Co robim zle?

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Matt
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne Dec 18, 2005 21:52

Co robim zle?

Príspevok od používateľa Matt »

Snazim sa o LD uz nejaku tu dobu, no stale nic. Obycajne sny sa mi snivaju dost casto, a to v dvoch pripadoch. Ked nemusim rano skoro vstavat, cize cez vikend a spim do kedy sa mi chce, tak sa mi nieco sniva po com sa zobudim. Dalej sa mi skoro vzdy sniva ked pouzijem tu WILD metodu, cize ked sa po istej dobe spanku zobudim a idem spat dalej. No nidky si to v tom sne nedokazem uvedomit. Vzdy zistim ze to bol sen az ked sa zobudim! Skusal som robit aj testy reality, no vo sne ma to nikdy nenapadne. Kde robim chybu? diky za rady
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Co robim zle?

Príspevok od používateľa georg »

chce to trpezlivost. je vela metod, ktore ti ulahcia mat LD.
a sny sa ti snivaju asi kazdy den, teda, ak si normalny, co sa zda, ze si ( :D ), iba si ich nepamätas.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Co robim zle?

Príspevok od používateľa sorer »

Mozes skusit aj praktikovat niektore energeticke cvicenia, alebo zamerat sa na otvaranie cakier. Moze to zvysit tvoje vnimanie vo sne a uvedomis si ze spis.
Stretneme sa vo sne ;)
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Re: Co robim zle?

Príspevok od používateľa thenkooo »

Niekedy po dlhej dobe snaženia si treba dať pauzu na nejaky čas a skúsiť to znova.

Sorer: krásny počet príspevkou :D
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

urcite trpelivost + jit spat brzo aspon 3 dny po sobe a nechta telo tzv. prespat ... tve vedomi bude v noci kdyz fyzicke telo bude spat bdelejsi a tudííííííííííííííííííž nachylnejsi na bdele sny :grin: uf
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

majk napísal:prespat
To sem nezkousel jinak LD technik mam dost .. Doporucuju sugesci (o te je tu cele tema) a nebo vizualizace ... predstav si ruce a az si vsimnes ze povoluje pozornost a ruce se stavaji snovejsi tak se zamer zpet na ruce ... ale nejlepsi ld sou stejne po ranu kdy je nejdelsi REM faze .. .takze dat si budik na treba 3 rano (tohle budeni WILD bych daval jen o vikendu ... nema smysl to davat kdyz do hodiny stejne musis do skoly prace na urad cokoliv...) pak jit zase spat treba o pul ctvrte (vona pulhodina je dost ... ) A pak pouzit sugesci .... ale ne jen odrikavani ale chvili tu myslenku udrzet at se ti vryje do podvedomi .. pozor sugesce musi byt presna a vystizna ... podvedomi je svine a hleda skulinky ... a pak k usinani hodit vizualizaci ...

EDIT / http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=205 <--- Sugesce
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Matt
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne Dec 18, 2005 21:52

Príspevok od používateľa Matt »

ok, idem skusat, dufam ze budem dost trpezlivi, lebo o LD som sa snazil uz pred rokom ale nejako som sa na to vy***, teraz ma to zas chytilo. Iked vsetkym znamym / v skole alebo tak komu o tom hovorim si myslia ze mi sibe:) a ze je to nerealna blbost...
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Re: Co robim zle?

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Heh, setkal jsem se spíš s opačnýma reakcema. Tedy, že mi (no, nešlo o mě) šibe proto, že se tím tak moc zabývám, když je to v podstatě běžná věc.
Používateľov profilový obrázok
Matt
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne Dec 18, 2005 21:52

Príspevok od používateľa Matt »

dnes rano som zistil taku vec, ze ked sa mi sniva, a pametam si to, tak si to pametam dvoma sposobmi. ato tak ze som v tom sne, robim tam vselico a zrazu sa zobidim a zistim ze to bol sen (asi pri tej WILD medode mam pocit ze sa mi to tak stava) a druha varianta ze sa rano zobudim este si nic nepamatam a za isty cas zistim ze hento hento a hento bolo vlastne v sne.
btw. uz som si zalozil snovy dennik :grin:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Co robim zle?

Príspevok od používateľa RedHawk »

Snovy dennik je dolezity. To vnimanie z dvoch poloh je IBA pri LD a aj to nie u vsetkych,takze podla toho dokazes odlisit LD a AC
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

Matt napísal:ok, idem skusat, dufam ze budem dost trpezlivi, lebo o LD som sa snazil uz pred rokom ale nejako som sa na to vy***, teraz ma to zas chytilo. Iked vsetkym znamym / v skole alebo tak komu o tom hovorim si myslia ze mi sibe:) a ze je to nerealna blbost...
Zvykej si sklizim podobny "obdiv" ale mam jednu kamosku ve tride a ta to zere uplne stejne jako ja ... ale pro ostatni sem blazen aspon ze mam vas lidicky a jeste lidi z astralu a lucid crossroads znam zatim jen ty dva modrokozce :heart: :heart: :grin:
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Napísať odpoveď