ATA-deník

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

8.5 2006

sny:
-nejaká oslava usnul sem a rano sem nemoh najit kolo heda sem ho tamsnad pul hodiny kecal při tom z pár lidma
nakonec to zkončilo dost zajimave kolo se našlo ale bylo v počtaci a z toho se pak nejak dostalo

-nekdo si venku lital z malim vzrtulničkem na dálkovy ovládáni pak ho nejk upravil a lital na nem zkusil sem to pak taky
byla do dost sranda alemel sem i trochu závrate byl do dost nezviklej pocit chvilema sem lital hlavou dolu

-v aute z nekym sem se hádal ořizeni schválne jezdil přes hromady hlny a okoušel se nás pevrátit
nakonecsem ho z auta nejak vyhodil

-byl sem v unčovicich na dvoře a hral sem si z magiji stal sem nejakyho stomku z magickou hulkou /kus klacku/ a meni sem barvu listí na strome
přidával větve..nekdo přišel a moc se mu to nelibylo tak strom promenil ja sem ho chte zase umenit nazpátek ale zlomila se mi hulka pak se mi to povedlo i bez ni a udelal sem tam vanočni stromek

-nejaky speciálni autičko jezdil sem s nim po mešte

-rozbyl sem při rozdeláváni nejakej malinkej přistroj a nemoh sem ho dát dohromady
tak sem vrátil čas/ to vraceni času mi připadlo jako bych to už delal snad stokrát ale na žřádnej předchozi pripad sem si nemoh vzpomenout.

-šel sem z nekym lesni cestou
bavili sme se o magiji...rikal sem že tato magije ma pouze ktakodobej učinek/nevim co sem tim přesne myslel/ ukázal mi nejakou rostlinu a ptál se mě jetli vim jak se jmenuje řekl sem mu že nevim že se v magiji rostlin ješte moc nevyznám utrhl ji a řekl mi název
byla to tak 1m vysoká horní části se mětvila typ spiše nejaká teravina pak mi o ni ješte neco rikal./zatracená pamět/.Našel dalši rotlinu byla to Aloe vera tu sem poznal rek sem mu jestli by mi ji nepotřel malý skrábanec na ruce že je dobrá na hojení..
Našel sem nejakej bodlák a vzal si pár kuliček řikal sem mu že sou dobré na ochranu,připnl sem si je na mikynu pozdeji sem to předelat protože me skrábaly.
došli sme knejaké volieře dival sem se co v ni je ale nic sem nenašel naprřed sem si myslel že nejakejorel ale pak sem si řek že na orla je to moc maly
našel sem malou cedulku byl nani název ale latinsky pd trim byl i česej ale ten byl mc malej a nepovedlo se mi ho přečist.Prokračovaloli sme v ceste byli sme v nejake zoo
všude okolo zviřata za skelm.Sli semdolu po nejake cestičce a ta osoba mi řikala neco o tom ře musim kontrolovat myšlenky....ja sem řekl že vym a že snažim dosáhnout zastaveni vnitřniho dialogu
a dostat se k vnitřnimu tichu.Pak sme se na to tema ješte chvkly bavily
rikal sem že mito ješte moc enjde a bude to chtit ješete čas.Ta osoba chtela jit nekam na jidlo uvideli sme nejakou restaruaci ale zjistili sme že tam nemaj jidlo jaky sem ¨chtety meli tam nejaky langusty nebo co
tak sem se na to vykašlaly.Ta osoba mi řekla jednu metodu na AC pry mam rychle vydechnout nosni dirkou a astrálni telo vyleti přes 3oko.Pak ješte neco o navratu do tela ale to už nestlihla probudilsem se.
Mluvim o osobe přotože si nejsem jistej jestli to byla žena nebo muž myslimte se to v pruběhu menilo ale spuše muž.

Tak tohle byl orvhu zajimavej sen škoda že ta pamet tak protestuje
takováhle vyuka by nebyla špatná.
_________________

9.5 2006
sen
-Dinosauři

10.5 2006
sny:
-Kriminálka Las Vegas
-Válka -2SV letěl sem letadlem bližili sme se k pobřeži a chystali se na vysadek
ješte sem se bavili o tom že už by to tam mělo byt vyčišteny...Byl sem na zemi za menšim kopečkem sem uviděl německu jednotku došlo k boji.....Stál sem v najaké vetši kaluži a zautočil na me voják křičel sem neco že mu nechci ubližit ale zautočil na me a škrábl mě bajonetem nakonec sem ho probodl a pak dalšiho který ke mě bjěžel po nem sem bajonet hodil.Pak se tam oběvil nejaý jeho přítel.Byl to tost blbý pocit nechtel sem zabíjet ale nemel sem jinou možnost bud já nebo oni.
-nejáká chata,studna ,výlet -ja sem jelna kolečkovejch bruslich ostatni na kolech nastala menši zrada rozjel sem se z kopce a zjistil sem že z brždenim to bude asi horši jel sem dolu po silnici minymálne 100Km rychlosti a vyhybal se autum brazditsice šlo ale dost špatne a se zatáčenim v teto rychosti to blo taky dost obtižny.nakonec sem to vyřešil věl sem do protikopce a pak už zabrzdil /byl to hodne zajimavej pohled jel sem veku rycholsi kousek nad teré nem byla tam hezká krajina ta silnice vedla lesem a na tom hopci byla louka/Ostatní byly asi pul kyláku pozadu obrátl sem se a chtel jezt za nima ale zjistil sem že už nemám brusle ale jedu na bobech dokance na nich byla i brzda ale jak se pozdejš ukázalo moc nefungovala.

11.05.2006
LD-vibrace
velice krátky LD ale aspon neco stál sem na nejaké cešte a tak 30m předemnou byla skalni stena a v ni dveře v horni časti pohledu sme měl nejakou lištu z tlačitky bihužel nevim co vše tam bylo ale myslim že sem klikl na AC .Vyskočil sem a letel k tem dveřim chtel sem to vuit zkrz ale menišlo to ty dneře se jak dyby se mnou prohly do temnoty a probudil sem se .Citil sem vibrace ale nebyli moc sylny bylo to spiš pulzováni čaker.Bohužel na opušteni to nestačilo.

Sny-četl sem nejaky počitačova forum -bylo tam neco střelnym prachu a raketách pustil sem si video
-ze spolužákama,autobus
-na piskovně mysli že tam byli bratránci..vracel sem se do unčovic ale pole bylo zaplavene tak sem jel po okraji a hledal nejakou cestu dostal sem se asi do 3 slepejch uliček nakonec sem vyjel na kopec a nejakou tu cetu objevil ale dostal sem se jen do vedlejši vesnice.Docela dorej sen začátek posezeni u vody a druhá část projiždka na kole

2.05 2006 2LD
LD1-mam okno ale vim že nebyl moc dlouhej

LD2-pamtuju si jen par kousku nejakej malej fracek začal venku piskat na pištaku a to me dost tvrde zbudilo z LD takže z paměti moc nezbylo

-byl sem v nejaké mořské lagune a plaval si ve vlnách fakt nádhera nechal sem se nest jednou vlnou tak 20m pak sem sptopnul podemnou byla mělčina přišla dalši vlana a malem mě srazila........................zkoušel sem nata hováni a točeni ale trochu to bolelo tak sem toho nechal......hodil sem malej fireball.......byl sem na miste ktere vypadalo častečne jak vlakové nadraži zkousil sem přenos na LC ale nešlo to sel sem kusek dál a napdlo mě že na to pudu jinak že zkusim materializaci /když nepřijdu ja na LC tak přijde ono za mnou Smile / .Napřed sem jen tak ze srandy chtel minerálku to vite žizen našel sem ji asi o 2 m dál za jakymsi sloupem chutnala dobře pak sem si řek že skusim neco větčiho slona oprvadu se tam oběvil.Zkusil sem LC ale nevedel sem kam ho umistit
kde ho mam necat oběvit stala se zajimavá věc LC se tam oběvilo alev mini velikosti a vipadalo trochu jinak ty křesla nebylitak hezky spiš starsi a podlaha měla taky jinou arvu u recepce sta ten modrej chlap akorát byl problem v tom že měl asi 15cm pokoušel sem se to misto zvětčit nebo se naopak zmenšit ale v tom sem uslišel tu pitomou pištalku a začal sem se probouzet jeste sem stihl vyletet nahoru byl sem nad nejakymvelkym stadionem bylo tam nekolik hřišt

12.05 2006 2LD
LD1-mam okno ale vim že nebyl moc dlouhej

LD2-pamtuju si jen par kousku nejakej malej fracek začal venku piskat na pištaku a to me dost tvrde zbudilo z LD takže z paměti moc nezbylo

-byl sem v nejaké mořské lagune a plaval si ve vlnách fakt nádhera nechal sem se nest jednou vlnou tak 20m pak sem sptopnul podemnou byla mělčina přišla dalši vlana a malem mě srazila........................zkoušel sem nata hováni a točeni ale trochu to bolelo tak sem toho nechal......hodil sem malej fireball.......byl sem na miste ktere vypadalo častečne jak vlakové nadraži zkousil sem přenos na LC ale nešlo to sel sem kusek dál a napdlo mě že na to pudu jinak že zkusim materializaci /když nepřijdu ja na LC tak přijde ono za mnou Smile / .Napřed sem jen tak ze srandy chtel minerálku to vite žizen našel sem ji asi o 2 m dál za jakymsi sloupem chutnala dobře pak sem si řek že skusim neco větčiho slona oprvadu se tam oběvil.Zkusil sem LC ale nevedel sem kam ho umistit
kde ho mam necat oběvit stala se zajimavá věc LC se tam oběvilo alev mini velikosti a vipadalo trochu jinak ty křesla nebylitak hezky spiš starsi a podlaha měla taky jinou arvu u recepce sta ten modrej chlap akorát byl problem v tom že měl asi 15cm pokoušel sem se to misto zvětčit nebo se naopak zmenšit ale v tom sem uslišel tu pitomou pištalku a začal sem se probouzet jeste sem stihl vyletet nahoru byl sem nad nejakymvelkym stadionem bylo tam nekolik hřišt

13.05 2006
2LD,deja vu
-mel sem sen probudil sem se dostal sem se to toho snu znova pak sem zas probudil a povedlo se mi tam zas vrátit
zajimavy bylo že sen vzdy běžel od začátku

14.05 2006
deja vu
-slyšel sem hudbu při usináni takovy soukromi rádio

16.05 2006
LD-docela dlouhy LD bohužel lucidita nic moc
-jezdil sem na kole zkusil sem i nejakej ten akrobatickej kousek
otočil sem se z kolem ve vzduchu sen se začal ztrácet stabilizoval sem ho pomoci rukou ale uz to nebylo ono.Byla docela zma tak me napadlo trochu zvišit teplotu povedlo se zažal foukat přijemný telívětřik a pak sem citil tellý písek pod nohama...začal sem se ztrácet použil sem točeni ale moc sem to nestih jen sem trochu překroutil horní část tela.

probudil sem se ve snu nekdo na ně nalil vodu řikaly že sem byl chvlili mimo pak neco že sem vykouřil nejkou směs na AC.Dokonce sem se prý pozvracel /okolý na to vypadalo/ ale me to nijak nesralo byl sem štastenj a bylo mi dobře.


sen-skola ,cesta olomouc


17.05 2006

sen-LD-točeni-vibrace-OOBE/LD-sen


Začátek snu skola luboš mi dal nejkou tičinku ....driv sem zkončil ve skole stali sme u rybniku...v Litovli nekde u kina četl sem tam nejakej leták že tam má bit prednáška a potkal nejakyho chlápka kterej na tu prednásku cekal pak sem šel na námesti tam sem potkal 2byvaly spolučačky ašli sme směrem k základce.Potom sem udělal zajimavou věc stislk sem palcem spodni část ukazováčku a o chvili pozdejš sem to sami misto zmaččkl ukazováčkem leve ruky.Přeneslo me to v prostoru a čase do mista kde sem provedl to 1 zmačknuti.Pokračovali sme ke skole potkali sme par spolužáku
zanova sem se vratil v čase že je překvapim ale minuli sme se tak ješte jednou došel sem do hospody kam měli pak přijit a čekal na ně prošl sem kolem nejkakej křesel v zadu byl nejakej ne moc přijemnej hospodskej ,vlezl sem do dalši mistnosi a vzadu u stolu uvidel kamoše do me dostalo plne do LD /ta přrdchozi čast snu byla jen z minimalni luciditou/.Chtel sem projit vylohou ven na ulici už sem byl ve skle ale začal sem se probouzet zkusil sem točeni tentokrát jek kdibich se do nečeho zabaloval jak kdybi mě nekdo necim omotával častecne sem už citil postel pokračoval sem v točeni tlak na telo narustal a začaly vibrace a bzučeni pak najenou ustaly a ja vyklouzl z tela pohled docel dobrej ale bylo to jak kdybich měl před tváři nejakou foliji podival sem se po pokoji bylo tu pár nesrovnalosi oproti realu šel sem bliš ke stolu slišel sem teevizi z obivku najednou přiškla mama a otevřela dveře stal sem hned vedle ni a dival sem se na ni jak hleddi na postel vratil sem se do tela zvedl sem se a podival se na nohy byli zabalene ve foliji a u dveři stála mama pokoj vypadl přesne jako když sem byl mimo telo ale nesedělo mi že sem byl na postely opačne otočenej měl sem nohy tam kde mivam hlavu.Znova sem se probudil tentokrát už do reálu vedle v pokoji hrala televize.
_________________
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

21.5 2006

částečné LD
...nekoho sem pronásledoval.....jel sem přes nejaký kopec koem hospody....byl sem n kraji nejakeho mesta videl sem bližícise bouři a bavil se ze skupinkou lidi odhadoval sem rychlost větru a řikal že to tak strašny nebude ale pak sem v dali uviděl neco jako obrovské tornádo dosdajíci na zem vypadalo to skoro jak oko hurikánu.Rikal sem jim že tohle ja fakt vážny a že se musime okamžite nekde schovat.přeběhl sem silnici malem mě přejelo auto uvidel sem najakej panelák rek sem si že ve skelepe by mohly byt dobrá skrýš.Naštestí bylo otevřeno tržel sem dveře a dovntř prošlo ješte pár lidi a nejká školka.Zabednoval sem okna aby na nás nelitalo sko kdybi se rozbila.Prohlidl sem si ty lidi tam zjistil sem že semtam z členy SG1 /takle to dopadne když před spanim hledite na star gate/.Pak sem se bavili o tom že sme uvizli v jine dimenzi a že nestihneme okno domu kteri bude za par minut a že budem muset čekat 5hodin na dalši.Pak sem se Cartrovou bavil o nejake me silene teoriji z dmenzema a to me dostalo častečne do LD vzpomel sem si že sem na tomhle miste už jenou byl v podbne situaci a kam se musime dostat že to okno se otevře v druhe časti města v nejake sušárně.Rekl sem Cartrove že sem z paralelní dimenze kde je SG jen televizní seriál ale že o to tu ted nejde,pokračoval sem z tim že sem tu už byl a že vim kde se otevže ten portál.Přišla za mnou malá holčička z nejakým zešitem byl v nem obrázek přejel sem ho rukou a on se změnil /konečne sem zjiskal trošku lucidity/ řek sem jim řa tahle realita je nestabilnejši než sem si myslel a zkoušel sem se ten obrázek znovu zmenit povedlo se pak sem šel k Michelovy a zmenil mu tvář ostatni se tomu strašne smáli protože na poprvý se to trošku nepovedlo/zubi asi 3cm pod rtama nebo našikmo a takovy detajly Smile/ po pár pokusech sem se to docela naučil přejel sem rukou úpřed jeho tváři a ta se zmenila na tvř Cartrove a pak na tvtáz nejké jine ženy.Pakmě bohužel nekdo probudil.

Jen škoda že sem nemel plnou luciditu bylo to tak na pul.


sen-nejakej souboj z meči

23.5.2006
sny:
-skolní výlet
-válka magických bytostí
..
25.05 2006 LD
-litani nad městem

haluz-byl sem se mrknout v jeskyni byl sem tak 20m pod zemimv naprosté tmě a najednou sem uviděl jasne zařicí svetelnej bod v levé horni části zornyho pole trvalo to asi jen vteřinu docela by me zajimalo co to bylo žeby skrat v hlavě Smile

26.05 2006 LD
-litani nad městem

27.05 2006 LD
moooc snu mam v tom trochu chaos sny na sebe navazovaly ale byli strašne nestbilni každou chvili se měnil význam události.


Star gate
-zachranoval sem nejakou planetu musel sem se dosttat včas ke star gate a zadat tam nejakej kod planta se začala zcvrkávat až byla brána skoro vetši nez planeta/totálni podivnost/

Star gate 2
-podobnej ukol tentokrát se ponedlo a dostat sem se tam včas bježelo nás tam vic byl tam i par lidi ze star gate a dokonce sem potkal i rodiče řekl sem jim neco že musim bježet jinak planeta vybuchne dost nechápaly.Cstou sem skožil asi z 10m skály a pak sem prolezt nejakým dopravníkem zkrz pamelák dostal sem se do pulky a tam sem se zasekl
/budu muset zhubnout Smile/ musel sem se vrátit a avzi to oklikou doběhl sem na misto už tam byl nekdo předemnou .Pak se nejak zmenil dej stal sem na moste a čumel na řeku.

Utěk z města
-začátek si nepamatuju byl sem v najakem velkomeste stala se tam nejak nehoda a snažil sem se dosta pryc nakonec sem podplatil nejakeho chlapka z autobusem pak pribyhali dalši lidi řikal sem jim neco v tom smyslu že jestli chcou jet tak musi zaplatit tomu autobusákovy nastoupil tam i nejakej zlodej z nekolika miliony.Projeji sme pár ulic a pak nastalo zmetřeseni havarovali sme vylezli sme z autobusu nejaká ženská vlezla do nejakyho podchodu nekdo na ni křičel at se rychle vrti ale nestila to z druhé stane podchodu přistávly dva vrtulniky a tim vetrm rozdmýchly ohen v tunelu a tu ženu to zpálilo na uhel...Oběvila se tam kriminálka
tenchlápek co šefuje kriminálce miami z nejakou ženskou a po chvilce přišel Grisom nekdo se ho ptal jak na to po operaci uší on napřed udelal pak posunku a pak řekl že je to lepši.Dali se do vyšetřpváni našli nejky rukavice a spama zlata diamantu a platiny pak že je to to asi byli použity při prepadeni banky.Nedo je začal odstřelovat napřed tam bylo par poldu ale ti to brzo schitali pak se tam oběvila skupinka ve které sem byl i já bylo nás tak 7 a všichni meli tak kolem 20let.Dali sme se do likvidace snipra meli sme solidni vyzbroj.Byla to dost brutálni přestřelka napřed sempoužival nejkou sniprovku ale byl sem na blbim miste mu přimo na mušce a dokonce me trefil do břiha naštesti to blo jen škrábnuti .Sel sem si vzit jiny zbrane vzal sem nejakou devitku a jakousi podivnou zbran
byla to malá puska asi z 6 hlavnemi.Vysřilel sem do nej zasobnik a nic pak sme zjistily že použival nejkakej druh štitu.Prřiška na řadu težká technika rotačni kulomett a oslepováky hodily sme mu tamoslepovák a zautočily zaráz ale stejnak se mnaám ho nepodařilo dostat.Změna mist byli sme asi v nejkém bite ješte chvili se střilelo pak sme se bavili to tom že je to profesionál a že by se nám hodil do party.Nekte sme se chchovali a hodili mu tam slzák .....nakonec sme ho dostihly a lundal masku byl to kluk tak 20let delši blond vasy holkám z timu se libil.....
/tyhle sny sou fakt chaos napřed je to zlodej pak zabiják kterej se stane posléze části tymu a v dalím snu semdokonce v jeho tělě/
dalši sen byl sem asi ten typek z minuliho snu jezdil sem na kole a delalů ruzny kusky a akrobaciji...nejaká laborka ukrad sem tam nejakej přistroj ale paksem si to rozmislel a vratil sem ho.....potkal sem profesora z češtiny řikal sem mu neco že na ten večirek sem nemoh přijit že sem byl nemocnej a pak sme se ješte o nečem bavili všiml sem si že má ruku v sádře....

Nekde ve meste
- bavil sem se z rodiči pak nejakej vylet,nekdo se me ptal jestli pudu na zábavu,delal sem na počitači a bnekomu sem ukazoval zaznam te přestřelky z minuliho snu ti čuměly bylo to opravdu akčni souboj. /nebylo by špatny myt ty sny takle zaznamenny v počálu a pak jenom přehrát Smile/

Portál do jineho světa
- .Z tohopdle snu si pamtuju jen konec stal sem u portálu jeste tak z 6 lidma porcházeli na druhou stranu a portál se pomalu zaviral nejke kamošce bylo špatne a jit tam nemohla museli sme se zozkhodnout jestli pudem sami nebo taty s ni zustanem většina prošla portálem, a pak me ješte upozoznobvali že dalši možnost bude až za rok. J sem tam zustal s tou holkou.


pak ješte najaky utržky ze snu
-jakási klenená váza
-dibvil sem se že ma nekdo na foru 355přispěvku

Dneska to byl fakt chaos rychá zmena deje promitáni informaci z ruznejch filmu..

LD
-kratky častečny LD stal sem jeste ze skupinkou decek u nejkyho stromu a přišel tam čarodej decka mu davali otázky a on se jim pokoušel čist myšlenky prvni kolo dal v poho de ale u druhyho se docela zdráhal tukl si na klobout a ten se mu zvěttčil asi na metr a ješte to oduvodnil že ta větši verze je trochu neskladná potom vytakl magikou hul prohlidl sem si ji no nic moc mela tak 120cm a byla z podivnyho materiálu neco jako kornout na zmzlinu na konci bylo jakysi zalty cosi.Ptal sem se ho na nejak veci ohledne te hulky a dostli sme se i k tomu co se stane když se hulka zlomi a jestli ma nejkou moc.ja sem mu řikal že moc velkou moc nemá pokud ji do te hulky nedal a že skouži hlavne na zameřeni syl a když se zlomi tak se nic nestane.Začal machrovat tak sem mu tu hulku zlomil Twisted Evil dostal sem se častečne do LD pa tam machroval z nejakym kouzlem hodi lsem jeho smeměrem fireball od ho odrazil na mě ja sem ho zastavilve vzduchu a chvili si sni/ne na nej/m jen tak pohrával pak sem ho nechal spadnout na zem.Pak sem udelal jako když silne fouknu a ohen se zvětčil on to pak udelal taky a nekilikrát sme to opakovali ohen se stal moc velkej a nechtel sem aaby chtitl podival sem se k oblozo ukázal na ni ruku a spustil dešt pak i menši bouřku ale tu sem stopnul.Pak sem se bohužel probudil bylo to falešny probuzeni vzbudil sem se v unčovicich u babičky
pomalu mi začinalo docházet že je to sen ale tontokrát sem se probudil opravdu nejkej magor zrovna neco vrtal a vzbudil mě.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

25.05 2006 LD
-litani nad městem

haluz-byl sem se mrknout v jeskyni byl sem tak 20m pod zemimv naprosté tmě a najednou sem uviděl jasne zařicí svetelnej bod v levé horni části zornyho pole trvalo to asi jen vteřinu docela by me zajimalo co to bylo žeby skrat v hlavě Smile

26.05 2006 LD
-litani nad městem

27.05 2006 LD
moooc snu mam v tom trochu chaos sny na sebe navazovaly ale byli strašne nestbilni každou chvili se měnil význam události.


Star gate
-zachranoval sem nejakou planetu musel sem se dosttat včas ke star gate a zadat tam nejakej kod planta se začala zcvrkávat až byla brána skoro vetši nez planeta/totálni podivnost/

Star gate 2
-podobnej ukol tentokrát se ponedlo a dostat sem se tam včas bježelo nás tam vic byl tam i par lidi ze star gate a dokonce sem potkal i rodiče řekl sem jim neco že musim bježet jinak planeta vybuchne dost nechápaly.Cstou sem skožil asi z 10m skály a pak sem prolezt nejakým dopravníkem zkrz pamelák dostal sem se do pulky a tam sem se zasekl
/budu muset zhubnout Smile/ musel sem se vrátit a avzi to oklikou doběhl sem na misto už tam byl nekdo předemnou .Pak se nejak zmenil dej stal sem na moste a čumel na řeku.

Utěk z města
-začátek si nepamatuju byl sem v najakem velkomeste stala se tam nejak nehoda a snažil sem se dosta pryc nakonec sem podplatil nejakeho chlapka z autobusem pak pribyhali dalši lidi řikal sem jim neco v tom smyslu že jestli chcou jet tak musi zaplatit tomu autobusákovy nastoupil tam i nejakej zlodej z nekolika miliony.Projeji sme pár ulic a pak nastalo zmetřeseni havarovali sme vylezli sme z autobusu nejaká ženská vlezla do nejakyho podchodu nekdo na ni křičel at se rychle vrti ale nestila to z druhé stane podchodu přistávly dva vrtulniky a tim vetrm rozdmýchly ohen v tunelu a tu ženu to zpálilo na uhel...Oběvila se tam kriminálka
tenchlápek co šefuje kriminálce miami z nejakou ženskou a po chvilce přišel Grisom nekdo se ho ptal jak na to po operaci uší on napřed udelal pak posunku a pak řekl že je to lepši.Dali se do vyšetřpváni našli nejky rukavice a spama zlata diamantu a platiny pak že je to to asi byli použity při prepadeni banky.Nedo je začal odstřelovat napřed tam bylo par poldu ale ti to brzo schitali pak se tam oběvila skupinka ve které sem byl i já bylo nás tak 7 a všichni meli tak kolem 20let.Dali sme se do likvidace snipra meli sme solidni vyzbroj.Byla to dost brutálni přestřelka napřed sempoužival nejkou sniprovku ale byl sem na blbim miste mu přimo na mušce a dokonce me trefil do břiha naštesti to blo jen škrábnuti .Sel sem si vzit jiny zbrane vzal sem nejakou devitku a jakousi podivnou zbran
byla to malá puska asi z 6 hlavnemi.Vysřilel sem do nej zasobnik a nic pak sme zjistily že použival nejkakej druh štitu.Prřiška na řadu težká technika rotačni kulomett a oslepováky hodily sme mu tamoslepovák a zautočily zaráz ale stejnak se mnaám ho nepodařilo dostat.Změna mist byli sme asi v nejkém bite ješte chvili se střilelo pak sme se bavili to tom že je to profesionál a že by se nám hodil do party.Nekte sme se chchovali a hodili mu tam slzák .....nakonec sme ho dostihly a lundal masku byl to kluk tak 20let delši blond vasy holkám z timu se libil.....
/tyhle sny sou fakt chaos napřed je to zlodej pak zabiják kterej se stane posléze části tymu a v dalím snu semdokonce v jeho tělě/
dalši sen byl sem asi ten typek z minuliho snu jezdil sem na kole a delalů ruzny kusky a akrobaciji...nejaká laborka ukrad sem tam nejakej přistroj ale paksem si to rozmislel a vratil sem ho.....potkal sem profesora z češtiny řikal sem mu neco že na ten večirek sem nemoh přijit že sem byl nemocnej a pak sme se ješte o nečem bavili všiml sem si že má ruku v sádře....

Nekde ve meste
- bavil sem se z rodiči pak nejakej vylet,nekdo se me ptal jestli pudu na zábavu,delal sem na počitači a bnekomu sem ukazoval zaznam te přestřelky z minuliho snu ti čuměly bylo to opravdu akčni souboj. /nebylo by špatny myt ty sny takle zaznamenny v počálu a pak jenom přehrát Smile/

Portál do jineho světa
- .Z tohopdle snu si pamtuju jen konec stal sem u portálu jeste tak z 6 lidma porcházeli na druhou stranu a portál se pomalu zaviral nejke kamošce bylo špatne a jit tam nemohla museli sme se zozkhodnout jestli pudem sami nebo taty s ni zustanem většina prošla portálem, a pak me ješte upozoznobvali že dalši možnost bude až za rok. J sem tam zustal s tou holkou.


pak ješte najaky utržky ze snu
-jakási klenená váza
-dibvil sem se že ma nekdo na foru 355přispěvku

Dneska to byl fakt chaos rychá zmena deje promitáni informaci z ruznejch filmu..

