snovy dennik

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

snovy dennik

Príspevok od používateľa Eddy »

Takže včera keď som išiel večer spať tak som mal plnú hlavu myšlienok o LD pretože som pred spaním prečítal veľa starších príspevkov s tohto fóra.Čítal som aj jeden príspevok v ktorom niekto popisoval ako robieva test reality pozeraním sa na svoj prsteň pretože vo sne ho má vždy inej farby.Tak som sa rozhodol že ja budem robiť takýto test reality s mojou retiazkou čo mám na krku pretože si ju skoro vôbec neskladám.Založil som si tiež aj snový denník a rozhodol som sa že vždy keď sa v noci zobudím tak si rýchlo zapíšem aspoň nejaké hlavné slová so sna.Tak som si ešte chvílu vsugerovával že budem mať LD a išiel som spať.V noci sa mi sníval sen o tom že som sa zobudil a chcel som si zapísať sen,pretože sa mi o niekom snívalo.Zapísal som si asi nejaké 4 vety o tom sne a vtedy ma napadlo ako tu na tomto fóre niekto písal že sa mu často stávalo že keď si v noci,alebo ráno išiel písať niečo do denníku ,vela krát ani nepostrehol že je to iba sen.Tak vždy pre istotu robil test reality...Napadlo ma že sa pre istotu pozriem na moju retiazku ktorá bola schovaná pod tričkom,ale v tej chvíli ako som išiel dávať ruku pod tričko tak ma napadlo... "Čo to robím pre boha.Čo som na hlavu padnutý že by som nevedel rozoznať sen od reality? :D .Tak som si znovu išiel spať.Ráno sa zobudím a pozriem do denníka na sny a ten prázdny.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

hehe toto sa deje aj mne, ale uz si davam pozor, castejsie zistim ze to je sen ked ma to napadne ci toto moje aktualne bytie nieje nahodou sen.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: snovy dennik

Príspevok od používateľa sorer »

pekny priklad toho ako to v sne funguje :)
Presvedcit mozog zaujimat sa ci sniva, nie je jednoduche. Ale ked sa to vytrenuje, nie je to uz potom tak tazke. Len ked sa s treningom prestane, tak zas LD prestane.
Stretneme sa vo sne ;)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

mne sa nedavno stalo to iste...ako test reality skusam prejst cez okno a ked to zlyha, tak sa sam seba pytam ci mi uz fakt sibe, ze nerozoznam sen od reality :D
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

Takže úspech.Po siedmich dňoch konečne sa mi podarilo LD.Dokopy boli 2 aj to túto poslednú noc.Obi dva netrvali ani 10 sekund ale na začiatok to je myslím dobré.LD som skúšal už pred pár mesiacmi.Za dva týždne čo som sa o to snažil som mal 3 LD.Potom som sa na to vykašlal.Ale ani jeden LD netrval viac ako 10 sekúnd.Čím to je???A ešte niečo ma trápi.Dnes keď som mal prvé LD, tak po tom čo som si uvedomil že snívam,som niekam išiel a zrazu po 5 sekundach bolo všetko čierne.Nemyslím tým tmu ako takú keď niekto zhasne svetlo ale proste tma,iba som si uvedomoval že som v LD ,ale aj to som po chvíľu stratil vedomie.Toto sa mi stalo aj ešte v dvoch LD čo som spomínal že som mal pred pár mesiacmi.Stáva sa to ešte niekomu??
Používateľov profilový obrázok
Hacket
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2008 19:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hacket »

no ja som mal celkovo od septembra čo sa tomuto venujem asi 3 kratučke Ld ked som dosiahol vedomie..ale 2x som sa zobudil a raz zaspal :(
[b]Je lepšie raz vidiet ako stokrát počuť![/b]
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ta "tma" sa stava aj mne, vzdy ked stratim luciditu a idem sa uz ako keby zobudit. Tu "tmu" vyuzivam k aktivacii podvedomia a naslednemu znovuvytvorenia sceny hoci aj differentnej od tej predchadzajucej v ktorej som upadol do "tmy." A takto si viem predlzit poriadne LD
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

no lenže ja si nedokážem v LD znovu vytvoriť scénu.Proste mne to nefunguje.Raz som skúšal v LD lietať a ani som sa z miesta neodlepil ,potom som hneď stratil vedomie.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: snovy dennik

Príspevok od používateľa georg »

Musíš veriť, že to jednoducho dokážeš, keď si na to zmyslíš.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

takže ďalšie LD.Trvalo asi minútu,ale potom som prešiel zas do obyčajného sna.Len nechápem,to že aj tu na fóre aj na internete bolo písané že snové postavy chodia ako opité,Ale v mojom LD sa všedci pohybovali prirodzene,bol som na jednom námestí a stretol som asi 5 ludí a keď som sa im prihovoril tak všetci odo mňa utekaly ,žiadne nemotorné pohyby proste normál.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

O tom, ze postavy v LD su opite, pocujem prvy krat :lol: A inak mne sa na predlzenie LD osvedcilo, ze si jednoducho poviem nieco v zmysle "chcem aby tento LD bol dlhy" a o minimalne 20 minut mam postarane :wink:
Používateľov profilový obrázok
Hacket
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2008 19:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hacket »

Zenny napísal:O tom, ze postavy v LD su opite, pocujem prvy krat :lol: A inak mne sa na predlzenie LD osvedcilo, ze si jednoducho poviem nieco v zmysle "chcem aby tento LD bol dlhy" a o minimalne 20 minut mam postarane :wink:
ja to tak isto počujem prvykrat..a osobna skusenosť zatim nie :evil:
[b]Je lepšie raz vidiet ako stokrát počuť![/b]
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

Písalo to v kurze astrálneho cestovania v časti "Probuzení se ve snu".Len neviem či som to zle nepochopil.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

Mas pravdu, aj ja som sa to tu uz niekde docital aspon 5x, ale tiez sa mi to nikdy nestalo ze by som videl osprostenych ludi z nevedomosti o tom ze snivaju. V mojich LD kazdy vie ze to je LD :) vacsinou su tam moji znamy.
to ze sa niekomu kto sniva, ludia javia ako opity / nadrogovany, a maju opantane zmysli, je podla mna vysledkom toho ze snivajuci ma pocit "ja to viem, a vy nie." Jednoducho vsetkych vnima ako keby nevedeli podstatu diania a to neuvedomenie si skutocnosti ze vsetko okolo je neskutocne.
Napísať odpoveď