Hemi-Sync Intensive 2008

Kurzy, semináre, školenia, stretávky

Moderátor: Moderátori

Chceli by ste sa zúčastniť letného intenzívneho Hemi-Sync kurzu v Chorvátsku v roku 2008?

Áno
2
33%
Skôr áno
1
17%
Skôr nie
0
Žiadne hlasovania
Nie
3
50%
Neviem
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 6

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Hemi-Sync Intensive 2008

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Milí priatelia,

pár dní mi chodí po rozume myšlienka zorganizovať letný intenzívny Hemi-Sync kurz, ktorý by sa konal v niektorom z chorvátskych letovísk. Dĺžka pobytu by bola v rozmedzí 7-10 dní. Pod pojmom intenzívny kurz mám predstavu spojenia kurzov Prechod bránou I. a Prechod bránou II. spôsobom, aby mali účastníci čas a možnosť sa tiež zrekreovať pri mori.

Predpokladaný denný program kurzu od 9:00 do 15:00, voľný program po 15:00 prispôsobiteľný požiadavkám účastníkov.
Plánovaný termín: jún 2008
Miesto: zatiaľ neznáme
Doprava: individuálna
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja bych jel, ale situace v ktere budu v roce 2008 mi to nedovoli .... :cry: ale kazdopadne to uznavam jako velmi dobry napad
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync Intensive 2008

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Milí priatelia, tak je to tu, kurz Hemi-Sync: Prechod bránou (intenzívny) sa stáva realitou. Niekoľko základných informácií Vám poskytnem aj sem, to ostatné nájdete na stránke kurzu (viď. link vyššie), prípadne v organizačných pokynoch, ktoré si môžete stiahnuť spolu s prihláškou.

Termín: 24. - 31. 5. 2008
Miesto: Hotel Soline****, letovisko Brela, Chorvátsko
Letovisko Brela sa nachádza asi 15km od Makarskej. Americký časopis Forbes umiestnil pláž v letovisku Brela medzi 10 najkrajších na svete, kde sa umiestnila na šiestom mieste a prvá v Európe!
Cena kurzu: 5.000,- Sk/osobu
Zľavy: Pre absolventov kurzu Prechod bránou I., pre manželské páry a včas prihlásených (viac nájdete v org. pokynoch)
Pobyt: 10.000,- Sk (polpenzia), 13.500,- (plná penzia)
Platby: Za kurz je nutné zaplatiť okamžite po potvrdení prijatia prihlášky a zaradení do kurzu, za pobyt je nutné zaplatiť najneskôr do 31. marca 2008
Doprava: individuálna
Pravidelnú prepravu do chorvátskeho Splitu zabezpečuje SlovakLines
Uzávierka: 31. marca 2008

Veríme, že intenzívna forma kurzu, príjemné prostredie, možnosť skutočného oddychu a dobrá partia ľudí prinesú svoje ovocie vo forme nezabudnuteľných zážitkov.
Obrázok
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

Ucastnici, nezapomente prosim poradne fotit !!! Rad bych se pak mrknul na uzasne zabery.

diky
Napísať odpoveď