LD
-kratky častečny LD stal sem jeste ze skupinkou decek u nejkyho stromu a přišel tam čarodej decka mu davali otázky a on se jim pokoušel čist myšlenky prvni kolo dal v poho de ale u druhyho se docela zdráhal tukl si na klobout a ten se mu zvěttčil asi na metr a ješte to oduvodnil že ta větši verze je trochu neskladná potom vytakl magikou hul prohlidl sem si ji no nic moc mela tak 120cm a byla z podivnyho materiálu neco jako kornout na zmzlinu na konci bylo jakysi zalty cosi.Ptal sem se ho na nejak veci ohledne te hulky a dostli sme se i k tomu co se stane když se hulka zlomi a jestli ma nejkou moc.ja sem mu řikal že moc velkou moc nemá pokud ji do te hulky nedal a že skouži hlavne na zameřeni syl a když se zlomi tak se nic nestane.Začal machrovat tak sem mu tu hulku zlomil Twisted Evil dostal sem se častečne do LD pa tam machroval z nejakym kouzlem hodi lsem jeho smeměrem fireball od ho odrazil na mě ja sem ho zastavilve vzduchu a chvili si sni/ne na nej/m jen tak pohrával pak sem ho nechal spadnout na zem.Pak sem udelal jako když silne fouknu a ohen se zvětčil on to pak udelal taky a nekilikrát sme to opakovali ohen se stal moc velkej a nechtel sem aaby chtitl podival sem se k oblozo ukázal na ni ruku a spustil dešt pak i menši bouřku ale tu sem stopnul.Pak sem se bohužel probudil bylo to falešny probuzeni vzbudil sem se v unčovicich u babičky
pomalu mi začinalo docházet že je to sen ale tontokrát sem se probudil opravdu nejkej magor zrovna neco vrtal a vzbudil mě. Sad
_________________

28.05 2006
sny:

Jeden mooc dlouhej sen z nekolika části povedlo semi do nej asi 4 vrátit pokaždý se trochu změnil dej ten sen byl přes vic REM .

Celi to začalo nejakym utokem mimozemštanu v prní časti zautočili na zem nejakou zbrani pak byl pokled z vejšky nekolika km jak od centra toho vybuchu mizi zem proste se ztrecela.....
Daši čast byl sem doma za chvili měela začit invaze chtel sem si neco nachistat ale nestich sem dostal sem se před panelák ale chitli mě .Chteli na mě vzkoušet nejkej plyn kterej ze me měl udelat nemyslíci zombí zdrhal sem zakryl sem si tvář a nedýchl ale stejne to nepomohlo začal sem se měnit .Pocitil sem nejkou změnu byl sem silnější naštesti ten plym neučinkoval jak chtěly debila to ze me neudelalo a i po tom sem přemejšlel normálne /skoro Laughing ve snu nemužete chtit zazraky/ .Znova mě chitly moc daleko sem nedoběh měly to hlidany pak me vzali na nejaky schromaždište byla tam spousta lidi a nejkam je odváděly par nas tam nechali si pro vystrahu neco s nama chtěli provist.Počkal sem až odvedou ty lidi a budou slabši stráže .Jednomu se mi povedlo ukrast zbran a střelil sem ho ale bohužel nevipadlo že by mu to nejak vadilo pak se mi na te zbrani povedlo nastavit větši učinnost to už bylo lepši .Problem byl že to přivolalo dalši stráže ale z tema sem si poratil dal sm maximálni učinost a odstřelil sem je než se ke mě dostli zozletěly se na kusy pak tym byla ješte nejaká královna nebo co ale te se povedlo zdrhnout.Ti mimozemštani byli dost odolni zbran je zabijela až na nejviši ucinosti když sem slabši sřeklou trelil do stromu z asi 1.5m tlustim kmenem takstřela prošla zkrz a strom spadnul.Zbran byla malá zelaná a sřilela zluty paprsky při max nastneni talovy mali koule žluté plazmi.
Vratil sem se k ostatnim a osvobodil je rikal sem jim že se musime nekde skrit a jesli nevijou o nejakm dobrim mistě.Vydali sme se na cestu zbran se zahodil zjistil sem ze ji došla energije.....
dalši čast nekde v obchodáku hledali sme neco cim by sme se mohli bránit bohužel obchodák měl sortiment zboži pro boj dost nepoužitelnej po dlouhym hledáni sme konečne neco našli par kuší a nejaky pistole asi vzduchovky.O pár regálu dál sme našli nejaky nože.Bylo nas asi tak 15 ješte chvli sme prolizali obchod a hledali nec cim by se dalo bojovat jako dalši věc do vyzbroje sme zařadily ližařsky huly pozdeji se ukázali docela efektivni.Zrovna když sem hledal nejakou drogerku abych bych sestrojil nejaky ty chemicky zbrane tak nas napadli bylo jich tak 20 nebyli to mimozemštani ale lidi nemo respektive neco jako zombi na ne asi už ten plyn učinkoval velal jim nejaká potvora /královna z předešlé časti/.Začal brutálni bol použivali sme c se dalo hazeli sme po nich plechovky z barvou falšky oleje /hezky jim to klouzalo/.Bohužel sme nazazili na menši problem nedařilo se nam odstranit tu kralovnu co je ovladal dostal par počádnejch zásahu bylo v ni zapichlecj par ližařskejch hulek Laughing ale nijak moc ji to nevadilo.Zjistili sme že ma strašne richlou regeneraci a cosi z jeji DNA a že ten proces budem muset nejak narušit namichal sem z ostanima nejaky chemisky svinsvo z leku a krámu z drogerky to ji nakonec dostalo už se nemohla regenerovat a mohli sme ji konečne zničit...........
dalši čast nekde venku ti z kterejma sme bojovali v tim obchodáku se knám přidali asi přestal učinkovat ten plyn nebo to balo smrti královny.o kousek dal se knám přidala dalši malá skupinka a dali sme se do likvidace tech mimozemskejch potvor.Narazili sme na hlidku našte se nam ji povesdlo zlikvidovat než zavolali posily aspon sme si to myslely Very Happy .
po chvilce sme nazazily na větši skupinu a nastal dost brutálni boj házeli sdme po nich nejaky hvězdice a nože měl sem co delat a bych se stihl vyhejbat vzduchem toho litalo fakt hodne dokonce sem udelal i takovej ten zaklon ala metrix.Nakonec sme je nejak pobili .....V nejakym velkym asi podzemnim kompexu byly tam široky ulice a mali mametička tuneli..
postupne sme likvidovaly straže nekde sme zjistily že maj novou královnu nebo co .Po par dalšich bojich sme se dostali na nejak větši námesti a tam sme nazazili na královnu zavolal si svou ochranu doceli ji nasralo že žádná nepřisla /zlikvidovaly li sme je cestou tam/.Menši zrada zjistily sme že kralovnu sami nezvladnem naše zbarne proti ni nemely šanci ..kymsi sem bježel hledel sem pomoc našel sem par roztrošenejch skupinek a řekl sem kdese sejdem ta posledni měla dokonce samopali...
dalši čast /zas me nekdo probudil/ bježel sem jednim z tunelu a pak lezl kam si navrch po žebriku navrch byl nejakej prulez ale nestih sem se tam dostal nejaká porvora me chnapla za nohu obrátil sem se a podemnou byla tak pětimetrová přišere kousla me do nohy .Slapl sem ji do oka a pak bodnul čimsi do hlavi viděl sem jak dole přibihaj domluveny jednotky a zažinaj do ni střilet a hazet oštepy to je posledni co si pamtuju než sem se probudil pak už se vratit nepovedlo.

docela by me zajimalo jak to dopadlo jestli bych do přežil měl sem pul nohy pryč.no doufám že bude přiště návnadu dělat někdo jinej
_________________
29.05 2006 LD
-litani trochu sem se proletěl nad mestem zkoušel sem ruzny spusoby jak zrychlit let
-sletel sem dolu na ulici a chtel sem zastavit nejaky auto po chvilce sem tam uvidel hezkej červenej sporták zastvil sem ho vyhodil řidiče a jej sem se projet po chvilce se vedle me oběvila nejaká holka ješte chvili sem pokračoval v jizde a pak sem se bohužel probudil. Sad
_________________
31.05 2006 LD
Mam v tom trošku zmatek dost klisala lucidita a pamět taky moc neslouži

Začalo to nejakym hodne podivnym snem......
nekdo mě posadil do stihačky počital z tim že se mi strat nepovede a skončim na kousky.Naštesi se to povedlo a dost dobře sem se proletel nad městem a dokonce se mi zvišila lucidita ale uplny LD to ješte nebylo.Dobrá sranda litat si tak 1500Km/h zkoušel sem i ruzny akrobaticky ousky nizky přelety.Po nejake dobe sem přistál a pochvice mě zas posadily do letadla
tentokrát to bylo horši od země sem se sice odlepil ale ovládáni bylo nejaky divny bylo upne opačne a nejak moc nešlo ovládat tah motoru nakonec sem se naučil docela slušne ovládat až na ten tah.Rek sem si že se zaletim podivat trochu dal ale cestou sem zas blbnul z akrobatickejma kouskam a jeden nevišel zapich sem do nejakyho paneláku bylo to tim motorem najednou se prudce zvišil tah a už sem to nevibryl v tu dobu sem už byl v LD takže me to ani moc neštvalo napřed sem se pokoušel to letadlo nejak dat dokronady ale nešlo to tak sem si hrál z telekinezi a pak se šel proletet bez pomucek.Prostředi se o dost změnilo byl sem v nejaké staré časti města byl večer skoro tama byla mlha lital sem kolem tech starejch baráku melui nádhernou architekturu pak sem ješte procházel zdi.Probudil sem se povedlo se mi vrátit ale už to nebyl LD ale obyč sen
prošel sem kams zdi a chtel tam neco sebrat ale nechtic sem probudil majitele tak sem musel zmenit palny zjistil sem že sem hmotnej a nemužu projit zdi tak sem muselvymislet nejakou hystrku co tam delám řek sem mu že sem se ztrtil a potřebuju se zeptat na cestu.Nakonec mi poradil a dal sem se na cestu dom.

sny:
skola -byl sem u staré šloly / dnes tam mam jet na sraz/ uvidel sem kamoše a šel za nima chvili sem se o nečem bavili a pak mi došlo že sem tam přijel na kole a vubec si nepamatuju cestu že postedni co vim jak sem byl doma a dalši jak stojim u školy z kolem připadlo mi to divny šel sem za roh a zkusil sital ale hodil sem držku pak už sem se o to dal nezajial škoda kdybich provedl porádnej test reality tak z toho byl LD.
...cesta nejakam k farmaku na nekoho sme čekali pak tym byli nejaky stroje ... navrat ke škole zorběhl sem se a chtel sem přeskočit silnici
ale pořád tam jezdili auta sami sportáky nakonec sem to skočil byl to tak 10m skok.Došel sem ke škole /tentokrát vipadal nejk divne/ potkal sem tam kamoše a profesorku videl sem do jede mistnosi byla plná počitaču ..pak sem sem se dozvědel že sou vyřazeny atak sem si šel vypujčit par součástek.

sen ali ten před 1 LD- najakej souboj na nejakejch kamenejch krách nad jezirkem z kiselinou byl to nejkej divnej zápas a okolo byli diváci .Nakonec sem spadl do kyseliny zajimavy bylo že sem podvědome stiskl tlačitko ESC i když tam žadny nebylo tohle použivám když citim bolest nebo se potřebuju dostat z nejaké situace proste ji vypnu.Kousek me to vrátilo a byl sem v podbné situaci jak před tim řikal sem neco o tom že porušujou pravidla.......nejakci vlci na nás zautočily nalili sme na ne čpavek a oni zdrhly......PROSTE CHAOS
_________________

1.6 2006 2LD
Stal se spolužáky u nejkeho vstupu do areálu asi to měla byt nejka verze mladejova.Nastal nejakej problem nechteli nás tam pustit a chteli po nás nejkou propustku.Rozběhl sem se z nejakyho kopce a skočil letěl sem sice nic extr ale na to abchse dostal do LD to stračilo.Udělal sem par přeletu nad areálem a pak se vrátil k ostratnim a ukázal jim litáni a at to zkusi taky.Po chvilce se to většine povedlo Pepa dokonce zkoušel chdit po vodě.Pask sem jim ješte ukázal procházeni zdi a telekinezi ta telekineze moc nešla.Bavil sem se z pepou a řikal sem mu že je to asi tim že mam malo energije když se je tam snažim všechny udržet.Pak sem mu ješte řekl svuj Mail at mi napiše jestli si bude rano neco pamatovat /když o tom tak přemejšlim tak to byla hodne najivni představ že by byli všichni realini nejspiš to byli jen klony a to i proto že tam byli od samiho začátku snu ale kdo vi/.Oběvil se tam nejakej starši chlápek z sedivými vlasi a udelali sme menši magický souboj byl dost dobcej firebally v pohode odrážel a byl dodne mrštnej pak sme nechali souboje a zeptal se ho jak se jmenuje nic neřekl a promenil se na nejakou komiksovou postavu a pak se propad do země.Pak sme ješte chvili blbly hlavne litali po okoly.
Ztratil sem enrgiji a probidil se do dalšiho snu ležel sem z nekym v posteli a zjistil sem že sem žena pk byl pohled z vrchu a vede me ležela ješte jedna žena stejná jak já akorát mela červenou kuži pak sme se nejak spojily do jedné bytosti a když sem se na sebe podival tak sem měl pu tela normálni a pul červenu ..kamsi sem šel ješte z nekym a potkávali sme komiksovy postavičky .....

LD2-vym akorát že nejaky bylo a že bylo dost krátky
_________________
2.6 2006 LD
-letani

4.6 2006 LD
- byl sem v kuchini dostatl sem se do LD zkusil sem telekinezi ale nesla skusilsem podruhy taky nic pak sem sel k oknu žr nim zkusim projit ale neslo to .Sel sem do obyváku ale cestou tam sem se probudil.

5.6 2006 LD
Nejaka restaurace sli sme k jednomu stolu a dali se tam z nekym do řeci jednalo se o rozhovor o infomacich kteri se odehrali v prvni časti su na kteri si bohužel napamatuju/ u stolu nas sedelo asi 6.
Jeli sme po ulici autem..vydel sem UFO -nejky nazloutly světelny kruhy a pak nam nad hlavou proletelo neco jko vytah to mě dostalo do LD.Vylezli sme z auta a ja zkusil litat prvni pokus moc nevisel byl to spis normálniskok ale druhej už byltak 30m.Jeden chlapek co snama přijel autem to zkousel taky ale nevim jestli se mu to povedlo varoval sem ho at si da pozor jinak si pjěkne naryje držku.Potom nejaka haluz to ufo a letici vytah mě neco připomelo vzpomel sem si na stopařova pruvodce po galaxiji /fakt nevim proč/ a napadla me mišlenka že nekde v stare továrne je artur a fort a zrovna se snaži zprovoznit subprostorový komunikátor.Zeptal sem se toho chlapka jestli nevi kde je tady pobliž nejaka stra tovarna řekl že vi..vydali sme se tam arthur z fordem zrovna vbyhali do továrny dal sem za nima ale nebyl sem sam oběvili se tam nejaci agenti šel sem k nim a řek at nas nesleduji,oni na to neco že musi..
kecali cosi co melo souvislost z delem předchopziho snu..jeste jednou sem jim zopakoval at se nas nesnaži sledovat a bouchl sem pesti do zdi zbyl tam pěknej dulek.Dostal sem se do továzny ..uvidel sem je na shodech a zavolal na artura a řek že jim du pomoct a že je sleduji.Byli sme v nejake male mistnoti a zpravovali komunikátor algenti to nevzdali a bližili se ..šel sem hlidast vchod.Ve dveřich se oběvila agentka řek sem ji že dal ji nepoustim a at odejde ale furt trvakla na svim řek sem ji že jestli neodejde tak ji budu muset raštit pak sem ji to asi jeste 3x zopakoval a praštil ji.Trochu ji to omračilo ale docela rychle se vzpamatovala a přišli ji posily.Zkusila to znovu tentokrát sem ji praštil silnejš odletela asi 4m. /ne že bych chtel mlatit holky ale jina možnost nebyla/ .Přišli dalši 2 agentky a naejakej agent jedna na me neco hodila
bez problemu sem uhnul a pak ji to hodil nazpátek vypadalo to jak velkej asi 10cm hopik.Chvili sme si házeli /clovek by se divil jak muže byt hazeni si z hopikem akčni/ hodila ho po me znovu zas sem bez problemu uhnul a jen sledoval jak se odráži od sten a od podlahy.Zajimavy bylo že sem mel jiny vnimani času než ona ja sem vydel docela pomalu letici hopik a sledoval každej odzaz a mel sem dost času na tu uhnout ale kdiž sem ho hodil ji tak bylo vnimani času jiny a hopik nešel ocima skoro postřehnout jak letel rychle..Došlo na souboj zblizka byl dost rychlej chitil sem ji roztoči l za nohu a hodil na druhou stranu mistnosti.Sli po me dalši 2 bohužel sem se probudil nechtic sem zameřil pozornost na tělo
je to tim že me napdlo par perverznich myšlenek /agentky vypadali fakt dobře tak proč snimy bojovyt když s nimy mužu ...... Smile /

Fakt dost divnej LD moc sem ho nevladal a spiš se nechal vyst dejem


pak jeste par snu
-neco ve škole
-autobus..
_________________
10.6 2006 5LD a hodně snu

-ujel mi vlak tak sem zkočil na nejakej nakladni ale nastal menši problem tam kde sem chtel vistoupit nezastavoval musel sem vyskočit za jizdy
-,les-prcházka lesem a kolem řekyyvydel sem všemožny zviřata delfiny,mrože ,volavky,tulene
-souboj-nejakej kluk mi neco rozbil nekolikrát sem mu opakoval at toho nechá ale nedal si řict tak sem su rorbil hubu nasral se a zavolal si n mě kamoše ten chudák nemel moc šanci byl sem v LD napřed sem před nim neco zvedl telekinezi docela z toho nechápal pak po me neco začal házet tak sum mu to telekinezi vracel na zpátek nevim přesne jak to skoncilo asi sem senaštaval a mrskl o mem fireball
-horská dráha-byl sem z lukásem v nejkem futuristickém mestě zkoušel sem litat ale moc to nešlo naonec se mi povedlo dostat na jeden z baráku a o kousek dál sem uvidelobrovsou hozskou dráhu řek sem si že litani stejnak nejde tak proč to nezkusit pomohl sem lukásovi nahoru a naledli sme zaúpili sme si bezpečnostni popruhy a jizada začala.Byla to pořádná rychlost draha mela nekolik km napřed vedla nad nejakou loukou a pad nad řekou.Vysedli sme z te drahy v nejkem mestečku pak sme ho chvili procházeli a prohliželi si umelecky dila.Začal sem se ztrácet na okamžik sem se probudil ale povedlose mi vrátit.
-zkoušel sem vytvořit Star Gate nechal sem ji vitvořit za rohem radši sem to nekolikrát zopakoval abych mel jistotu,sel sem se tam podivat byli tam 2 brany jedna uplbne mala ta truha už byla docela v pohode jen vypadala trochu divne byl tam i ovládaci panel začal sem zadávat adresu /jen sem to nadodne pomačkal/.Videl sem na bráne jak zapadávaj chevrony ale posledni nezapadl apřed ocime se mi zobrazila nejká chibová hlaska nejkej connection problem:) .Chtel sem zkusit jinou adresu ale už sem to nestich a probudil sem se.

ani sem to moc nerozdeloval mam v tom trochu chaos bylo toho opravdu hodne a už přesne nevim co k cemu patri.Bohužel nemam čas to všechno zapsat tohle je tak 1/10

13.6 2006 LD
kratky LD napred sem plul po nejake řece par sem vylezl na břeh a nechal zmizet par stromu,pak sem je zas vratil.Jeste sem si hodil nejakej ten fireball a pak sem chtel zkusit vytvořit star gate ale probudil sem se než sem to stihl.

14.6 2006
Hodne dlouhy LD ale docela pdivny.Vse bylo naprosto realny bili videt ostře i nejmenši detajly ale peroblem byl že nešli použivat schopnsti,no možná kdybich se vic snažil.Začalo to v nejakem velkem dome žila tam mala holka a přišli tam zlodeji pak tam bla ješte nejaka zapletka z nejkym robotem mneli sme najit nejkou součástku nebo co.Nejpodivnejši bylo že sem celej dej zhruba znal patral sem v pameti ale nic moc sem nenašel jen nejakou vzpominku jak hledim na nejakej film v TV /ted už vim že byla falešna/.Zacal sem premejšlet nad tim kde to vastne su když dej jakž tak znám napřed me napadlo že sem asi ve filmu na kterej sem se nekdy dival nebo se u nej prave usnul.Tehle varianty sem zatim držel lepši vysvetleni sem nemel.Casem mi došlo že na film je do až moc sileny
a že je to asi sen kterej sem už nekdy prožil.Zajimavy situace by byla kdybich ten sen niky prettim neprožil ani nic podobnyho nevidel potom by se ty vzpominky blbě vysvětlovaly. Napřed sem přesvedčil tu holku že ji chci pomoct napřed sme se vyhli tem zlodejum protožem sem vjědel kde presne v tu chvili budiu ale nakonec nas stejne chytli .Ale povedlo se utect
zkousel sem použit telekinezio ale nešlo to jediny co bylo o proti normalu že sem mel trochu vetši sylu a to sem využil..............Sli sme dolu po schdech a zlodeji byli tesne za nami řek sem že na ne zavolam policiji ti sen jen zasmali ,najednou sem uvidel jak patro nad nami stoji u jednejch dveři si 5 policajtu tak sem zavolal že se me pokouši okrast.TIm sem se tech zlodeju na nejakej čas zbavil.Vyšli sme před barák a přemišleli kam pujdem chtela jit za nejakym kamošem ale řekl sem ji že to nema cenu protože nebude doma a tosmi i o dalšim /nejk sem to vědel nebo spiš mel sem vzpominku že se to tak minule stalo/.Rekl sem ji že v tom co sem videl musela to nejakho vzdalenho města tak sme se dali na cestu po ceste naz napdal nejakej chlapek chtl sem ho zvedl otočil a pračiti hlavou o zem.Došli sme k autobusove zastavce jeden autobus nam ujel sel sem se podivat kdy jede dalši ale najk sems e v tom neviznal ale zajimavy bylo že byl text stabilni a neměnil se.Pak sem se bohužel probudil.

Nevětši sranda bylo to vysvetvani řek sem ji neci jako že tohle je paralelni vesmir a ješte že sme v jine dimenzi a že u me je ten jeji přibech jen film.Nebo je to celi jen sen.Ptal sem se ji na jmeno řekla Prasala a ješte že se jeji sestřenka jmenuje Vysrala žek sem jen taky dobra a mel sem co delat abych se nzačal smat.

Celel LD mel dobrou kvalitu všechny smysli fungovaly ,do deje sem moc nezasahoval Laughing


sen-smallville souboj byl sem asi superman a bojval sem z dvema chpkama ze superschopnostma použivaly hlavne telekinezi napřed sem to dost nedaval ale pak sem se naštavl a začal brutálni souboj jednomu sem zlomil vaz telekinezi byla tam dokonce i Lana ktere to vyděla.Zničil sem i druhyho a pak vyšl před stodolu byl sem rozčileny a viletel sem nahoru a začal litat dokolo stvořil sem neco jako tronádo.Pak sem jen videl jak jitak věci vzduchem a jak se posunuu nad krajem.Nekde sem se probral a byl sem hodne vyčepanej strasne sem se potil přijelo nejaky auto a policajti byla tam Cloe a šerifka ji řikala neco že ji bavi zahady tak at se do vyšetřovani...Nekam sem dodjiždel na korbe auta dej se zmenil a začala nejaka přestřelka byli tam nejaky potvori co menily podobu.....
.......apon je videt jak seriali lezou na mozek Laughing
_________________

18.06.2006-sen
Hodně podivnej sen promitlo se tam hodne informaci z fimu a vznikla z toho hodne podivná směs.Bojoval sem z nejakym chlapkem byl to hodne dlouhej souboj měla strašne vekou silu a schopnost regenerace.J sem nemel zadny super schopnosti jen větši silu a byl sem trochu odolnejši což se docela hodilo když me prohodila zdi.Nedal se nicim zničit souboj probihal převážne ručne nejakej styl karate pak sem zkoušel ho i nečim probodnout ale rana se okamžite zacelila.Jednou sem ho pobodal pořádne byl z nej hotovej cednik ale jen ho to trochu spomalilo.Jedna část souboje probihala i nekde ve skole vbehli sme do třidy a začal boj ti žaci tam z toho dost nechápali......byl sem nekde v uncovicich a bavil sem se z nekym o tom jak toho chlapka zničit,rikal sem že je to stin,on odpovedel že LD mužou byt nebezpečny a ješte cosi,jak ho zničit sem se bohužel nedozvědel.Ješte tam byl problem v tom že sen mel nekolik urovni a nevedel sem co je realita po probuzeni do dalši urovne sem premejšlel že souboj probihal jen ve snu a hledal sem nejaky nesrovnalosti,nakonec sem nejaky našel i v teto urovni snu ale LD z toho nebylo .Byl sem znova ve skole přišel sem pozde na hodinu a cjteli po me nejakej referátkterej sem nemel tak mi dali ješte dalši za trest...dalši den na referat sem se vykašlal ny školu taky přišel sem tam pak tam byli nejaky totálni podivnosti /propisky z kterejch vycázela nejaká energie../a vratil sem se k souboji obevil se svetelný tunel a z nej vylezl ten chlápek vědel sem že normálni zbrane nepomužou harel sem po ne z tašky nejaky kameny asi polodrahokami nebo co vyházel sem pul zašky a porát nic až jeden na nej pusobll a dost ho to oslabilo pak se tam oběvilnejkej kluk a necim ho probodl vipadalo to jak kratky jeleni paročzi to ho dorazilo a zmizel.

sen 2-večere ze Jackye Chanem a jeste nejakym chlapkem
docela sranda


s tech serialu mi už asi brzo hrábne projevilo se tam :Smallvile,Men in black,underword,video z Jackym chanem,Buffy....ICQ

21.6 2006
sen-to byla zas šilenost vic živelnejch katasrof tam už asi byt nemohlo začalo to v nejake středoveké dobe z nekym se bavil o vyrobe meče.....nastalo zemetřeseni nasedl sem na kone a ujiždel pryč ostatni se ke me hned pripojily pak se za nami ukázal pisečná bouře doufali sem že ji snad ujedem ale pak se obevila druhá před námi jeli sme po velké pláni a nebylo se kam schvat nakonec seme nasli menši lesik bylo tam jen par stromu a tam sem bouři přeckali pak sme pokracovali v ceste nastlo dalši zmetřeseni v dalcese oběvila sopka a začala praskat země.Ujižedeji sme co nejrychlejš pryč asi 100m za mno se obevia obravská prasklina s tekousi lavou.Nemeli sme kam utect jedina cesta vedla přes nepřátelsky uzeni.Preskočil sem jednu prasklinu která se prave začala rozevirat a kun podemnou se zmenil na kolo....
dojeli sme k nepřátelskemu uzemi hned sme se vzdali a pořádali o pruchod pres jejich uzemi.Nechali nas projit..sli sem po hrazi nejake řeky bylo me divn že nas pustily a že to slo tak snadno.Dosli sme do nejakyho mesta byli tam vyske domy tak 6 pater.Středem mesta protikala řeka najednou sem uvidel uličkou mezi domi jak se k nám bliži privalová vlna byla obrovská aspon 50m vysoká.Na ulici sme potkali nejaky lidi a ptali sme se jich za jak dlouho sem ma vlna dorazit..rekli nejakej čas..a že už nestihnou utect.Sli sme dio nejakyho baraku.....


22.06 2006 3LD

LD-byl sem v Olomouci v kine byl tam i muj pes..představeni se presouvalo do jinyho salu a pes mi v tom zmatku utekl vydal sem se ho hledat nakonec sem ho venku našel jeste sem me rozhovor z nejako ženskou moc prijemná nebyla.Vracel sem se ze psem do kina a zacalsem přemejšlet jakto že nemam voditko a co vubec delam v Olomuci ze psem a potom sem premejslel jak vubec prijedu ze psem autobusem dm kdiž nemam voditko.V tom mi to docvaklo ta absurdni situace jit ze psem do kina a par dalšich menšichnesrovnalosti.Dostal sem se do LD ješte se se rozmišlel jestli se nepudu podivat na ten film ale řek sem si že se radši proletim.Potival sem se na oblohu bylo hnusne zataženo tak sem to zmenil na hezky modrou oblohu.
Litani bohužel moc dobře neslo ale aspon neco udela sem par lopingu a přeletel ulici.Město bylo trochu podivny byla to olomouc a litovel dohromady.
Zkusil sem rychlo běháni ale moc to efungoval chvili sem běžel a zrichloval a pak sem sice utikal ale nhy byli asi 20cm nad zemi.Pak sem jeste zkusil telekinezi a neapadlo me vyzkoušet jestli mužu r rk vytřelovat blesky prvni pokusi nic moc ale postupne se to lepilo napred em vdel jen mali sršeni viboju bolem prstu nakonec se mi to povedlo zvetšit asi na 2m vyboje.Mel sem malo energie a probudil sem se ani sem nestih toceni.

