Problém s LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

ked chces mat ostre LD, tak skus teda aj pozrenie si na ruky. u mna to vzdy zaberie. proste si ich daj pred seba a kuknu sa na ruky a na dlane ;)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa Patrix85 »

sakra...teraz mam taky problem ze uz si skoro nepamatam sny...odkedy zacala skola a vstavam skoro a zobudzaju ma :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

jaaaj ani nespominaj :cry2: ... inak mam jeden typ na knihu pre teba, ale aj pre ostatnych co maju zaujem :) mozno ti pomoze. Prave som ju objavil v kniznici mojho otca :D mam divnu rodinu... :) ale tak kaslime na mna :D jedna sa o knihu od Marka McElroya pod nazvom Objavte silu svojich snov :). Este som ju necital, ale chystam sa na nu. Prave ju tu ohmatkavam v nadseni, ale aj v skou ze som si ju nevsimol skorej :lol:
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa Patrix85 »

a nevies nahodou ci je dobra na to aby si v pohode dosiahol LD aj pri tomto co sa teraz deje...skola, zobudzanie :D...ked si ju necital :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

tusim tam aj opisuju rozne techniky, ako sa udrzat v LD. Zatial som iba na 56strane... opisoval tam ten chlapik svoj sen a ako zistil ze to je LD. Vtedy mu zacal ten sen miznut (tsnivalo sa mu ako obeduje v restaracii) v knihe to opisuje takto : ,,Ked si to uvedomim, takmer sa zobudim. Miestnost sa zaplni sivou hmlou. Obraz sa stava nejasny, zvuky nezretelne. Ludia miznu. Usilujem sa, aby som sa nezobudil, ale cim vacsmi chcem ostat v restauracii, tym rychlejsie sa jej obraz straca. V poslednej chvili si spomeniem na dolezitu tehniku: namiesto dalsieho snazenia sa postavim, rozpazim obe ruky a zacinam sa v kruhu otacat okolo vlastnej osi.´´ dalej pise ako sa okolo neho scenar zacal menit. Ked si bol dost isti ze sa nezobudi tak sa prestal tocit. A objavil sa vo svojom dome z 70. rokou. Visiel z neho von a isiel si uzivat lietanie :)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa Patrix85 »

nejak tak to bolo ked som si to uvedomil ja prvykrat...ale neskor nie...nic neslo a vtiahlo ma to potom spät do deja :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
patriks
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Okt 14, 2010 10:29

Re: Problém s LD

Príspevok od používateľa patriks »

Ahojte...Vcera vecer som zacal s LD pred spankom si si prial aby som mal sex s kamaratkou :D ... Snivalo sa mi snou mal som mat s nou sex ale ked uz sme to mali robit tak som sa prebudil :( ... LD som vsak nemal nemohol som to ovladat. Ale ten sen aki som chcel tak taky som mal .... co by som mal teray robit ? ake kroky ? aby som dosiahol LD ??? .... Vopred za odpovede dakujem ! ... :D (prepacte za pravopis)
Napísať odpoveď