Edain McCoy: Astralní putování

knihy o astrálnom cestovaní, lucidných snoch, čakrách, mágii

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Edain McCoy: Astralní putování

Príspevok od používateľa majk »

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Edain McCoy: Astralní putování

Príspevok od používateľa sorer »

Maju ju aj v eugenike za 278, Sk
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

nějaké osobní zkušenosti s knihou_?
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

zatim zkusenosti jeste ne, ale z kazde knizky pochytis nejakou informaci kterou si muzes upevnit stanovisko jakym stylem provadet AC ... ale chtel jsem jeste rict ze jsem si objednal z prana.cz UPLNY RELAXACNI SYSTEM na 5 cd a je bombastickej, uvadi pomoci hudby a mluvy do ALFA vln, ja to mel pusteny zatim jen jednou pres den v sobotu v bezdratovych sluchatkach a vytuhnul sem pritom, asi nekde pri uvolnovani nejake casti tela nebo tak nejak, ale kdyz sem se probral tak uplynula 1,5 hodina a ani sem to netusil. jako kdyz lusknes prsty

budu to dal testovat a dam vedet
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

tak sem knizku po nejake dobe docetl a musim konstatovat ze vsechny zazitky autorky jsou zalozene na principu absolutniho uvolneni a uvedeni se do zmeneneho stavu, bylo tam popsano par novych technik, ale ve stylu "vizualizuj si houpacku a prestavuj si ... " nebo "raketu" apod. Takze noveho velmi malo. Ja bych po precteni uz vice nez desitky techto knizek asi konstatoval to nejdulezitejsi a to ze je nejdulezitejsim prvkem prechodu mezi bdelym a zmenenym stavem uvolneni napeti svalu a nervu. Pokud se toto nekomu povede, tak ve sve podstate dosahne "exitusu", idelane je to popsane v Londonove knizce Tulak po hvezdach, kdy se ten vezen dostaval do zmeneneho stavu i tak ze ho svazali celeho do gumoveho obalu, utahli mu to na maximum a mu se diky tomu natolik umrtvilo svalstvo a nervy, ze se citil jako mrtvy a tim se odpoutal od tela.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Edain McCoy: Astralní putování

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ja som už dávno zistil, že žiadna prevratná metóda popísaná v knihách neexistuje. Na to, aby sa človek dostal mimo telo nestačí len chcieť, treba byť aj pripravený - mentálne, emočne a duchovne. Každá kniha ťa môže pripraviť na mentálnej úrovni, no to nestačí.

A k tým technikám dosiahnutia zmenených stavov vedomia: môžeme sa vydať akoukoľvek cestou, aj cestou extrémov. Aj keď je akákoľvek extrémna technika silná a možno aj efektívna, no nepomôže Ti vyriešiť problém s pripravenosťou.

Tu platí jedno: buď trpezlivý a vytrvalý, a želaný výsledok sa dostaví.
(S netrpezlivosťou mám osobné skúsenosti a tak viem čo hovorím - píšem) :grin:
Napísať odpoveď