LD2-doma,luciditu sem mel od začátku podival sem se na postel jestli tam nahodou neleži moje telo .Byla tam nejaka krabce z ruznejma kramana začinal seem sem se ztrácet na chvili se mi ztratil obraz povedlo se mi vrátil ale byl sem upne jinde tam se taky moc dlouho neudržel a spali se z toho spiš řizeny představy.

LD3
-šel za nekym do vezeni....o necem sme se bavili podival sem se z okna a videl sem že se divam ze sviho paneláku z mista asi o 4okna dál než je mujpokoj.Přišlo mi to hodne divny zkusil sem telekinezi fungovala zvedl sem nejakej kvetináč . Dostal sem se do LD zkusil sem znova blesky tentokrát sem i mezi rukamy vytvořil silný výboj a v druhé ruce sem citil teplo.

sen-přestřelka,pronásledováni autem

sen2-nejaka akce prošli sme nejakym barem pak na namesti byl tam ohnostoj a neco se slavilo jednou za cas tam proletela pisečná bouře...
tesne pred tim než sen zkonil sem se dival na mraky vypadali divne byl to jako kdybi pulzujici vlny skoro sem byl v LD alr nestihl sem to.

sen3-nejakej vilet zabava hrala tam nejaká kapela najednou všeci nekam odešli tak sem šel taky...
23.06 2006 2LD a mooc snu

LD1-hodne dlouhej odhaduju tak pul hodiny ale mam v tom zmatek dneska tech informaci bylo moc ani nevim jak sem přišel k lusidite.Pamatuju si par ousku:
-hazel sem neco jako firebally ale tendokrát bili nejky divny byli to mali černy koule nebo zkluty a při dopadu se rozzářili chvili sem se se tim byvil bylo to docela efektni
-byl sem před panelákem a menil počasi zmenil sem barvu slunka ,oblohy,nektry predmet sem nechal zářit vysledek byl opravdu zajimavej hlavne brevny mraky
-litani trochu sem se proletel ale moc dobře to nešlo
-nekoho sem potkal nejspiš Lukáše uži si nejsem jistej ..už odcházel a ji vzopomel že bych se ho mohl zeptat na nejakou tu kontzrolni otázku zrada byl v tom že sme nemohli na nic prijit.Nakonec sme nejak došli k tomu že si vymislel nek´jyky čislo bylo to 1600.To čislo je mi ted opravdu k nicemu mel sem z nej dostat neco jinyho ale nechtelo se mu moc spolupracovat.
-zkoušl sem zavolat sunnyho,daniela a juryho ale nikdo se neobevil přište zas zkusim basničku Laughing
-zas nejaky litani skakal sem po nejakejch stromech neslo moc litat tak sem se odrážel od vrcholu stromu.
-nejak sem zmenil misto uvidel sem asi 20 krjin za seboua do jedne sem se dostal bylo to nejaky skalnaty pobřeži moře nekam se sel znova sem zkoušel zavolat ale nikdo se neobevil bylo tam strasnejch lidi možna se ztratil v davu Laughing

LD2-hodne kratky lucitdita od začátku

sny
-přestřelka
-v obchodáku
-nejaka divná hra na začátku sem dostal par lidi a nejky vibaveni a měl sem postavit civilizaci moc dobře to nedopadlo zničili me driv než sem to stihnul neco postavit když se tak stalo hra se resetla a začala znova bylo to tak 4x nakonec sem zmenil strategiji a spojil se se 2 kmeny a vyslal malou jednotku do vzdálených kraju došli do zamrzlé zeme samá leni kra
v dalce par stromu vidali se tam...nejak se to zmenilo a najednou sem byl v zasněženym meste mezi paneláky
_________________
25.06 2006

sny:
1.Napřed to mel byt nejakej šlolni vylet ale dej se dost rychle menil.
Sedel sem u stolu nakde na vlakovem nadraži jeste z oak kamoši a v tom zazvonl telefon nekdo ho zvedel volal dalši kamoš at jim dem pomoct byli na druhe strane cesty.Z nekym sem se bavil o škole..dej se zmenil a z viletu se staly nejky zaverečny zkoušky sedeli sme na nejake terase a cekali až na nas prijde řada.S padla me minerlka a než sem ji stařil chytit tak se vylila od teto chvile to začolo byt hodne divny.Prostředi se trochu zmenilo tamkam spadla ta minezalka ted byla voda tak pul metru hluboká a stoupala navrchu ni byli pěna.Oběvil se tam grisom z kriminalky a šli sme zjistit co se stalo připadlo me hone divny kde se tam vzala najednou ta voda ale do LD me to nedostalo.Došli sme ke zdrji a sem najednou dostal nejakej elektrickej sok a videl sem modry svetko,Odskoči sema zustal sem vyset na nejake trubce asi 10m nad zemi.Pokouseli se me itahnout nejakejma lanama podemnou byla nejaka reka a mala kaluř z asi 30cm velkymi krokodily,Hodili preze me lano aby e mohli vitáhnout ja sem jim řikal neco at me radši spusti dolu.Ucitil sem dalši šok tentokrát byl slabsi zas sem videl to svetlo skoky se opakovali cim dal častejš.Povedlo se jim me nejak zvednout na nejake plošine ta se pak nejak zozhoupala a ja s ni zeskočil chvili sem si odpočinul a mel sem jit ke zkoušce.Zjistil sem podivnou věc ta elektrina vycházela ze mě když sem se nečeh dotkl videl sem modrej zablesk a neco jako energetickou vlnu ktera se ode me šiřila pak sem masel nejaky modro zelene svitici kameny připadalo me to hodne divny ale nekdo řek že je to nrmálni a pokoušel se mi nejak vysvetlit že ty kameny a ja sme se najak nabili statickou elektřinou při prudeni vzduchu nebo te kapaliny v ktere sem prve stal.Bohužel sem mu uveřil a LD z tho zas nebylo.Hral sem si stema vibojema delalo to krasny efekty ale jejich ila potupne soalbla.Pak sem to ukazoval i učitelum u kterejch sme mel delat tu zkoušku.

2.po probuzeni sem byl v takovim mezistavu mezi spankem a snem a videl sem zurny efekty ohnostroje .....Prekvalipa me hlavne kvlalita cekal sem nejaky matny obrazi ale tohlo bylo realnejši nez v realu.


3.mazal sem nejaky 4 přispěvky na foru

4.cesta z manou do uničova byli sme v resauraci dakli si zmrzlinu...jeli sme kamsi autobusem z okna sem vitel obrovsek betonove kruhy připadalo mi tojak star gate pak se ukázalo že stavi nejaky obrovsky potrub a tohle byli spojovaci časti.Dalši divna mec byla ře ridič sedel na druhe stane u okna.Byli tam nahli zmeny počasi divny mraky...


5.nejak vysoka hora byl sem na jejim upati a znekym sem se avil mluvili sme o nejakejch kamenech /jeste sem z tema kamenane cosi delal/ a pak sem mel vylizt na tu horu


haluz-lezel sem na posteli uvolnenej a slyšel sem nejaky lupani v uchu bylo docela hlasity nec jako zpomalena morseovka divny že sem to slyšl jen v jednom uchu kdy to byl normalni zvuk tak bych to muse slyšet i druhym bylo to dost hlasity.Celi to trvalo tak pul minuty a bylo tak 20 lupnuti sli za sebou v nepravidelnejch intervalech.
_________________
26.06 2006 LD

sen-LD-sen
Dnes to bylo docela podivny zacal to snem kterej se dehrval hlavne u me doma nejaká žena me učila neco o AC.Byla tam aji moje sestrata zena ji taky neco rikala....Oběvil sem se ve snu byla tam segra a ta žena hned od začátku sem mel luciditu prošel sem nekakym plotem a šel k te ženě segra šla zamnou a nazazila do toho plotu.Pak sme se ji z tou ženou pokoušeli vysvětlitže je tosen a že tady muže procházet pevnými predmety prostrčil sem ruku nejkym stromem a pak sem s ni maval do stran aby videla jak ruka procházi tim stromem dost z toho nechápala....Zase zpátky v puvodni urovni snu o necem sem se s tou ženou bavil chtel sem se ji zeptat na nejky rady a kde mam hledat informace.Ona misto toho at si lehnu a že mi zkusi pomoct z AC .Tak sem si lehnoul a zkusil se uvolnit ona dala ruku nad moje čelo a neco udelala po chvili sem vuidel zajimavou věc strop byl jako kdybi kapalnej a spadla tam kapka /letela nahoru/ a obevili se na něm vlnky.Pak se mnou jeste neco provádela dala mi ruku na čelo a foukla na mě nebo neco takovyho ale uvolneni moc dobře nešlo anisem se moc nesnažil.Pokus sme ukončili stim že to zkusime za chvili bylo tam moc rušivejch vlivu a řekla že se v takovym randálu neda pracovat.

sen-zajimavej sen nevim jestli se to nashodou neodehrálo v nekteré časti toho presdchoziho ležel sem na posteli a pri nadech sem citil hjak se mi zveda astrálni telo hlavne horni polovina tela.Když sem vydechl tak zas kleslo.Cim byl nadech hlubši tim vic sem se zvedl udela sem asi dalši 4 vdechy a pak sem to zkusil na plno a nadechl sem se co to šlo citil sem jak se telo zvedá a už sem na posteli seděl problem byl v tom že sem pak otevřel oči a sedel sem na posteli.Celi je to nejaky divny a asi to probehlo ve snu bylo to určite zvedani astralniho tela a ne fyzickyho .No možá sem se taky špatne dival a leželo tam ješte jedno telo.

sny
-u vody
-v budoucnosti,soboj
_________________

28.06 2006 -LD
-nejaky litani nekoho sem potkal ten umel taky litat o nečem sme bavili /byly to nejaky informace z mynuliho snu/..Zkoušel sem firebally,icebally a kouýle vody.Nakonec sem zkoušel vytvořit Star Gate prvni byla moc mala druhá už se dala aly byla asi polovični oproti normálu .Než sem k ni došel tak se deaktivovala tak sem si ješte musel vytvořit ovládaci panel na tom sem pomačkal paz znaku a sledoval jak zapadávaj chevrony až zapadly všechny tak se brana aktivovla a ja tam zkočil ale bohužel si pamatuju jen prilet nejakou dinnou tmnou a zbudil sem se.

29 06 2006 -2LD
-zrada dokument se v počálu nejak smazal a znova se mi psat nechce

30.06 2006 -2LD
- z prvniho sinic nepamatuju bylo za nim tak ješte 5 snu

LD2 -hoodne dlouhy a docela stabilni
-nejka silnice zkoušel sem telekinezi posou val sem auta...
-oběvila se předemnou nejkej text a potom klevesnice zkoušel sem neco napsat ale šlo to spatne ta klavesnice byla nejka diná byli tam jinak pismenka a byla dost vybledaá takže ty zprávny nešlo najit nakonec sem cosi napssal.Při tom psaniklesla stabilita snu bylo to protoře sem stal na miste a soustředl se jen na tu klavesnici pak sem to zpravil třeni rukou.
-šel sem nahoru po silnici došel sem k nejake velke vodni nadrži nejaky koupaliště.Zkočil sem do vody aspon sem se trochu osvěžil,sundal sem tryčko v tom se blbě plavalo...Vylezl sem na břeh a videl sem jak přijiždi David z Lubošem přijeli na kolich a ješte zs nima přijely nejky holly.Sedel sem na břehua zkusil udelat vlny šlo to docela dobře udelat sem tak 3m
nakonec sem hladinu upne utišil že byla jak zrcadlo.Pak sem udelal jen mali vlnky a posouval po hladine jakejsi posistyren telekynezí.
_________________

1.7 2006-LD

3.7 2006-LD 2

4.7 2006- LD4

6.7 2006-LD 2
LD-vyrobil sem si star gate ty první vypadaly nijak divne mely jen tak pul metru a zadvalo se na ne tak že se klikalo primo na bránu po par pokusech se povedlo vyrobit konečne branu která vypadala použitelně vypadala jak ta z atlantisu ješte sem vytvořil nejakej ovládaci panel a nějakejma dratkama ho propojil z bránou zdal sem adresu ebydosu /nic lepšiho mě v tu chvili nenapadlo/ zapdali chevrovrony a brana se otevřela zatím sem do ni nelezl protože sem se bal že me to probudi poslal sem tam sondu a vyrobil si velkou plochou obrazovku na kterousem prenášel obraz ze sondy.Byla tam nejaká pouštni krajina z pyramidou bohužel sem ztrtil hodne času tim že sem upravola velikost te obrazovky aby hezky sedela na zed.a k brane už sem se nedostal.

7.7 2006-LD 2
_________________

10.7 2006 OOBE/LD LD 4
pravě sem mel hoodně moc šilenej zažitek nevim co to bylo nejsspiš OOBE kteri přešlo do LD nebo celi LD ale fakt silenost.Trvalo to neco přes hodinu.

Takže začátek nejk o pul 1 sem šel spat jen tak ze strandy sem si do sluchátek pustil loitumu že zkusim jestli to navodi tranz a zkusil sem ac ale po chvilce sem to vzdal moc vedro tekl mi pod po tváři a nedalo se soustředit tak sem šel spat.Pamatuju si jeden sen a pak to začlo nevim jestli se to odehrálo ve snu nebo v zkutečnosti cucitl sem vibrace kreri silily byli fakt strašne silny mistama až trochu bolestivy.Rikal sem si že tohle mě vyhodi z těla aji kdybich nechtel trochu sem tomu pomoh a za chvili sem byl venku.
letěl sem nad posteli u stropu potom sem proletel stropem k sousedum prošel pres obyvák kamošovi do pokoje spal dotkl sem se ho a vzbudil se videl mě neco sem mu řek a že jestli si bude rano neco pamatovat at se stavi/bylo ta hodne nesrovnalosti řek bych že to bylo celi LD ale stejne síla./Potom sem proskočil zdi ven a doplachtil před panelák a zkusil sem vyskočit a letet litani bylo trochu jiny než v LD vic řizeny myšlenkou /blbe se to popisuje/.Napadlo me že se zkusim dostat k sunnymu let se trochu zrychili a nekam me to navádelo jmeno sem opakoval a pak sem jeste přidal at letim rychlejš byla to docela masakr rychlost prostředi začalo byt nejky podivny ale pořád sem se nomoh k sunnymu dostat tak sem řek že chci k jeho astrálnimu telu.
Začal sem zas zrychlovat a najednou me to nekam hodilo byl to nejkej roh ulice a byla tam nejka cedule spiritual cosi
připadlo mi to dost zvláštni o kousek dal byla rada lidi a nejakej prodavač zeptal sem se ho na tu ceduli ale nic o tom nevědel podival se na me a prej jestli mi neco nechybi mel sem sluchátka kteri jen tak vyseli jako by mi nekdo zrovna ukrad prehrávač pak sem vytáhl nejkej kazeták z kapsi porád ho po me chtel ale ja mu ho nechtel dat mlel sem neco o tom že je to nebezpečny a že ho potřebuju k ceste nazpátek nakonec sem mu ho pučil že ho opravi což fakt pak udelal pripájel mi tam par utrženejch dratku.Ješte predtim sem zkoušel realitu vědel sem že je to nejaky divny protože sem si pamatoval jak sem se tam dostal ale jinak totálne realy všechn testy vyšli naprázdno.Nakonec se mi nejak povedlo že sem vyskočil a zustal ve vzduchu o chviku dyl než je normálni pak se to rozjelůo a mohl sem konečne použivat svoje schopnosti...Souboj z tim prodavačem trochu zmenil vizáš nebil to soubj na život a na smrt spiš ze srandy a viměna zkušenosti hodil sem firebal a on řikal že ho učily blesky a ukázal j sem řekl že to taky umim a udelal sem blesky a paksme po sobe chvli hazeli energeticky koule .Jednu po me hodil a ja si udelal štit / predtim sem je odrážel telekinezi/ doce a ho to překvapilo a řekl že mi chtel štit ztrovan ukázat a sam si ho dal,pak sem ješte zkoušel tornádo...
..citil sem zas vibrace a jak se otáčim zmena mista souboj z nejakyma mágama chteli si me vyzkoušet nebo co jital sem tam a zbiral kouzla byli to takovi pruhledny koule a v tom obrázek kouzla.Chvili sme bojovaly.Poslai na me obrovskyho červenyho draka mela to byt zkouška povedlo se mi ho oslepit a pak usmažit specialnim firebalem kterej sem se naučil v predchozi časti normálni firebaaly na nej nezabiraly ten speriálni byl trochu vetši spiš energetická koule a jeste přes nej precházeli modry byboje pri utoku letela ta koule a ješte proud blesku.....dalši LD zvedal sem hladinu nejke vody a menil prostředi ....sen na konci snu sem byl ve stavu ezi spankem a snem a začal sem citit telo a pak nim pohnul.

no je to hodne ve zkratce ted o pul 3 rano se mi to rozepisovat nechce skoro nevidim na klavesnuci Laughing

LD 4-ráno na konci snu sem se nijak dostal do LD zkusil sem vyrobit Star gate po par pokusech se povedlo ješte sem udelal nejaky upravi zvěetišil sem ji přidal detailu a vyrobil si ovládaci zařizeni zadal sem adresu ebidosu a brana se otevřela zkrz branu sem videl nejaku poušt z pyramidou a par palem prošel sem branou povedlo byl sem tam bohužel sem po chilce zae spadl do snu.
_________________

12.7 2006 -LD

14.7 2006 -LD

18.7 2006 -3LD

22.7 2006 -LD

LD-Tohle byla dobrá haluz začalo to tak že sem sedel u počálu a nejednou slišim nejakej hlas ve sluchátkách podivám se a zjistlim že mi kamoš volá pres skype,.Na chvilku vypinám mikrofon protože mi zrovan mama neco řika a zapojim a podivám se kdo to volá byl to lukáš a Kaler najednou sem se obevil za nim v mistnosti a trochu ho zddouchl do zad on me nevidel a nechápal co se děje.Pak sem byl zas zpátky u počitače a zas na chvili u neho tam se m probehl zdi .Pak už sem jen tak probihal zdma zajimavej pocit.



23.7 2006 -3LD

LD1-nejaká akčni bitka ve stilu kungfu

Tydalši LD byli docela nestabilni hodne kolisla lucidita sem tam spadl spátky do snu.Sen sem sice dál ovládal ale už mi upne nedocházelože je to LD.

LD2-utok mimozemstanu jo to vite konečne sem se dotal k novejm dilum star
gate tak se to hned projevilo bohužel toto LD bylo strašne nestabilni a spiš sen ale i tak byla sranda .Na zemi utočili wraitové a sestrojil jakousi bombu kterou sem pak poslal lodi.Pak sem se chtel jeste nejak zapojit do boje tak sem hledal to bych použil nakonec sem v šupliku vyhrabal nejakou C4 a par dalšich blbuosti nevetši haluz byla že me u toho celou dobu otravovala mama z takovejma blbostma že se musim pořádne oblict když chci jit ven..snažil sem se ji vysvetlit že když se nepovede tak už nebude kam jit...Nejlepši pohled byla kosmická lod která parkovala asi 10m od miho balkonu jak sem jim predával tu bombu.

LD3-vzbudil sem se najedl a mel sem ješte chvili čas tak sem řek že jeste nejaky to ld zkusim zavázal sem si oci /otrvny slunko/ napred sem ležel na zádech ale nemoh sem se soustředit bylo moc vedro.....
Povedlo se mi dostat do LD mislim že to byla jedna trochu stabilizovaná predstava.Bylo to volny pokračováni mynuliho LD zrovna probihal utok na mesto chvili sem se jen dival všude pobyihali vojáci a litali paprsky a kulky jedno misto bylo bombardvany z orbnity .Po chvilce sem se pridal vitvořil sem si bazuku a par jich sejmul ale rek sem si že to bude chtit neco vetšiho zkusil sem vitvořit kosmickou lod povedlo se nsa 1 pokus vypadala sice divně mela tvar valce asi 250m dlohyho a z toho trčeli kridla ve predu byla sposta ruznejch hlavni.Nejak sem dal pokyn ke strelbe a lod vystřelila salvu pak sem se pokusil prenest na palubu ale nepovedlo se.Zkusilsem ovládat lod ze spodu slo to ale nic moc jen sem ovládal smer letu.........Zmena mista byl sem v nejake mistnosti a dohadoval sem se z palubnim počitacem byl to android na jeho inteligenci se neda rict nic jinyho než-proste blondyna.Zkousel sem se neco dotnedet ale nic pak sem se ji zeptAL co potrebuje aby byla inteligentnejsi a v zapeti sem ji to hned dal.Začala hrat nejaky hry pexeso a nejky skládani slov asi ji to melo zvišit inteligenci -sem myslel že me asi švihne a jestli to takle pude dal tak bude mit potrebnmou inteligenci nejdřiv za opar let.Pak sem ji chvili nadával do 386 a vykašlal se na to...Dal sem se na prukum okoli zkusul sem se rozrtojit kupodivu se povedlo ale stal predemnou menši problem jak to udelat z vnimánim vnimat všechna tela zaráz mi zatim nešlo tak tak sem mezi nima prepinal .Povedlo se mi dostat pohledy z dvou tel na neco jako rozdelenou obrazovku ale stejne sem mel problem z ovládanim.Nakonec sem to rešil tim prepinánim telu sem dal nejakej prikaz-nekam sem h poslal a prepl na jiny.Pak sm se šel jednim telem podivat jak vlastne vypadám byl sem to fakt já jemń sem mel trochu vic vlasu a byl min pálenej.Zkoušel sem projit zdi napred to moc nešlo ale pak se povedlo a propadl sem asi 15 pater dolu byl sem v nejake laboratoři byli tam nejaky pristoje a na zdech viseli rentgenovy snimky.....rozhovor z nejakym generálem ptal sem s eho jak se mu libila nová lod...

sen-mistama castečne LD -začal sem se porbouzet slišel sem hlasy lidi z toho LD pripadlo mi to hodne divny,probudil sem se v nejaké kanceláři
..bavil sem se z nejakejma lidma a navrhoval sem novej počitačovej program kterej mel umožnit to ssami co LD nebo neurálni propojeni prio jeho snažsi dosaženi a ovládani.Ale vyskitlo se par tehnickejch problemu ..z nekym sem se začal bavit o LD a pak i o AC /pri rozhovoru o tom programu/..Zmena mista z nekym sem se bavil rikal neco o mich spolužácich ze stredni asle nestedeli mi časovi udaje vypdalo to že sem tak 4 roky v budousnosti rikal že už maj vejška...nakonec sem z nej dostal kolikátyho podle nej dnes je a co je za rok/bojužel sem zapomel/ a řek sem mu jaky je datum podle mě.Pak začal silenej rozhovor o paralelnich vesmirech a jek mezi nima pomoci AC cestovat.
_________________
25.7 2006
lležel sem a cystal sem sem se usnout najednou sem přes zavřene oči uvidel zablesk a jiskru z prstu cukla mi ruka jak kdybich do ni dostal elektrickej šok

27.7 2006
sny:
-olomouc
-souboj
-stredovek- nejak sem se dostal do minulosti a obchodoval z nejkym panovnikem prodával sem mu krámi co sem mel v tašce zurny blbosti tžeba zvejkačky

-souboj 2-potom přešel do kresleniho filmu bylo tp docela zajimavy
sem si dnes užil tak hodinu kung fu dost akčni souboje.
_________________
2.8
LD
Docela zajimavej sen byl to sen v kterim sem mel sen a v tom snu dalši sen/LD/
Tu prvni uroven si moc nepamatuju a mam z ni jen par zablesku v te dalši sem se dostal na posledni chvili na nejakej kurz hemi-sync..asi sem šel zkusit AC
oběvil sem se v dalši urovni snu bylo to LD ale nepamatoval sem si na predchozi snovy urovne možná jen pár kusičku.Potkal sem tam nejkyho kluka a onečem sme se bavili pak tam prišel nekdo treti a chtel nas vyhnat nebo co a porát otravoval tak sem ho asi 2 varoval a pak sem ho kousek odhodil.Vytvoril sem nejakej řetez nebo co ale nejak se blbe ovládal a malem praštil toho kluka co tam byl semou...Probudil sem se do predešle urovně sel sem uzkou uličkou a potkal tam toho kluka co me otravoval v tom LD omluvil sem se mu ze sem ho tak vyhodil a pak sme si porovnali zažitky o chviku pordejš sem našel i toho dalšiho.Shodli sme e na tom že sme meli sdilenej sen
/měl sem docela čistou mysl ale považoval sem to za realitu/.Pak sem se nekoho ptal kde mam pokoj ukazal mi kam mam jit dosel sem tam hodil si tam veci a vratil se bavili sme se o penezich za kurz rikal sem ze mužu skočit dom pro prachy a že sem načenej že se povedl zdilenej sen už prvni den..Vratil sem se do pokoje že si vše zapišu než to zapomenu otevřel sem denik a začal sem vzpominat co zapišu na tom deniku mi neco nesedelo ale že sem stale ve snu mi nedošlo mel sem nahratejch par falešnejch spominek.Pomalu sem se začal probouzet do realityocitl sem se v takovim mezi stavu kdy sem jeste byl stale casti ve snu skoušel sem si vibavit co nejvic ..kompletne sem se probudil do reality šel k počálu a udela si par pornámek abych ano nezapomel.


SEN-nejakej vilet pucili sme si auto asi po kiláku ho trochu nabourali to byli nervy že se nedoplatime za opravy nakonec sme pokračovali v ceste pak tam byle jete najaka prestřelka ,prolizani skal,vzali sme nejaky stopařky...
_________________

4.8 2006 LD

5.8 2006 LD 3

6.8 2006 LD 3

10.8 2006 LD 3
Konečne LD sice dost krátky a nestabilni ale aspon něco.Začal sem tak v 9 a končil v 10 za tu dobu 3LD a 1 sen.Ležel sem na boku.

LD1-doma višel sem na balkon a uvidel velkou bouři volal sem na kamoše at se de taky podivat došlo mi že je to ld jeste sem udelal test hodil sem par fireballu.Chystal sem se skočit z balkonu ale začala kolisat stabilita tak sem se na to vyjkašlal a zkusil nekoho zavolat volal sem myslim Juryho,Sunnyho,Daniela,a ješte nekoho .Stratil se obraz taže stejne nevim jestli se tam nekdo oběvil.Zkoušel sem se nejak presunoutale neslo to .
Pochvilce sem se obevi v dalšim snu bohužel bez lucidity.
LD2-luciditu se naštestí povedlo rychle zjiskat zpět byl sme v nejake zasnežené krajine takže mi nastesti došlo že najit v lete takovou hromadu snehu je dost malo prvdepodobny.Sel sem k nejaké ceste..neco me probralo nastesti se mi povedlo vrátit hned sem si dal ruce do snehu a pak si trochu hodil i na tvár aby me to trochu "probralo".Pak sem se šel proletet do byla pohodička hezky nad zasněženou krajinou potom do mraku htelmsem ješte viš ale nakonec sem letel tak v urovni mraku a sledoval krajinu.

