Meditácia v sne

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Meditácia v sne

Príspevok od používateľa sorer »

Dneska som mal taký malý LD. Bol som v škole na vécku s kamošom, a bolo tam veľa zrkadiel. Keď som sa do jedného pozrel, hneď som sa uvedomil. Kamoš najprv do mňa drgal, a ja som mu to vrátil, ale potom som si povedal že je to len sen a prestal som naňho myslieť. Povedal som si, že vyskúšam meditáciu v sne. Sadol som si do pozície alá Budha a začal meditovať. Sen sa stratil a ja som sa zobudil v posteli v spálni medzi našimi. Vyšiel som do obývačky a potom sa opäť zobudil, tentoraz už v mojej posteli. :!: :?: :shock:
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Meditácia v sne

Príspevok od používateľa ibbeta »

e.tomáš odporúčal meditovať vo sne, ale na to sme asi malí borci. meditovať alebo len tak si sadnúť je spoľahlivý spôsob, ako sa dostať zo sna :arrow: :roll: :shock: :( :!: :!:
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Meditácia v sne

Príspevok od používateľa SagitaX »

hehe to musi byt inaaaaa haluz ked sa 'zobudis' ale len tak FAKE :)
inak ked meditujes alebo si len tak sadnes mal by si mysliet na to co ides robit a vzdy nejakym sposobom si uvedomovart sen a nedat do toho 100% svojej pozornosti...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Medit

Príspevok od používateľa dr.Katz »

meditace ve snu může být velice zajímavá, ale mám problém s tím, že když se v LD dostanu do tmy nebo zavřu oči, tak se hned probudím. Zrovna dneska jsem v LD zapomněl že nesmím do tmy a vlezl jsem do takové malé temné místnosti a bylo po snu...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď