kryokinéza

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

miroku

kryokin

Príspevok od používateľa miroku »

podarilo sa to uz niekomu??? ochladit si cajik alebo si zamrznut horuci caj? :D
Používateľov profilový obrázok
matus-x1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 22:11
Kontaktovať používateľa:

Re: kryokin

Príspevok od používateľa matus-x1 »

A k čomu by to bolo dobré? :D
Myslíte si, že to zvládnete alebo myslíte si, že to nezvládnete, v oboch prípadoch máte pravdu.

Henry Ford
miroku

Re: kryokin

Príspevok od používateľa miroku »

Tak ja neviem,znizit si horucku???
Používateľov profilový obrázok
matus-x1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 22:11
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa matus-x1 »

Teraz keď nemáme plyn by si mal radšej skúšať pyrokinézu. :lol:
Myslíte si, že to zvládnete alebo myslíte si, že to nezvládnete, v oboch prípadoch máte pravdu.

Henry Ford
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Hmm. Podle mě jsou tyhlety kryo-pyro-chronokinézy z 98-9% případů jen sugesce. Prostě si vnutíte, že je ten čaj chladný, a on opravdu chladný silou sugesce bude. Stejně tak s ohřáním (říkat si místo "je mi zima, budu nemocnej" - "je mi teplo, v pohodě, mám teplý hadry" apod.) či s vnímáním času (to tuplem. Např. při hře taky používáme "chronokinezi" nebo jak to bylo, protože nám čas doopravdy ubíhá rychleji než např. ve škole, zaměstnání). Zdá se mi to spíš jako práce s pod/vědomím než nějaká magická síla :lol:

A k fyzičnu - jak někdo kdysi na Třetím oku říkal (tuším Anubis, ale kdyžtak mě opravte) - "Za 30 let se naučíš rozžínat myslí plamen. Pak přijdeš, ukážeš to a řekneš: "To jsem se naučil za 30 let". Člověk, kterýmu to říkáš, vezme sirku, škrtne jí a řekne: "To jsem se naučil za 30 sekund"." (parafráze, fakt nemůžu citovat, jen se mi to děsně líbilo :mrgreen: )... takže asi tak.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: kryokin

Príspevok od používateľa Zenny »

no teplota sa da odmerat aj pristrojmi, a tie sa sugesciou nedaju oklamat :) a ten anubisov citat si tiez pamatam, je super :)
mimochodom neviem ci to tu uz niekedy nebolo postnute, ale na youtube je jedno dost doveryhodne video pyrokinezy takeho stareho cinana, teraz sa mi to nechce hladat ale neskor poslem.
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 92
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: kryokin

Príspevok od používateľa Jacqueline »

No, proto tam taky nechávám to 1% možností :mrgreen: Někdo moudrý kdysi řekl, že dokážeme všechno, jen si zbytečně stavíme mantinely. Myslím, že by technicky taková manifestace duchovna do fyzična byla možná (viz. všichni ti možní i nemožní mnichové, co chodí po papíru nad zemi a neprotrhnou ho apod.), ale zaprvé by to průměrnému člověku zabralo snad celý život, než by vůbec dokázal vyloudit myslí nějakou jiskru, a zadruhé je spousta jiných věcí, na které by tím časem mohl plýtvat :mrgreen:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: kryokinéza

Príspevok od používateľa vlčok »

miroku ano dá sa to ja som to skúšal aj z teplomerom lenže vždy je nato potreba množstvo vašej energie to je vyčerpávajúce a ja som príliš lenivý a keď som vyčerpaný je to ešte horšie :D Schválne si skús trénovať každý deň že ti napríklad voda ako keby mrzne v rukách po čase budeš fakt vedieť to trochu ochladiť na prvý raz určite nie možno no ale je to vyčerpávajúce.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď