Moj prvy LD ...

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

skxo
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Aug 07, 2011 20:29

Moj prvy LD ...

Príspevok od používateľa skxo »

kedysi mal obdobie, ze som sa snazil mat LD.. vselico som cital atd..

Som skusal vselijake metody, co som nasiel na forach co sa o tom zaoberaju a tak. Ale nic proste. Som sa na to vysral. Cely mesiac pohode proste, ale zrazu po mesiaci citania a snazenia sa o LD sa to stalo.


Snivalo sa mi te som so spoluziakmi a este niekym niekde v meste. Mali sme batohy a isli sme niekam. Isli sme takto partia az sme sa dostali na taku rovinku (ulicu). Predomnou bol spoluziak. Za nim som siel ja a za mnou baby nejake a ostatni kamosi. Zrazu mi ten predomnou povedal cosi o babach, som sa otocil na ne a za mnou zrazu nikto nebol. Otocil som sa naspat ku kamosovi a tiez zmizol. Tak som sa cudoval som nechapal. Som isiel kuknut o ulicu vedla ci nezabocilli. Ale nic proste. Cela ulica prazdna. Som nechapal. A v tom som si v tom sne povedal, ze to sa mi sniva. (neviem preco, proste prvy krat v zivote lol ) a spomenul som si v tom sne, ze kedze sa mi to sniva, mam lucidny sen. Tak som si povedal ze co budem robit. Nevedel som ako to vyuzit. Nikde nikto nebol. Potom som si spomenul, ze uplne mega vec je, ked v lucidnom sne lietas. Tak som si to povedal a zrazu som vyletel. (Citil som uplne mega omg rofl kruto prisny neopisatelny pocit). Zrazu som ale padal. Podarilo sa mi znovu vyletiet. (opat mega cool) a potom som nevedel co mam robit, lebo sa ten sen stracal. Som si hovoril ze este nieco skusim spravit alebo to necham len na sen, nech ide pribeh sam ale v tom som sa zacal budit.... Po zobudeni to bolo uplne zvlastne ty kokso. Fakt divna vec.

Odvtedy sa nic, ziaden dalsi LD nekonal, je pravda ze som na "vyvolavanie" LD kaslal.. No vcera som nieco cital o spanku a ma napadlo, ze som dlho nemal LD, tak som si cital toto forum, nejake nove prispevky tu a ta podobne.. V noci som zaspal a neverim sam, ale zasa som mal LD, no tento si tak dopodrobna nepamatam. V podstate vobec, ale pamatam si ze som si hovoril ze je to LD a mal som aj take stavy v tom sne, bolo to zase nieco uplne ine ako klasicky sen.. No zial, nepamatam si to ale bolo to zvlastne, mozno ze to nebol normalny LD ale bolo to divne, a ked som sa zobudil, cela postel bola mokra (spotena), ja som bol spoteny, plachta bola mokra, poduska tiez, paplon tiez :lol: Pretocil som paplon, lahol som nan a zaspal.. Ale uz si nic nepamatam...

Inak ako je mozne ze sa clovek v noci hentak spoti ??? Vsetko bolo totalne mokre :D
Napísať odpoveď