Smrt

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa putnik26 »

Co sa tyka toho co sa somnou spravi po smrti je mi to jedno ale na organy ma dat nemozu :twisted: ale asi sa dat spalit. A co sa tyka smrti. Mal som par vyletov do minulych zivotov a teraz si uvedomujem ze smrt je len pokracovanie no co idem dalej. Tak to ma byt a celkov si myslim ze pri magickej praxi aj pri AC treba mat kladny vztah k smrti nikdy clovek nevie ci sa vrati :lol:
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Smrt

Príspevok od používateľa Termikxs »

Chci se asi nechat spalit a vysypat do reky.... Nejlip do volhy :))
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
spagetka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po Aug 01, 2005 12:36
Bydlisko: tlmače 12 km od Levíc

Re: Smrt

Príspevok od používateľa spagetka »

je to len telesná schránka.. ale v rámci zachovania mojej pamiatky, by som chcela min. malý pomníček na cintoríne alebo aj inde../čo sa mi zdá aj lepšie/.. niekedy je pomník s menom to jediné čo vám po svojich blízkych ostalo.. :(

je mi jedno čo sa stane s telom, hlavne chcem mať malý pomníček s mojim menom a možno s nejakým veršom.. :)
Používateľov profilový obrázok
spagetka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po Aug 01, 2005 12:36
Bydlisko: tlmače 12 km od Levíc

Re: Smrt

Príspevok od používateľa spagetka »

napadla ma aj nová téma v spojitosti s týmto.. :))
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Smrt

Príspevok od používateľa Delord »

ja mam nazor na smrt taky ze podla mna zomrie len telo ale dusa bude zit niekde v inom prestore a case pokial tam cas je samozrejeme :D lebo asik eee no a podla toho aky vedieme zivot tu na zemi tak take nam bude pridelene miesto po smrti tela ale dusa bude zit dalej ved je aj vedcami dokazane ze clovek ma dusu.Len viem jedno ze stymto svetom po srti vela spolocneho mat nebudeme podla mna je tento svet aka si priprava na nieco ine neviem taky je moj nazor ,,,,
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

aky mas nazor na reinkarnaciu?
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

Viliond napísal:aky mas nazor na reinkarnaciu?
Kladny verim ze duse fakt cestuje .. Ne hned ale po urcitem case kdy muze premitat nad svym prozitym zivotem .. Pak se narodi do noveho tela. S tim jak se do nas duse vteluje s tim souvisi nase schopnost vnimat svet jako takovy a uvedomovat si veci. A podle toho jaky byl tvuj predchozi zivot do takove rodiny se narodis. Jestli si mel hrisny zivot narodis se nekde do afriky a budes bojovat o preziti rodiny ale pokud jsi mel treba zivot poctiveho cloveka tak se narodis do idealniho zivota. Udelas vzdelani atd. Jaky byl vas predchozi zivot podle teto teorie to uz si muzete dosadit kazdy sam. :hrob: :angel: :ghostly: :cry2:
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Smrt

Príspevok od používateľa Delord »

Reinkarnacia - moze nastat nemusi nie je to nikde urcene mozes zit este v dalsom zivote co Biblia vyvracia a tak isto mozes zit potom nekonecny zivot ktory Biblia zase obranuje tazko povedat ved zomrieme a uvidime a si myslim ze ten nas zivot je tak kratky ...
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Ano to je ale nemyslim si ze ked zomriem budem zit vacny zivot.Este sa musim vela "ucit". A kto vie ked kazdy zivot je jedna trieda, kolko skol na este caka. 8)
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Smrt

Príspevok od používateľa nou »

mno v jednom filme to bolo pekne ukazane. zomrel manzel aj s detmi. ten ich musel na druhom svete najst. ale jeho manzelka sa zo zufalstva zabila a skoncila v pekle. on sa zanou vydal ze ju zachrani. to sa mu podarilo a nakoniec sa rozhodli ze preziju zivot znovu.

myslim ze reinkarnacia je mozna. ze clovek sa na druhom svete rozhodne ze chce znova zit. sice preco by to robil ked ma moznost byt blazeny??
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Smrt

Príspevok od používateľa sorer »

Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Hacket
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2008 19:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hacket »

ja verim v dusu a "telo" ako osobitne častice...a čo sa tyka posmrtneho života...myslim že sa na druhy život tu už nepozrieme...neviem ale ja som nepočul o niekom čo si niečo pamata z minuleho života a čo keď existuju ešte aj ine civilizacie?
[b]Je lepšie raz vidiet ako stokrát počuť![/b]
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

Hacket napísal:ja verim v dusu a "telo" ako osobitne častice...a čo sa tyka posmrtneho života...myslim že sa na druhy život tu už nepozrieme...neviem ale ja som nepočul o niekom čo si niečo pamata z minuleho života a čo keď existuju ešte aj ine civilizacie?

No ono to tezko dokazes proto jsou nazory tak protichudne :)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Napísať odpoveď