Môj prvý LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Môj prvý LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

parada gratulujem :) len tak dalej. drzim palce ;)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Môj prvý LD

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Diki :) budem sa snažiť v ďalšom LD vyskúšať to točenie...
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Re: Môj prvý LD

Príspevok od používateľa majk »

točení funguje bezvadně, LD se rozjasní a člověk v tom LD přesně ví o co jde a kým vlastně je. Mě poslední dobou fascinují LD ze kterých se nemůžu probudit, jen když skutečně chci a čas v LD ubíhá strašně pomalu. Vím, že na skutečném budíku mám za 5 minut vstávat, ale v LD se odehraje ještě minimálně hodina. A navíc mě fascinuje detailnost veškerých LD, je neskutečné jak je příroda v LD zobrazená úplně do detailů. Nedávno jsems si kleknul do trávy a sledoval pohyb mravenců, detaily zeminy a suché a zelené trávy a detaily krajiny, kterou jsem nikdy v reálu neviděl. Pořád nechápu jak si toto všechno může lidský mozek vymyslet ...
... ale to jsou všechno jen okrajové blbosti, které stejně časem při opakování omrzí. :D
Hazard
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi Jan 28, 2011 9:32

Re: Môj prvý LD

Príspevok od používateľa Hazard »

Ja som sa začal o lucidnom snení čítať niečo tento týždeň a už som mal 3 lucidné sny. Jeden predvčerom a dva včera. Je to fakt úžasná skúsenosť. Samozrejme už som mal sny kedy som si ich uvedomoval, ale niekdy som to potom neriešil. Teraz to bolo úplne iné. Pri prvom sne som už hneď po vstúpení do sne mal pocit, že niečo je iné, asi preto, že to bol taký plynulý prechod do sna hneď ako som lahol a snažil sa myslieť na to, že idem lucidne snívať. Ešte k tomu mi behal po posteli škrečok, čo nebolo možné lebo za akvárka nemal ako utiecť. Odniesol som ho tam a napadlo ma spraviť si test reality. Už cez deň som snažil robiť si testy reality. V sne som sa potom pozrel na hodinky, ktoré mám vždy na ruke, pozrel som sa na ne dvakrát a ukazovali vždy iný čas. Zaliala ma obrovská euforia a síce sen nebol dlhý, ale snažil som sa ho vychutnať naplno. Potom som ešte chvílu ležal a snažil sa o LD a predstavoval som si, že som v prírode. Už som cítil ako sa tam dostávam, jasne som počul spev vtákov, ale nakoniec som sa prebral...

Na druhý som sa dostal ku knihe Gato Brána do večnosti. Tam som čítal o technike dona juana a cez deň som potom trénoval test reality hlavne pozeraním na ruky. V noci v sne práve pozretím na ruky sa mi naštartoval LD a skúsil som hneď test reality, že som pichol prsty do steny a zaborili sa. Chcel som skúsiť prejsť cez stenu, ale nejak som sa toho zľakol a hneď prebudil...
Druhý sen bol taký pošahaný s erotickým nádychom :D Autor písal v Gato, že si predĺži sen pozretím na ruky a mne to tiež fungovalo...

LD je fakt skvelé. Je to neopísateľná skúsenosť. Budem sa snažiť trénovať, a pomaly sa do toho dostávať...
Napísať odpoveď