LD3-tak tohle byla docela zrada zkončil sem zas ve snu a bez lucidity a trvalo me tak 5 min než mi to došlo.Bylo tam hodne nesrovnalosti ale ze záčátku mi to vubec neprišlo divny probudil sem se na jinym miste ,kecal sem z nejkou neznámou ženskou která lepila kolo od trmvaje /no větši blbost už sem asi vymislet nemohl/.Onecem seme se bavili nejakej vědeckej rozhovor a pak xchtela at ji pomužu mel sem ruky zapatlany lepidlem a porád to nešlo.Všliml sem si zajimavé veci mel sem divnej pohled jako kdybi se nektery veci roztikaly a hybali neco jako po tom prográmkuspirála.Napřed to mozek presel z tim že mam zalepeny oči po probuzeni ale pak mi to naštestí došlo že sem stale ve snu udeal sem jeste par testu vystřesil sem z ruky takovy mali červeny světelny koule.....
Probudil sem se ale zase se mi povedlo vrátit tentokrát to bylo zajimavy zmeřil sem se jakoby na svoje oko a na obraz kterejse na nem odrážel azvetčil ho až pokryl celi zozny pole pak se to opakovalo ale ten dalši rozvijejici obraz sem stopnul......Zkusil sem to jeste jednou ale tentokrát už sem obraz neudržel už to bylo přiliš nestabilni.

nejakej sen-na skalnatem pobřeži byla tam nejká skalni stěna pak neco ze slunovratem davali sme do steny nejke kameny a meli neco ukázat..Dotkl sem se skály byl tam malej praminek chtel sem ho zvětsit a opravdu po chvilce se proud zvetšil....sen začal byt zežce nestabilni napřed se skala zmenila na ledovec valouny zlata na šutry stoupla voda obeil se tam muj počitač a dalši veci ktery začal pomalu zaplavovat přiliv.Už sem mel skoro LD ale sen se rozpadl dri než sem to stihmul.
_________________

14.8 2006 OOBE,5LD,3sny

Tak dneska to byl opravdu masakr

LD1-byl to sen na námet z filmu 60 sekund na kterej sem hledel večer jel semv ukradenym aute a nemohl sem najit molo z lodi kam se melo schovat.n začátku sem se z nekym bavil a polsal je do vic smeru a at me informuji když na narnarazi.Ujiždel sem utem dojel sem k nejkymu mostku začalo me docházet že tady neco nehraje neco me pořád nesedelo.Nevim jak me to napadlo ale v plne rychostisem nazazi do svodidel a letel tak 15m vzduchem po dopadu bila citit až moc realna bolest.....udela sem porádnej test reality /hodil sem fireball/ pokracoval v seste prejel sem most pres řeku a dojel k nejykmu baráku.....nudná část ......chtel sem to LD porádne viužit a napdalo me vizkoušt komunikačni sistem mezi snama ale než sem to stihl udelat uvidel sem na zemi malej ruženin-polodrahokam a pak jeste par dalšich nabral sem je do hrsti usel par kroku a jeden z nich hodil na zem amyslel sem na portál pri dopadu se po podlaze začala šiřit ružová vlna hodil sem pak jeste 2 aby spolu tvořili trojuhelnik skočil sem do stredu začal sem se propadávat do podlahy byla tekutá ale nestihl sem to zabořil sem se tak po kotniky a proudil po probuzeni sem ty nohy po kotniky citil porádne uvolneny /tak jak potrebujiu pro AC/ božel ze zbitkem tela to bylo horši.Uvolnit se moc nešlo musel sem na WC Sad

OOBE
Sel sem jeste lehnout na zadech sem se nemoh uvolnit tak sem to zkusil na boku.Nedelal sem zadnou metodu jen ležel a dychlal citil sem už docela uvolnene a pk začali spabe vibrace zkusil sem viklouznout z tela ale když sem se nadechl tak sem citi mirnou bolest na 3 čakře takže dobředu se z tela vytáhnout neslu tak sem to zkusil dozadu to už bylo lepši udela sem par glubokych nádechu a pomalu se ivolnoval z tela nakonec se z nej povedlo vyklouznout uplně.Vznášel sem se v pokoji obrátil sem se a podival se na postel moje telo tam zkutečne leželo.Dal sem se do pruzkumu pokoje zajimalo me jak moc je to přesny bylo to tak 90%.Chtel sem zkusit projit obrázkem ale nastalazrada prošel sem sklen a chtel sem do obrázku ale on tam nebyl když sem se o kousek vrátil tak sem zjistil že to byl jen odraz na skle /nedošlo me že sem obrázek pred pár dny presunul tohle byl jen zbitkovej otisk/.Kdybich vzal v uvahu ty astrálni otisky tak byl pokoj hodne presnej jen nebili nastole nejky veci co sem tam dal v čera ale naopak se našlo v pokoji par drobnosti kteri tam leželi treba pul roku a už tam nejsou.Proletel sem na balkon ctel sem sletet dolu a podivat se po necem podle ceho bych pak mohl oveřit realnost tehle cesty.Uslišel sem segru vratil sem se k tělu /diky tomutu pitomimu virušeni
je po zážitku.

LD 2-5
Nastalo falesny probuzeni vše vypdalo hodne realne zadnej z testu reality nefungoval.Do pokoje prisla mama a bavili sme se o AC trvalo to tak 4min
furt mi neco nesedelo ale zatim sem nemel dukaz že je to sen a nemohl sem udelat nejakou blbost co kdybi to byla fakt realita.Konečne našel sem eror v pokoji nebyl tam počitač bal tam jen prazdnej stul prišel sem bliš abych se na to podival byla tam dokonce dira ve stole parkrát sem to misto prejel rukou a nic.Sranda byla že po poslednim prejetim rukou se začal ovevovat kousek pociace a postupne se oběvila celá bedna.Konečne sem mel absolutni jistotu je to sen /na začátku už mi nesedel ten rozhovor z mamou ta se semnou o techle vecech vetšinou nebavi/.Mama stala vedle
řek si ji neco ve stylo že divadylko skončilo a že sem to prokoukl že vym že nei moje mama a že vym že sem ve snu.A zeptal sem se kdo je začal se menit a vznikl z toho nejakej škaredej chlap zeptal sem se ho na jmeno a nejaky dalši informace ale začal se vikrucovat a machrovat..Povedlo se mu na me neco postat desná blbost byla to baterka a z ni dva drátky a ti mi dávali šoky sem ho poslal do prdele at tady nemachruje a neotravuje a hodil sem si predstavu že me ta ta baterka dodává energiji po chvilce sem si zahodil neni to moc prijemnej pocit. Nakonec na mě dokonce zautočil tak dostal svetelnou kouli mezi oči.Sen ztratil stabilitu a znova sem se probudil-falešně zas mi nejakou chviku travlo než sem mel jistotu e je to sen hlvni bylo že už sem si daval pozor blby je že v techto pripadech obvikly testy nezabiraj ačlovek nemuže ani moc použivat schopnosti.
Nakonec sem zjiskal dukaz na balkone bylo tam jinak zabradli napdlo me že bych mihl zkusit nekoho zavolat ale sen se začal hroutit tak sem zkusil prenost a mnsklo mer to nekam jinam.Zkusil sem to zavoláni volat lidi po jednom neme lo moc cenu zpnel sem si na kosky básničky a dal to nejak dohromady zavolal sem a začali se obevovat vždy pri prichodu řekli jmeno
bylo to tak 10 lidi ale vipadli divne byl to spiš polokreslenej svět a prijeli na nejkejch prišerkách dost mi to pripomelo Word of Warcraft.Posledni byl Jury ten se zjevil jako nazelenalej sklebici se smajik vznášejicise ve vrduchu jet si vzominam že to jeho jmeno melo 2 časti Jury .......Zusil sem sunnyho prvni poku nic druhej -tak tohle bylo dost divny hodilo me do nejké školy nebo co nekde vzadu se obevilo letici okno a učitel se zvedl šel za nekym a žek že ma teloefon./Jak sunny nevipadal.Tuhle čast sem nemoh ovládat byl sem jen pozorovatel a z konce už si toho moc nepamatuju...Dalši falešny probuzeni ted bylo horši nemel sempristup k pameti a nevedel sem co se stalo predtim pristup byl omezenj a dost zkreslenej.Hledel sdm z nekym na TV zjistil sem že je to sen obevil sem neo zkusil sem telekinezi ale nejak moc me to nemislelo a dal sem se dival na film řekl sem neco jako že chci aby ten sen byl dlouhej že se chci dodivat na ten film /to je viužiti LD co/.Konečne ne dolo že bych mel udelat neco zajimavejšiho ale jak naschvál se se začal hroutit.Dalši uroven divam se na počál vidim že užtam neběži ten fim kričim na bratránka at na to necitá sen co mi došlo že je to sentak sem se probudil tentokrát už do relaity -snad dost by me naštvalo to psat znovu.

sunny:
na úvod, tohle nebyla plánováná astrální schůzka, ale když už jednou je.. tak co naděláte?

ATA zkoušel ve svém LD mě zavolat, ale protože jsem měl ještě něco na práci, tak napřed nic a když to zkusil po druhé tak se dostal do nějaké školy.. Byla tam taková tmavší třída a nějaký otravný profesor, ale já jsem tam byl taky.. Napíchnul se do mého snu a ještě přesněji přímo do mého těla (a přestal vnímat to své), takže byl v mém těle a vnímal to okolo, nemohl nic dělat.. A já si najednou uvědomil, že jsem ve třídě, ale že jakoby vnímam ještě další obraz na jiném mnohem světlejším místě.. Dostal jsem se zas já do ATova těla, ale zároveň s ním jsem vnímal i své vlastní v té třídě.. Naprosto jsem si uvědomoval, že je tady nějaký error, protože to vnímání dvou míst najednou bylo jiné, než když naplno podnikáte na dvou místech zároveň.. to se vám to řekněme přepíná, tady to ale bylo zároveň jakoby obraz měl dvě vrstvy.. Ale nemohl jsem tu podnikat v obou tělech.. v tom jeho opět nějak nic nešlo, prostě jen obraz, a.. bylo to prostě tak nějak nepopatelně jiné.. Nakonec jsem s tím něco provedl a oba nás to zase vyhodilo úplně každého někam jinam.. Dokud mi ATA dnes s tímhle nenapsal nevěděl jsem, že jsem byl v jeho a on v mém těle, ale aspoň to vysvětluje tu podivnost toho celého.. Zažil jsem hodně věcí, ale ještě s nikým jsem si neprohodil tělo natož abych vnímal ještě obě.. Byl to vážně masakr. Cool Very Happy
sny

-sraz fora
-party
-neco ze skládanim přepravnich kontejneru

15.8 2006 5 snu
Dns nic moc jen tar stipku ze snů.

sen1-byl sem na kráne zelené louce byl to nejkej velkej park kolem probehli nejky zvižata dost exoticky probehlo mi hlavou že zdrhli asi od nekad ze zoo.
Pochvice se tam oběvilanejak ženská z tigrem.Napřed ho držela ode me ale je sem řekl že je to v pohode a začas sem toho tigra hladit pjěkne me oslintal.

sen2-nekde na kraji mestaoběvilo se tam tornádo videl sem jak zbouzalo nejkej komin pak se tam oběvolo jeste druhy.Nekam sem zdrhal...

sen3-Cesta autobusem

sen4-věznice

sen5-Odehrával se v nejaké skole začatek byl dost nudnej sledoval sem nejakou prednášku byla to nejká matika nebo co.Pak jim tam daval nejkej priklad ja ze srandy že to taky zkusim ikdyž sem absolutne nevedel o čem je reč.Dal mi nejkou jednduchou logicku ulohu ale ja sem na to stejnak nebyl schopnej prijit myslelo mi to nejak pomalu.Pak zadal dalši to už bylo sileny rikal že je to o prikladu kterej zikal pred dim a ptal se me jestli znam ty hodnoty řek sem že jo že sem slyšel jak to vykládá ale že stejne neznám vzorce a nic.Začal na tabuli cmarat nejak hnusny vzorečky.Chtel sem to zkusit zpocital ale odešel sem ze tridy na chodbě semnekoho potkal nejakej kamos a že už ho čekám a že pudjdem do třidy /asi sem tam byl prve misto neho a delal mu zapisky/Od ted to bylo zajimyvy zneviditelnil sem se a vesel do tridy tak sen nejak nechtic prošel zdi ale za ni mě v druhe tride videli .Videli kousek me nohy.Vratil sem se a byl na chodbe byl tam i ten kamoš nekdo nas hledal tak sem se zas znevidilnenil rekl sem-invisible.Nevidilnost nejka blbla a pod nohama se mi obevili neco jako modry svetelny obláčky na kterejch sem lital ale neslo to moc ovládat tak sem skončil v krabich.prišla nejaká profesorka ja sem sem se z toho snažil nejak vikecat neco že semzacal sam litat.Pak byl krátkej rozhovor a končilo to ze tady litat nesmim.Začal sem jako kdybi bruslit po podlaze ty oblácky me nadnášeli ale ani to se ji moc nelibilo.Vycházel sem ze skoly po nejakim schodišti a potkal babičku meli sme najekej rzhovor o magiji a jejim učelu že neni na machrováni ale na pomoc lidem...


16.8 2006 vibrace,LD,3sny

Vibrace-nevim jestli to byla nahoda nebo to bylo zpusobeny par vecma co sem včera deal zkusil sem jednu nahrávku na probuzeni čaker a pak na cestu do minulosti /tu sem zkousel pred spanim ale neboh sem se porádne soustředit tak sem to zkončil/.Pak sem jese kolem postele naházel par šutru nejky polodrahokamy ,krameny...zkoušel sem je prve na aktivaci čaker docela do šlo.Spat sem šel tipuju tak v 0:45.Ted k vlastnimu začitku probudil sem se a citil docela silny vibrace povedlo se mi je jeste trochu zesilit snažil sem se dostat z tela ale slo to dost z tuha.Povedlo se mi ven dotat ruku a udelal sem malejpokus jak ta ruka byla zveda tak sem otevřel oči skutečne sem tu ruku videl byla taková pruhledná jiak vipadala normálne.Pohled nevidržel dlouho jakmile ruka zjistila že se na ni divam Laughing tak se rychle vratila do fyzicke citil sem ten naraz jak se vratila.Vibrace se hodne zeslabili a už se je nepovedlo zesilit.Svoji astrálni ruku už sem jednou videl ale nevim jak to popsat neco jako šedoceřnej pruhledej stin.Podivejte se na svoje prsty a tu tenkou vrstvičku kolem nich
tak vipadala celá ruka akorát že to bylo hustejši a šlo to lip vidět.

sen1-nepamatuju se už na nic byl ve spánku pred tema vibracema

sen2

sen3-v lese-na me melčine postaili nejakej barak buduse tam muset zajet dneska podivat jak to tam vypadá
Naposledy upravil/-a ATA v St Aug 16, 2006 11:48, upravené celkom 1 krát.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

se to nevešlo do jednoho prispěvku :grin:
aspon mate co čist

tady je dokonceni

LD-uvedomil sem si že sem ve snu udelal sem malej test zkusil par blbosti
firebaaly se delat nedaly balo tam moc lidi tak sem zkusil hodit kouli vody
pak sem jeste hodil kuličku ta se po dopadu roztřištila asi na 100malejch a ti co me sledovali na tom uklouzli.Kousek sem odletel.Vpomel sem si že sem chtel zkusit tu komunikaci snažil sem se vytvorit to komunikačni okno ale neslo mi to mel sem už malo enegie a dost mi kolisal obraz nakonec sem se dostal do nejkyho pokoje kde byla televize napadlo me ji použit jako portal zrovna v ni neco bylo tak sem do ni zkusil zkocit .Nastala menši zrada byl sem v televizi tak na pul a predemnou byla jeste jedna byl to hodne divnej pocit každá čast miho tela byla v jinym snu./byli to 3 casti nohy v puvodnim snu bricho v tom programu z televize a halva v te dalši televizi/
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

mala vsuvka.. uvaha

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

doufam ze ti mym prispevkem nenarusim nit resp. to tu neprekazi....
kdyz tak zbezne prohlizim tu hromadu snovych zazitku ktere mas a si pamatujes, tak mi to skoro pripomina urcite obdobi meho mladi (mozne nekdy mezi 7-16 rokem)..
Tehdy jsem ve snech mel tolik obdobnych zazitku, ze bezna denni realita (porad dokolecka skola, bezne domaci povinnosti atd.) mne proti tomu jeden cas pripadala naprosto NUDNA a nezajimava. Dokonce jsem si jednu chvili rikal k cemu vlastne je ta realita kdyz sny jsou daleko zajimavejsi zabavnejsi a napinavejsi.
Dneska s pohledem zpatky premyslim k cemu to vlastne je protoze to urcite ma nejaky smysl. Je docela mozne, ze snovymi zkusenostmi ktere clovek zaziva (a mozna dokonce naprosto nezavisle na tom jestli si je pamatuje nebo ne) se vlastne vyviji vsechny slozky osobnosti a clovek v tech snovych zkusenostech muze nabrat a prozit daleko vic veci (zkousek, zazitku, zkusenosti, moznosti, situaci, zivotu....) nez v desitkach ruznych zivotu v normalni fyzicke realite.
Velmi zajimave je i kdyz jsem si driv druhy den vzpomel co se mi vsechno zdalo po sobe, cele ruzne kapitoly apod. tak nekdy byly zazitky ze snu behem jedne noci tak obsahle ze by vydaly za nekolik mesicu...

Mas nekdy podobny pocit?
Klobouk dolu pred tvoji poctivosti, pili a trpelivosti pri zapisovani snu. Co by mne zajimalo jestli se treba nekdy snazis jako "vyhodnotit" ci uhadnout k k cemu mohl byt dobry tento sen, tato situace nebo tento zazitek ? (je to asi extremne tezke).
Co si ja pamatuju nekdy kdyz se neco opakovalo ..tak to cloveka po urcite dobe uz i zaclo nudit (to ale bylo malokdy).

Takze na zaver, jen tak dal je to zajimave i zabavne si pocist co vsechno se da a jak pestre prozit ve snu... :ok:
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

Občas mam ten samje pocit že je tahle realita desne nudná.Ona sice neni ale ubiji me tady ten sistém skola atd.

No to zapisováni snu dost flákam neni na to proste čas zařitky z jende noci by fakt neky možná stačili na celou knihu.Dos me stve že nama ani čas na hlubši analizu snu a neco z nich vitáhnout občas narazim na kousky budousnosti,nejaky modelovi situace.....Ze snu se to ho clovek muže hodne naučit a muže to pomoc aby pochopil sam sebe.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

16.8 2006 vibrace,LD,3sny

Vibrace-nevim jestli to byla nahoda nebo to bylo zpusobeny par vecma co sem včera deal zkusil sem jednu nahrávku na probuzeni čaker a pak na cestu do minulosti /tu sem zkousel pred spanim ale neboh sem se porádne soustředit tak sem to zkončil/.Pak sem jese kolem postele naházel par šutru nejky polodrahokamy ,krameny...zkoušel sem je prve na aktivaci čaker docela do šlo.Spat sem šel tipuju tak v 0:45.Ted k vlastnimu začitku probudil sem se a citil docela silny vibrace povedlo se mi je jeste trochu zesilit snažil sem se dostat z tela ale slo to dost z tuha.Povedlo se mi ven dotat ruku a udelal sem malejpokus jak ta ruka byla zveda tak sem otevřel oči skutečne sem tu ruku videl byla taková pruhledná jiak vipadala normálne.Pohled nevidržel dlouho jakmile ruka zjistila že se na ni divam Laughing tak se rychle vratila do fyzicke citil sem ten naraz jak se vratila.Vibrace se hodne zeslabili a už se je nepovedlo zesilit.Svoji astrálni ruku už sem jednou videl ale nevim jak to popsat neco jako šedoceřnej pruhledej stin.Podivejte se na svoje prsty a tu tenkou vrstvičku kolem nich
tak vipadala celá ruka akorát že to bylo hustejši a šlo to lip vidět.

sen1-nepamatuju se už na nic byl ve spánku pred tema vibracema

sen2

sen3-v lese-na me melčine postaili nejakej barak buduse tam muset zajet dneska podivat jak to tam vypadá

LD-uvedomil sem si že sem ve snu udelal sem malej test zkusil par blbosti
firebaaly se delat nedaly balo tam moc lidi tak sem zkusil hodit kouli vody
pak sem jeste hodil kuličku ta se po dopadu roztřištila asi na 100malejch a ti co me sledovali na tom uklouzli.Kousek sem odletel.Vpomel sem si že sem chtel zkusit tu komunikaci snažil sem se vytvorit to komunikačni okno ale neslo mi to mel sem už malo enegie a dost mi kolisal obraz nakonec sem se dostal do nejkyho pokoje kde byla televize napadlo me ji použit jako portal zrovna v ni neco bylo tak sem do ni zkusil zkocit .Nastala menši zrada byl sem v televizi tak na pul a predemnou byla jeste jedna byl to hodne divnej pocit každá čast miho tela byla v jinym snu./byli to 3 casti nohy v puvodnim snu bricho v tom programu z televize a halva v te dalši televizi/

23.8 2006 LD

Nekam sem letěl to misto sem znal jak bych tam kletel už podruhy stale to byl sen letel sem jkokdybi na autopilota nekam me to návadělo.Dostal sem se do LD a zmenil sem trasu letu tak kam sem mel letet se mi nechtolo protože sem tam už stejne byl a nic zajimavyho tam nebylo.Zvedl sem to nahoru videl sem par baráku v dalce nejaky menši mesto v zadu byli vysoké hory ze skalama na vrchu. Chtel sem doletet k tem horám nele nemohl sem porádne nabrat rychost a menevrovánitaky neslo uple nejlip cestu sem vrzil do jednoho stromu letel sem tak ve 100 metrech a miril si to k horám.....pristál sem na nejaké dalnici /absolutne si nepamatuju proč/ hazel sem nejky firebally byli tam nejaky kamiony.Sel sem dolu po nejakej schdech jedno patro sem seskočil a pak sem se zklouznul po zabradli byla tam jnejká parta lidi.Krátce sem se probudil ale hned se mi povedlo vrátit vzpomel sem si na zkousku te komunikace jeste sem prošel to misto kde sem byl bylo to nekde pod zemi a nevipadalo to tam zrovna nejlip mel sem pocit že už sem tam nekdy byl vratil sem se do jedné mistnoti kde bylo trochu lepši osvětleni .Stal sem v mistnosti a rekl komunikační okno na zdi se oběvilo tak 20x20cm chtel sem ho jeste zvetčit ale to nejak neslo nakonec sem na to kašlal že to neni tak duležity a že s tim nebudu ztrácet čas.Okno melo hnedou barvu a melo podobnej styl jak ICQ ale byl tam nactenej jen jeden clovek a u nej byl cervenej puntik a napis že zrovna nespi.Pak sem řekl nacist všechny uživatele seznam se zvetšil tak 40 položek možná vic.alevidel sem jen zeleny a cerveny tečky tak sem řekl zobrazit jmena.Vedle tecek se zobrazili i jmena Začal sem se posouvat seznamem a dival sem se komu zavolám.Pak sem si vzpomel na sunnyho a rek sem neco jako je sunny online ale než se stihlo okno zobrazit tak sem se probudil.V tom sezanmu bylo dost zanamejch lidi bohužel sem si nestih zapamatovet kdo presně jediny jmeno kteri si pamatuju je Alzi.
Probudil sem a slyšel sem navratovej signál na nahrávce hemi sync myslim že to bylo fokus 10 sluchátka sem mel dany na poslely aby to aspon trochu tvořilo stereo a pusteny na plno chtel sem vyzkouset jestli to ma nejaky učinky nevim jestli tio LD nebylo zpusobeny tou nahrávkou .


dal sem mel asi tak 4 sny ale z tech si už pamatuju jen par detajlu
-sel sem po železničnim mote podial sem se do vody a tam plavaal tak 3 žralok sešel sem k vode a pak sem z nekkym hadal jestli je to žralok nebo ne /sakra to mohlo byt LD/
-cesta vlakem
-nejakky pronásledováni po meste


24.8 2006 2LD
bohužel z prvniho LD si nic neoamtuju

LD2-jel sem po nejake obrovské skluzavce snad kilometr dlouhé na koncime to vihodilo a letel sem tak 100m vzducem po dopadu sem znova skoril byl to tak 150m skor tak 50m do visky byl sem nad nejkym lesem a v dlace bylo mesto.Po dopadu sem se znova odrazil a letel zacal sem se ve zzduchu strasne rychle točit chtel sem jete natáhnout ruce a nohy ale to se stihl jen z cásti probudul sem se v tranzu a citil slabé vibrace pokusil sem se oddelit ale nepovedlo se to byl sem oddelenj tak na pul ale zas me to vratilo.Jeste sem si zpomel že už je to dnes minimalne podruhy co sem mam vibrace ale na ty predchozi sem si nemoh vzpomenout akorát vim ze neco bylo

par tam bylo jeste nejaky falešny probuzeni

25.8 2006
sen-Cesta po Praze ze sunnym
sen2-psal sem nějky přispěvky na forum


26.8 2006 LD
Zacola nejkym snem v nem sem nazazil na par nesrovnalosti na louce se pasl nosorožec..pokracoval sem cesou meni potama nejkaejch zahrádek a dosel na nejky mali namesticko mezi barákama tam sem se dostal do LD zajimavej byl ten zpusom jakobych od začátku vedel že je to sen jen sem ho proste nezačal ovládat neco v tom mozku proste nedocvaklo.Zkusil sem telekinezi zvedl sem par kaminku ze zeme slo to hodne težko ale pak se to rozjelo.
Asi 5m za mnou si 2kluci hazeli z mičem ja sem miz pomoci telekineze zvedl do višky a řen se pri letu změnil v holubici a odletěl.Sen začal byt nestabilni a začal se zhoršovat obraz podival sem se na ruce a to trochu stabilizovao/ruce nebyli moje vipadali jinak/.Po chvilce sem se probudil ale nevim jestli do zkutečnosti nebo do dalšiho snu.Stala se zajimava vec povedlo se mi vratit ale jen častečne pak me to zas hodilo nazpátek a znovu sem se vrátil zajimavej byl ten pohled mel sem ruce u sebe a mezi nimy malou skviru a tou sem videl ten sen ostatni vipadalo normálne jako zkutečnost /nejspiš to probehlo ve snu ale kdo ví/.

28.8 2006 2LD
Dostal sem se do LD v nejkym obchodáku vzpomňěl sem si že sem chtel vyzkoušet tu komunikaci snažil sem se vytvořit nějaky to komunikačni okno ale moc to nešlo nakonec sem cosi vytvořil.Načetlo to uživatele zajimavy že tentokrát tam byli 4 barvy cervená,zelná ,bilá a žlutá mělo to mit něco společnyho z tim komu se da zrovna zavolat.Vybral sem zkupinu lidi a chtel sem jimposlat zprávu chtel sem dat něco jako test komunikace ale napsat tyhle 2 slova byl vetši problem než sem si myslel.Začal sem se probouzet a nevím jestli se mi poedlo tu zpravu odeslat.


LD2
Byl sem v nejake čistosti a oblyhali nas tam střílely nejkejma enegetickejma zbranema do dveři /se projevilo jak sem včera hleděl na stargate/ z mista za naámi višel modrá energetický paprsek prošel dveřmi a útočníky zničil…Stal sem z nejaku ženou v čistosti a bavili sme se ze skupinkou lidi /měli to byt antikove nebo něco takovýho...Pohled na nejaky super město jke kterému sem se přibližoval nekde sme pristáli lidi se zrovna vraceli do města .Rikal sem jim že to bylo moc snadny a že to bude past elenechteli me věrit.Dostal sem se do LD a biletek nad město /něco jako atlantis/ ke břehu od města vedl velký visutý most .Proletel sem nad mestem a namiřil sem si to k pevnině .Letel sem nad nejakou cestou a nabyral rychlost zjistil sem že letim pod dráty visokyho napěti tak sem trochu zmenil dráhu a namiřil si to viš pak sem delal nejky otočky chvili sem letěl i pozadu…Pristál sem v nejake řece vody byla dost studená ale hodilo se to ještě sem si ni umyl tvár aby me to v tom snu udrželo prio vědomi.Znovu sem sem vzletl a plnou rychlosti to napálil do stromu zajimalo mě co se stane udelal sem v nem menši diru škoda čekal sem že proletim skrz.Letel sem ještě kousek a pristál na okraji nejkyho pole dal sem už sel pěsky potkal sem medveda a ten na me začal mluvit řekl sem mu něco že mu nechci ubližit a on řek že on mi taky nechce ubližit.Pak sem mu tam materializaci vyrobil nejaky jidlo a pokracoval sem v cestě.Ctel sem znova vizkouset komunikaci okno furt neslo vyrobit nakonec sem vyrobil jakémsi notebook.Uvidel sem nejaky načitani nejky černá obrazovka a ma ni se psali nejky prikazi po par vterinách nal ten komunikačni program.Zase sem se pokousel napsat zpravu ale zmenila se mi kalvesnice a hlasovy zadavani taky moc nešo nakonec sem tam cosi napsal a odeslal.Blby bylo že sem mel dost malo energie a nemohl se soustředit takže dost pochybuju že se to vůbec odeslalo.
Probudil sem se a nasledovalo falešny probuzeni:

Pak si ještě pamatuju utržky tak 3 snu
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

30.8 2006 LD
Kratky LD vyšel sem z nejake haly a pak preletel nejkou aasfaltovou plochu asi velky parkovište nebo letištni draha paristál sem na konci a chtel sem vytvořit portál ale nemoh sem se porřádne soustředit nakonec sem cosi vitvořil ale než sem to stih použit tak sem se probudil

1.9 2006 LD
Sešel sem schody a neco daval do tašky bylii to 2 velke papirove vlaštovky uvedomil sem si že je to sen a vyšel ven z budovy.Problem byl v tom že sem mel strašne blbej obraz takovej zamlženej a jeste sem se divam pres jeno oko.Proste jak po probuzeni nedo kazal sem na nic zaostřit a mel sem mali zorny pole.Viletel sen nahoru byl sem na d nejakym velkym mesetem pak sem přistál a zkusit zavolat ostatni jestli se nekdo oběvil nevim stejnak bych ho nevidel.Pak sem spadl do dalšiho snu predemnou byla obzazovka chatu a z nekym sem si psal bylo tam tak 5 lidi pamatju si Pilda,sexicat,jakkys.marijus nebo mafiosso , a ješte nekdo na j
Ke konci se mio to prolinalo z dalšim snem bylo to zajimavy jako bych se na chvili probral a uzapisoval si na kus papiru ty jmena a pak sem se zas vratil.Nakonec sem ješte volal sunnyho uvidel semnejkej zablesk krajiny a probudil sem se .


