LD bezpečne - amínokyseliny

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

techdreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut Jan 12, 2010 23:05

LD bezpečne - amínokyseliny

Príspevok od používateľa techdreamer »

Znova som sa rozhodol niečo postnúť, lebo to tu nejako suší . . .

Dostal som "fajné" ohlasy na moju predchádzajúcu tému o LD zaručene a bezpečne. Ľudia si proste neprečítajú príspevok poriadne,
nenaštudujú informácie na ktoré odkazuje. Napriek tomu, že všetky látky v spomínanom príspevku sú PRÍRODNÉHO pôvodu,
a niektoré sa dokonca nachádzajú v značnom množstve aj v našej každodennej strave, niektorí prispievatelia proste zignorovali
tieto fakty. Z názvu témy som už odstránil slovo "zaručene" na žiadosť jedného nemenovaného oneironaut, i keď návod zaručuje
pravdepodobnosť výskytu LD viac ako 90 percent.

Pre všetkých skeptikov, ktorí z akýchkoľvek dôvodov odmietnu galantamín, caleu z, vitamín B, cholín poprípade l-dopa mám nový spôsob
a to cez absolutne NEŠKODNÉ a pre organizmus POTREBNÉ amínokyseliny. Prosím všetkých čitateľov aby si najprv naštudovali na nete čo je to aminokyselina a aké funkcie plnia v tele.

Takže tu je návod a aminokyseliny:

2000mg kyselina asparágová (L-aspartic acid)
4000mg glutamín (L-glutamine)
300mg L-theanine


Návod je prakticky taký istý ako minule:
23:00 - uložiť sa na spánok
4:00 - spánková prestávka 30 až 15 minút, koncentrácia na dosiahnutie LD, čítanie snového denníka, užiť
zmes aminokyselin, zapiť vodou a WILD, zvyšujú sa aj šance na DILD

Pred spaním odporúčam užiť multivitamín+minerály ak nechcete tak stačí aj b-komplex poprípade len b5, b6

Účinok väčší ako galantamínovo-cholínové kombinácie.

Pekné sny.
Napísať odpoveď