Vidim tvare

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Vidim tvare

Príspevok od používateľa MartinP »

ahoj jeden taky neprijemny zazitok. Dost dlho som sa pokusal o AC istu letnu noc asi o 4:00 . Podarilo sa mi dostat do vobec neviem coho proste som videl take modre tvare. Bud to bola mona lisa alebo nejaka mrtvola alebo nejaky tipek co robi xichti. Strasne som sa toho zlakol a otvoril som oci lenze bola taka tma ze som ich videl aj s otvorenimi ocami. Tak som rychlo zapol telku a pozrel si jeden film ktory tvral priblizne hodinu aj pol.
Pri sledovani bola tma a iba svetla z telky no zdalo sa mi ze steny nejak divne vybruju alebo sa nejak kosia jak keby sa vlnili. Potom som TV vypol a rychlo sa pokusil zaspat...
Prosim o vysvetlenie .
P.S Tento smajlik je podobny z jednemu z tich xichtov --> :o
EDIT Je pravda ze som videl uz aj svoju tvar co je tiez jedna pricina preco som sa zlakol aj ked ne kvoli tomu ze si myslim ze vyzeram jak debil ale kvol tomu prekvapeniu vydel som pohlad jak sa pozeram na svoju hlavu je mozne ze som bol v AC?
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

na jednom hubovom tripe som pri zatvorenych ociach videl rozne tvare,vacsinou boli mile,hlavne zenskeho pohlavia.je mozne,ze som tam videl aj svoju ale pri takej frekvencii zmeny tvari,som si to moc neuvedomoval.odvtedy viem podobny stav navodit par krat tyzdenne ale je to vsetko matne,nevyrazne.
ja som to vnimal akoby som zdielal vedomie s kazdou ludskou bytostou na tejto planete.
a to,ze si videl hrozostrasne tvare je mozno odraz tvojho konania,rovnako ako sny :wink:
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Príspevok od používateľa MartinP »

to som akoze taky zly? robim v skole vela blbosti kolko krat som ucitelke povedal ze to mam v p... ale kvoli tomu mam aj toto? :confused:
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

nemusi to byt len tvojim konanim ale aj myslienkami.nechap zlo akoze si nespravis domacu ulohu,skor sa zameraj na tvoj vplyv na ostatnych,komu si ublizil,ku komu citis nenavist atd.
aspon u mna to pozorujem celkom zretelne,hned ked mam nocnu moru,rozmyslam,cim som niekomu ublizil a kedze takych snov mam malo,da sa to pekne vychytat
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
Napísať odpoveď