3.9 2006 asi 6snu
Dneska toho bylo docela dost :
-na nejakem trppickem ostrove byl sem v zatoce a plaval z delfiny
-bavil sem z nejakm vedcem lamanou angličtinout druhej naštesi umel i česky
-přepadeni prepadli nejakej obchod a my sme je sledovali pak na me vitahli zbran ja sem držel v ruce nejakou krabici atim sem vychital kulku pak se zbran zasekla aautočnika sem složil k zemi zavolali sme policiji ale nastal problem ten utočnik byl sin policejniho šefa a chteůi to prepadeni hodit na nás
-pred barákem sem potkal kamošku a chytali sme že pudem do skoly nekde sem se zakecaly a ujel nam utobus natesti nas jeste uvidel a nastoupili sme v autobuse byl kamoš a pak sme se o necem bavili.Podival sem z okna a ta cesta se mi zdala nejaka divna a potom že jedem nejak dlouho patal sems e kamoše jestli sme v tom zprvnym autobuse a on řikal že jo.Pak najednou zmizel řidič a autobus nikdo neřidil po chvilce se vratil /asi zapl autopilota /. Autobus zastavil a my vistoupily radovali ssme se že sme v cili ale to nas brzi prešlo zjistli sme že sme uplne nekde jinde sli sme to tam, proskoumat po par destkach metru sem narazil na neco hodne zajimavyho byl to obrovský chrám na pul rozpadlej ale obravdu monumentálni.Velki tak 10m vysoky kameny sloupy a tahl se do talky snad nekolik set metru.Sli sme ho trochu prozkoumat......Stal sem u jednoho naklonenyho sloupu a o kus dal byli nejaka patrtička co hrala na bonga prisel sem k nim ale už vipadali upne jinak nehrali ale kopali nejaku diru zeptal sem se jich jesli by nepomohli jestli by nedokázali zahrátrezonanči frekvenci a tim by se ten sloup postavil.Přisli ke sloupu zahráli a sloup se zkutečne postavil ale pak to prehbnali a sloup spadnul a zem zacala praszat a propadat se rychle sme zdrahli a zem se za nami propadala.Nakonec se se nam ponevdlo utect poduvali sme se na tu spoušt byla tam obrovská dira a začala se doni navit voda .Vznikl tam nejaky pruplav a na sstruvku zustal menši chram.
-ceta po upati nejke hory ,souboje,zajimavej souboj byl z jakysim chlapkem on meěl velkej nuž a ja kovovou tyčku....


4.09 2006 LD
LD možná i OOBE
Najednous em se ocitl v obyvaku myslel sem ýe je to OOBE sel sem k oknu a prostrčil hlavu skrz sklo a kus zdi pak sem se zas vratil presel sem pokoj byla tam sestra a neco sem ji řikal pak sem šel do vviho pooje a prošel zdi na balkon vilezl semna nej a vylezl o patro viš kde bydli kamoš řem sem si že ho vaštivim už sem byl u jeho okna a nejednou se obzar zamlžiol a konec
/nejspiš to bylo LD nemel sem moc jasny vedomi a taky tam nesedi jak sem mluvil ze sestrou/
_________________


5.9 2006 2LD a par snu
LD-Docela podobny tomu včera zas sem se je oběvil doma bohužel sem si nevzomel naspoustu věci kteri sem chtel vyzkoušet .Jediny na co sem si vzpomel bylo že sem chtel zkusit pohnout psywheelem to se sice povedlo ale až pak mi došlo že sem ho na ten stul včera zapomel dat .Prošel sem zdi na balkon a zkusil sem se znova dostat ke kamošovi tendokrat se mi povedlo prostrečit hlavu oknem ale mistnot byla totalne praznda a jak kdyby ohořelá.
Odrazilsem se od zdi a sletel dolu podival sem se napanelák a neco se mi na nem nezdálo mislim že mel o 1 patro min.Napadlo me zavolat sunnyho ale v tom sem najednou dostal pocit že je u me doma.....Sel sem po schodech začal se mi ztracet obraz začal sem běžet a to obraz zlepšilo ale misto se o dost zmenilo jeste chvili sem tam bloudil a pak se probudil po chvilce se mipovedlo vratit a vzniklo dalši LD

LD2-Vypadalo to ta dost divne byli tam nejky stavby možná nejaka dalnice a mezi tim pobihaly dinosauři .Ja sem letel asi ve višce 30m a sledoval to z vrchu malem me kousl jeden tiranosour když sem byl niž.Jen tak sem si z vrchu hazel energeticky koule a pak me napdalo že bych mohl hodit nejakej portal a jen tak ze sranday sem neco hodil nic se nevitvořilo o kus tal sem pristál a videl par raptoru jak skoumaj to misto kde sem hodil sen portál sel sem se tam podivat jeste sseem musel vimyslet co r raptorama
nakonec dostali pěsti.Došel sem na misto a nasšl sem na rafičkovej budik
/to sem fakt necekal.Pak sem jeste nekam kousek letěl....

sen-sraz třidy


9.9. 2006 2LD a hodně snu
Skoda že sem zapomel 1 čast snu byla hodene zajimava pamauju si jen par utržku bylo tam nejak magie a portáli v čase dostal se ke me nejkej kluk rikal že je z egipta a mel jmeno jak nejakej faroon bohužel si nevzpone mna ramzes.Nekdo nas pronásledoval neco sme podnikali pak sme znova otevřeli portál a dostal se nazpátek.Me dal nedko sledoval
bylo to dost zamotany byl sem doma a bylil věci chtel sem utict do ameriky jette sem se čim si namaskoval.Bohužel nejka se o me dozvedeli a čekali me pred barákem povedelloo se mi je je nejak rozhádat a jednoho sme hodili do jakesi bažiny pak sem tam hodil i toho druhyho ale sam sem se trochu chitil ale povedlo se mi dostat ven.trochu zakolisal obraz procházel sem nejkou malou uličku už sem byl v LD vyletel semnahoru a po pak sekundách sem uvidel kraj mesta .Pak se prede mnou obevila rozlehlá krajina a v dalce hory .Na kraji toho mesta bylo nejky jezero a obrovská horská dráha chvilku sem premejslel jestli tu drahu nevyzkuset ale pak sem letel dal preletel sem nad nejakym povrchovim dolem nebo co to bylo a pokracoval dal k horám......Pristál sem a sel nejkou velkou chodbou byla to velká hla tak 8 siroká a aspon 50 m dlouhá postulne stoupala nahoru .Potkal sem tam nejakou rodinu a dal se s nima do řeči.Hlavne sem se bavil z jejich malim synem potom sem ukazal i par kouzel z ruky sem vyhazoval mali červeny mičky.Pak se mi povedlo i lital ale ze začatku to šlo hodne spatne bylo tam dost malo prostoru a jksi sem se v tom vzduchu nemohl udrežet ale nakonec se docela povedlo .Oni z toho docela nechápali.Rikal sem jim neco o AC a jak sem se tam dostal radsi sem použil verzi z pararelnim světem ono rit jim že je to celi jen ma predstava snovi postavi vetšinou naštve.A existuje i nejaká mizivá možnost že ten svet zkutečne existuje i nezavisle na mě.
Pak sem jim pomáhal z nejkou stavbou telekineze se hodila....Nekdo me vzbudil nastesti se mi po chvili povedlo vratit ale už to byl jinej sen jel sem na nejakym parnim vlaku......

sny -zabava
-výtah
-ješte aspon dalši 3 aůe už sem je zapomel


13.9 2006 3 LD
LD1-začalo hodne podivnym snem byl sem v necem co pripominalo velký výbech pokryty nejakou sitovinou a jedna čast byla zřicena tak sem ji opravoval.Melo to rolohu tak 20x30m a bylo to to na kraji rybnika.Hledal sem nejaky spoupi kterejma bych to podepřel...Zajimyv bylo že sem se potreboval podivat jak to vipada z vrchu celi a nejednou sem mel pohled jak z vrtulniku kterej by proletel tesne nad tim tohle prepnuti pohledu se talo vickrát.Začali poradny podivnosti uteklo nejky mali zviře a začali se venku množi byli to nejaci dinosauři.Jedna strana cesty už byla zablokovna tak sme se dali druhou ale tam byl velký tyranosaurus nakonec se nam podařilo proklouznout když se zakousl do nejkaho auta.Běželi sme po ceste asi tak 200m a pak sem ze se sverl po nejake hodne podivne zkluzavce....Zjistil sem že když to zviže nekoho kousne tak ten clovek začne mutovat a stane se z nej taky zviře.Z nekterejch byli opice z nibech psi,Z jednim psem sem mluvil....Na jednou me blesklo hlavou že sem tenhle sen už nekdy mel a konečne me doslo že sem ve snu a dostal se do LD /to to trvalo takovi menši nesrovnalosti jako tyranosaurus behajici po ulici a me nedojde že je to sen/.V tomhle LD sem moc dlouho nebyl hodilo me to do dalšiho snu.

LD2-hned po prvnim byl hodne podivnej stalo se to v 1 REM fázi a ja sem to nesel zapsat /respektive šel a dokonce 2 ale falesny probuzeni je svinstvo /.Pamatuju si jen pal malej kousku ale vym že to bylo neco vijimečnhi a že to byl zažitek srovnatelnej z AC.Stal sem nekde na ceste skočil a letel prelitaval sem nad nejkymi chrámi meli nejruznejsi tvari..
Udelal sem loping a pristal na jednom z chramu byl to chram v jehož stredu byla obrovská tak 20m vysoka socha vypadalo to jak velký modrý sedici buha.Pristál sem mu na hlave kde byl nejky velky zlatý predmet nejspiš to melo simbolizovat 7 čakru.Fakt to vypdalo jak obrovský lotos z platku zlata.Pristál sem tam a začali se dit podivny veci začal sem citi podivny pocity a moje vědomi se začalo prudce rozšiřovat,pak tam byli jeste nejky pocity jako pri opousteni tela.../bohužel z tehle nejzajimavejši časti nevim skoro nic ale vym že to byl opravdu silnej zažitek.......Zmena mista nekde sem stal a bavil se z nejakym chlapkem o tom chramu ukazoval mi nejky dokumenty nebo co..pak si pamatuju že mi řekl jmeno mesta a rok 1991 /nevim co to melo znamenat ten nazev mesta sem jeste v noci vedel ted vim akorát že to bylo nejky velky evropsky mesto v zahraniči/....Dalsi čas byl sem nekde v mistosti a zkusil zavolat par lidi.
Prisli asi 4 ale nokoho sem nepoznal pak sem jeset volal a prisel jeset nekdo dalši ale pak nastala zrada nejk sem nemohl pořádne mluvit.Udela sem menši party pustil sem tam i kouřovi efekty ale z tema sem to trochu prehnal protože pak nebylo videt na krok.V nektere časti sem jeste hazel firebally ale ty byli hode zvlaštni meli ruzny barvi podle toho jaky sem chtel zelena ,cervena ,modra a pak tam jeste vznikla i duha.

sen-hledani piokladu v rybnice...zlata tam bylo docela dost

LD3-Začalo to nejkym viletem do hor mel sem pocit že sem tam už jednou byl z nekym jinym dival sem se do mapy kudma pudem a že to vezmu jinou cestou než minule.Prešli sme hreben a došli k k nejake tabuli kde byla mapka jeste sem si konroloval cestu a pak sme namiřili k vodopadu.
Obevila se tam prta nejkej kluku a jeden začal otravovat napred sem si ho nevšimal ale pak to prehnal a najel do me kolem tak sem mu ho pichnul.
Pochnilce klidu došlo k drsne bytce bylo jich na na s tak 10 nakonec se vyhrali....zmena snu v nejakebudove hledal sem svoje veci ale nekam zmizeli chtel sem se schovat zkusil sem použit kouzlo na neviditelnost ale najk neslo vydal sem se hledat jnihu kouzel nasel sem ji ale byl asi 10 pater na demnou kamoš to bežel po schodech ja sem si tam zaletel ....
dalši změna mel sem zničit nejkej pristroj stali u nej 2 postavi vypdali fakt hodne divne jak z nejkyho kreslenyho filmu.Nakonec sem pristroj vzal a vyhodil ho knem ven.Pak sem jen videl jak leti ale co se nestalo priletel zrovna k nepratelum do laborky zrovan tam kde se dostat nemel .TI si hned piochvaloval novej protonovej reaktor z Lutor corpu.Poslai nejkou poremni armádu aby zamskovali pravi plany.Byl sem nekde ve volne kajine a konečne sem se doatl do LD jen tak sem si hazel z 2 tunovim kamenem pomoci telekinaze a pak sem pomoci telekineze drtil skali to se docela hodilo až dorazila ta armáda.Pak me to chvili hazelo z jenoho orazu do druhyho a nakonec sem se dozvede že sem prejv najeke počitačove hře byla to nejka sme warcraftu,strarcraftu anjeste neceho težkej chaos.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

18.9 2006 AC,2 LD,falešny probuzeni,sny

AC
-nevim co to bylo nejvic to sedi na AC pamatuju si jen par nepatrnejch zlomku ale bylo to dost divny.Byl to souboj probihal nejspiš primo v astralu zadny prostredi si nepamatuju mel sem energeticky telo.Souboj byl velice vyrovnanej.Neprobyhal jak klasicky v LD hazel sem sem sice i nejky energeticky koule ale vypdlo to uplne jinak.Pamatuju se jak sem se podival na ruku a videl sem modro zelenou auru.

LD1-nic si z nej nepamatuju jen vym že nejky byl

falešny probuzeni
-zapsal sem si par poznámek k tomu AC.To vždycky nastve clovek to napiš rano se probujdi a poznámky nikde budu zas muset začit delat po ranu testy reality.

LD2-hoodne dlouhy a velice stabilni LD.
Začalo to snem byl sem v Praze na nadraži nevim co sem tam delal mel sem v praze neco viřidit ale nevišlo to sel sem k pokladne ta byla zavřena sel sem k dalši a potkal sem tam par znamejch ptal sem se jich v kolik jedou dom a jestli už maj listky .Zjistil sem si v kolik mi jede vlak dom. jeste chvili sem se s nima bavil rikal sem jim a jak byl posledne vlak narvanej a že sseem byl celou cestu v uličce.....Mel sem jeste dost casu tak sem se sel projit vylezl sem pred nadraži usel asi 50m a pak sem myslel na sunnyho že bych ho mohl potkat.Potkal sem ho za prvnim rohem
chvili sme se se smali jaka je je to "náhoda" ze sme se potkali a pak sme se nekam vydali.Jeli sme nekam autobusem sedelio sme na zahrádce jakesi restaurace a z nekym sem se bavyli byla to nejky straši žena a jeste nekdo.Pak tam byli nejky silenosti z vozikem,cesta na kole...
Souboj na strese baráku mel sem predtuchu co se stane a že kamoška spadne a zlomi si nohu utočnik pak spadl ze strehy taky,no spadl trochu sem mu pomohl.Sešli sem dolu a tam ležela ta kamoška prišel sem k ni a priložil ji ruky na nohu a snažil se ji vylečit napřed sem nevedel jak na to ale po chvili se povedelo.Pak sme tam ze sunnym blbly z telekinezi.....
Najednou sem byl doma v pokoji nevim jestli to byl dalši LD nebo jen prenos z toho stariho zkousel sem nekoho zavolat nakonec se tam nekdo obevil neznal sem ho ptal sem se ho na jmeno ale nic mi nerikalo zeptal sem se i na nick ale taky sem si nemohl nemohl vpomenout.Doufam že sem ho neuzazil moc sem si ho nevšimal.Sel sem k počitači byl zaplej text z obrazovky sem mohl v pohode prečist akorat programi tam byli jiny predtim sem chtel vytvořit komunikačni okno na zdi nebo ve vzduchu ale neslo to tak sem se naštaval otevřel ICQ napsal zpravunapred sem ji diktoval a samo se to psalo ale najek se to doprčilo tak sem to naopsal ručne a odeslal už nevim ci tam presne bylo nejaky pozbvani pro všechy z fora nebo tak neco.Na chvili sem šel od počálu a hral sem si z psywheelem
napred do moc neslo ale pak malem uletel i ze sklinkou zjistil sem ze pod sklem do slo dost težce pak sem z necim jeste posouval podival sem se na balkon,znovu sem zkousel nekoho zavolat a vytvořit portál ale neslo to.Znova u počitace napdalo me najit nejkej obrázek a pak se do nej prenist ale jak na svinu sem nemohl zadnej najit nasel se jen obrázeknejky ho kostela nebo co---
_________________

21.9 2006
Sen-cesta do neznáma
Sen na motiv serialu cesta do neznáma docela me to prekvapiluo ten serial sem už nekolik let nevidel.
V tom snu sem cestoval pomoci zařizeni kteri vitvářelo červi diry do paralelnich vesmiru.Bylo to jak v tom serialu brana se vždy otevřela v určitou dobu a museli sme do ni skočit jinak by sme čekali nekolik let na dalši časovi intervali straveny v ruznejch vesmirech byli nahodny .V tom snu sem prošel 3 vesmiry 2x sem cestoval tou červi dirou to bylo na celim snu nejzajimavejsi otevřel se porlal a skočil sem dovnitr byl docela problem se trafit byl dost uzkej pak sem letel modrim tunelem podobnym jakej je u stargate.Pocity pri tom pruletu byli hodne zajimavy ale nedaj se slovi dost dobre popsat vim že sem citil teplo a musel mir ruce u tela protože prulet byl dost ukej.Pak me to vihodilo v dalšim vesmiru schnael sme nejaky součastky bavil sem se z lidma ,byl nakoupit ,pred odletem kterej sem nalelem nestih sem nekomu visvetloval že sem z paralelniho vesmiru a trochu teorie kolem toho.Po dalšim skoku sme sedeli nekde u ohně.....
_________________


24.9 2006 sny
-zachrana mise
-prestrelka
-souboj
Souboj z nejou holkouoba sme meli superschopnoti visrelila z oci ledovej paprsek a ja ohnivej paprsky se srazili a chvili sme takle meřili sili.
pak tamy bli nejky dalši souboje na cas sem prišel o schopnosti chtel sem chtil rukama meč poprvy to višlo a chtil sem ho do dlani a tim hozastavil ale po druhy me škrabl byl tojen malej skrabaneček ale zjistili že sem zranitelnej.Když se mi vratili schopnosti tak sem zkusil ohnout nejkou kovovou tyčku ruzne sem ji natahoval a kroutil...
-dival sem se do zrcahla a voděl jak mi teče krev z nosu a mel si nejky dalši zraneni /kratce po probuzeni když sem se vismrkal tak mi začala tick krev z nosu žeby nahoda/


25.9 2006 sny.rozšiřeny vedomi ,vibrace
-nekde ve měste potrebovali sme se nekam dostat a meli sme malo času tak sme si stopli viturnik byl to zajimavej pocit houpat se na lane ve 200m nad mestem ale vyhled byl dobrel preleteli sme asi pul mesta a pristali pak sme potkal kamoše a sli sme do restaurace...

-divnej sen pamatuju si jen konec umiral sem tekla mi krev znosu mel sem nejky vnitřni zraneni pak sem zvracel neco biliho vipadalo to jak mliko a v to m byli krvavy kousky proste humus.Zajimyvy byli ty pocity mel sem bolesti a citil sem že umiram ale zaroven sem byl štastnej a veselej bolesti se stupnovali a pak sem se probudil byl sem v tranzu a citil sem mravenceni/vibrace po celim tele to mravenčeni/vibrace bylo dost zvlaštni takovy sem jeste nezažil pokousel sem se opustit telo ale nepovedlo se dalsi vec co me zarazila byla pozice v ktere sem se probudil vždycky spim na briše nebo na boku ale po probuzeni sem ležel na zádech a ruce položene na briše.

po zbytek noci se deli divny veci mel sem dost rozšiřeny vedomi a chapal sem širši souvislosti tykalose to rozhodnuti kteri budu muset udelat a spousty dalšich věci bohužel ajk sem se vratil do normalniho vedomi tak sem vše zapomel jak sem se vzbudil v noci ta sem jeste par kousku vedel ale i ty už sou pryč
_________________

27.9 2006 LD
Hodne dlouhej LD tak kolem pul hodiny jediny co me stavlo že sem měl dost omezenou moc zkoušel sem vitvořit nejakej portál nebo obbrazovku ale nešlo to,vyzkoušel sem firebally ty sli v pohode je to jedna z veci ktera de skoro vždy a ujištuju se tak jestli sem v LD.Zkusil sem udelat dešt na druhej pokus se povedlo docela se to hodilo trochu me to osvežilo a zvišila se mi lucidita pak sem to trochu prhnal a pustil se trochu vetši slejvák a do ruky me trefil malej blesk........okno......nkde sem potkal sunnyho myslim že vypadal jinak než ve zkutečnosti ale podle energie to byl sunny neco sme tam podnikaly pak sem sel podel nejkyho panelaku pred panelakem bylo hrište prošel sem plotem a ocitl se na hristi ale bylo to divny jako bych byl v jinym svete platili tam trochu jiny fyzikalni zakony byla tam trochu tma a prostor jako by bylnějak zvnenej trochu sem se tam proletel dosel semna levou stranu k brane uvidel sem tam brankaže když sem přišel bliž zjistel sem že je to nejkej zombik ale vubec me to nezvrušvalo pak tam prisel i sunny pred tim na me volal kde sem tak sem mu odpovedel ..rozdelovali se družstva že si zahrajem najednou sem tam od sat odešel a prošel do toho puvodniho sveta udelal sem to proto že sem se začal ztracet byla tam moc tma jak sem se vratil tak se to zlepšilo.Sel sem do nejkyho obchodu hledal sem neco co bych mohl použit jako portal cestou sem nasel nejekej počitač ale byli tam jen nejky pitomy tabulky.
V obchode byla fronta jak... tak sme trochu predběhli vzal sem si krabičku tiktaku a 3 časopisi odešli sme bez placeni na to nebyl čas puvodne sem chtel zaplatil ale kdybich cekal ve fronte tak LD skonči driv než se tam dostanu.Pak sem řek že se trochu probchnem aby sme se trochu vzdalili od obchodu.Sunny pak rikal že už nema moc času že ve 3 ma nekde byt a že za chvili bude muset jit.Otevřel sem časopis zjistil sem že sem vzal 2 stejny vybiral sem nejakej obrazek bylatam sice priroda ale samej krokodyl nejky fotky plazu nebo co.Už sem jeden nasel a chtel sem se tam prenyst ale začal sem se ztracet.Pak se mi pred ocima obevilo komunikačni okno okno a zprava od sunnyho že tam jeste chvily byl a že si mam vše zapsat nebo takneco.Tak sem zvedavej jestli to byl jen klon nebo ne .

dalši sny
-jida po řece docela poklidny než přišel vodopád a pak peřeje
-ližováni
-intetrnet četl sem nejaky anglicky stranky
-zatopenj barak lezli sme po skal nahoru ..
_________________


4.10 2006 - LD2

7.10 2006 - LD

10.10 2006 -LD3 a několik snu
Konečne po dlouhé době porádny LD akorat me trochu štvalo že sem mel malo energie a ze schosma to bylo horši.

LD1
Zašalo to snem docela nudnym litani po uřadech a ruzni vyřizovani co me dnes ceka jako by nestačilo to zažit jednou človeku se o tom jeste musi zdat .Ale zas tak špatny to nebylo potkal sem tam spousty strejch kamošu
pokecali sme ...akorat to vipisovani lejster me dost stvalo potom sem se nejak dostal do LD schpnosti nic moc jen sem si tak hral z telekinezi moc nešla mohl sem zvedat jen hodne lechy predmety ale i tak stranda bavil sem tim kamoše.To litani po uřadech tady vpisovat nebudu bylot o kalsicky nemohl sem to najit,meli zavřeno,fronta....Nakonci snu sem vitořil neco divnyho nejkej portal to 2 rozmernyho svtěta vipadalo to jak kreslenej obraz preslo tam par kamošu jestli sem tam šel i ja si nepamtuju ale vym že sem se tam z nekym bavyl.sen se začal stracet povedlo se mi otvřit portal a hodilo me to do dalšiho LD



LD2-Dostal sem sem se tam prvniho LD když končil .Nekde sem se oběvil bylo hezky počasi slunečno na obloze par mračku tak si řekl že se trochu proletim napřed sem chtel až na oběžnou drahu ale zjistil sem že tak snadno to nepujde mel sem malo energie a blbe se nabyrala vyška .Nakonec sem se dostal až nad mraky a tam sem lital asi 5min prolitaval mrakama užival si vyhledu parkrat sem vyletel vyš dostal sem asi do nejkyho mraku nebo kolem me najednou padli velky deštovy kapky aspon mě to trochu osvěžilo./u litani do mraku je potřeba si dat poroz a nevletet do hustyho mraku pak je všude kolem mlha a muže to ukončit LD ale možnaby se to dalo využit na zmenu snu/.Docela sem se proletel musel sem letet dot daleko pristal sem nekde v tropech vypadlalo to tam dobře tak sem žek že tam chci zustat celej den .Dal sem se na pruzkum okoli byla zam tropická vegetace palmy... v jedne casti to zas vypadalo jak amazonská džungle.Doletel sem k jednomu vodopadu a tam sem chvili zustal.Po nejakym čase sen trochu začal stracet stabilitu a dolo k par zmenam jeste nekam sem letel .plval v rece..dostal sem se k nejke vesnici
potkal tam nejky lidi...bojoval sem z nejkou potvoru vubec nevim jak sem se k tomu dostal asi me ukecali vesničani ani nevim jestli sem bojoval byl sem nekde u vrcholku hory v jeskyni byl tam nejkej podivnej vekej pristroj asi to byl nejkej portal nebo neco akorat vim že byl poničenej a mel každou chvili vybuchnout nejspiš sem ho dokonce zničil ja vipadalo to jak nekolik stargate za sebou a jeste se nejak divne točily.Musel sem tam od sud rychle zmizet ale nastala zrada u vichodu z jeskyne byla energetická bariera narazil sem do ni a preneslo me to nazpátek doprostred mistnosti zkusil sem to podruhy tentokrat sdem si barieru lip prohlidl projit se tim nedalo.Musel sem rychle neco vymislet .Zastavil sem čas vubec nevim jak me to napadlo ale fungovalo to bylo to docela zajimyvy veci zustali viset ve vzduchu pristroj se zastavil....Dosel sem k vychodu z jeskyne nazazil sem na barieru ale povedlo se mi pres ni dostat
/asi meli fregnencni stit a terefil sem se do okmažiku kdy slabl/ sletel sem dolu do vesnice otočil sem se a jen sem videl jak cela hora vybuchla.Sedel sem u stolu a z nekym sem se bavyl rikal neco o zlate a diamantech ale ha sem na nej kašlal a rekl neco jako že prachy nechcu.Sem tam takl sesdel takl me napalo se napit vitvořil sem si kofolu napil sem se nic moc htelo by to vichlati dalši pohyb rukou a sup tam z materializovanejma kostkama ledu. Jo mit tak tuhle schopnost i v realau.Dopil sem kofolu a sen zkončil.
Respektive nic dal si nepamatuju.

