpoveď