Tranz

Moderátori: RedHawk, Moderátori

miroku

Re: Tranz

Príspevok od používateľa miroku »

Nebolo to drogami ani alkoholom.

Tak prvy zazitok co som mal bola alfa.
To som spoznal pretože

1.Som bol maximálne uvolnený
2.Pokrivilo sa mi vnímanie cítil som si hlavu 50 cm od tela :D
3.Som stracal casove useky napriklad sla hudba a zrazu hudba nic a iba znova nabehla.
4.Citil som sa lahucko ako keby som nevazil ani gram.

Par krat to bola aj theta:
-Citil som sa akoby ma niekto nadopoval narkozou,proste vsetko obraz sa tocil a pod. zmizlo to ale po 4 sekundach co ma mrzelo..

Co sa tej alfy tyka to som nemal tie pocity 4 naraz :D ale bol bud jeden alebo dva alebo najskor jeden potom druhy.
Ale alfa rytmi to boli stopercentne pretoze toto sa nasimulovat nedalo co som zazival.

Mal som este aj ine pocity len si to nepamatam.. hm aha si pamatam ze ked som mal spadnut do hlbkoveho tak sa mi cele telo zrazu akoby niekto oblial tekutym dusikom.Proste zima.Chvilku este vedomie a ako som siel spadnut mama otvorila umývačku riadu.Trhlo ma až tak že som sa az predklonil a to som lezal! proste ma strasne trhlo..
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Tranz

Príspevok od používateľa Zenny »

Co to? Pokial viem tak alfa je dobry stav vedomia napr. na ucenie a pochybujem, ze pri tych stavoch co opisujes by sa dobre ucilo :D
A theta myslim ze je pri hlbokom spanku.
miroku

Re: Tranz

Príspevok od používateľa miroku »

Ehm tak si trocha pogoogli .. je pravda aj to co hovoris ty ale my sa bavime o tranzovich stavoch.

Alfovi stav na ucenie? :D :D :D to by som sa moc nenaucil ked by mi pismenka lietali po izbe
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Tranz

Príspevok od používateľa RedHawk »

Zenny napísal:Co to? Pokial viem tak alfa je dobry stav vedomia napr. na ucenie a pochybujem, ze pri tych stavoch co opisujes by sa dobre ucilo :D
A theta myslim ze je pri hlbokom spanku.
Alfa je stav kedy si citlivejsi. A ano je vhodny na ucenie a le v nizkej alfe je mozne upravovat svoje podvedomie
miroku

Re: Tranz

Príspevok od používateľa miroku »

Hm a nejake to vysvetlenie k tym stavom alebo dake story nebudeeeeeeeeeee? alebo aspon ci dakdo daco podobne mal...
miroku

Re: Tranz

Príspevok od používateľa miroku »

Minule bol fajny tranzik.
Hrám si na misu hrám a zrazu sa mi zautomatizovalo hranie a zacal som vsetko pozorovat pomalsie a pomalsie tak som radsej hranie zastavil.bo uz sa mi zacal pokrivovat obraz.
sranda ako sa to prejavuje ze?
SiriusDa
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Mar 15, 2010 10:53

Re: Tranz

Príspevok od používateľa SiriusDa »

miroku napísal:Hm a nejake to vysvetlenie k tym stavom alebo dake story nebudeeeeeeeeeee? alebo aspon ci dakdo daco podobne mal...
alfa hladinou sa do velkej miery zaobera silvova metoda, alebo lepsie povedane vyuziva ju SM.. a je to velmi dobry stav na ucenie, zlepsenie pamati atd..
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Tranz

Príspevok od používateľa theDreamer »

RedHawk jsi pro mě pan někdo a nerad bych do tebe nějak rýpal, ale co sleduješ tím že s nahrávkami bubnů děláš takové drahoty ? Ja osobně se do transu dostavam pohou relaxaci bez hudby a tisíce návodů z internetu, ale určitě bych uvítal nějakou radu a nahrávku od tebe ... Bohužel si nemohu dovolit váš kurz šamanství až v Bratislavě ...
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Tranz

Príspevok od používateľa RedHawk »

theDreamer napísal:RedHawk jsi pro mě pan někdo a nerad bych do tebe nějak rýpal, ale co sleduješ tím že s nahrávkami bubnů děláš takové drahoty ? Ja osobně se do transu dostavam pohou relaxaci bez hudby a tisíce návodů z internetu, ale určitě bych uvítal nějakou radu a nahrávku od tebe ... Bohužel si nemohu dovolit váš kurz šamanství až v Bratislavě ...
nerobim drahoty ale ako tu nahravku chces pouzit? vies co mas robit? vies ako tie sekvencie spojit ?
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Tranz

Príspevok od používateľa theDreamer »

Pravda ... to nevím
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Tranz

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

V tom prípade Ti budú nahrávky bubnov k ničomu.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Tranz

Príspevok od používateľa RedHawk »

ako napisal WW6 :)

Tak o to ide.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Tranz

Príspevok od používateľa RedHawk »

theDreamer napísal:Pravda ... to nevím
Nahravku napriklad najdes tu je to 15 min :)
Napísať odpoveď