LD3
castečne navazovalo na 1 LD
nekde v mistnosti pokec z kamošema pak nejaka telekineze.

sny
-nejaky chozeni po horách
-doma vypdalo to tam divne moc uklizeno počitač byl jinak postavenej bedna byla na ležeato a stul by posunutej skoda že to bylo tak kratky jinak by stoho byl dalši LD
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

13.11 2006 LD
LD-souboj z nekym sem se pohádal a nakonec došlo i k boli kterej me hodil do LD to byl jeho konec Twisted Evil

14.11 2006 LD

LD-Bylo docel zajimavy ale tost zapleteny byli tam i informace z predchozich 2 snu.Stali sme na kraji nejkyho lesa už se stmivalo a rozhodovali sme se lesli tam pudem balo nas tam as 7 z toho 2 holky.Riakl sem tem holkám že to muže byt nebezpečny /neco o vlkách/ ale trvaly na tom že pujdou s nama.Mel sem v hlavne nejky informace že už sem v tom lese byl jednou ze sunnym a že sme tam dokonce dokonce nekde prespávaly možná byli z jedno snu co sem mel pred časem nebo neky utržky z našeho vyletu.Vešli sem do lesa ze začátku byl dost temnej a jese k tomu tam byla dost blativa cesta ja sem sem šel po okraji cesty tam bahno nebylo ale jedna z holek tio toho pana slapla asi tak 20 cm.Pochvili cesty sme se dostali na nebezpečny uzemi kdosi řekl že to musime rychle probehnout že sou tam nejky nebezpečny kobilky.Napred sem si delal srandu že nejky kobilky nas nemužou ohrozit ale byli dot neprijemny byli jich celi mračna a meli tak 15 cm skousel sem udelat nejky kouzlo ktery by je zahnalo ale nevim jestlise povedo nebo sme se už dostali za jejichuzemi.Dali sme si odpočinek na nejkem rozcesti holky už sem tam nevidel nevim jestli jestli šli s nama.Zkusel sem nejakou magiji protože mi vrtalo z hlavou to kouzlo na kobilky.Ze začátku to vuber neslo snažil sem se udelat fireball a napalit ho do nedaleky stromu kterej sem chtel použit jako terč jediny ceho sem docilil bylo že pri kazdym pokusu mi z ruky viletel uschlej list Very Happy .Docela me to stvalo pak sem sem se zameřil na kamen na zemi mel asi 5cma snažil sem se s nim pohnout dost sem se namáhal a furt nic ale asi po minute se začal pomalu klepat a kaklánet pak see mi ho povedlo ryhle hodit a proletel mi nad hlavou.Bavil sem se z jednim z kluku a řikal mu že to tu moc nejde ale ze jimakbych zvedl aji tamhle ten kamen /ten mel asi 2 tuny/ že je to asi tim jalk je to tu prostredi stabilni a že je nas tu vic že tuhle zealitu mam v zameru vic lidi.
Zajimavy bylo že to nebyl ani sen ani LD neco mezi premejslelo mi to docela normalně vedel sem o svejch scholnost i když byli omezeny vedel sem i že to neni kazdodeni realita ale ovažoval sem to prostredi za realny kteri existuje nezavisle na me a za zdilenej sen.Ted mi to pripadá jak nejky poloLD ale kdo vi třeba em se tam fakt z nekym potkal ale neseedi mi tam trochu zpletka na začátku kdy to navazovalo na predchozi 2 sny.
Po tom testu z kamenem sem zkousel dal skosem necim pohnout udel sen nec jako malou prachovou vlnu pak na me ctla skočit nejka jesterka nebo co utvoril sem z pisku pomoci telekineze mali tornádo asi pul metru visoky a poslal to proti ni aby ke me nemohla.Znova sem se bavil z tim klukem a rikal neco že mam dobry schopnosti na to že sem na 16 levelu ,ja sem mu žekl že se o kleveli ko nstaram a že si dealam podle sebe že se nenecam ovládat nejkym sistemem.Na jinm miste pomalu sem se probouzel povedlo se mi to jeste stabilizovat byla tamnadherná krajiny balo v lese na brehu zeku a nademnou byli asi 20m piskovcove skali.Prosteřdi bjehem celeho snu pusobilo velice realne a presvedčivě.Jeste než sem se probudil snažil sem se udelat nejkej navratovej bod abch se tam moh pozdeji dotat a pokračovat v cestě nakonec sem mezi kameny položil jakousi krabičku od leku z malim kaminkem.No nevim třeb ase mi tam vratit povede večer zkusim. Laughing

dal si pamatuju asi 3 sny ty na sebe trochu navazovali začlo to ve skole v laboratořich nejka prace co se mi nedařila dost sem na to kašlal s tim že to dodelam pozdejš že je dost času ale ten nakonec nebyl blyl sem venku a hasil nejkej požár vratil sem se do laborek a už sem nestihal ale z mistrovou sem se nažil domluvit rikalsem že ta 5 mi ani taknevadi že si to pak zpravim...dalši sen z tou mistrovou nekde ve meste v nejke podivne bdove ktera se cela klepala byli sme v druhym patra cesiu sme potkali par lidi s kterima sem se jeste stekal v 3 a 4 snu.Dalši sen nekde na ceste u velkiho nakladniho auta snažil sem z nej neco vytahnout zjistil sem že je plnny nejakejch raket nekdo se me snažil zastrelit nemel sem se cim branit tak sem vitahl jednu z raket a rozbral ji pucil sem si z ni par rozbušek a nejky mali nalože byla to nejka velka trištiva bomba kre obsahovala asi 50 menšich. Nachistal sem pas a po utočnicich hodil ty rozbušky to je zastavili protože po malim vybuchu nastal požár a bali se približit mysleli se že bouchne cela nalož požar se zvetšil a jae taky začal obávat musel sem zmizet nastesi pomoc už byl blisko nejka armadni jedniotka nakonec se mi k ni povedlo dostat .Cestou k nim s jeste skovaů v prikopě a kryl se pred ožnym vybuchem .Ve 4 snu na začku jeste pred cestou do lesa sem potkal chlapka z 2 snu kteri ho sem potkal pred kinem /pred tim kinem si me nevšiml jen ja jeho a snažil sem se skrit/....
_________________

16.11 2006

Sen-Dnes sem mel jeden hode zajimavej sen:Stal sem na balkone a jeste z nekym sem pozoroval oblohu uvidel sem malej meteorit,on se me ptal jestli sem ho videl ja řek že jo ale jen koutkem oka.Pak sem rikal neco že v nedeli rano bude meteoritickej dešt /opravdu bude Leonidy/.Podival sem se na oblohu a videle sem polární záři /dokonce byla na severu Laughing /Byla hodne vyrazná a porád silila vrtalo me to hlvou kde by se tu vzala tak silná polární záře že je to dost neobviklý a v tom se ucitíl neco jako teplý vitr.Sel sem dovntr se skovat ale už sem to nestich ale už sem to poradne nestihl a palilo me to.Ten vitr musel byt z nabytých častic/tradiace a zpusobil i tu polarni záři.Pro budil sem se dost uvolnenej ale na Ac to bohužel nestčilo stejnak sem furt premejšlel nad tim snem.Rano sem se radši podival na satelit jestlineni nejka erupce na slunku ta by podbny veci mohla zbusobit v roce 2004 nas to minulo jed o den kdybi nas to trefilo tak je veškerá elektronika na planete v *****.Naštesti hodnoty relativne v normalu jen CME třidy C.

Tady sou odkazi na staelity kdybi se chtel nekdo podivat jak to na slunci vypadá.
http://sohowww.nascom.nasa.gov/
http://www.sec.noaa.gov/today.html
http://www.sec.noaa.gov/pmap/index.html
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

17.11 2006 LD
-Hodne kratky LD prechodem ze snu najednou sem si uvedomil že je to sen a začal sem litat namiřil sem si kmraku napadlo me udelat malej pokus zameřil sem se na jeden bod na o obloze a čekal co se stane obloha trochu zmenila bravu ale bohužel me to probudlo po probuzeni sem sitil slabe vibrace.

18.11 2006 LD
LD-jen par par vtežin mel sem asi 10 snu bylo to neco jako zkoušky zkoušeli jak budu reagovat na ruzny situace.

19.11 2006 LD
LD-Začal snem bylo tam par uržku z filmu,byl sem v obchodáku a paltil sem šekem zjistilo se že neni kritej ostatni taky nakoupili spustu blbosti hledal sem v tašce na našel nejky drobáky jakejsi kluk se nabnidne že to vimeni /nevim proč možna jina měna/ Dal nam za topar papirovejch melo to b asi 600 ale zjistili sme že tsouto jen počmarany papiry tak sem ho začal pronasledovat schoval se pod nejakym spalvem...chitit se mi ho nepovedlo.Neco me bylo divny dostal sem se do Ld a mel sem pocit že sem v tom prostředi užjednou byl možny nejkej starej sen.Zkusil sem litat a zas sem pocitil tu podivnou silu rozhodl sem se že zkusim zjistit odkud de
letel sem smerem kam me tahla cestou dost menila směr k cili sem uplne nedorazil.pristal semna nejkym baruku apak sem se ocitl bv ve vitahu z nejkym chlapkem chtel zavist do 6patra cestou tam mi ale došlo že je to zločinec a že celej ten barák je neco jako velá veznice a na patrch sou celi a že chtel nekoho vysvobodit snažil sem se zmačknout jiny cislo nakonec se povedlo.

potom asi 5 snu nektery docela zajimavy

-Ve skole v dilnách
-cesta na autobus-
-výlet

v jednom snu sem se dostal na fakt krasny misto prošel sem pres namesi nekkou uličkou a ocitnul sem se na vrchu na skale podemnou byl les kterim protekala řeka byl tam ivodopád vdalce hory fakt nadhernej pohled vythl sem z tašky foták a začal sem fotit vyfotil sem i nejky jeleny,pumu a dokonce slony.Nekoho sem tam potkal o necem sme se bavili pak sem sel dole k vode mel sem tam mit z nekm srz ale nedozazil u vody sem potkal nejkyho človeka a nasel tam par zajimavjch veci ruzny kaminky paroži....slunce už bylo nizko chtel sem jeste zajit ke skalám kde byl vodopád a udelat par fotek ale tam sem už nedošel v pulce cetty nastalo zemetřeseni a a zyčal silenej chaos .....skončilo to tak že nas zajaly mluvici gorily. Na to misto se pokusim znova dostat fakt krasa.


19.11 2006 +2LD

21.11 2006 5LD možna i víc
Dneska toho bylo fakt hodně bohužel pamet moc nespolupracuje a pamatuju si jen kousky a nevim jak šli presne za sebou

LD1-Z tohodle si už nic nepamatuju jen vym že byl dost kratkáj a nic moc zajimavyho se tam nedělo

LD2-Pamatuju sijen malej utržek byl sem na sidlišti a pak sem letel nahoru do mraku prolitaval sem mezi mraky nakonec sem se dostal do temnyho prostoru-možna vesmir,zkousel sem zavolat sunnyho.Bohužel sem se kvuli te tme moc dlouho neudžel.

LD3 Tak tenhle LD fakt stal za to lucidyta sice trochukolisala mel sem schopnosti ale nechal sem se unášet dejem chvilama sem vedel že je to sen ke konci už pořád.Bylo to strašne dlouhy a melo to vic časti.Celi to byl vylet z dvěma kamarády Michala nejspiš sunny byli sme na ruznejch mistech od skoly pres park až po nejkej divnej bortici se ledovec.Nejvic srandy balo asi ne skole byli sem tam večer a cekal sem že tam nikdonebude ale byl tak sem se musel schovávat jeste že mi šloprocházet zdi proed jednim učitelem sem se schoval do zdi.V tomto Ld sem procházel zdi hode často ale jednou mi to nejak nevišlo a propadl sem se o 2 patra za zdi byl volnej prostor asi nejaky schodište o kterim sem nevedel ješte že umim litat Smile. V daši časti sem beželi po borticim se ledovci nekdo nas pronásledoval dal sem tam bombu a meli sem jen 2 min na utek parkrát se podemnou ledovec ulomil a melsem co delat abych nespadl /nejak mi nedošlo že mužu litat Smile/

LD4 Nevim kam to zařadit bylo to dalši Ld vzbudil sem se do dalši vrstvy snu a po chvilce se mi ji povedlo rozpoznat.


LD5 Byl sem z kamošema z predchoziho LD byly sme kousek za mestem a sli sme na zastávku chteli sme to vzit zkratkou pres pole nakonec me pokopal nejkej elektrickej ohradnik...
Došli sme na zastávku rozloučil sem se jete se ztam oběvil nejkej chlapak a vzal jim par veci z tašek že si to vzit nemužou bylo to neco jako suvenyry z toho LD pak tam byla jete jedna zradadival sem se na hodinky čas se sice nemenil ale dost mi nesedel bylo tam asi 7:45 ale z nenkyho perdchozho snu sem si pamatoval ýže sem mel kamsi jet 7:30 a bylo mě diny že když sem s nima byl nekde v LD celej den tak tady proběhlo jen 15Min a to sem nepočital ani tu cestu na nádraži. Sel sem po kolejich dom a pořad mi to vrtalo hlavou tak sem zkusil zvednout kamen pomoci TK a po troše snaženi se povedlo .Hned sem vzlitl a namiřil si to k domovu ale vypadalo to tam jinak tak sem se aspon proletel nad mestem

SEN-Magická škola-nejaka podivn skola naonec sme ji zničily pomoci njkyho divnyho zřizeni chteli sme tim nekoho zachránit proste dost podivnost.

SEN-Cesta do na autobus mel sem jit to skoly nebo jeste sem cistal veci autobus sem nestihl nevim jak presne to pokracovalo ale možna nasledoval LD1

Cast LD ale nevim kteriho
Laughing možna bylo samostatne utočilo na me hejno nejkejch kobilek nebo co to bylo byli mezi tim i nejaky vetši potvory napred sem po vich hazel firebly ale bylo jich strašne moc tak to bylo dost neučiny a porád se približovaly.Nakonec sem vitvořil neco jako stenu z ohne a tlačil ji proti nim pres to už se nedostaly.


škoda že neni čas to celi zapsat snad si večer jeste na neco vzpomenu


19.11 2006 +2LD

21.11 2006 5LD možna i víc
Dneska toho bylo fakt hodně bohužel pamet moc nespolupracuje a pamatuju si jen kousky a nevim jak šli presne za sebou

LD1-Z tohodle si už nic nepamatuju jen vym že byl dost kratkáj a nic moc zajimavyho se tam nedělo

LD2-Pamatuju sijen malej utržek byl sem na sidlišti a pak sem letel nahoru do mraku prolitaval sem mezi mraky nakonec sem se dostal do temnyho prostoru-možna vesmir,zkousel sem zavolat sunnyho.Bohužel sem se kvuli te tme moc dlouho neudžel.

LD3 Tak tenhle LD fakt stal za to lucidyta sice trochukolisala mel sem schopnosti ale nechal sem se unášet dejem chvilama sem vedel že je to sen ke konci už pořád.Bylo to strašne dlouhy a melo to vic časti.Celi to byl vylet z dvěma kamarády Michala nejspiš sunny byli sme na ruznejch mistech od skoly pres park až po nejkej divnej bortici se ledovec.Nejvic srandy balo asi ne skole byli sem tam večer a cekal sem že tam nikdonebude ale byl tak sem se musel schovávat jeste že mi šloprocházet zdi proed jednim učitelem sem se schoval do zdi.V tomto Ld sem procházel zdi hode často ale jednou mi to nejak nevišlo a propadl sem se o 2 patra za zdi byl volnej prostor asi nejaky schodište o kterim sem nevedel ješte že umim litat Smile. V daši časti sem beželi po borticim se ledovci nekdo nas pronásledoval dal sem tam bombu a meli sem jen 2 min na utek parkrát se podemnou ledovec ulomil a melsem co delat abych nespadl /nejak mi nedošlo že mužu litat Smile/

LD4 Nevim kam to zařadit bylo to dalši Ld vzbudil sem se do dalši vrstvy snu a po chvilce se mi ji povedlo rozpoznat.


LD5 Byl sem z kamošema z predchoziho LD byly sme kousek za mestem a sli sme na zastávku chteli sme to vzit zkratkou pres pole nakonec me pokopal nejkej elektrickej ohradnik...
Došli sme na zastávku rozloučil sem se jete se ztam oběvil nejkej chlapak a vzal jim par veci z tašek že si to vzit nemužou bylo to neco jako suvenyry z toho LD pak tam byla jete jedna zradadival sem se na hodinky čas se sice nemenil ale dost mi nesedel bylo tam asi 7:45 ale z nenkyho perdchozho snu sem si pamatoval ýže sem mel kamsi jet 7:30 a bylo mě diny že když sem s nima byl nekde v LD celej den tak tady proběhlo jen 15Min a to sem nepočital ani tu cestu na nádraži. Sel sem po kolejich dom a pořad mi to vrtalo hlavou tak sem zkusil zvednout kamen pomoci TK a po troše snaženi se povedlo .Hned sem vzlitl a namiřil si to k domovu ale vypadalo to tam jinak tak sem se aspon proletel nad mestem

SEN-Magická škola-nejaka podivn skola naonec sme ji zničily pomoci njkyho divnyho zřizeni chteli sme tim nekoho zachránit proste dost podivnost.

SEN-Cesta do na autobus mel sem jit to skoly nebo jeste sem cistal veci autobus sem nestihl nevim jak presne to pokracovalo ale možna nasledoval LD1

Cast LD ale nevim kteriho
Laughing možna bylo samostatne utočilo na me hejno nejkejch kobilek nebo co to bylo byli mezi tim i nejaky vetši potvory napred sem po vich hazel firebly ale bylo jich strašne moc tak to bylo dost neučiny a porád se približovaly.Nakonec sem vitvořil neco jako stenu z ohne a tlačil ji proti nim pres to už se nedostaly.


škoda že neni čas to celi zapsat snad si večer jeste na neco vzpomenu


23.11 2006 OOBE 5LD

LD1 a LD2 nic moc byli docela kratky a nestabilni

LD3 dlouhej,litani,stroj času-nefungoval nestih sem ho poradne odzkoušet

LD4 souboj pamatuju si jenpar utrsku dost sem použilval stit a telekinezi na utok i par firebalu pak sem se naštval a umádil ho barákam proste semm urval horni patro nejkyho domu a hodil to na nej.Pak rvedl a znovu.

OOBE/LD 5
Tak konečne se mi zas po dlouhe době povedlo OOBE ale bylo to nejky divny
z tela se se doatl to vym určite ale ověvil sem se m se v pokoji ale vypadal o dost jinak mysto postele byl červenej gauč /przdnej/ a nesedela i dalši spusta veci dokonce sem uslišel sestru tak sem se šel podivat prosel sem dveřma a videl sem ji pak sem se vratil.Pohled sem mel dost spatnej a po stranach rozostrenej takže sem mel jen mali zorny pole zkkoušel sem pohybovat věcma a šlo to taky sem zjistil že sem nahej...Sel sem na balkon a skočil dolu že se trochu proletim ale vzbudil sem se bylo to falešny probuzeni na počitači sem mel puštenou nejakou nahrahvku na Ac neco teheta..../v dom falešnym probuzeni/.Fakt nevim co si to tom mylset nejspiš me to hned po vystupu z tela hodilo do LD ale i tak to bylo divny protože to nebylo čiste LD bylo to proste neco mezi LD a OOBE.Trošku problem je i ze samotnym vystupem z těla ležel sem na boku a usnul mel sem nejakej sen probudil sem se uvolnoval sem se a prišli vibrace ty sem hlubokyma dechama zesílil pri každym nádechu sem citil jak me to dáhne
mistama bila citit i menši bolest.Povedlo se mi ven dostat hlavu ale bohužel ne celi telo tak sem se vratil a zkusil celi telo to už se povedlo zajimavy taky bylo že sem vybyl hned u tela ale mel sem pocit že je astralni telo tak 3 m od fyzickyho jaky by me neco natahovalo /pri tom vystupováni/.Blby že pred tim byl ten sen tak nemužu z jistotou řict jestli ten vystup neprobehl ve snu da se tomu predejit tak že se vzsatne a udelal test reality ale to zas zniči uvolneni a už ho nejde znova dosáhnout.Na to jak udelat test když ležim na postali sem jeste nepřišel pro tože by se idelalne nemelo telo vubec hejbat aby se nezničilo uvolneni vym před vystupem sem pohl rukou a vratit do uvolneni se mi povedelo takže by to teoreticky slo fotobunkou pornat otarza je jestli by to mozek nenasimuloval s ni /ješte bych tam musel pridat zaznam pro ověřeni.

24.11.2006 -LD

28.11.2006 -LD
LD-zacalo snem byl sem nekde ve skole nejspiš hodina telocviku behalisme ...Poskončeni hodiny sem si sedl ke zdi že budu meditovat to me hned hodilo do LD ale divny bylo že sem se nehejbal jen sem sedel a sledoval prosteredi byla tam dost tma a chtel sem ho stabilizovat než se ho pokusim zmenit /nejak my nedošlo že bych se mel hejbat a použit třeni rukou/ Po chvilce sem uslišel zvlaštni zvuk doprovázenj zvalštnim pocitem už sem to prkrát zažil pri vystupu z tela.Nejspiš to bylo že sem do tela vratil bylo to doprovázeny docela sylnou zm,enou vedomiá jako by nekdo zmačkl vypinač a vše se najednou zmenilo.Po probuzeni sem byl dost uvolnej ale AC se nepovedlo.Nevim jestli ta zmena vedomi byl navrat do tela nebo chvilkovy AC.

30.11.2006 -LD2
LD1-docela dlouhy a zajimavy kousel sem telekinazi pak mi doslo že je to Ld dal sem zkousel neviditelnost ale to moc nevišlo a zneviditelnil sem jen ruku

LD2-zkousel sem procházeni zdi a zkusil sem i propadnout podlahou ale nastal mensi error porad sem padal dolu ale tim samim pokojem jko bych se zas obevil ve strope a padal znovu zkousel sem ten pokoj zmenit nakonec se i trochu povedlo


1.12.2006
SEN-docela zajimavej pred barákem mi litali nejky auta asi tak 2m nad zemi byklo to neco jako poutovi autička pozdeji sem zjistil že sou to vznášedla.SEl sem dolu to bliž prozkoumat napred sem se chtel svest ale pak sem na to si zapomel.......Rek sem jim co tady machrujou z autičkama a začal sem levitovat pul meru nad zemi.Zkousel sem telekinezi a nekomu sem asi nechtic zkomil zebro jen sem stiskl pěst ale asi sem byl zrovna zameřenej na nej .Pak sem pomoci telkineze zdeformoval nejkej plotek nebo co to bylo.Byla tam lekoplošní obrazovka chviku sem si z sni hrál menil sem jedji velikost nakonec sem ji zmenšil asi na velikost poštovni znamky a trčil sem ji do kapsi.Lidi odesli a zustal sem tam jen s tim chlapkem co sem ho omylem zranil omluvil sem se mu vylečil ho vratil obrazovku a pak odletel.Pri tom lečeni sezajmave deformoval prostor.
_________________
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

6.12 2006 OOBE/LD
Konečne zas po dlouhe dobe OOBE ale bylo dost divny hlvne vybrace ktery sem mel pred vystupem z tela byli jiny než obyvkle a byli strašne silny ,mistama i mirne bolestivy když sem se snažil dostat z tela tak to slo docela rychle.Bohužel zas nemužu z jistotou rict jestli to neprobehlo celi ve snu.Po vystupu z tela sem byl v pokoji byla docela tma jen sem nim prošel/skoda že sem si nezpomel na par testu co sem mel nachistany ale stejnak byla moc tma/ a napdalo me zkusit prletet stropem to se povedlo jen z časti a viletel sem ven a obletel barák vše vipadalo docela realne ale porad byla tma to me docela štvalo tak sem začal mislet na to aby bylo svetlo to se asi na 3x pokus zacalo dařit pribivalo světla ale bohužel se i zmenilo prostredi a hodilo me to do LD ale sidlišty vypadalo zajimave letni den svitelo slunko všude tropicka vegetace........A pak me kousl krokodyl docela to bolelo a nemoh sem se ho poradne zbavit nakonec se mi povedlo uletet ........

Sny -asi 3 sny kteri volne navazovali bylo to docela zapleteny zacalo to moncertem kterej se nakonec nejka nepoved pak do toho byli hzpleteny informce ze serialu heroes -obzazi z informacema z budoucnosti.....nakonec to koncilo jak sem ze sunnym jel na kole nekde po praze proste chaos.

dalši sny -zase heroes + jeste cestovani mezi dimenzema,v prubehu snu sem prožival ruzny osoby

7.12 2006 Vibrace-OOBE/Falešny probuzeni -LD

Chaos fatk nevim co si o dnesnim zažitku myslet začalo to vybracema povedlo se mi je zesilit a diostat kousek astralniho tela ven ale nepovedlo se mi to uplne /aspon si to nepamatuju/ vibrace ustali a myslel sem si že je po vsem vstal sem udeal sem podival sem se na ruce byl videt každej detajl ale neco mi nesedelo mel sem pocit že neco nehraje nakonec se mi povedlo prostrčit ruce stolem.To už sem mel jistotu že to neni bežna realita ale nevedel semjestli je to OOBE nebo falešny probuzeni copreslo do LD prokoumal sem pokoj a zjistil par nestovnalosti stul a čast policky byli prazny i když tam ma byt spousta veci /možna že nestihly vitvořit otisk sou tam jen par dni ale zas je divny že sem videl detajlne ty ruce/.Pak me napdala menši silenost co takle znova zkusit opustit telo citil sem vibrace a z časti sem se oddeloil ale uplne se nepovedlo pak už sem jen tak blbnul bavil sme se proskakovanim zdi ...sletel sem pred barák a premejslel co dal byla jeste noc
vyletel sem nad panaelák a napadlo me že bych se moh podivat na mesic kousek sem letel a pak sem pristál na nejake ceste zkousel sem zavolta par lidi ale nic jen se tam obevilo nejaky auto velkej zlutej Hamr ...nakonec sem se v nem chvili projel.

Fakt nevim zatim to spiš vipada celi na LD ale kdo vy.
Od te doby co sem zapl generator tak se dejou porádny haluze Twisted Evil

Sny-na horách

9.12 2006 3LD a 4 sny

Testoval sem generator nastavil sem ho na LD nevim jestli funguje nebo jestli to byla jen sugesce ale halvni je že LD .Udelam vic testu a uvidime.

LD byli hodne dlouhy a stabilny jen to premejšleni mistama trochu vázlo.
_________________

11.12 2006 LD

LD nejspiš prechodem ze snu .....sel sem z kamošem po nejake ceste a bavili sme sme se o snech pri tom se dosal plne do LD
došli sme pred nejkou hospodu a ja třel rukama on se me ptal co to delam ja sem mu odpovedel že to delam aby byl sen stabilnejši protože sem citil menši nestbilitu.
Vešli sem dovnitř do hospody ja sem došel ke zdi a napadlo me že zkusim vytvořit portál nakreslil sem na zdi ovál a rek sem at se vyttvoží portál na zdi se vytvořil zajimavej zelenej obrazec /nekolik propletenjch elips/.Pak sem se rozmislel kam jit napred sem zkusil jestli to misto pres ten portal nebude videt ale nešlo asi by to chtelomvis soustredeni rem sem neco jako že chci videt suunyho,pak me nadlo LC ..Nakonec sem si řek že bude pro začátek lepši eco jednodušiho a chtel sem na namesti v našm meste.Jeste sem se zeptal kamoše jestli nechce jit semnou ale nechtel tak sem zkořil to portálu sam letel sem zelenym tunelem neco jako ve stra gate a opkoval si mysto kam se mam dosta pohužel myslenky mi trochu litali a misto sem parkrat zkomoli v tom tunelu sem videl obrazi nejspiš toho mista ale nebyli uplne jasny nakonec sem zjistil že to misto rikam blbe že bych to mel vic specifikovat to už bylo dost pozde a sen docela utratil stabilito ale povedo se hodilo me to na nejky namesti sen se mipovedlo častečne stabilizovat nevim proč ale napdlo me se dostat nazpátek do te hospody mel sem pocitže je kousek od mista kde sem preletekl sem namesti zaletel za roh proletel ulicí a byl sem na miste kde sem si myslel že m byt ta hospoda ale byla tam jen holá stena chtel sem aby se tam obevila ale misto toho se na zdi obevila numerická klavesnice a par dalšich blbosti zadal sem tam nejkej kod a znova se soustredil hospoda se obevila vesel sem dovnitr a probudil sem se Sad


sny:posledni byl fakt silenej jeste pred nim bylo par falesnech probuzeni už sem myslel že sem zaspal bylo už odpoledne že je to sen my bohužel nedošlo.K tomu snu zkousel sem tam telekinezi na psywhelu porad nic nic a najednou ke me odnekud prisla mišlenka at se s nim nesnažim otáčet ale snažim se ho zvednout ..zacal se mirne trást par cic až se vznesl do zzduch a držel sem ho tak asi 20 s stalo me to dost syl bylo to hoden zvlštni citil sem podivnej tlak v ruce a po tomto pokusu my začalo brutalne piskat v hlavě a i trosku vibrovat hned sem myslel na ac a šel sem zkusit ale nic jen dalši časovej posun jako bych chvili spal.Dalši pokus zvedl sem neco co melo asi tak 30g ale piskani bylojeste silnejši a chtelo to fakt hodne sily.Pak sem to šel ukázat tatovy a naonec mame..Pri jednom pokusu sem vydel proud energie vycházejici z ruky vypdal jak vrstvička ktera je videt kolem ruky silnej byl asi centimetr.Nakonec sem zvedl nejkou desku ale dost blbe se mi to ovládalo.Tad prijde na nejšilenejši čast najednou sem uslišel ledatlo dosel sem k oknu a zahlidl sem jen kousek byla do nejak superrychlá nizko etici stihačka v dalce sem vysdel nejky dalši letouny.Ptal sem se rodiču kde je dalekohled ale nemoh sem ho najt vratil sem se k oknu.A uvidel nekolik ledadel už byli bliž prohlidil sem si je a zjistil že nejspiš nebudou liskyho puvodu vypadyli dost divne.Znova sem hledal dalekohled nakonec jsem nejakej malej našel podivalsem se zvoma z okna
byli videt asi 4 lode v pravidelnejch rozestupech /na obloze mela každa velikost asi jak mesic v uplnku/.Rek sem že to neni dobry že se musime okamžite nekde schovat že to vypadá na bojovy postaveni.O parvterin pozdejš semuvidel zablesk a v dalce tvořici se hrib .Rek sem že musime okamžite vypdanout chtel sem sebehnou do sklepa ale dostal sem se jen na chodbu a videl sem blizici se takovou vlnu tak sem skočil spatky a cxhtel sem se schovat v okoupelně.To je posledni vec co si pamatuju.
Nevypdalo to moc nadejne ten vybuch vypadal jak atomovej.V tom snu sem i z nekym psal na ICQ neco o pisničkách..a myslim že sem i varoval před tim utokem..Kdybiste dnes na obloze videli podivny oběkty radši urichlene vyhledejte nejbliši jadernej krit Laughing Twisted Evil

Jeste k te telekinezi je to o necem jinem než v LD kdy človek vy že je ve snu tady sem to pokládal za realitu taže sem byl fakt nadšenej z toho že se to povedlo.V Ld už mi to ani nepřijde tam to považuju za naprosto normalni vec.No nc du oprášit psywhell a de se trenovat Laughing


13.12 2006

spusty snu-bylo tam všechno ožny hlave se informace z ruznejch filmu na ktrei sem se dival...

V jednom snu sem byl pred panelákem byla tan cela rodina neci kamoši a sousta dalšich lidi ,sedel sem na dece a dival sem se na oblohu.Melo se stat neco velkyho nejak astronomiscká událost.Vypadalo to jak nejaky hodne divny zatmeni slunce pomalu mizelu a na obloze se obevili podivny mraky.
Došlo k pruniku realita začali se tam obevovat ruzny bitosti prvni co sem uvidel byl drak byl hodne vysoko zrovny vilitl z toho mraku ukázal sem ho ostanim.Pak se začali obevovat dalši priletel velký orel a dosedl par metru ode me ukzal sem mu at de bliž a pak sem ho pohladil napred sem byl trochu nejistej jestli mineco neudela ale bylo to v pohode.Byl vysokej tak 1.5m chvili sem ho hladil a pak odletěl.Když me videli ostatni tak se začali chovat vic v pohode predtim byli dost nejisti nevedeli jak se maj zachovat.Začali se obevovatdalši bytosti videl sem pegase a dalši bytost mu podobnou zavolal sem ji k sobě podobu si presne nepamatuju rekla mi že neni pegas ale .... a ptal sem je se ji jestli ji jeste nekdy uvidim rikala že ne že k tomuto pruniku docházi jen jednou za hodne dlouhou dobu.
Pak nekam běžela bežel sem za ni ale nestacil sem.Chtel sem letet ale šlo to jen velice spatne bylo to spiš jen vetši skoky slunce začalo znova vycházet bytosti mizely a moje schopnost aspon trochu litat taky...Dalši čast už je nezajimava.


+2LD
Odloledne sem chtel zkusit AC ale moc to neslo porad me svedil nos a nemoch sem se toho zbavit tak sem si řek že zkusim aspon LD povedly se 2 a 1sen.

Zajimavy bylo to 2LD docela me to prekvapilo bylo to falešny probuzeni vše vypadalo hodne realne.Rozhlůidl sem se po pokoji stala tam sestra ...
/docela me dostalo že sem včera kopletne prestavil pokojik malovalo se v tom falešnym probuzeni bylo vše spravne až na jeden detajl./Našel sem nesrovnalost vymalovaná zed byla cervená mysto zelená už sem vedel že je to sen ale potreboval sem se jeste ujistit podival sem se na hodiny podival sem se asi 3x a porad stejnej čas už sem myslel že mišimbe na 4 pokus už se zmenil a vratil se asi o 4 min.Začal sem kricet na segru kdo je a co chce to sem se bohužel nedozvdel sen ztratil stabilitu a zkončil Sad

14.12 2006 LD

Byl sem v unčovicich u babičky asi po pul minute mi došlo že tady neco nehraje a začal sem ptrat v pameti jak sem se tam vzal.Nic sem nenašel tak sem zčal z testama reality podival sem se na hodiny buhužel ručičkovy na 3 pokus se čas trochu zmenil pak sem to zkusi jeste prkrat zmeny byli jen velmi maly ale bylo poznat že tuneci neharaje pak sem zkusil telekinezi ze začatku vubec nešla ale pak se povedlo.Sel sem ven že zajdu za bratrankma
pěšky se me nechtelo tak sem se trochu proletel taly venku ale malem sem vletel do nejake pradelni šnury nebo co ...prosteredi se zemenilo byli tam nejaky decka bylo to u velkyho stromu lital sem pak se povedlo letet i nekomu jinymu:zkousel sem fireball neco sem nechtic zapálil tak sem tam hodil par ouli vody jedna se odrazila a trochu me ochrstla.LD pak jeste pokracovalo zkousel sem vsechny možny sileny zpusoby litani...

16.12 2006 LD2

LD1-začataek byl dost podivnej od nejkake vodni bytosti sem dostal nejky losy a ponize nebo co to bylo a šel sem do mesta bylo to v nedaleke budoucnosti na začátku sem nekde slyšel 2050 ale podle budov a tak spiš tak 5-10 do budoucnosti.Sel sem nejakiou vesnici vypadala povedome ale byla trochu modernizovana pred garaži novi auta.V dalce sem videl svoje mesto byla tam par novejch vysokejch budov..Došel semk nejkymu hrišti a snažil sem se zjistit jakej je rok bohužel zjistit se nebovedlo moc ochotni nebyli a možno to ani nevedely aspon sem se tam dostal plne do LD.Vyletelsem nahoru a letel sem k mestu k nejkymu vetšimu bylo tam par modernich budov a doletel sem k namesti bylo obrovsky a bylo tam par hodne zajimvejch staveb neco jako obrovská katedrála a kus dál budhistickej chrám uprosteřed nejakyho parku udela sem otočku a chtel sem tam pristát ale bohužel sems e probudil nežse mi to povedelo.

LD2
Jel nem na motorcenejkou lesni blatinou cestou všude byli kaluže byla noc
od začátku sem byl v Ld bohužel schpnosti žadny to me trochu štvalo.Dpjel sem k řece byla rozvodnena chtel sem se doatt na druhou stranu snažil semse to prebrodit ale neslo to litat bohužel nešlo nakonec me strhl proud
a umášel me pryč mel sem co delat abych se neutopil ne že by me to neco udelalo ale asi by to nebylo moc prijemny na vodeplavaly jakasi hnusna žluta pena snažil sem se dotat ke brehua ale moc to neslo nakonec sem se doatl k nejkej spavum a u druhyho se mi povedlo chitiz zabradly a vilist nahoru byl sem v nejke zahrade na pravo byl skelnik vasel semna malej placek sitiloslunko a kvetly tam strimomy chtel sem privonet ale mel sem ucpanej nos chtel sem s tim neco udelat ale sen začla ztrace stbilitu..
Sen možna dost symbolicekej ješte zjistic cio topresne zenamena.

Sny -jeden hodne zajimavej bohužel jediny co o nemy vym že byl hodne zajimavej bylo to neco z AC a nekoho sem potkal

pak jeste dalši 3 sny.

17.12 2006 3LD a 2 sny

Docela dlouheh pribeh skaldal se ze 2 snu a 3 LD a všechnona sebe volen navazovalo v LD sem nebyl nijak aextra bdelej a spiš sem se echal unášet priběhem.

Sen 1-doma,pocitač,stehovani,voda

Sen 2 -souboje,valka ktere už se nepodařilo zabránit schzelo par minut

Byl tam jeden dorej souboj mel sem drevenou tyč a soupeř taky bylo to ne tak ze srandy.Napred mel hoden navrch ani sem se ho nedotkl všechny udery vykril.Pak sem začal delat ulne ty sami pohybi jako on toho trohu znejistilo a uz to bylo vyrovnanejši.Otočil sem se nekdo na me zavolal a on me chtel prašit ze zadu zahlidl sem to koutkem oka a utok odrazil takovou silou že mel svou hul na 4 kusy.Jeste si z nej nekdo delal srandu.Už nemel hul tak pome začal hazet ruzny veci ze začatku to docela šlo ale par sem jich neodrazil a leteli dal.Par lidito ochrstlo hazel po me nejaky skleničky...



LD1
Byl sem v nejake vetši mistnosti a cystal sem se na svou misi došlo mi že je to sen .V mistnosti byla nejka stena ze skrini a mala telavize napdlo me z ni udelat portál povedlo se mi ji zvetšit na potrebnou velikost ale stali pred ni skrine nakonec se mi je povedlo neak odstranit byl tam jeste nekdo a prepinak kanály až sem nasel vhodnej snažil sem se vejit do obrazu slo to dost z tuha jako by to byla nejka blana a prohla se dovnitr televize.Ocitl sem se na palži ale jeste sem stalebyl i v tom pokoji stal sem na rozhrani a držela e ta pružná blána když sem zabral tak praskla a ocitl sem senaplno na te plaži ale nastal menši problem ta blana nebo co to bylo
byla porad na me a branila me ve vyhledu povedlo se mi ji roztrhat ale stratil sem trochu času a sen ztratil stabilitu protože sem byl dlouho bez vizualnich vjemu a vnimal sem jen jakejši rozmazanej obraz.Usel sem asi 10m a vesel do vody stabilitu sem neudžel a probudil se .Dost me to natvalo složite se dostávám na pláž a když tam konečne su tak se probudim.

LD2 Povedlo se mi vratit na misto z minuliho Ld byl tam se mnou jeste nekdo bdelost nic moc.Chviku sem byly na olaži a pak lezli kamsi navrch na kopec sedekl sem na skále a dival se dolu bylo to dost vysoko tak 300m podnemnou sem videl pobreži a vesnie z pristavem nejkej les.Nadhernej pohled odnekud sem vytahl foták a začal to fotit /nevim sice proč když sem veel že je to LD ale jednuvyhodu to prece melo fotky docela uvázli v poameti.Fotil sem dal a nejadnou se porostredi zmenilo furt sem byl na skale ale ta se zmenšila tak na 20 m a misto pobreži sem byl v lese udelat sem jestepar fotek ....dalši probuzeni.

LD3 Bdelost jete mensi tento LD mel suvislost z tim uplne puvodnim snem
mel semzabránitnjeke valce.Byla tam nejaka vojenska prehlidka letadla z 2 sv,pomahalsem jednomu tymu nejka to nevišlo vratil sem se časem a udela to lip...


17.11.2006 LD

18.11.2006 LD

19.11.2006 LD3

21.11.2006 LD5

23.11.2006 OOBE/LD5

24.11.2006 LD

28.11.2006 LD

30.11.2006 LD2

6.12.2006 OOBE/LD

7.12.2006 OOBE/LD

9.12.2006 LD3

11.12.2006 LD

13.12.2006 LD2

14.12.2006 LD

16.12.2006 LD2

17.12.2006 LD3

20.12.2006 LD

25.12.2006 LD1

27.12.2006 LD2

Bohužel smazal se mi soubor takže jen datumi v prosinci sem nezapisoval sem si dal pauzu a že to na novej rok rozjedu.Docela se to projevilo snova
pamět v *****.

Aspon sem hodim statistiku LD

2005 Počet záznamu: 137 /127LD 7vybrace 3 OOBE/

2006 Počet záznamu: 276 /254LD 16OOBE 7vybrace/

sem sem chtel hodit tabulky ale nejde to rozhodili se

zkousel sem to podle dni v tydnua podle dni v mesici ale nic extra vyznamnyho tam neni.
-----------------------------------------------------------------------------
2.1 2007 LD -prvni v tomto roce
Zkousel sem Ac na zadech ale neslo tak sem lehl na bricho ....
dostal sem se do snu a asi po 10 min sem si ho uvedomil bohužel držel sem to asi en 40 s stih sem se jen trochu proletet ale moc to nešlo.
Sen probyhal v nejakej podivne skole byla tam spousta schodišt a ja tam bloudil....
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

3.1 2007 LD
Bohužel zčátek si nepamtuju odeharaval se u nas doma moho to byt i OOBE ale na vistup z tela si nevzpominam a ke konci to bylo určite LD.Napřed sem jen chodil po byte vydel sem jak mama spi.../bylo tam par nesrovnalosti/
Nakonec sem nejak vyletel z okna a lital po okoly ale ten let byl nejkej hodne divnej jako bych ho řidil jen z časti.

sny-cesta lesem-projiždel sem z mamnou na kole nekde lesem byla tam krasna priroda ,zabočily ssme z hlavni cetsty a jeli po male lesni nakonec sme jeli korytem potoka.Jeste sem si zvedal sedlo na kole prtože se mi blbe jelo.Jak sme jeli tim potokem tak to slo docela obtižne bylo tam tak 10 cm vody.Nakonec sme se potopily nekdo uprostred vykopal tak 2m diru ale nebyly vydet bylo to zality vodou takže sme se potopili i z kolama....Vytahli sme kola,chozeni po lese,nasel sem najaky kristali nejspiš kremen,prohliželsem nejaky maliorganizmy ve vode...

-nejaka podivnost nejky pole cosi sem tam delal z partou lidi najednou sem obevili kosmickou lod byla zapadla pod hlinou.Ta lod byla nejspiš moje a snažil sem se to utajit.Najednou sem ucitil podivnej pocit v hlavě
jako kdybich se snažil poslat signál do minulosti a sam sebe varovat
ale scena se zmenila a nakonec to dopadlo jinak.Asi behem 2 sekund me to hodilo na obežnou drahu cestou sem mel rozmazany kraje videni možna cesta nejakym tunelem.Byl sem asi 20m od nejake vesmirne stanice.Najednou sem uvidel 2 nejky sondy/rakety a muslel sem je zničit.
Zpatky na zemi neko mu sem se omlouval že sem to sdriv nestih..

-magie-z tohohle si nic nepamatuju stal semnekde na kopci a vyvolalval nejke pradávné síly a citil sem jak do me proudi ohromná energie chvilisem ji videl v podobe blesku

-Loupež-informace ze serialu kriminalka miami na kterej sem hledel ale del byl trochu jinej dost zamotanej.

4.1 2007 3LD
Odehrali se v 1 nebo 2 REM bohužel do rana sem je zapomel a zbyli jen nepatrny utržky.Prište musim zapasat hned v noci to se sice udelal napsal sem si par poznámek ale bylo to falešny probuzeni Sad.Ta dleši pauza ve cvičine se dost projevila a bude asi nejakej čas trvat než se to znova rozjede.

LD1-kratkej

LD2-dlouhej a kvalitni jediny co si pamatuju je že sem letel nad krajinou a byl udivenej detajli byla to fakt nadkera prelital semnad nejakym lesem pak semi začali zoprazovat v prostozu zlute nazvi mest v okoli 3 sem sem si zapamatoval a v dalšim snu sem je hledal v počitači /z tech FF me asi svihne/
ted už si je bohužel nepamatuju.

LD3-kratkej zajimavej /kdybich si sakra vzpomel čim/

LD byli dost prekrity snama mel sem jich aspon 5

-asi 2 se tykali hry co ted hraju nebyli moc souvisli spiš jen utržky

-doma zavolal mi kamoš a bavili sme se pres mobil v tom zavolal i druhel pak se u me oběvil bavili sme se o nejake akci.Nakonec sme hrali na počálu.Z toho vznikl halši sen.

-PC hra napred tovypadalo jak nejky Age of emypyres vydel sem velkou mapu a na ni par modrejch baráčku zjistil sem že je to moje uzemi dojel sem nekde k hranicim a zacal stavet jednotky.Zjistil sem jak se zoomuje to me fakt nadchlo napred sem videl jen barázčky ale slo to približit tak že semvidel každej detajl .Nakonec sem se približil vibral jdnotku a sel do boje obsazoval sem nejakou vež tady už sem byl jeden z vojáku....

-v uncovicich u babičky,počitač,bratránci.....

12.1 2007 LD a sny


Hodne dlouhej sen z nekolika časti a v tom kratka lucidita bohuželsem o ni zas prišel.

Dnešni sny byli hodne o cestovani 1 byl nejkej pěsi vylet byl to hodne dlouhej sen a kavlita dobrá mel nkolik casti v posledni sme meli jit na valk do asi 15 km vzadalenho mesta.Myslim že tento i daši vylet sem ses ze sunnym.


Dalši sen byl o hodne zmatenejsi melmnoho časi kteri jen častečne navazovali začalo to najakkou podivnoti byl semnekde jeste z par limi a začali se tit divny veci časoprostorovi anomali najedniu nekdo zestárl nebo omláld stráta vzpominek...jednou kohosi zestárla jen pulka.Nasedl sem do nejkyho vytrnulku a rozhodl sem se že se pokusim sehnat pomoc vyletel sem tak 200m a videl sem zajimavy jevy vypadalo to jak bubliny ktei se rozšiřovali nad krajinou a pak se obevili i tornáda....Prolital sem nad nejakmy zničm mestem....Pristal sem u nejke resaurace nebo co mel sem tam nejyk znami muj vrtlulnik se nejka rozpad a zmenšil /bylo to hoden divny vlezl by se do krabičky od zálalek/ Zjistil sem že sem prej uletel 400km.Chvilku sem tam byl a pak sem se dal na dalši cestu....
Nekdo me honil a sanžil se me zabit vytal na me zbran parkrat se povedlo utict ale pak sem se naštaval a rozbehl sem se proti nemu z velkym kamenem /sutrem proti 9 Laughing/ povedlo se mi ho trefit drukesutrak mu i trohu upližil a začal zdrhat fakt zajimava situace ja kamen v ruce a on 9 a zdrhal prede mnou.Pak mu to asi došlo a 3x me strelil do hlavy bylo to dost zbiska kupodivu mi nic nebylo až na pisteni v ušich a chvilku sem nic nevidel...Sebral sm zbran a odjiždel pryč.Dalši čast vylet jel sem nejspiš že suunym nekam na kole meli sme byt nekde ve Franciji nebo co mel to byt dlouhej vylet po delši dobe sme dorazili do nejake restaurace a dali si jidlo tam mi došlo že je to LD vzpomel sem si na predchozi časti.Ale toho že je to LD semneviužil jen sem to rekl sunnymu kterejsedel na druhe strane stolu a jako by nic sem jedl dal jen sem si materialioval dalši porci.Prišel cisnik zaplatili sme platili sme njekejma stravenkama.Jeste sem se ho zeptali jestli sou v okoli nejaky zajimavy mista pred chvili sme slišli jak se nkdo bavi o nejkym 25m vodopadu ale rekl nam že je to nekde n truhim konci země.Sedli sme na kola a pokracovali dal pak v tom trochu chaos moc zmne porstredi najednou sem byl u toho vodopadu vypadal fatk krrásne pobliž byly i nejky domky /kruhove pudoris a slameny/ bohužel sunny tam nebyl tak sem se zas nejak vratil.Chtel sem se mrknout do Pařiže jeste byl nejkej problem z kolama sotavali semje pres nejkou vodu a byli sem ve meste byli tam krasny viškovy budovy ale neco nesedelo napisi byli nemecky.No možna to bude tim že me pred chvilkou napdalo podivat se do rakouska na hory Laughing


jeste jeden kousek ze snu ten nebyl moc prijemnej byl nad nejkym jezerem a videlsem letet raketu snažl sem se ji nejka odklonit ale nepovedlo se a bouchla pak sem byl na ulici ve meste nad kterim bochla ta raketa a neco na me zacalo padat naprd v pohode ale pak me to začalorozežirat to nebylo moc projemny

17.1 2006 LD

Tak knečne zas po dlouhe dobe LD včeka mi to uteklo jen o kouse ve snu sem tam nasel 25 korunou minci bylo mi to divny ale do ld me to nehodilo.

Mam trošku chost jak v tom dnesnim snu šli časti za sebou a kde to vlastne začalo.
Z nejakyho duvodu kterej si už nepamatuju sem šel ven svě vypadlo realne a jen sem se procházel potkal sem nejakou ženskou ze psem ..
postupne sem si začal všimat zvaštnich veci jako že venki kvetlikvetiny ale meinima byli žarovyk takovy ty vanočni svtici retezi.A nad jednou byl zvalštni tvožila neco jako hologram už nevim jak presne vipadal zkusil sem pres nej projet a byl to fat jen obraz ve vzduchu snažil sem se zjistit co ho produkuje byla to normalni mal žarovička.Dokonce me napadlo že bych ji moh ukrast ale to sem si rozmislel.Pokračoval sem v procházeni najednou sem slišel televizi asi odnekud z baraku a kus tal meli odtahlo okno tak sem mel i obraz.Chvili sem se dival a pak sem šel dom že treba zkusim LD ale prd barákem mi to začalo docházet ten holagram ,televize ktera by musela mi tak 10m abych ji z tak velke dalky moch sledovat a par dalšich maličkosti.Takžer už sem mel podeždřeni ted ho jeste dokázat zkusil sem telekinezi ale nešla chtelo topar pokusu a pak se mi povedlo neco maliho zvednout ale bylo jen par vterin z vipetim všech sil byli tam dalši lidi a snažil sem se predvest.Prostredi se zmenilo a jak sem sem prochazel dal takbylo v kazde časti jiny ročni obdoby.U baraku byla zima a telekinezi se mi povedlo zvednout malinkou sne´houvou kouli.rek sem si že bych moh zkusit firebal ale rozmislel sem si to že bych mohl nekomu ubližit a hazael sem jen snehovi koule.Jak sem sel dal tak sem chazel nejky boruvky nebo co to už sem byl v jarni oblasti.V letni sem hazel neco podobynho ale vetši vbyli to nejaky modro černy ulicky tak 2 cm velky adali se jist.Nechal sem se vice men unašet snem stejnak se toho moc delat nedalo.Nejzajimavejsi bylo probuzeni mel sem myslneku a ted všechno zapomeneš to se nastesti nestalo ale mel sem fakt pocit jako by me nekdo mazal pamět bylo to hodne divny hodne silnaaktivita čaker divnej posit v hlave..probudil sem se doma v posteli a pocit zustával a nechtel slábnout -/jak sem pozdeji zjistil stale to byl sen/
nakonec se mi to povedlo nejak uklidnit ale otravovalo me hrajici radio pořad neslo nejak vipnout myslel sem si že to byla asi ta televize z LD že semi to tam promitlo no nakonec prisla mam protože radio se jeste zesilolo jak semse to snazil vypnou a vypla to musel se to vytahnout ze zavkuky ale ta byla za posteli....pak to jeste chvili neky pokračovalo.


SEN:Dalši sen pomerne dlouhej začalo to nejkou cestou na kole asi z tatou ale postupne se to totalne zmneilo-lezeni dolu z velkyho zrazu museli sme se zkrčity byli tak draty visokyho napesi ,lezeni po nejakym kmeni stromu dolu k vode napred tam nic nebylo pakse tam obevila nejky mala pláž pak neajkej parak byla to nejka podivna skola tam se ztarvila si pul hodky.....

19.1 2007 2LD

LD1
Byl sem doma nejka mi došlo že tu neci nehraje udelal sem par testu a pak skočil z okna to ostatni dost prekvpilo Laughing .Pak sem chvili lital nad panelákem a vratil se dolu ,pak sem letel z nejkym klukem tak 8 let mel sem pocit že je to muj sen nebo co a leteli sme až do mraku pak sme zas vratili a on trochu spadl nebo co a neco se mu stalo tak sem ho šel uzdravit dal sem nad nej ruky a višla z nich záze a ulišel sem jakejsi zvuk bylo to jak v nejkym filmu takovy jemny zvoneni.Pak sem jeste nejak zmneil podobu a snažil sem se vytvořit zrcadlo ale moc to neslo nakonec sem se videl v nejakym okně....

LD2
Telekineze-vic si toho nepamatuju

a pak jeste spousty zajimavejch snu

21.1 2007 LD

26.1 2007 LD

Prvni pulku Ld si nepamatuju totalni okno ...mel sem chvili čas tak sem šel k jakesi zdi a sanžil se vytvoři komunikačni okno nebo portal ale nešlo to pak sem zkousel teleikenzi to se povedlo ale mel sem alou silu zved sem jen tak pul kila.Jak sem si hral z tou telekinazi tak se zmneilo prostredi chtel sem se tam vratit ale nepovedlo se /byla to tačas snu z ktere mam okno/.Pak sem se na okamžik probudil ale povedlo se mi vratit prostredi se zas trošku zmenilo rek sem si že se proletim že sem už dlouho nelital letel sem asi pul metru nad nejakou silnici jeli tam auta nejky sportáky snažil sem byt rychlejši to se i povedelo letel sem tak 200Km/h a citil sem docela silnej odpor vzduchu pak sem jeste pridal abych se doatal red jedno auto ale nevybrals sem prudkou zatačku pak sem ctel letet vic nahoru ale tak po 15 vteřinach me zbudily rodiče kteri se vede o necem bavily . Sad


Rano sem mel docela zajimyv sny moc si z toho sice nepamatuju ale aspon neco v jednom sem byl nekde n horach myslim že to meli byt Jeseniky a ze sunnym sme leozi na nejkaou horu už bylo dota pozde a rozhodovyi sme se jstli tam jit nakonec že jo že už je posledni den a už nebude kdy a že nebude vadit když se vratime večer.Museli sme byt dost vysohoprochzeli sme mlhou ,byl to mrak kterej zrovna precházel pres tu horu na pak sme pokracovali dal na vrchol rostal tam vysoka trava nebo co a byla v ni vyslapana cestička,bal tam krasnej vyhled.

Dalši sen z toho jen par utržku bylo to hoden podivny otvitral sem nejakej portal nebo co a recitoval u toho matry citil sem energijiía dokonce idel nejaky jeji prody neko ho sem posal pro knihu aby našel presny zaklinadlo pak sem zkousel magickou hul mezi tou branou mela ovalnej tvar a asi 40 cm a vrcholem me hole začali litat mali blesky .Pozdeli sem zkusel i mou druhou hul tu vetši ale to dopalo dost špatne nekomu sem ukazoval ten proud energie ted byl mnohem vyraznejši a tu hul to tahlo dovnitř daal se udržet ale pak sem ji tam stršil hloubeji a vcucloji to.....Pak nejky podivnosti asi sse neco dostalo zkrz branu a podeslo spa ketrej na me pak mnuvil pak to jeste chvili nejka pokračovalo

28.1 2007 LD a spousty snu

LD- vedel sem sice že sem ve snu ale mel sem falešny vzpominky a myslel sem si že moje telo spi jinde.Pamatuju si jen konec z nekym sem se bavil a pak sem mu ukázal telekinezi zvedl semji nejkou knižku a pritahl ji k sobe
opak sem zkusil materializaci a vyrobyl nejky jidlo nejkje strudl nebo co pak sem vyrobyl jeste najyky čokoladovy tyčinky celou radu ale postupne byli čim dal menši jako by i ubivala sila.Nabidl sem kamošovy...

Sny dnes jich bylo fakt hodne bohužel pamet moc nespolupracuje:

Jeden byl dost zajimavej mela to byt svadba kamoše byli sme na malorce a sli v nejkym pruvodu pres mesto v tom pruvodu všeci tancovali .

31.1 2007 3LD

LD byli
hned za sebou byl to vice vrstvejsen měl i 4 čast ale tam už semsito neuvědomil už sem neměl takjasnou mysl a taky sem to nečekal.
1 LD bylone nejdelši nemel sem tam žadny zvláštni scholpnosti jen sem chodil městem...zajimavej bylkonec byl hodne rychlej během asi 3 vteřin ani sem nestačil zareagovat najednou zmizel obraz bylo to neco jak když se vipina stra telenice aobraz se umneši do jednoho bodu. Znova sem bylvemeste do par vteřin sem si touvedomil a bysemv dalšim LD trval odhadem tak 4 min. Jensem zas chvili sel po meste a pak vyletěl na nejakej panelak.dalši probuzeni -zas mesto tentokrat mi to trvalo trochu dyl a nakonec sem se ujistil testem z hodinama.Ten bylnejkratši asi 2-3 min.Dalši probuzeni zas nejaka ulice ale tentokrat už mi tonedošlo a pobvažoval sem toza realitu měl sem tam nejakej pristroj a ten mi nahlasil že sem měl LD v delce hodina anejkay minuty a k tomujeste nejky body myslim že 30.Pak sem sem se z nekym naulicibavil o LD a o tom programu.

3.2.2007 LD ,vibrace

4.2.2007 LD

5.2.2007 LD

13.2.2007 LD

17.2.2007 LD

22.2.2007 LD
-letani,procházeni zdi

23.2.2007 LD 4
Dneska toho bylo opravdu hodne bohužel jak v posledni dobe nepišu denik
tak z pameti je to hodne spatny /rano nebyl čas/.Tech Ld bylo možna i vic
ale luciditu sem vetšinou stratil myslelo my to sice dal pomerne normálne a mohl sem sen ovládat ale už sem si nebyl vědom toho že je to sen.

LD1
-Docela divnej lucidita jen par vteřin začalo to nejkou prestrelkou vypadalo to skoro jak z nejake PC hry byl sem za nejkou krabici a strailel policajty co vylzaly z poza rohu chodil y vždy tak po 4 sejmul sem asi 5 skupinek a bylo mi diny že chdi porát dalši tak sem jim šel naproti došel sem na nejkaky parkovište/stavenište a uvidel vrtulnik jak znej salanuji.
Tak sem ho sundal.Dostal sem se na chvili do Ld nekam sem letel pak mam chvli okno pamatuju si jak sem byl na nejkym stozaru nebo co tak aspon 100m nad zemi byl sem tam jeste z bratránkem chtel dolu ale už sem nemel luciditu a nejka se mi nechtelo skočit snažil sem se tleportovat ale delal sem to blbe zavřel sem oci a snažil se penest ale po chvili me to probudilo -dalo se to čekat /skoda že sem ztratil tu luciditu/.

LD2
Dost čatsy zmeny deje začatek z pozdejšim delem moc nesouvisel byl sem v nejkymkmeni nebo coa chteli sme se steovat prodi proudu řeky presli sem řeku a potkali duhej kmen malem došlo k boji nakonec sem bojoval z jejich šamamnem no spis sme se nvzájem predvádeli.Hodil po me nejkej malej fire ball tak sem po e hodil vetši nebo sem mu je odrážel telekinezi hodil po i nejkej nuž nebo co ten sem bez problemu chtil do kuky.O kus dal probyhal jeste nejkej dej ale densem nesledoval.Pri tehle presterel ce sem tak použival i silnejsi veci neco jako velkej vybuch al hodil sem to tak kilometr nekam bokem jen na ukázku tak sem k nemu naházel nejkam plameny a nutil ho k ustupu stal na tak 10m vyskokym sklanatym svahu napred nekde v pulce a postupne sem ho vytlačil až navrch.Jeden z jeho fiere ballu zapalil omylem vesnici tak sem jim šel pomoct .Naprred sem udelal jen malej dešticek z ruk a pomalu sem ten ohen hasil ale pak sem si všim že hoři i jinde kdesi 200m dal bylo mi docela divny jak to tam mohlo chitnout azjitil sem že tohle haseni asi stracit nebude bratil sem oči k obloze natahl ruce a zakřičel nejky zaklinadlo na najednou se spustil docela silnej liják a ohen bez problemu uhasil....Pak to jese nejak pokračovalo.

LD3 Možna pred nimy byl jeste jeden tuhle čast mam zmatenou bylo tam moc zmen mist takže jen druhou čast jel sem z nejakou holkou autobusem znali sme se a ja sem ji dobrovázel na zastavce se se mnou rozloučila a ja začal premislet ka se dostanu domu byl sem nejkde v Bratislave nebo co
jeste mi predtim rikala kde je nraži a tak ale už byl večer a mel sem strarosti jestlineco pojede.Došel sem na zastavku ale byla zavřena pak sem ujistil že ma jit o kousek jinam ale došlo mi že je to LD chtel sem proskočit oknem a letel ven oknem sem sice neprošl rozbylo se ale i tak dobry venkubohužel už byla tma to delalo problem brotože se začalla zhoršovat kvalita snu aspon sem se dostal na trochu svetlejši misto snažil sem se na oblohu hodit slunko ale neslo to povedelo se mi tam pridat aorát paár hvezd a udelat ohnostroj nekde v pruběhu se ke me pridal kamoš ..
sen ztratil stabilitu.....dalši čast



LD4
Byl hned po predchozim v podste to byla jen dalši snova uroven že je to ld mi došlo temeř hned prostredi bylo sice visoce stabilni a realny ale všiml sem si jede nestovnalosti jakyhos neonovyho napisu kterej byl na mite ke nemel co delat.Došli sme k nejakejm barakum a napdlo me zmenit prostredi zkusi l sem metodu dveři chtel sem nekam k moři na pláž prvni pokus me hdil kamši dovnitřbaráku byl tam nejakej bazén..Druhej pokus už nás hodil na krasnou tropickou pláž plnou hezkejch ženskejch
Laughing Tak sem si zaplaval kamoš pak rikal že už musi jit /možna to byl sunny/ jesli to byl klin sem nezjištoval pak zmizel obevil se znova si po 5 min.Zatim sem si to užival na pláži.

25.2 2007 2LD

Chyvilku sem vahal jesli to jako LD zařadit bylo to docela zajimavy vědel sem že sem ve snu ale za realitu sem považoval neco jinyho jetse se to taky zomplikovalo tim že sen mel asi 3 urovne a asi 5 se zmenilo misto.


LD1
Všechno to začalo obyjnym snem byl sem nekde u moře napred pohled z vody na pláž a vybiryli sme nejkym misto pak už na břehu v nejke pulčovne lodek vytahl sem z kapli nejky penize bylo to divny meli to byt koruny ale vybral sem z nich jednu minci byla hoden veliká tak 5cm a 1,5cm tlustá chvili sem na to hledel a prislo mi to docela divny ale do Ld me to nedostalo .Koupil sem nejkej listek chvili jim tam na obrazovce počitace litali nejky čisla nejakej převod měny nebo co.Ješte sem se zbavil z prodavřem řikal že tam maj nejakjej kovovej odpad a jestli to nechcem a neco ze zběrem rikal sem že mam zajem jen o hlinikovy trubky /naražka na dnesni problemy ze stavbou flotačniho tanku cvhybi material/.Pucil sem 2 nafukovaci lehátka jesto tam ukázalo čas 5 hodin pro sebe a pro kamoše problem byl že byli vyfoukli tak sme začali nafukovat byli sem už ve vode a mola asi atk 4m od nas sem si všiml komresoru tak seme tam plavali na tech jen trošku nafouklech lehátkách ale nakonec sem kompresor nepoužil byl na elektriku a to zapojeni nevypadalo zrovna bezpečne jeste sem si delal srandu že takhle hrozne bych to nezapojil ani ja a to je co řict.Nakonec sme to nejk nafoukli jen pusou a kamsi na lehátku plavali....Zmena mista pohled na nejkej utes
pohled byl tak ze 150m z vrchu smerem z moře.Najednou sem nejkej vybuch a z toho utesu stala tvář pak dalši a zmenila se na jinou vypadalo to podobne jak jak ta skala z tvařemi americkejch prezidentu pak to nakonec jaksi spadlo a byli tam 2 menši...Nejakej rozhovor o vybušninách nebo co...Dalši zmena sceny tentokrat sem byl v jeskyni nejspiš nekde v tom udtesu na kterej sem predtim hledel .Pak mam chvilku kno mžna tam byl nejakej souoj prohližel sem si nejkou knižku a chtel sem si ji vzit sebou
prisla skupinka nejkjech lidi dostal ..prohližel sem dalši knižky chtel sem si je vzi ale dostalo me to nejak do LD a došlo mi že do bdeliho stavu je asi nedostanu a tu hromadu prečistna miste asi taky nestuhnu.Trochu sem stabilizoval sen tim že sem se podival na ruce a třel jima o sebe a opakoval sem si že sem ve snu. chvilku to nejak pokračovalo dostal sem nejak myslenku na sex....cenzura Laughing ..ne delam si strandu k ničemu nedošlo jen sem sem zmenil jakkhyso chlapa na ženskou ale zmenil se na zpátek než sem k nemu došel takže bylo po strande pak me napdalo co takle se zmenit v žensku začal sem se menit ale sen stratil stabilitu a hodilo me to do dalši časti.

LD2
Tady v tom ma moc zmatek mista semoc rychle menily mel sem asi 3 tam asi useky lucidity ale bylo to divny porad to bylo neco mezi LD a snem kterej sem ovládal a obyč snem. Proste dost chaoticky za realitu sem pokládal jinou snovou urovnen chvilku zas tuhle realitu.
Nekde vednku na ulici uvedomil sem si že sem v LD po chvilce me to nekkm hodilo nejkj chram plnej čarodejek byla to nejkak jejich škola v boduucnosti nebo co..Nejaky jejich divadelni predstaveni falešn aopona a par dalšich triku to me hodilo zas do LD hral sem ze zastavovanim času a telekineri vyhodil sem do vzduchu papirky tkovy mali jak sou na poznamky a stopnl čas .Zkoušel sem zastavit čas jen u nekterejch a telekinezi ovládat vic nezavisle na sobě.Probuzeni do dalši urovne z nekymsem se bavil
z nejkou ženou chtela vedet neco o svim muži šel sem spat nebo meditovat a opkoval sem jeho jmeno a zmněřil sem se na to co prave delá hodilome to nekam probyhala tam automobilova honička a střelba mislim že toho jejiho muže postřelili.Snažil sem se najk zashnout ale byl sem tam jen jako pozorovatel.Zas sem se njk vratil a šel seem ji řict co sem videl ale jeste sem ji varoval že se ji to asi nebude libit o tehle časti života sviho muže nemela poněti....

Bylo to moc dopleteny časti sunu a LD v sobě ale zaujalo me to sledovani jejihomuže musim zkusit v LD se takle na nekoho zameřit co to udela třeba me to hodi do AC nebo se třeba predenou vysune velkoplošna obrazovaka Laughing

3.3.2007 LD

5.3.2007 LD

8.3.2007 LD

10.3.2007 3LD

Takkončne sobota a pořadne sem se vispal hned se to projevilo mel sem 3 LD bohužel bdelost dost kolisala premejšlelo mi to docela mormalne akrat sem stracel vědomi o tom že je to sen jinak sem ho dal ovaladal.Posledni LD byl fakt hodne dlouhej snad hodinu bohužel vedomiže je to sen sem moc dlouho neudržel ale i tak to stalo za to.

Stihl sem toho docela dost litani,telekineze,firebally,procházeni zdi,neco z počitacem skoušel sem tam nacist nejakej obrazek dokonce se povedlo.

v jednom LD sem maloval ale to bylo v te časti jak už sem stratil luciditu.
Bylo toho fakt hodne setkani ze tridou ,nekde venku procházka prirodou
bohužel pamet moc neslouři jak neni čas zapisovat tak je to z pameti hodne spatny. Sad
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

18.3 2007 LD
Hodne dlouhy jediny co me štvalo že se scopnostma to bylo horši a ře sem si nezpomel co sem chtěl vyzkoušet.Začalo to nejakym snem pak sem si to nerjka uvědomil a dostal se do LD řek sem si že se trochu proletim bohužel to šlo dot težko ale nakonec se povedlo a namiřil sem si do mraku byla tam zrovna mala trhlina kudma prosvitalo slunce .K mrkum sem nedoletel blbě se nabirala viška ale i tak ten rozhled byl krásnej podemnou byla krajina plná jezer a řek.Zkusil sem neco jako zrychlenej prenos ale povedlo se jen častečne udelal sem to tak že sem se zameřil na jeden bod v dálce a ten jako by me přitáhnul ale pak me to zas vrátil asi do pulky cesty.Rozhodl sem se pristát skončil sem v nejake řece a trochu sem si zaplaval.Si tak plavu a najednou si všimnu za mnou krokodyl a pak dalši.Chvilku sem z toho byl nervozni mel sem malo energie takže bych asi nemel žadny superschopnosti a bolest v LD byva nekdy až moc realna.Ale nakonec sem to bral z klidem že si s tim nejak poradim Laughing skončilo to tak že sem jel na krokodilovy docela sranda plaval dost rychle.Nekam sem zas letel a pristal u nejkyho mesta zkusel sem udelat portal ale nedařilose neko sem potkal pak sem proskočil zdi byla nejak tlusta tak aspon 5m a hodilo me to do uplne jinyho prostredi nejka mistnost a pak sem hral counter strike bylo to divny bylo to jako bych to hral na PC a zaroven byl i Přimo tam .Jak sem vnimal tu hru tak to byl jen obraz a zvuk zadny pocity těla což je možna trochu škoda mel sem tam nejakou rychlopanou brokovnici....


24.3 2007
Tak dnes to byl pořadnej masakr začalo to včera šel sem cvičit AC pustil sem si k tomu nejkou tu hudbu uvoluju se ani ne 5 min a najednou vypadla elektrika v celim měste.Cvičeni sem preušil asi po 10 min nahodili elektriku ale pak už sem šel spat.Vzbudil sem se nekyy v noci (bohužel nemužu vyloučit že nasledujici dej se neodehral jen ve snu ale tak na 90% to byla realita, jistotu nemam proto že sem nevstával z postele pred tim sem spal a po tom taky jete tam v dalšim spanku byli nejky falešny probuzeni.)Tak ted k vlastnimu zažitku začalo to pomezne nevine uslišel sem to znamy lupnuti kteri ume doprovazi nahlou změnu vědomi byl sem hodne uvolneněl zkousel sem jeste uvolneni prohlouit asi sem i trochu hybal astalnim tělem,možná to lupnuti byl navrat z Ac težko řict nebo mi je něco zvišilo vědomi.Opustit telo se mi nepovedlo a myslm že sem otočil na druhej bok pak ma chvili okno možna sem na chvili usnul ..dalši probuzeni citil sem se dot uvolneně a vypadalo do dost slibně zhluboka sem dychal a zvišovalo to uvolneni ale Ac jeste neslo.Nevim proč ale pak sem to zkoušel z otevřenejma očima (možna to bylo videni pres vička ale spis ne proto že sem pak oči zaviral).Kupodivu uvolnovan šlo docela dobře i z otevřenejma očima tak sem pokračoval řek sem že by to mohlo byt hodne zajimavy takle vsoupit do AC pak to trochu zesláblo ale povedlo se mi to zas zesilit a najednouu
Shocked uvidel sem postavu prosla mim pohledem videl sem ji jen velmi kratce spiš koutkem oka pak mi zmizela z pohledu nekam k mim noham.
Težko popsat jak vypadala pohled byl moc krátkej ale asi by se dalo zastečne popsat jako stin postavy kterej byl 3D.Prvni reakce samozdřejme leknuti tak to bylo asi 5s pak už sem nad tim zacal premejšlet hned sem si hodil štit a predstavil si bili světlo.A začal sem se ptat myslenkama te bytosti co je zač ale neodpovědela.Když sem se uvolnoval slo tohodne rychle možna by se i AC povedlo ale radši sem se do toho nepouštel (ted mi to pripada skoda mel sem to zkusit).Co to bylo za bytost nevim mohlo to byt cokoliv treba nejkaj cestovatel tak přiznejte se kdo se stavil Laughing .Negativny umisli to nejspiš nemelo spiš mi pripada že mi to chtelo pomoct
uvolnovani slo rychlejš třeba me to chtelo vytáhnout do AC.V tu chvili se mi to moc ryskovat nechtelo moje koncentrace a vizualizace posledni dobou stoji za *** a proto sem nechtel moc ryskovat nejkej souboj
precejen v tele pod stitem sem byl v bezpeči.Sem zvedavej co bude dal večer hodmporadnej stit a uvidime jestli se neco oběvi nebo že bychse tu bytost pokusil zavolat samozdřejme pod podminkou že nema negativni umysli.

4.4 2007 2LD,vibrace


nekdy v noci sem se probudil a najednou nahla zmena vědomi a začali vybrace nebyli sice nijak extra sily ale byli jakysi divny.Telo bylo uvolneny tak sem se z nej snažil dostat povedlo se mi dosat ven ruce a z časi nohy ale byli jen tak 5 cm od tela a pak se zas vratily mou pozornost tptiž upoutala zvlaštni věc viděl sem byli světlo.Divny na tom bylo že to vypadalo jak kdybi na me nekdo svitil žarovkou proste roptyleny svetlo na vyčkách akorat bylo bíli.nejak sem se na to zamerila skousel sem otevřit oci ale stala se podivnost videl sem svoje řasi a jak se trosicku hejbou vydel sem je dost detajlne a zanima zas jen to rozptyleny světlo.Vypada to tak že sem videl pres vyčka ale blbe sem "zaostril" a videl sem jen řasi veci dal se asi tak rozmazali že sem si jich ani nevšim (strop neni moc vyraznej)

LD 1-nemoh sem nic delat ani telekinezi dost me to stvalo protože to bylo 1 LD asi po 3 tejdnech

LD 2 -v tom si to vynahradil a zkousel frebally a podobny veci na to sem chtel v LD delat sem zas zapoměl Sad

11.4 2007
Dalsi podivnost zbudil sem se ze snu a ucitil sem dotek na boku ptom takovej zvaštni pocit jao by se mi o kosek pokli vnitřni organy tako jemny cuknuti a pak sem ucitil teplo v miste kede sem citil ten dotek to peplo sem tam citil asi pul minuty bylo tp na boku v rovine s e srdcem.Kdo nebo co to bylo nevim zkousel sem se zeptat v myselnkách ale odpoved zadna chtel sem se zpetat i nahlas ale nechtel sem zbudit rodiče asi bi se blbe visvetlovalo z kym se to bavim.Pak sem i vstal a šel se mrknout oli je hodin bylo nejk 5:14 mam jitotu že to byla realita trošku sok byl v tom že v tom snu sem bojoval proti nejakej 2 bytostem nejky stiny bylo v nejke strasi verzi miho pokoje jika nabytek pak se probudim a neco na me chytne.Nic negativniho sem necitil ta enrgie/telo co sem citil v mite toho doteku byla docela prijema.Hodil sem stit zkusil komunikaci mrknul na hodiny a šel sem dal spat.

21.4 2007 LD2

23.4 2007 LD

24.4 2007 LD

25.4 2007 LD
Posledni dobou je to fakt špatny nejky LD sice mam ale nic si z nich nepamatuju rano si akorat vzponenu že nejaky LD balo a podaři se vybavit par zablesku.Proste bez deniku to nejde.

LD
Byl sem doma narazil sem na naejakou menši nesrovanalost a udělal test reality napred vipadalo vse normalne ale pak sem si všiml pri divani na dlane že mam nejak divne palec byl jak zlomenej pak sem to prohlidl pořadne a už sem jistotu že to realita neni dostal sem se do LD zkusil sem litat moc to sice nešlo ale aspon něco....Proletel semstropem o patro viš neco sem tam delam už nenim co a sen po chvili skončil pak se mi tam jeste na chvili povedlo vratit.

sny:
Nejaky cestovani lyžoval sem nekde v japonsku potom cesta na nejake nadraži naopred vipadalo jako uplen mali ale pak sem jel jeste z nejkejma lidma vitahem ale asi sem nastoupil do spatnyho a pka hledal svou skupinu to už sem byl na velkym nadraži plnym obrazovek....

Cestovani nekde po meste jizda tramvaji nemel sem listek,škola psal sem nejakej test nejspiš maturita nebo co pak z toho vyplinulo že to bylo neco jako druha maturita nejky preskoušeni na dalši stupen ? nejak sem to splnil byl sem doma z par spolužakama a ptal sem s jich jestli to puem nekam oslavit....Ve skole v labinach šel sem navštivit mistrovou chvili sem se s ni bavil že ted delam rekvalifikaci...

27.4 2007
Večer zkoušl zas po dlouhé době pořadně sugesci a docela to pomohlo pamět se trochu zlepšila po probuzeni sem si pamatoval mnohem víc detajlů bohužel moc z nich už nezůstalo.

SNY:

1 U kamoše doma bojovali sme spolu byl to spíš přatelskej zápas nejzajimavejši na tom bylo že sme se v pruběhu boje měnily na různy zvířata škoda že si z té části moc nepamatuju pak byl zas chvili normali boj zkoušeli sme ruzny chvaty něco jako karate ale pohyby bili dost pomalý.Pak zas proměny mu to nějk nevišlo a proměnil se včelu Laughing a nejk se nmohl vratit zpatky pak mi tam najk probleskl obraz z ulem a v nem mrtvy včely.
Letěl ke kvítku a chtěl se napit pylu ale už bylo nejky uschly nebo co šli sme ke mě dom a tam si sedl na kvitko a napil se komunikovaly sem spolu telepaticky.Pak prišla sestra on byl vedle v pokoji a asi se mu povedlo nejak znovu vrátit a byl znej zas člověk oběvil se tam jen v trenkách a ségra se ptala kde se tam vzal.

Proste zas chaos,asi se tam michalo vic veci do sebe prvni vec na kterou sem dnes na internetu narazil byl tenhle članek http://www.osel.cz/index.php?clanek=2612 to by vysvětlovalo tu včelu a ten obraz co sem na chvýli viděl.

2.doma něco sme řešily z kámošem pak něco z radiaci mel sem nejakej přivesek co byl radioktivni nechtel mi veřit tak sem to pak měril geigrovim počitačem pak sme to šli někam zahodit nebo co.

Ten přivěsek byl ze seriálu house a možna to mělo i něco spolpečnyho z temlinem

3. něco z cestou do unčovic a stavbou floatačniho tanku bylo to kratky nic si z toho nevybavuju

4.Dloouhej sen ani nevim jak přesně začal pamatuju si od časti kdy sem byl jěste z někym v lese a něco jsme stavěli ráno sem ješte vědel co ohybaly sme stromi a z kusu dřeva něco skládaly.Sli sem lesem a dorazilyy k nejkymu rozpadlymu baráku vešli sem dovnitř a pomalu ho procházeli vybavovaly se mi nejaky vzponinky a ptal sem se kamoše jestli tam nebl nejkej požar řek že jo a dorazili sme do nejake spalene mistnosti
/falešny vzpominky v tom snu sem mel pocit že sou někdy z rannyhou dětstvy/.Byli sme v 1 parte z ona sme videli rozbitej sklednik za nim kousek mista a nejky stromi pak tam bil utes dolu .Dole u tech stromu šli sem za ne bylo tam nejky jezero šli sme po břehu po uske cestičce kamoš tam hodil siru možna cigaretu a trava začala hořet řek sem co blbne a začal sem to hasit ale moc tonešlo nakonec se povedlo ale jak semdupal tu hlinu tak me napdali mraveni bylo jich tam strašnemoc a velci asi sem ji rozšlapl mavenište.Nakonec sem se sz toho nejk dotali a prošli houstinou asi 5m a dostali se na cestu.Menši zmena snu no spiš nahrati nove varky falešnejch vzpominek.Neco z ekologiji a jak to tam nekdo zničil došli sem ke kolejim a ja nadaval na nejkyho chlapka a jeho společnost že tam zničily prirodni rezervaci kvuli tem kolejima že je stave jeste nejak aby ušetřil a dela to schvalně pres tu chraněnou oblast.Sli sme po holejich a došli k silnici prijelo tam auto a z neho vistoupil chlapek byl to majitel te společnosti /vipadal jako mladej Lex Lutor ze smallville/.Nečim sem ho podnul a pak mu lal par ran pesi a řek mu že jsme spolu jeste neskončily nebo tak něco.Dalši znema snu tentokrat viraznejši ten lex se začal menit jako by zestárl a nejesnou mel super schopnosti vipadl mi najednou brazek magneta z X-men pak začal souboj byla tam i nejak holka a jai chranil pak sem nekam letel a bojovali sme spolu presun na novi misto nekde v Pařiži dokonce sem zahlid eifelofku nekde na široke ulici byl to velkej boj na obou stanach balo tak 15 lidi a ruznejch potvor ze superchopnostma ja sem mel velkou silu a z prstu sem srilel modrej laser zrovna prbyhal souboj.Nekdo do me vrazil a ja sem laserem zabil nejkou holku ktre sedela u baru prestal sem bojovat ...
nejak sme se dohodli z protistranou na dočasnym miru.

večer sem si řikal že bych chtel zkusit laser tak se to ve snu asi projevilo ten magneto bude ai z videa na zoutube na kteri sem včera hledil nej se tam na pa s ukazal.Ohen možna lesni požary,ekologove tatry,ale nevim co znamenli ti mravenci

28.4 2007 2LD

LD1
Pamatuju si jen konec ale ten stal za to tak dobře sem se už několik měsicu neproletěl šlo to krasne lechce napred sem prolital jen par metru nad krajinou a pak sem to zvedl do visky a mvidel pod sebou jen mali polička řeky.Pak mě napadlo se podivat jestě víš zmenil sem směr přimo naoru a proletl mraky a pokračoval stálle ví pak sem virovnával postupne do vodorovné polohy je to tak lepši pokud letite přimo navch tak vas to muže snadno probudit kvuli strate zrakovejch věmu nějkyho zachytnyho bodu.Podival sem se znovuna zemi už sem byl opravdu vysoko a videl sem čast kontinentu chiku sem pokračoval v letu a pak se zozhodl že to zkusim až do vesmiru postupne sem nabíral rychlost a atmosféra řidla pomalu sem začinal vidět hvězdy a začinali byt čim dal jasnejší ale začal sem se postupne prbouzetmel sem namiřeno na měsic ale tam už sem nedoletěl.

LD2
Začatek si napamatujuz konece jen kousek byl sem v Olomouci v rioru a procházel obchodama a prohližel si zboži obchod se z druhe strany opravoval než sem stačil neco poradnyho udelat tak me mama probududila jak šla na balkon
Sad

SNY:
-sběr

-reaktor-nejkaky hodne sileny sci-fi hybi tam kousky hvězdné brány nejaci vojáci staveli sme nějakaej přistroj 2 skupina uvázla v podzemi pak probyhala záchráná mise a jeste neco z nakadahovym generátorem a kolik v nem maj jeste energie byl to asi pul hodinovej sen ale po nahlim probuzeni z nej moc nezustalo

-knihy,pláž,autobus -hodne zamotanej sen volne navazoval na minulej ale postupne se menilo prostredi na začatku sem jeste z nekym chtel vlist do chodby z krere sme zachránily druhou skupinu pro nejky dokumenty napred sem našl nejakej list papiru z chemickym vzorcem a pak dalšui bylo to takovy kraty z nejkejma informacema postupne se prostredi menilo a stal sem uprostred sidlište a preemnou 2 police z knihama jeste z tim kamošem sme je probirali abrali co by se nam mohlo hodit napred jennjeky papiry a pak knižky na tituli si už nevzpominam ale bylo tam dokonce i nejky feng shuej,Reiky... Přemejslei sme jak to odnyst byla toho poradny hromada nakonec sem to nejknarval do tašky....jizda autobusem nejk se vyboural...velká čast snu o ktere už nic nevim.....dalši jizda autobusem zas naboural tentokrat dost akčne dokonce se tocil v vzduchu
Laughing naštesti dopat byl docela lechkej vylezli sme ven bez zraneni na misto kam sme chteli jit to byli jeste tak 2 KM nad nami byla dalnice lezli sme k nic po svaku ale bylo tam strnište a zjistil sem že nemam boty ostatni taky nemeli a pichalo me to strašně do noh tak sem navrhl že to zkusime druhou stanou sli se mnou jeste asi 3 kamoši vylezli sem nahoru na dalnici a pokračovali dal po ni byla nejaka rozestavěna pak sem došli k udeku kde byl rozteklej asfalt ale našli me cetu vedle dalnice nedla uska cestička bylo to neco jako prečnivani panelu postupne se to dost menilo na nejkou panelovou cestu a vedle nas se oběvilo jezero a nekonec sme šli po jeho břehu z panelove cesty se z toho postupne stala pisečna plaž a končilo to tak že me si šli zaplavat hezky na pisečne plaži pred nama jezero na druhe strane hory na levo les a na pravo v dalce nejky menši mesto..zas me nekdo vzbudil Sad Sad Sad

30.4 2007 2LD

Při usínání sem ucítil náhlou změnu vědomy nebyl to moc velkej posun ale nastal asi během2 vteřin.Po chvilce sem ucítil nečí přitomnost a trochu tlak v hlavě kterej se zvětšoval už sem byl unavenej a neměl sem moc náladu to řešit vytáhl sem hůlku kterou sem včera udělal ješte sice není hotová ale aspon něco.Zamířil sem přes ni energij ia projel s tím pokoj pak už byl klid.

Z ld si toho moc nepamatuju jen par utžku to je to nahly vstáváni.Bdelost v Ld nic moc parkrat sem spadl zpatky do snu.

LD1
Někde před panelákem ješte tak 5 lidma všem bylo tak do 20 mel to byt nejakej magickej kroužek nebo tak něco zrovna sem se domlouvali kdy se budem scházet byl do docela problem nakonec sme se najak dohodly...
byli sme někde na balkone pod nani neco jako melké jezero a najednou se tam objevil tyranosaurus rek semneco jako že si ted viskoušime utok a všeci začali házet firebally ja sem hazel obouma rukama ale byli dost mali a neměli žadnej zantelnej učinek bylo to spiš na efekt pak sem delal i vetši nakonec sem zkoušel ledovy jak spadly do vody tak vyšplichla do maliho gejziru a pak zmrzla....

LD2
Bdělost téměř od začátku šel sem nějakou chodbou byl sem někde vypadalo jak nějky muzeum možná galerie někdo nás tam provázel všiml sem si výstavy drahejch kamenů a chtěl sem si jich pa vypujčit už sem byl v LD ale zatím sem se držel snu a čekal co bude dal ...odešel sem od zkupiny a šel sem si prohlídnout ty kameny vypdali fakt krasne třeba si metrovej ametyst...Začalo to byt nějaky divoký prostředí se začalo měnit nekam sem letel zkoušel sem rukou neco zapálit pak mi nekdo sebral schopnosti udela neco se zemi a najednou sem zjistil že nemám silu zkusil sem lítat ale neslo to byl sem stale v LD tak sem prremejšlel nad tim že že litat nemůžu protože si myslím že nemužu dal už sem to neřesil a šel sem se nekam projit.
_________________
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Napísať odpoveď